برگزیده های پرشین تولز

مشکل چراغ قرمز اینترنت مودم و عدم اتصال به WiFi

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
سلام
من یه مودم D-link مدل DSL-2640U دارم
دقیقا ار اون زمانی که اینترنت و ایمیل و جی میل و یاهو قطع شده بود و بعدش وصل شد چراغ اینترنت مودمم قرمز شده
مشکلی هم تو وصل شدن به اینترنت با کابل لن ندارم
ولی با وایرلس وصل نمیشه
کل دستگاه هایی که روشون wifi ست کرده بودم دیگه کار نمیکنن ( البته وصل میشه ولی هیچی باز نمیکنه)
هر چی به پشتیبانی هم زنگ زدم میگن که به ما مربوط نمیشه و اینکه با کابل وصل میشه دیگه مشکل ما نیست.
ولی میدونم مشکل از طرف من نیست و حتی مودم هم تست کردم جایی ذیگه و مشکلی نداره/

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
خوب این که شما نوشتی بیشتر سوال بر می انگیزه تا جواب. یعنی توضیحات کافی نیست برای نتیجه گیری.

تا اینجا اینطور که من حدس زدم، شما Bridge ساختی کانکشنت رو تو مودم، از رو PC/Notebook کانکشن PPPoE Dialler ساختی و با کابل مشکلی نداری، اما مودمت تجهیزات وایرلس رو اجازه نمیده که به WAN وصل بشند و کانکت کنند و یا کانکشن هات رو تجهیزات بی سیمت مشکل پیدا کرده. اگه کانکشن شما داخل مودم Bridge تنظیم نشده، حتماً ببینید پیغام های خطایی که مودم صادر میکنه چی هست و اینجا بنویسید.

و حالا سوالاتی که پیش میاد.

1- سوال اول از شما اینه که همون تجهیزات بی سیم رو اگه امکانش باشه که با سیم وصل کنی، آیا مشکل حل میشه؟ و وقتی بدون سیم وصل شی دوباره مشکل دار میشه؟ (این یعنی مشکل از تنظیمات و کانکشن اون رایانه و یا نوت بوک نیست)

2- آیا پس از برقراری ارتباط بی سیم، دستگاهی که متصل شده میتونه مودم رو Ping کنه و یا به تنظیمات مودم دسترسی پیدا کنه؟

3- آیا مودم و یا کانکشن روی تجهیزات بی سیم شما پیغام خطایی هم میدند؟ اگه بعله که اون پیغام رو اینجا بنویسید لطفاً.

این ها رو لطفاً جواب بدید تا با بچز بگردیم ببینیم میشه مشکل رو ریشه یابی کرد یا نه.

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
خوب این که شما نوشتی بیشتر سوال بر می انگیزه تا جواب. یعنی توضیحات کافی نیست برای نتیجه گیری.

تا اینجا اینطور که من حدس زدم، شما Bridge ساختی کانکشنت رو تو مودم، از رو PC/Notebook کانکشن PPPoE Dialler ساختی و با کابل مشکلی نداری، اما مودمت تجهیزات وایرلس رو اجازه نمیده که به WAN وصل بشند و کانکت کنند و یا کانکشن هات رو تجهیزات بی سیمت مشکل پیدا کرده. اگه کانکشن شما داخل مودم Bridge تنظیم نشده، حتماً ببینید پیغام های خطایی که مودم صادر میکنه چی هست و اینجا بنویسید.

و حالا سوالاتی که پیش میاد.

1- سوال اول از شما اینه که همون تجهیزات بی سیم رو اگه امکانش باشه که با سیم وصل کنی، آیا مشکل حل میشه؟ و وقتی بدون سیم وصل شی دوباره مشکل دار میشه؟ (این یعنی مشکل از تنظیمات و کانکشن اون رایانه و یا نوت بوک نیست)

2- آیا پس از برقراری ارتباط بی سیم، دستگاهی که متصل شده میتونه مودم رو Ping کنه و یا به تنظیمات مودم دسترسی پیدا کنه؟

3- آیا مودم و یا کانکشن روی تجهیزات بی سیم شما پیغام خطایی هم میدند؟ اگه بعله که اون پیغام رو اینجا بنویسید لطفاً.

این ها رو لطفاً جواب بدید تا با بچز بگردیم ببینیم میشه مشکل رو ریشه یابی کرد یا نه.

