برگزیده های پرشین تولز

درآمدی قانونی و مطمئن با سود معقول و خیلی خوب از ماینینگ بیت کوین

sat_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام خدمت دوستان و اعضاء گل پرشین تولز
امروز در خدمتتون هستم با معرفی یک راه کسب درآمد مطمئن و قانونی با سود خیلی خوب (هایپ و سیستم های کلاه برداری نیست) از طریق ماینینگ بیت کوین توسط سایت معتبر BitCoinCloudServices
دوستان زیادی در خصوص بیت کوین و ماینینگ اون اطلاعات دارند. دیگر دوستانی هم که مایل به کسب اطلاعات هستند با یک سرچ ساده در گوگل میتونن به این موضوع پی ببرن. برای مثال http://mybitcoin.persianblog.ir/tag/ماینینگ_چیست_؟
ویژگی های سرویس ماینینگی که من قصد معرفی اون رو دارم :
1- اعتبار و اطمینان شرکت با داشتن آدرس فیزیکی و تلفن های ثابت (که اکثر سرویس دهنده های این زمینه ندارند)، شماره ثبت شرکت در کشور انگلستان (یکی از کشورهای سختگیر در خصوص قوانین ثبتی).
2- پاسخگویی سریع و کامل پشتیبانی.
3- هزینه پایین تر خرید قدرت (ثانیه/هش)
در مقایسه با دیگر سرویس دهنده ها.(الان که سالگرد تاسیس شرکت هست، آفر خیلی خوبی گذاشتن که تا یک هفته بیشتر نیست. اما بعد از اون هم باز قیمتهاش مناسب تر بقیه جاهاست).
4- سوددهی معقول و خیلی خوب ( حدود 20% در ماه) . اگه Reinvest (سرمایه گذاری مجدد درآمدهای حاصل) کنید، سودش بیشتر از 20% هم میشه.
توجه : از پارامترهای تاثیرگذار در سود دهی سیستم های ماینینگ، Difficulty (سختی) هش در شبکه (که به مرور به سمت بیشتر شدن هست ) و دیگری افزایش تعداد ماینرها (تقسیم پاداش بین افراد بیشتر) هست که باعث کاهش تدریجی (البته با شیب خیلی کم) سود میشه که برای جبرانش میتونید Reinvest کنید.
5- پرداخت های روزانه و اتوماتیک به کیف پول بیت کوین شما.

*** به علت اینکه شرکت اجازه دیدن اینکه چه یوزرهایی زیرمجموعه من شدن رو نمیده (رعایت حریم خصوصی)، از پرداخت 4% کمیسیونی که برای پاداش به زیرمجموعه هام در نظر گرفته بودم معذورم و بند 6 رو حذف کردم.
من سالهاست که دنبال راه های کسب درآمد از اینترنت بوده و هستم. پولهای نه چندان کمی هم از دست دادم. توی سیستم های PTC هم فعالیت و سرمایه گذاری کردم (مثل Paidverts و... ) اما وقت تلف کردنه.
الان بیش از 2 هفته هست که در این سایت سرمایه گذاری کردم (3 میلیون) و ان شاء الله همین مقدار هم چند روز دیگه سرمایه می ذارم.

***​
نکته آخر: قانون سرمایه گذاری که برای همجا صادقه. چه بانک باشه چه سیستم های هایپ (ریسک نزدیک به 100%)
همیشه در سرمایه گذاری(حتی خارج از اینترنت) اونقدری هزینه بکنید که توان تحمل و جبران از دست رفتن اون رو داشته باشید.

Last edited:

sat_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
این هم سند بخشی از درآمد من از سایت BitCoinCloudServices
ts8n9zjkq8uekt1ptzo8.jpg

sat_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام خدمت دوستان عزیز
این فرصت عالی رو از دست ندید. حداقل 20 درصد سود ماهانه عالی نیست ؟!!
این هم بخش بعدی از درآمد من از سایت BitCoinCloudServices. من خودم بیش از 6 میلیون تومان سرمایه گذاری کردم. پرداختی هام هم هر روز به کیف پولم واریز میشه
lplqlm52jwdbhjahjesc.jpg

sat_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
حداقل سرمایه گذاری چقدر است
سلام خدمت آرزو خانم
حداقل سرمایه گذاری 0.085 بیت کوین هست (با توجه به نوسانات نرخ بیت کوین، الان حدود 90 هزار تومان میشه). البته من آف رو در نظر نگرفتم. شرکت به مناسبت سالگرد فعالیتش، آفر خوب داده(به مدت محدود). همون مقدار حداقل قدرت پردازش (گیگاهش بر ثانیه GH/s) با تخفیفش حدود 80 هزار میشه که بدون آف حدود 90 میشه.

