برگزیده های پرشین تولز

به نظر شما هر شب از ساعت 10 تا دو چقدر کارتن ضایعاتی میشه جمع کرد ؟

به نظر شما هر شب از ساعت 10 تا دو چقدر کارتن ضایعاتی میشه جمع کرد ؟

• Total voters
    34

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,262
سلام
دوستان من و دوستم داریم یه وانت میخریم و قصد داریم شبها بریم کارتن ضایعاتی از کنار خیابون ها جمع کنیم:(
ولی مشکل اینجاست که هنوز نمیدونیم هر شب چند کیلو کارتن در 3 - 4 ساعت کاری میشه جمع کرد و کمی میترسیم وانت بگیریم و بعد به مشکل بخوریم
برای همین میخواستم نظر شما هم بدونم در این مورد - توجه داشته باشید که یک کارتن موزی 450 گرم هست. ازتون خواهش میکنم که به نظر سنجی درست پاسخ بدین چون بحث سرمایه و وقت ما در میونه:general609:
دمتون گرم:general601:

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
من فکر نکنم تو کل پیتی یک نفر هم این کارو کرده باشه, اگر کسی هم بگه تخمینی هست
خوده شما یدون اینکه وانت بگیری یک ساعت برو ببین چند کیلو می تونی جمع کنی بد اون رو ضربدر تعداد ساعاتی که می خوای انجام بدی بکن
وگرنه فکر نکنم کسی اینجا کارتن جمع کن باشه و اگر هم باشه اطلاعات درست بده

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
سلام
دوستان من و دوستم داریم یه وانت میخریم و قصد داریم شبها بریم کارتن ضایعاتی از کنار خیابون ها جمع کنیم:(
ولی مشکل اینجاست که هنوز نمیدونیم هر شب چند کیلو کارتن در 3 - 4 ساعت کاری میشه جمع کرد و کمی میترسیم وانت بگیریم و بعد به مشکل بخوریم
برای همین میخواستم نظر شما هم بدونم در این مورد - توجه داشته باشید که یک کارتن موزی 450 گرم هست. ازتون خواهش میکنم که به نظر سنجی درست پاسخ بدین چون بحث سرمایه و وقت ما در میونه:general609:
دمتون گرم:general601:
دوست عزیز به شما و دوستتون درود میفرستم که جنم کار کردن دارید...ولی این کار رو نکنید...اگه نظر منو بخاین نمیشه روش حساب کرد...
ببینید فقط شما نیستسن که میخاین این کارو بکنید افراده دیگه ای هم هستن...تازه شهرداری هم هست....همینطور این چرخی ها هم هستن...
شما چقدر باید زرنگ باشید که زودتر کارتن ها و ضایعات رو جمع کنین....تازه باید 1 تن جمع کنید تا یه پولی گیرتون بیاد....به نظر شما با وانت و این اوصافی که گفتم میشه؟؟
از نظر عقلی امکان پذیره؟؟

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
با همون وانت بزنید تو کار پخش مواد غذایی و شوینده و ......
تو سایت های اگهی رو نیگا کنید متوجه میشید با حقوق خوب پخش کننده لازم دارن

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
اولین کاری که می کنی شمارۀ موبایل خودت و رفیقت رو شبرنگ بنویس پشت وانت که اگر هم کسی کار باربری داشت شما براش انجام بدی ... بعدش خیلی کار های خوبی میشه کرد بجز کارتن که تمیز تر ازین کار باشند ... البته اگر وقتتون در روز آزاد باشه

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
وانت میخوای بخری واسه کارتن جمع کردن؟o_O با یه سه چرخه موتوریه 2میلیونیم میتونین این کارو بکنین
با وانت خیلی کارای بهتری میشه کرد
داش شما بجا تاپیک زدن یه شب بری تو خیابونای شهرتون دور بزنی جواب سوالت رو میگیری، اخه کاربرای اینجا از کجا باید بدونن که تو شهر شما چقدر کارتن هست؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
دلت خوش بردار من کارتن میخوای جمع کنی برو شهرک صنعتی سفاله آهن بخره بفروش با کلاس ترم هست