1. بله حل میشه
من لپ تاپم رو که با سیم لن وصل میکن مشکلی نداره و لی با وایرلس که کانکت میشم روی انتن وایرلس یه علامت اخطار میاد
روی ستگاه های دیگه هم مثل ایپاد پی اس پی و گوشیم ست کرده بودم کانکت میشه ولی سایتی باز نمیکنه

2. بله به لپ تاپ که وصل میشم با وای فای 192.168.1.1 رو باز میکنه و پینگ میده

3. پیغام خطا که نه ولی همونطور که گفتم روی لپ تاپ قسمت انتن وایرلس یه علامت اخطاز یا تعجب زرد رنگ امده و باقی دستگاه ها هم وصل میشه ولی سایتی رو باز نمیکنه.

با تشکر از پاسخ شما

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
1. بله حل میشه
من لپ تاپم رو که با سیم لن وصل میکن مشکلی نداره و لی با وایرلس که کانکت میشم روی انتن وایرلس یه علامت اخطار میاد
روی ستگاه های دیگه هم مثل ایپاد پی اس پی و گوشیم ست کرده بودم کانکت میشه ولی سایتی باز نمیکنه

2. بله به لپ تاپ که وصل میشم با وای فای 192.168.1.1 رو باز میکنه و پینگ میده

3. پیغام خطا که نه ولی همونطور که گفتم روی لپ تاپ قسمت انتن وایرلس یه علامت اخطاز یا تعجب زرد رنگ امده و باقی دستگاه ها هم وصل میشه ولی سایتی رو باز نمیکنه.

با تشکر از پاسخ شما

خوب، پس مشکل از سرویس نیست، ولی من هنوز یه چیزایی برام روشن نیست که در آخر ازت سوال میکنم.

فکر میکنم، فکر میکنم مشکلت از تنظیمات DHCP و یا NAT باشه، یه کوچولو هم شکم تو DNS Server هست. برای اطمینان برو داخل تنظیمات مودم و اطمینان حاصل کن که DHCP Server فعاله و همچنین Enable NAT تو Network Address Translation Settings فعال هست.

بعد بررسی کن ببین تنظیمات کارت شبکه ات IP و Gateway و غیره رو اتوماتیک و کامل از مودم میگیره یا نه
Control Panel
Network And Sharing
Change Adapter Settings
double click the wireless network adapter
Click on details
اگه Gateway IPv4 دقیقاً IP مودمت باشه که اصولاً باید به اینترنت دسترسی داشته باشی، البته مطمئن شو که DNS Servers IPv4 هم یکی یا دوتا IP داره.

اگه هنوز مشکل حل نشده، این ها رو جواب بده:
1- کانکشن WAN تو مودم Bridge تنظیم شده و یا PPPoE؟ اگه تونستی از WAN Info هم یه تصویر بگذاری که معرکه است.
2- کلیه اطلاعاتی که تو Details... کارت شبکه بی سیمت هست بنویس اینجا، یا تصویرش رو attach کن.
3- این نکته رو هم روشن کن برام، وقتی وایرلس وصل میشی چراغ ADSL/Internet روی مودم قرمز میشه یا فقط همون کارت شبکه بی سیم توی اون دستگاه علامت ضربدر قرمز داره؟

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
خوب، پس مشکل از سرویس نیست، ولی من هنوز یه چیزایی برام روشن نیست که در آخر ازت سوال میکنم.

فکر میکنم، فکر میکنم مشکلت از تنظیمات DHCP و یا NAT باشه، یه کوچولو هم شکم تو DNS Server هست. برای اطمینان برو داخل تنظیمات مودم و اطمینان حاصل کن که DHCP Server فعاله و همچنین Enable NAT تو Network Address Translation Settings فعال هست.

بعد بررسی کن ببین تنظیمات کارت شبکه ات IP و Gateway و غیره رو اتوماتیک و کامل از مودم میگیره یا نه
Control Panel
Network And Sharing
Change Adapter Settings
double click the wireless network adapter
Click on details
اگه Gateway IPv4 دقیقاً IP مودمت باشه که اصولاً باید به اینترنت دسترسی داشته باشی، البته مطمئن شو که DNS Servers IPv4 هم یکی یا دوتا IP داره.