Last edited:

arezoo2020

Registered User
لایک‌ها
69
0.085 سرمایه بزاریم چقدر سود میده روزانه؟
بعد شرکت معتبریه
اسکم نشه؟

sat_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
در خصوص سود و اعتبار شرکت توضیحات کامل رو در پست اول دادم خدمت دوستان. چنتا نکته بهش اضافه کردم، مطالعه بفرمایید.
این کسب درآمد، هایپ (سودهای غیر متعارف چند ده درصدی در روز یا ساعت) یا سیستم های پانزی و اسکم نیست. یک سیستم صحیح با سود خیلی خوب و معقوله. از بابت اعتبار شرکت هم میتونید به سایتش سر بزنید و ببینید که پارامترهای یک شرکت معتبر رو داره (آدرس فیزیکی، شماره تلفن های ثابت، شماره ثبت شرکت، پاسخگویی پشتیبانی و...)
نکته آخر: قانون سرمایه گذاری که برای همجا صادقه. چه بانک باشه چه سیستم های هایپ (ریسک نزدیک به 100%)
همیشه در سرمایه گذاری(حتی خارج از اینترنت) اونقدری هزینه بکنید که توان تحمل و جبران از دست رفتن اون رو داشته باشید.

demon1363

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
در خصوص سود و اعتبار شرکت توضیحات کامل رو در پست اول دادم خدمت دوستان. چنتا نکته بهش اضافه کردم، مطالعه بفرمایید.
این کسب درآمد، هایپ (سودهای غیر متعارف چند ده درصدی در روز یا ساعت) یا سیستم های پانزی و اسکم نیست. یک سیستم صحیح با سود خیلی خوب و معقوله. از بابت اعتبار شرکت هم میتونید به سایتش سر بزنید و ببینید که پارامترهای یک شرکت معتبر رو داره (آدرس فیزیکی، شماره تلفن های ثابت، شماره ثبت شرکت، پاسخگویی پشتیبانی و...)
داداش نتیجه کارتون رو ممکنه بگید تا اینجا چطور بوده . الان می تونیم سرمایه بزاریم وضعیت چطوره .

sat_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
داداش نتیجه کارتون رو ممکنه بگید تا اینجا چطور بوده . الان می تونیم سرمایه بزاریم وضعیت چطوره .
سلام دوست عزیز
تا اینجا که بیش از 20 روز از سرمایه گذاری من میگذره، همه چیز الحمدالله طبق برآوردها و خیلی خوب و منصفانه پیش میره. پرداختی ها هم روزانه و روتین انجام میشه. این هم اسکرین شات پرداختی ها به کیف پولم.
توجه : به علت اینکه من چنتا از کیف پولهامو یه جورایی ادغام کردم، در تراکنش های دریافتی، واریزی های اون کیف پولها رو هم جمع کرده. شما اون 4 مورد آخر رو نصف در نظر بگیرید. برای مثال مورد آخر که 48.35351 میلی بیت کوین هست، در واقع 24.07072 هست.
vh1adywkcbrolmol8bah.jpg

r3374

Registered User
لایک‌ها
254
اقا ما که هر چی بیشتر در مورد بیت کوین میخونیم بیشتر گیج میشیم
میشه پول بدیم شما سرمایه گذاری کنی بعد سودشو شریک بشیم؟
20% هم نمیخوام چند درصدش مال خودت بخاطر وقتی که میذاری 15% ماهیانه بهمون بدی کافیه
یعنی زیادی هم هست
چون بوشهری اینو گفتما وگرنه توی نت که نمیشه به کسی اعتماد کرد اگه اوکی بود حضوری خدمت میرسم
جوابو بپخ تا بیشتر در موردش بحرفیم

sat_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اقا ما که هر چی بیشتر در مورد بیت کوین میخونیم بیشتر گیج میشیم
میشه پول بدیم شما سرمایه گذاری کنی بعد سودشو شریک بشیم؟
20% هم نمیخوام چند درصدش مال خودت بخاطر وقتی که میذاری 15% ماهیانه بهمون بدی کافیه
یعنی زیادی هم هست
چون بوشهری اینو گفتما وگرنه توی نت که نمیشه به کسی اعتماد کرد اگه اوکی بود حضوری خدمت میرسم
جوابو بپخ تا بیشتر در موردش بحرفیم
سلام
گفتگو ایجاد شد. بیا