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,262
درآمد بالا مد نظرمه

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
دادا نمیشه باید به شهرداری باج بدی وگرنه مامور شهرداری بهتون گیر میده

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
چقدر سرمایه داری مهندس؟الان تابستونه بازار قلیون و ذغال گرمه نزدیکترین محل ف وش عمده ذغال بافوری و لیمو و ... رو بگیر خودت با وانت پخش کن .به قهوه خونه ها ببروشی روزی خدا تومن کاسبی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
چقدر سرمایه داری مهندس؟الان تابستونه بازار قلیون و ذغال گرمه نزدیکترین محل ف وش عمده ذغال بافوری و لیمو و ... رو بگیر خودت با وانت پخش کن .به قهوه خونه ها ببروشی روزی خدا تومن کاسبی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
قهوه خونه اگر قهوه خونه باشه خودش عمده میخره می گذاره تو انبار چرا از وانتی با قیمت بالاتر بخره؟

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
قهوه خونه اگر قهوه خونه باشه خودش عمده میخره می گذاره تو انبار چرا از وانتی با قیمت بالاتر بخره؟
آره شما همه قهوه خونه ها رو نمی تونی بگیری مخصوصا معروفا رو ، یه سری ها هم که از قبل چند ساله با یکی دیگه کار میکنن اما استارت رو بزن خدا بزرگه
از فرحزاد و باکری شروع کن

a.modaresi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
اگه می خوای کارتن جمع کنی با وانت کمی برات سخت میشه .
به هر حال باید موقعی شروع به کار کنی که کسبه ساعت تعطیلی شون شروع میشه وآشغال هاشون رو بیرون می زارن.
در ضمن شما می تونی موقع کار با بقیه افرادی که ک کارتن جمع می کنن آشنا بشی و با قیمت مناسب ازشون خرید داشته باشی.

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
یه نفر یه حرف جالبی میزد
میگفت میرم مغازه ها میگم کارتنت رو نذار بیرون. کیلویی فلانقدر بهت میدم سر ساعت مثل 2 ظهر میام میبرم
میگفت از خداشونه. سود من کم شده اما دردسرم هم کم شده تقریبا هم مطمئنم که در روز چقدر کارتن جمع میشه.
وسطشم که دارم اینور اونور میرم کارتن میبینم بر میدارم.

farajoon

Registered User
لایک‌ها
131
یکی دو تا آدرس دقیق بهت میدم که خیلی کمکت می کنه. برو بازار سعدی جدید و یا برو خیابون جمهوری اونم ساعتایی که بازار داره تعطیل میشه. تا دلت بخواد کارتن و کاغذای ضایعاتی ریختن در و دیوار خیابون و تو سطل های زباله. حدودای ساعت 5 تا 6 بعدازظهر.

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
اینکارو هم دیگه نمیشه کرد، الان شهرداری خودش ماشین گذاشته جمع میکنن اگه هم بگیرنت ماشینو میخوابونن بعلاوه ۶۰۰ تومن جریمه
مگه اینکه همونجوری که رفیقمون گفت بخری

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

rezamoghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
منتظر نظر دوستان هستیم مام
بعد کارتن جمع کرد ! فروشش کجاست ؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
772
ضایعاتی ها به جز کارتن دیگه چیا جمع میکنن؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
آقا ول کن !! این چ کاریه اصلا توصصصصصصیه نمیشه . با همون وانت برو درب کارخونه یه چیزی ب قیمت درب کارخونه بخر و جاهای شلوغ بفروش.

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
آقا ول کن !! این چ کاریه اصلا توصصصصصصیه نمیشه . با همون وانت برو درب کارخونه یه چیزی ب قیمت درب کارخونه بخر و جاهای شلوغ بفروش.
درب کدوم کارخونه؟ [emoji53]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

بالا