اگه هنوز مشکل حل نشده، این ها رو جواب بده:
1- کانکشن WAN تو مودم Bridge تنظیم شده و یا PPPoE؟ اگه تونستی از WAN Info هم یه تصویر بگذاری که معرکه است.
2- کلیه اطلاعاتی که تو Details... کارت شبکه بی سیمت هست بنویس اینجا، یا تصویرش رو attach کن.
3- این نکته رو هم روشن کن برام، وقتی وایرلس وصل میشی چراغ ADSL/Internet روی مودم قرمز میشه یا فقط همون کارت شبکه بی سیم توی اون دستگاه علامت ضربدر قرمز داره؟

دوست عزیز اول تشکر از اینکه وقت میزای و جواب میدی

از تنظیمات DHCP نیست همه رو چک کردم و فعاله عکس1 عکس2 عکس3

از داخل لپ تاپ هم برسی کردم Gateway IPv4 دقیقا همون ای پی مودم هست. عکس

این اطلاعات Details لپ تاپم عکس - اینم پی سی که مودم از طریق کابل لن بهش وصله عکس ( البته اگه درست متوجه شده باشم ، همینا منظورت بوده دیگه؟)

ببین مودمم رو وقتی کلاً روشن میکنم در هر صورت چراغ اینترنتم قرمز هست/ حالا چه وای فای یا با کابل وصل باشم چه نه \ قدیم اینجوری نبود . مودمم رو که روشن میکردم کلیه چراغ ها سبز میشد و راحت وصل می شدم حتی اگه کامپیوترمم خاموش بود به وای فای وصل میشدم. الان داخل لپ تاپ که کانکت میکنم اینجوری میشه 44965640038266069035.png

حالا جدا از این همه تفاسیر من بازم نظرم اینه که مشکل از سرویس اینترنت هست.
چون همه دستگاه هایی که ست کرده بودم روشون کار نمیکنند. و من هم اصلا تو ایم مدت هیییچ تغییری توی تنظیمات مودم و غیره وارد نکردم.
و همونطور که گفتم قدیم که چراغم سبز بود حتی اگه کامپیوترمم خاوش بود میتونستم وصل شم به وای فای و استفاده کنم
و یه نکته دیگه اینکه من یه بار از چندین باری که با پشتیبانی تماس گرفتم چون هر کدوم یه چیزی میگفتن ، یبار یکیشون گفت بذار چک کنم و همینطور که بهش در حال توضیح دادن بودم که مشکلم چیه، بدون اینکه دست به چیزی بزنم یهو چراغم سبز شد و همه چی برگشت به حالت اول و هم لپ تاپ هم باقی دستگاه ها کار کردند و لی فرداش از کار افتاد و چراغم قرمز شد و دوباره همون داستان پیش امد...

Last edited:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
دادا من وقتی چراغ مودمم قرمز میشه اینقدر زنگ میزنم و گیر میدم تا درستش کنند. شک نکن عیب از ISP هستش. بیخودی به لپ تاب تهمت نزن.

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
دادا من وقتی چراغ مودمم قرمز میشه اینقدر زنگ میزنم و گیر میدم تا درستش کنند. شک نکن عیب از ISP هستش. بیخودی به لپ تاب تهمت نزن.

بله شاید به قول شما اینقدر باید گیر بدم و زنگ بزنم تا درستش کنن
ولی خب اونا میگن شما وقتی با کابل وصل میشی دیگه به ما مربوط نمیشه
البته گفتم این پشتیبانی ها همه جور ادمی توشون هست بعضی ها وقت میزارن بعضی ها نه....

hamid_khapid

Registered User
لایک‌ها
89
من دقیقا همین مشکل رو دو جا داشتم ، با کابل لن وصل میشد ولی با وایرلس نه ... هر وقت با وایرلس وصل میشدم چراغ اینترنت قرمز میشد

نکته جالب قضیه اینجاست که هر دو جا یه نقطه اشتراک داشتن : هر رو جا از وایمکس مبین نت و یا ایرانسل روی لپ تاپ استفاده می کردند

احتمال میدم مشکل از اینها باشه ... مشکل میتونه از وسایل دیگه هم باشه مثل تلفن بیسیم و هر وسیله ای که امواج پخش میکنه ... یه کاری بکن کانال مودم رو عوض کن

شاید مشکلت حل بشه

yazdheaven

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز شما مشکلت حل شد؟
منم همین مشکل رو دارم با مودمم، اگه شما درست شده ممنون میشم راه حل رو بفرمایید!

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697

مشکل 100% از isp باید بگی برات pppoe کانفیگ کنن 20-30 دقیقه باید مودم خاموش کنی بعد خودتم روی pppoe کانفیگ کنی چراغ سبز میشه البته در حالت bridge میتونی از وایرلس استفاده کنی که باید کانکشن بسازی اما همزمان فقط یک دستگاه میتونه به اینترنت وصل بشه و چراغت چشمک سبز میزنه ولی دائم سبز نیست. زمان کانفیگ تیک فایروال بردار امنیت در نظر بگیر چون با فعال کردن وایرلس همسایم میتونه از اینترنت مجانی حال کنه :)

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام اکشن گیمر عزیز، شرمنده اگه این پست کمی دیر ارسال میشه، مسافرت پیش اومد و نبودم.

الان تصاویر رو دیدم، یه چیزی که من رو به شک انداخت اینه که مودم شما DNS سرور رو به شبکه شما اشتباه داده، IP خودش رو داده به جای IP یه DNS Server.

شما این رو یه تست بکن، شاید مشکل حل بشه:

به تنظیمات کارت شبکه ها برو (Network and sharing center / change adapter settings / wireless or local area connection / properties / internet protocol (version 4) / properties) و به جای تنظیم IP Address روی Automatic بیا و IP ها رو دستی تنظیم کن به روی:

IP Address (V4): 192.168.1.101 (یه عددی در انتها وارد کن که در حال حاضر توسط دستگاه های دیگه مورد استفاده نباشه، فکر کنم 101 واسه یه کامپیوتر و 102 واسه یکی دیگه خوبه فعلاً)
Subnet Mask: 255.255.255.0
Default Gateway: 192.168.1.1

Primary DNS Server: 4.2.2.4
Secondary DNS Server: 8.8.8.8

امیدوارم این مشکل رو حل کنه، و اگه مشکل حل شد که یعنی ISP شما تو ارسال پیشنهاد DNS سرور به مودم مشکل داره و یا مودمتون تو تنظیمات DHCP دچار مشکلی شده که نمیتونه DNS سرور رو در هین تخصیص IP به کارت شبکه ها معرفی کنه. در این صورت از تنظیمات کامل و دقیق DHCP مودم یه عکس بگذار شاید جایی واسه تنظیم دستی DNS Server داشته باشه، خوب بگرد تو تنظیمات مودم، ببین بخش Advanced یا چیزی تو این مایه ها داره یا نه، چون تو عکسی که اینجا گذاشتی تنظیمات خاصی که من ندیدم

hamid_khapid

Registered User
لایک‌ها
89
سلام دوست عزیز
شما فکر میکنید مشکل از سرویس اینترنت ولی این طور نیست ... یه مثال ساده میزنم :
فرض کن یخچال و تلویزیون رو به برق وصل کردی و یخچال درست کار میکنه ولی تلویزیون روشن نمیشه ، آیا میشه نتیجه گرفت برق مشکل داره
زمانی که چراغ مودم قرمز میشه و اینترنت به وسیله کابل دارید مطمئنا مشکل از مودم ... یه سوالی داشتم تو خونه تلفن بیسیم و یا هر وسیله بیسیم دیگه ای ندارین ؟

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
سلام دوست عزیز
شما فکر میکنید مشکل از سرویس اینترنت ولی این طور نیست ... یه مثال ساده میزنم :
فرض کن یخچال و تلویزیون رو به برق وصل کردی و یخچال درست کار میکنه ولی تلویزیون روشن نمیشه ، آیا میشه نتیجه گرفت برق مشکل داره
زمانی که چراغ مودم قرمز میشه و اینترنت به وسیله کابل دارید مطمئنا مشکل از مودم ... یه سوالی داشتم تو خونه تلفن بیسیم و یا هر وسیله بیسیم دیگه ای ندارین ؟

سلام اکشن گیمر عزیز، شرمنده اگه این پست کمی دیر ارسال میشه، مسافرت پیش اومد و نبودم.

الان تصاویر رو دیدم، یه چیزی که من رو به شک انداخت اینه که مودم شما DNS سرور رو به شبکه شما اشتباه داده، IP خودش رو داده به جای IP یه DNS Server.

شما این رو یه تست بکن، شاید مشکل حل بشه:

به تنظیمات کارت شبکه ها برو (Network and sharing center / change adapter settings / wireless or local area connection / properties / internet protocol (version 4) / properties) و به جای تنظیم IP Address روی Automatic بیا و IP ها رو دستی تنظیم کن به روی:

IP Address (V4): 192.168.1.101 (یه عددی در انتها وارد کن که در حال حاضر توسط دستگاه های دیگه مورد استفاده نباشه، فکر کنم 101 واسه یه کامپیوتر و 102 واسه یکی دیگه خوبه فعلاً)
Subnet Mask: 255.255.255.0
Default Gateway: 192.168.1.1

Primary DNS Server: 4.2.2.4
Secondary DNS Server: 8.8.8.8

امیدوارم این مشکل رو حل کنه، و اگه مشکل حل شد که یعنی ISP شما تو ارسال پیشنهاد DNS سرور به مودم مشکل داره و یا مودمتون تو تنظیمات DHCP دچار مشکلی شده که نمیتونه DNS سرور رو در هین تخصیص IP به کارت شبکه ها معرفی کنه. در این صورت از تنظیمات کامل و دقیق DHCP مودم یه عکس بگذار شاید جایی واسه تنظیم دستی DNS Server داشته باشه، خوب بگرد تو تنظیمات مودم، ببین بخش Advanced یا چیزی تو این مایه ها داره یا نه، چون تو عکسی که اینجا گذاشتی تنظیمات خاصی که من ندیدم

مشکل 100% از isp باید بگی برات pppoe کانفیگ کنن 20-30 دقیقه باید مودم خاموش کنی بعد خودتم روی pppoe کانفیگ کنی چراغ سبز میشه البته در حالت bridge میتونی از وایرلس استفاده کنی که باید کانکشن بسازی اما همزمان فقط یک دستگاه میتونه به اینترنت وصل بشه و چراغت چشمک سبز میزنه ولی دائم سبز نیست. زمان کانفیگ تیک فایروال بردار امنیت در نظر بگیر چون با فعال کردن وایرلس همسایم میتونه از اینترنت مجانی حال کنه :)

سلام
ميدونم چند ماهي گذشته ولي من مشكلم حل شد و يادم رفت سر به اين تاپيك بزنم
خواستم بگم همونطور كه فكر ميكردم مشكل از سرويس دهنده اينترنتم بود
يه روز بعد اينكه به نت وصل شدم زنگ زدم پشتيباني گفتم نميتونم وصل بشم و با اينكه شارژ دارم 691 ميده
اونم گفت مك ادرس رو ( يا يه چيزي تو اين مايه ها ) رو ريست ميكنم واست
مودم رو 20 د خاموش كردم و بعد از روشن كردن ديدم درست شده
بعد ار اون يه باره ديگه هم اينوري شد چند هفته بعدش كه اينبار زنگ زدم مستقيم گفتم واسم ريست كنيد و درست شد تا الانم مشكاي نداشته
خواستم بگم اينو كه اگه كسي همچين مشكلي داشت بدونه راهش چيشه...
با تشكر

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
سلام می دونم این تاپیک مال خیلی وقت پیشه. ولی چون تجربه اش رو دارم لازم دیدم عزیزانی رو که گرفتار این مشکل میشن یاری کنم.

وقتی از طریق pppoe به اینترنت متصل میشید باید یک username و password بهش ارائه بدید. این user و pass همون چیزیه که سرویس دهندتون به شما ارائه میده و معمولا از طریق اون می تونید در سایت سرویس دهنده وارد حساب کاربری خود بشید.

اگر به هر دلیلی اون رو اشتباه وارد کنید چراغ اینترنت قرمز میشه و کانکشن قطع. یعنی مودم نمیتونه از حساب کابری شما برای کانکشن استفاده کنه.

یه دلیل عمده این مشکل می تونه این باشه:
شما ممکنه در سایت مربوط به سرویس دهندتون وارد حسابتون بشید و به هر دلیلی Username و Password شخصی تون رو عوض کنید. اونوقت چون در مودم یه چیز دیگه ثبت شده اینترنتتون قطع میشه. پس اگر user و pass خودتون رو عوض کردید حتما این کار رو در تنظیمات مودم هم انجام دهید.

من مشترک adsl مخابرات هستم؛ چند وقت پیش این مشکل برام پیش اومد. متاسفانه هیچکس کمکم نکرد تا خودم بعد دو سه روز فکر و خیال و ور رفتن با مودم و لپ تاپ راه حل رو پیدا کردم.
وقتی وارد سایت مخابرات شدم متوجه شدم که پسورد یادم نمیاد. مخابرات درپیت هم هیچ گزینه ای برای ریکاوری پسورد نذاشته بود. بعد از چند ساعت تایپ کردن انواع و اقسام کلمات بالاخره رمز رو پیدا کردم.

این مشکل معمولا به سرویس دهنده مربوط نمیشه. پس اگر به پشتیبانی زنگ زدید و مزخرفات تحویلتون دادن تعجب نکنید.

hossein1285

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
مشکل قرمز شدن چراغ اینترنت من از چیزی بود ک اصلا فکرشو نمیکردم!!!!!!! یوزر و پسورد رو پشت تلفن 2020 مخابرات اشتباه شنیده بودم یه حرفشو!!!!!!!!!!

miladdatis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
داداش منم همین مشکلو دارم... من مودم dlink 2640u از یکی از اشناها (دست دوم یعنی) خریدم و به کامپیوتر وصل کردم. به اینترنت توی کامپیوتر وصل وصل میشه و چراغ اینترنت مودم ولی قرمزه! برا همین هم گویا توی گوشیم به صورت وای فای نمیتونم به سایتی برم!! کامنت ها رو خوندم اما هنوز نمیدونم دقیقا چیکار کنم؟! خواهشا کمک کنید... ربطی به سرویس دهنده اینترنت داره یا مودم مشکل داره؟ ممنون :)

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام
داداش منم همین مشکلو دارم... من مودم dlink 2640u از یکی از اشناها (دست دوم یعنی) خریدم و به کامپیوتر وصل کردم. به اینترنت توی کامپیوتر وصل وصل میشه و چراغ اینترنت مودم ولی قرمزه! برا همین هم گویا توی گوشیم به صورت وای فای نمیتونم به سایتی برم!! کامنت ها رو خوندم اما هنوز نمیدونم دقیقا چیکار کنم؟! خواهشا کمک کنید... ربطی به سرویس دهنده اینترنت داره یا مودم مشکل داره؟ ممنون :)

مشکل اون دوستمون با مشکل شما فرق داشت، ایشون پسورد یا یوزر نیم رو اشتباه گرفته بودند.

مشکل شما این هست که نحوه اتصال رو Bridge وصل کردید و با PC شماره گیری میکنید، مودم شما نمیتونه اینترنتی که PC وصل کرده رو ببینه و یا به اشتراک بگزاره. داخل تنظیمات WAN مودمتون برید و نحوه اتصال رو PPPoE تنظیم کنید و یوزر و پسورد رو بهش بدید، بعد از اتصال چراغ اینترنت سبز میشه و میتونید از امکانات بی سیم هم استفاده کنید.

miladdatis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل اون دوستمون با مشکل شما فرق داشت، ایشون پسورد یا یوزر نیم رو اشتباه گرفته بودند.

مشکل شما این هست که نحوه اتصال رو Bridge وصل کردید و با PC شماره گیری میکنید، مودم شما نمیتونه اینترنتی که PC وصل کرده رو ببینه و یا به اشتراک بگزاره. داخل تنظیمات WAN مودمتون برید و نحوه اتصال رو PPPoE تنظیم کنید و یوزر و پسورد رو بهش بدید، بعد از اتصال چراغ اینترنت سبز میشه و میتونید از امکانات بی سیم هم استفاده کنید.

بسیار ممنون... فهمیدم مشکل چی بود! منم مشکل رمز عبور بود! اول رمز اکانت اینترنتم رو عوض کردم تا تعداد کاراکترهاش بیشتر از 8 تا باشه...بعدش همه رمزهای انتخابی توی نصب مودم رو همون گذاشتم...چراغ سبز شد :)

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
منم همین مشکل رو داشتم چراغ پاور قرمز شد دیگه سبذ نشد مودم رو بردم نمایندگی گفت مودم نوت بوت شده 1۰ تومن گرفت

بالا