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
خدمت کاربران باید عرض کنم که دیگه استخراج بیت کوین از این طریق درامد زا نیست. و شما نهایتا طی 3-4 سال حتی بیشتر ممکنه به اصل پولتون دست پیدا کنید. دلیلشم افزایش شدید دیفیکالتی استخراج هست. و هر روز درامدتون کاهش پیدا میکنه.

sat_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خدمت کاربران باید عرض کنم که دیگه استخراج بیت کوین از این طریق درامد زا نیست. و شما نهایتا طی 3-4 سال حتی بیشتر ممکنه به اصل پولتون دست پیدا کنید. دلیلشم افزایش شدید دیفیکالتی استخراج هست. و هر روز درامدتون کاهش پیدا میکنه.
خدمت دوست عزیز و دیگر کاربران عرض کنم که در خصوص افزایش دیفیکالتی و باالطبع کاهش سود و راه کار جبران اون در پست اول توضیحات کامل رو دادم. اما این رو هم بگم که اینجوری هم نیست که The_master می فرمایند. من بیش از 20 روز هست که سرمایه گذاری کردم، روزانه 0.666 درصد سود (ماهانه 20 درصد) هم تا الان محقق شده. روزانه یه مقدار خیلی کمی در حد 0.2 میلی بیت کوین (0.0002 بیت کوین) کم شده. جالب اینکه پرداختی امروز من ( روز 25 م سرمایه گذاریم) تقریبا به اندازه پرداختی روز اولمه (بعد از 24 روز کاهش خیلی خیلی کم، امروز افزایش قابل ملاحظه ای داشته).
ضمنا با Reinvest می تونید کاهش درامد (بر اثر افزایش دیفیکالتی) رو جبران کنید. (حتی بیش از میزان کاهش یافته)

sat_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بخشی دیگر از دریافتی های روزانه من از ماینینگ BitCoinCloudServices . فرصتی خوب برای سرمایه گذاری
spkiudamu9uovw0knz.jpg

:general707::general601::general601::general601::general707:
x7tc57ym7stjlbfj92t4.jpg

partizanmr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت مشکوکه پولتو بردار سریع داداش من هایپ داشتم این با هایپ فرقی نمیکنه ضرر نکنی ببین اگر کاری بود که ماهی بیست درصد سود بده نمیومد با پول مردم کار کنه منطقی باش در مورد پیدورس هم بگم این سایت الان داره به یک روش در آمد زایی
جالبی میرسه اگر این دوره رو بگذرونه من 1000 دلار سهام میخرم ازش اگر کسی خواست راهنماییش کنم بهم پیام بده یاهو چت : [email protected]

mrs1390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
سلام ببخشید تا حالا چقدر از سرمایتون برگشته؟

sat_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام ببخشید تا حالا چقدر از سرمایتون برگشته؟

دوستان لطفا این لینک رو مطالعه کنین. ایشون خیلی عالی توضیح دادن.
http://btctalk.com/showthread.php?1223-بررسی-سایت-های-استخراج-ابری-(Cloud-mining)
سلام خدمت دوستان
در خصوص پانزی بودن سایت bitcoincloudservices هنوز به قطع یقیقن نمیگم هست یا نیست. البته من تا الان هر روز دریافتی ازش داشتم. اما خوب باید تا پایان دوره بازگشت سرمایه صبر کنم.
در پاسخ به سوال دوستمون که پرسیده بودن چقدر از سرمایه ام برگشته، از اونجایی که من تا الان (2 ماه فعالیت) هرچی درآمد کسب می کردم رو دوباره در سیستم سرمایه گذاری می کردم (جهت بالا رفتن درآمد) برگشت سرمایه آنچنانی نداشتم. در واقع فقط از کمیسیون معرفی شده هام (referral) درآمد داشتم. الان دیگه نمیخوام reinvest کنم. می خوام هرچی پرداختی داشت رو بردارم. دوستان فعلا دست نگه دارند (اگه قصد خرید هش دارید)

nimazebel

Registered User
لایک‌ها
23
در مورد سایت leancy یه سرچ بزنید ۱۵۰۰ دلار سرمایه گذاری کردم .اشتباه بزرگ من reinvest بود که نباید اینکارو کرد

بالا