برگزیده های پرشین تولز

پيشنهاد حذف سربازي اجباري از سوی مرکز پژوهشهای مجلس

نظر شما در مورد طرح حذف سربازي اجباري از پیشنهادی مرکز پژوهشهای مجلس چیست ؟

• با طرح حذف سربازي اجباري موافق هستم

Votes: 400 87.1%
  • با طرح حذف سربازي اجباري مخالف هستم

Votes: 59 12.9%

• Total voters
    459
وضعیت
موضوع بسته شده است.

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
آقا جان چه ربطی به مردی و این حرفا داره. سربازی نباید اجباری باشه، اگه داوطلبی باشه بخدا نیروهای بسیار بهتری وجود خواهند داشت، غرور نظامی به سرباز ها برمیگرده و با دل و جون خدمت میکنن. اینهمه کشور پیشرفته ببین نیروهای نظامیشون چه حالی میکنن. هر سختی ای هم باشه با دل و جون انجام میدن.
واقعا اگه داوطلبی بود من میرفتم ارتش 5 سالم خدمت میکردم (البته این فقط نظر شخصی خودمه)، ولی آدم زورش میاد بخاطر ناچاری بره حتی دو ماه خرحمالی کنه!
من خیلی هارو دیدم توی خدمت معتاد شدن یا کلا آدم مزخرفی شدن، آدم لمپن و بیشعور! خیلی هام مریض شدن و مریضیشون پایدار شد. دو تا از دوستام سرما خوردن و انقدر این قضیه کشش پیدا کرد تن صداشون عوض شده و از ته چاه حرف میزنن تا آخر عمرم درست نمیشه. پسر خاله ی من بدبخت حشیشی شد البته 80 درصدم خل و چل میزنه (بعد خدمت) خلاصه اوضاع خدمت خیلی زاغارته!
.
و پاسخ به استارتر، شما زیاد جدی نگیر، روزی هزارتا طرح میره مجلس و همینطوری رد میشه شما هم زیاد جدی نگیرش!
یه فتوا هم بدم:
آمادگی نظامی باید موقع جنگ باشه اونم دوره ی سه ماهه که اگه جنگی صورت گرفت جوونا بتونن دوتا تیر شلیک کنن! که البته اگه جنگی صورت بگیره نه شلیکی در کاره نه اصلا دشمن توی دیده! همش تو آسمونه! یا رباتیکه!

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
و تغییر قوانین سربازی یا نامگذاری اختیاری یا اجباری به هیچ دردی نمیخوره! باید قانون بذارن توی فرم لامصب شرکتای درست و حسابی قسمت شرایط خدمتش اجباری و مهم نباشه، میخوای از این مملکت بزنی بیرون یا برای مهاجرت یا برای تجارت یا کار یا هر غلطی که میخوای بکنی واسه پاسپورت خدمت سربازی ضروری نباشه، یا میخوای کنکور شرکت کنی بری دانشگاه وضعیت سربازی کوفتی وجود نداشته باشه. هروقت اینا حذف شد یعنی سربازی اجباری لغو شده اصل مطلب اینه.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
ینی چشم بسته غیب گفتیا!
یاد حرف فرماندمون افتادم o_O هی میگفت اجباری نیست زوری نیست، یروز گفتم مرتیکه خب هیچ غلطی نمیشه کرد نه میشه از کشور خارج شد نه میشه شرکت تاسیس کرد نه کارای بزرگ کرد و... خلاصه هیچی دیگه کارمون به بازداشگاهو اطلاعاتو این چیزا ختم شد :D
گواهینامه نمیشه گرفت بدون پایان خدمت
دسته چک نمیدن
جواز کسب
وام بانکی
ادامه تحصیل
ازدواج
بیمه تامین اجتماعی
خلاصه بدون کارت پایان خدمت تو ایران نمیشه هیچ کاری کرد
ولی اجباری هم نیست خدمت

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
من شنیدم قراره یارانه کسایی رو هم که خدمت نرفتن قطع کنن درسته این خبر؟

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
اره منم شنیدم البته هزارتا چیز دیگه ام شنیدم !

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
و تغییر قوانین سربازی یا نامگذاری اختیاری یا اجباری به هیچ دردی نمیخوره! باید قانون بذارن توی فرم لامصب شرکتای درست و حسابی قسمت شرایط خدمتش اجباری و مهم نباشه، میخوای از این مملکت بزنی بیرون یا برای مهاجرت یا برای تجارت یا کار یا هر غلطی که میخوای بکنی واسه پاسپورت خدمت سربازی ضروری نباشه، یا میخوای کنکور شرکت کنی بری دانشگاه وضعیت سربازی کوفتی وجود نداشته باشه. هروقت اینا حذف شد یعنی سربازی اجباری لغو شده اصل مطلب اینه.
ما که رفتیم چیکار کنیم پس؟
اگه undo یا کنترل z میزنن که اون 18 ماه و 5 روز برگرده خوبه

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
ما که رفتیم چیکار کنیم پس؟
اگه undo یا کنترل z میزنن که اون 18 ماه و 5 روز برگرده خوبه

چون تو رفتی همه ملت هم باید 18 ماه و پنج روز برن ؟! طرز فکر قرون وسطایی داری متاسفم برات .

تا اینجا 156 رای موافق حذف سربازی مقابل 20 رای مخالف حذف که 100% اون 20 نفر هم تشریف بردن حالا همه کره زمین هم باید مثل خودشون برن

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سرلشگر حسنی سعدی:نیروی انتظامی باید مشمولان غایب راجلب کند/ارتش حرفه‌ای به درد ما نمی‌خورد/جوان 18ساله می‌خواهیم بجنگد

ایسنا: حسین حسنی سعدی معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیروهای مسلح، ایده ارتش حرفه‌ای در ایران را فکر خامی برشمرد و گفت: ما جوانی 18 ساله می‌خواهیم که برود و بجنگد، چرا که یک فرد 35 ساله جسارت و جرات یک جوان 18 ساله را ندارد. ارتش حرفه‌ای یعنی اینکه یک نیرو بیاید 10 سال، 15 سال و حتی 20 سال بجنگد و این در حالیست که این امر به درد ما نمی‌خورد و ما نیازمند جوان 18 ساله هستیم، چرا که یک فرد 35 ساله جسارت این جوان را نداشته و نمی‌تواند مانند وی به دشمن حمله کند. و اگر کسی غیبت کرده و حاضر نیست به سربازی بیاید، باید نیروی انتظامی این افراد را جلب کرده و برای انجام خدمت سربازی اعزام کند. امروزه نتایج نشان می‌دهد هر فردی که در دوران سربازی‌اش موفق بوده، در دوران پس از سربازی و زندگی آتی نیز از مدیران موفق بوده همانطور که امروز شهردار، استاندار، وزیر و وکیل ما با همان نظم و انضباطی که در پادگان بوده، مدیریت می‌کنند و آن را در حوزه مسؤلیت خود اعمال کرده‌اند.

طبق قانون مصوبه ستادکل فرزندان سرداران و... از خدمت مقدس سربازی معاف هستند.

سردار احمدی مقدم نیز در پاسخ به خبرگزاری تسنیم : جیش‌العدل بدون درگیری مرزبانان را گروگان گرفته است. همان‌طور که پیش از این نیز اشاره کردم در دوره کوتاه سربازی امکان ارائه مهارت‌های لازم به‌دلیل کوتاهی این دوره وجود ندارد.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
دقیقا

واسه خودت متاسف باش که باید بری هیکلت بیاد رو فرم

توصیه میکنم به یه روان پزشک مراجعه کنید , بیچاره اطرافیانتون هرچی سرت بیاد میخوای سر اونها هم بیاری
7 8 سالی هست باشگاهم ترک نمیشه شما غصه هیکل من رو نخور

khoodet

Registered User
لایک‌ها
62
اقايون سربازي حذف بشو نيست تازه ميخوان بكنش 2 سال

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
سرلشگر حسنی سعدی:نیروی انتظامی باید مشمولان غایب راجلب کند/ارتش حرفه‌ای به درد ما نمی‌خورد/جوان 18ساله می‌خواهیم بجنگد

ایسنا: حسین حسنی سعدی معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیروهای مسلح، ایده ارتش حرفه‌ای در ایران را فکر خامی برشمرد و گفت: ما جوانی 18 ساله می‌خواهیم که برود و بجنگد، چرا که یک فرد 35 ساله جسارت و جرات یک جوان 18 ساله را ندارد. ارتش حرفه‌ای یعنی اینکه یک نیرو بیاید 10 سال، 15 سال و حتی 20 سال بجنگد و این در حالیست که این امر به درد ما نمی‌خورد و ما نیازمند جوان 18 ساله هستیم، چرا که یک فرد 35 ساله جسارت این جوان را نداشته و نمی‌تواند مانند وی به دشمن حمله کند. و اگر کسی غیبت کرده و حاضر نیست به سربازی بیاید، باید نیروی انتظامی این افراد را جلب کرده و برای انجام خدمت سربازی اعزام کند. امروزه نتایج نشان می‌دهد هر فردی که در دوران سربازی‌اش موفق بوده، در دوران پس از سربازی و زندگی آتی نیز از مدیران موفق بوده همانطور که امروز شهردار، استاندار، وزیر و وکیل ما با همان نظم و انضباطی که در پادگان بوده، مدیریت می‌کنند و آن را در حوزه مسؤلیت خود اعمال کرده‌اند.

طبق قانون مصوبه ستادکل فرزندان سرداران و... از خدمت مقدس سربازی معاف هستند.

سردار احمدی مقدم نیز در پاسخ به خبرگزاری تسنیم : جیش‌العدل بدون درگیری مرزبانان را گروگان گرفته است. همان‌طور که پیش از این نیز اشاره کردم در دوره کوتاه سربازی امکان ارائه مهارت‌های لازم به‌دلیل کوتاهی این دوره وجود ندارد.
بگو بیاد بخوره فعلا:p

Sent from my C6903 using Tapatalk

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
یک مطلب تو سایت الف دیدم با عنوان "سرباز حرفه ای و فروش سربازی" :

http://alef.ir/vdccoeqi42bqso8.ala2.html?216998

چون این مطلب را تو سایت احمد توکلی (نماینده مجلس) گذاشته شده به نظرم میتونه تاثیرگذار باشه (یعنی امیدوارم که تاثیر بگذاره)

GNOME

Registered User
لایک‌ها
568
به همون دلیلی که خودت دوبار میگی
فکر کنم مشکل از نت بود دوبار شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا