برگزیده های پرشین تولز

چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
شرایط اقتصادی روز به روز پیچیده تر و مشکل تر می شود. برخی افراد چندین شغل دارند تا بتوانند هزینه های زندگی را پوشش دهند. در این شرایط افراد کمی پیدا می شوند که حاضر باشند ریسک های مالی را انجام بدهند تا شاید پیشرفت کنند. خیلی ها را دیدم برای اینکه بتوانند از این مشکلات مالی رهایی پیدا کنند روی آوردند به کسب و کار اینترنتی ، ولی نمی دانند که باید از کجا شروع کنند و در نتیجه اندک پولی که با زحمت بدست آورده بودند ، از بین می رود.

چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟
امروز می خواهم روشی را برای شما بازگو کنم تا بتوانید با هزینه کم ، کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید. اول از همه باید به این موضوع پرداخت که آیا کسب ثروت از اینترنت در ایران امکان پذیر است یاخیر؟
کسب درآمد از اینترنت ، سالهای سال است که امکان پذیر است و تا به امروز افراد زیادی توانستند از طریق اینترنت ، در کشور خودمان میلیاردها تومان پول به دست بیاورند.

موفقیت در این کسب و کارهای اینترنتی چیست؟
با یک بررسی ساده ، به این موضوع پی می بریم که این سایتها یا در حوزه کاری خودشان اولین بودند و یا اینکه بخشی از بازار را هدف قرار دادند.

شاید شما یک کارمند باشید که با حقوق کم مجبور هستید کار کنید تا بتوانید مخارج زندگی خود را تامین کنید و اگر از محل کارتان استفاء بدهید ، دیگر معلوم نیست که آیا برای شما کار باشد یا خیر.
شاید تا به امروز ایده های خوبی هم در سر داشتید ولی هر سری به علت کمبود منابع مالی مجبور شدید ایده ی خودتان را ***** کنید. خیلی ها دوست دارند برای خودشان یک فروشگاه داشته باشند ولی بودجه کافی را برای راه اندازی یک فروشگاه ندارند.

کلید رهایی از این مشکلات مالی ، کسب و کار اینترنتی می باشد. هزینه راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی به مراتب پائین تر از هزینه راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی می باشد و بهترین مکان برای پیاده سازی ایده ها و افکار ما می باشد.

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چه کارهایی باید انجام بدهیم؟
  • بخش کوچکی از بازار را هدف قرار دهید و فقط بر یک حوزه تمرکز کنید. به طور مثال :
  • سایت فروش لباس مردانه و یا زنانه
  • سایت فروش فیلم
  • سایت فروش محصولات دیجیتالی
  • و …
منظور این است که هرچقدر بازار محصولات را به بخش های کوچک تری تبدیل کنید هم هزینه کمتری برای شما در بر خواهد داشت و هم اینکه سود کسب کار اینترنتی شما به شدت افزایش پیدا میکند.

شما می توانید کسب و کار اینترنتی را به عنوان شغل دوم در کنار شغل اصلی خود داشته باشید و به مرور زمان و بعد از اینکه کسب و کار اینترنتی شما به نقطه سودآوری رسید به عنوان شغل اصلی خود حساب کنید.

create-internet-business.jpg

ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد یک کسب و کار اینترنتی

راه اندازی یک وب سایت

برای راه اندازی یک سایت باید هاست و دامنه خریداری کنید.
یک سایت ساز باید انتخاب کنید و بر روی هاست خود نصب کنید و سایت را راه اندازی کنید.
محصولاتی را که برای فروش دارید را در سایت قرار دهید.

قرارداد بستن با بانک
برای اینکه خریداران بتوانند وجه کالا را به صورت آنلاین به حساب شما واریز کنند باید با یک بانک قرارداد ببندید تا بتوانید چنین سیستمی را در سایت پیاده کنید.
البته نیازی نیست که حتما مستقیما با بانک قرارداد ببندید ، برخی سایتهای معتبر هستند که به صورت واسطه هستند و می توانید از آنها استفاده کنید. برخی از سایتهای واسطه : پارس پال / زرین پال و …

قرارداد بستن با پست
شما می توانید با پست قرار داد ببندید تا محصولات را از شما تحویل بگیرد و به دست مشتریان در سراسر ایران برساند و وجه کالا را از مشتریان دریافت کند و به حساب شما واریز کند. برای این نوع قرارداد نمی توانید مستقیما با پست قرارداد ببندید. شرکت پست ، شرکتهایی را به عنوان واسطه قرار داده است تا بتوانید با آنها قرارداد ببندید.
برخی از سایتهای واسطه : پارس پیک / ایران مارکت سنتر و …

برای پیشرفت سریع در کسب و کار اینترنتی
بعد از اینکه سایت خودتان را راه اندازی کردید نیاز است که به بازاریابی اینترنتی بپردازید. می دانم الان می گوئید من که بازاریابی اینترنتی بلد نیستم! برای اینکه بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید در اینترنت جستجو کنید ، خواهید دید که سایتهای بسیار زیادی موجود هستند که بازاریابی اینترنتی را آموزش می دهند.

پیشنهاد بهتر برای موفقیت

از همه مهم تر می توانید از مقالات آموزشی آترین وب استفاده کنید و بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید. در مقالات آموزشی آترین وب همیشه جدیدترین و حرفه ای ترین تکنیکهای بازاریابی اینترنتی آموزش داده می شود و به شما توصیه میکنم که در خبرنامه پیامکی آترین وب عضو شوید و کتاب تبدیل مهارت به ثروت را دانلود کنید تا ایمیل شما را در اختیار داشته باشیم و هفته ای یک یا دو ایمیل سازنده برای شما ارسال کنیم.

هر ماه بخشی از حقوق خود را برای هزینه های بازاریابی و تبلیغات در نظر بگیرید . برای موفقیت در وب ، باید هزینه کنید. خوبی بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی نسب به روشهای سنتی و آفلاین این است که بودجه شما فقط صرف تبلیغات هدفمند می شود و می توانید افراد علاقه مند به محصولات را به سایت خود هدایت کنید و به فروش اینترنتی بپردازید.

توضیحات تکمیلی درباره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی را می توانید از طریق فایل صوتی گوش کنید.

توجه : اول مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید ، اینفوگرافیک را مشاهده کنید و بعد به این فایل صوتی گوش دهید ، اگر مقاله را مطالعه نکنید ، این فایل صوتی برای شما مفید نخواهد بود.

دوستان اگر تمایل داشته باشید می توانید این فایل صوتی را در سایت آترین وب به صورت آنلاین گوش کنید

لینک فایل صوتی

صحبت پایانی

اگر رویای کسب درآمد از اینترنت را در سر دارید ، قبل از ورود به این دنیای گسترده و پیچیده ، حتما تحقیق کنید و با آگاهی در این زمینه قدم بردارید. سایتها و وبلاگ های زیادی هستند که شعارشان این است که بدون زحمت و تنها با یک خط اینترنت و چند کلیک می توانید پولدار شوید! فریب چنین افرادی را نخورید. برای اینکه بدانید ، چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟ حتما آموزشهای مختلف را مطالعه کنید و در همایشها و کارگاه های آموزشی کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی اینترنتی شرکت کنید و علم خود را در این زمینه افزایش دهید.

نویسنده : فرشاد حیدری
منبع : آترین وب

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
سلام به شما دوست گرامی
کار در محیط مجازی اصولی دارد که اگر آن اصول را رعایت کنید می توانید خیلی بیشتر از محیط واقعی به کسب درآمد بپردازید

forums

Registered User
لایک‌ها
243
سلام به شما دوست گرامی
کار در محیط مجازی اصولی دارد که اگر آن اصول را رعایت کنید می توانید خیلی بیشتر از محیط واقعی به کسب درآمد بپردازید
نمیشه اقا الکی ملت رو سرگرم نت نکن

چیزی ک نداره چ الکی .....

اصولش بگو حرف نه عملی

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
دوست گرامی اگر اصول کسب و کار اینترنتی در قالب یک مقاله یا تاپیک قابل گنجایش بود الان همه از طریق اینترنت پولدار شده بودند!
همین کار شما که در امضای خودتان لینک یک محصول را قرار دادید یک کار غیر حرفه ای است ، آن هم برای یک کالای لوکس و 900 هزار تومانی (البته اگر برای یکبار باشد ایرادی ندارد ولی اگر بخواهید به عنوان یک منبع درآمد با این روش بخواهید پیش بروید موفق نمی شوید)
شما که معتقد هستید نمیشه به کسب و کار اینترنتی پرداخت آیا سایت دیجیکالا الکی است؟
سایت نیازمندیهای ایستگاه
سایت بانکی دات آی آر
خبرگزاری فارس
ورزش3
میهن بلاگ
آپارات
و هزاران سایت دیگر که (سایتهایی را که نام بردم جزء بزرگان وب ایران هستند / کسب و کارهای یک نفره فوق العاده ای هم هستند که درآمد آنها بالغ بر 30,000,000 تومان در ماه است)
شاید شما هم جزء هزاران افرادی باشید که با انگیزه فراوان راه های کسب درآمد از اینترنت را امتحان کرده اید ولی بعد از مدتی نتیجه نگرفتید و ناامید شده اید!
برای اینکه در کسب و کار اینترنتی موفق شوید تا به حال چقدر برای آموزش دیدن این حرفه هزینه کرده اید؟
چه آموزشهایی را دیده اید؟
چه کارهایی را انجام داده اید و موفق نشده اید؟

forums

Registered User
لایک‌ها
243
غیر از سایت دی جی کالا ک اجناس داره

اون یکیای دیگه چطوری سی میلیون در میارن مثلا اپارات چطوری در میاره؟؟

all of

Registered User
لایک‌ها
416
غیر از سایت دی جی کالا ک اجناس داره

اون یکیای دیگه چطوری سی میلیون در میارن مثلا اپارات چطوری در میاره؟؟
شما چه ساز مخالفی میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک روز تبلیغ 3 ثانیه ای اول هر کلیپ توی آپارات میشه یک میلیون تومن که در سی روز میشه 30 میلیون
این فقط یک قلم درآمد آپارات بود دوست عزیز

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
دوست گرامی سایت آپارات درآمدش خیلی فراتر از 30 میلیون تومان می باشد
این مقاله نوشته شده برای عزیزانی که می خواهند با ذهن باز وارد دنیای مجازی شوند و به کسب درآمد بپردازند
افکار منفی را از خود دور کنید و مثبت فکر کنید
اگر تمایل دارید بدانید که به چه روشهایی می شود از طریق اینترنت به کسب درآمد پایدار رسید به سایت آترین وب مراجعه کنید و کتاب تبدیل مهارت به ثروت را دانلود کنید و در خبرنامه پیامکی آترین وب عضو شوید و از مقالات آموزشی / فیلمهای آموزشی / فایل های صوتی / کتابهای الکترونیکی استفاده کنید تا اصول کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی را یابد بگیرید
دقیقا در کتاب تبدیل مهارت به ثروت یک روش کسب و کار اینترنتی یک نفره آموزش داده شده که با اجرای آن روش می توانید به درآمد 30,000,000 تومانی در ماه برسید
دوست گرامی روشی که در کتاب توضیح داده شده قبلا در موضوعات دیگر اجرا شده و کاملا عملی می باشد
سایت های تک نفره دیگه ای هم هستند که من میشناسم که درآمد بالای 30,000,000 تومان در ماه دارند ولی شاید صاحبان آن سایتها تمایل نداشته باشند که کسی درآمدشان را بداند ، برای همین از نام بردن چنین سایتهایی معذورم
پیروز باشید

forums

Registered User
لایک‌ها
243
همین انجمن پرشین تولز ابا میصرفه واقعا عزینه سود برا مدیرش؟؟

حالا بکیریم چهار تا بنر بزاره و چهار تا درجه روشنده نعتبر بزاره تمام

انجمن پرشین تولزم سود داره برا مدیرش؟؟مثلا سودش کجاست؟؟

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
من اصلا تا به حال سایت پرشین تولز را آنالیز نکردم و اصلا نمیدونم چه امکاناتی دارد!
اینجا فقط مکانی است برای من تا مقالاتم را با دیگران به اشتراک بگذارم و اینکه بتوانم کسانی که به کسب و کار اینترنتی علاقه دارند را با سایت آترین وب آشنا کنم
لطفا زمانیکه می خواهید تایپ کنید ، قبل از اینکه دکمه ارسال را بزنید ، یکبار متنی را که تایپ کردید را بخوانید تا انقدر اشتباه تایپی نداشته باشد!
رتبه سایت پرشین تولز در ایران 98 است و این یک رتبه فوق العاده است و مدیران پرشین تولز که توانستند رتبه این سایت را به 98 برسانند یعنی اینکه آگاهی کامل را به کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی دارند
همین الان نگاه کردم و دیدم که در قسمت خدمات طراحی سایت پرشین تولز در قسمت نمونه کارها در هر صفحه 16 نمونه کار قرار دادند و 11 صفحه است یعنی میشود 176 سایت طراحی شده
من نمیدانم که برای طراحی یک سایت چقدر دریافت می کنند ولی با یک حساب ساده می توان پی برد که چه درآمد فوق العاده ای می شود و این تازه فقط مربوط به یکی از خدماتی است که ارائه می کنند. من خدمات دیگراشان را بررسی نکردم
دوست عزیز به جای نگرش منفی / برای آموزش هزینه کنید و در کلاس های آموزشی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی شرکت کنید تا شما هم با دید بازتر به کسب درآمد اینترنتی بپردازید پیروز باشید

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
کار توی نت اصلا نمیشه همش هزینه و ضرر هست نت

کاد فقط بیرون نت و محیط واقعی
حالا یه مقاله یکی از سایتش اینجا گذاشت
اینکه کی کجاست رو همه میبینن
بد نیست بگیم خودمون کجاییم
کارشناس زیاده :D

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
کارشناس درآمد از نت نیستم!

ولی هیچ چیزی مثل نت به من پول نداد! کسی که واقعا راهکارهای مخصوص کسب درآمد از نت رو بدونه من تضمین میکنم بالای 50 میلیون در ماه از نت میتونه دربیاره!
(البته: مشروط بر اینکه هم سرمایه گذاری اولیه معقولانه در حد 10 15 تومان بکنه هم اینکه واقعا علـــــــــم داشته باشه)

Last edited:

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
مهندس خسته نباشی . عالی بود
در رابطه با تحقیقات بازاریابی ( در عکس شماره 2 ) عرض کنم که کل نیاز برای موفقیت همین هست . در تحقیقات بازاریابی هستش که شخص میتونه به بهترین نتایج برسه در همین تحقیقات بازاریابی هستش که هدف خودشو بهت نزدیک میکنه چون قوت و ضعفشو شناختی و مانوری که میتونی بدی صد در صد مانور نتیجه بخشی خواهد بود .
آفرین عالی بود .

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
کاروشناس درآمد از نت نیستم!

ولی هیچ چیزی مثل نت به من پول نداد! کسی که واقعا راهکارهای مخصوص کسب درآمد از نت رو بدونه من تضمین میکنم بالای 50 میلیون در ماه از نت میتونه دربیاره!
(البته: مشروط بر اینکه هم سرمایه گذاری اولیه معقولانه در حد 10 15 تومان بکنه هم اینکه واقعا علـــــــــم داشته باشه)
بهترین حرف همین بود.
واقعا راسته که میشه از نت با اصولی که باید بلد بود
درامد توپی به دست اورد.
منم بیشترین پول هایم را از نت به دست اوردم.
اگر علم این کار را داشته باشید. اگر پشتکار و صبر را نیز چاشنی اش بکنید. و کمی سرمایه گذاری اصولی نیز بکنید.
قطعا به درامد های خوبی می رسید.
ولی مثل خیلی از کار های دیگر باید چند ماهی یا حتی یک الی دو سال صرف کسب علم این کار بکنید.

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
بهترین حرف همین بود.
واقعا راسته که میشه از نت با اصولی که باید بلد بود
درامد توپی به دست اورد.
منم بیشترین پول هایم را از نت به دست اوردم.
اگر علم این کار را داشته باشید. اگر پشتکار و صبر را نیز چاشنی اش بکنید. و کمی سرمایه گذاری اصولی نیز بکنید.
ولی مثل خیلی از کار های دیگر باید چند ماهی یا حتی یک الی دو سال صرف کسب علم این کار بکنید.
افرین . عالی بود . موافقم باهاتون که فرمودین : (
ولی مثل خیلی از کار های دیگر باید چند ماهی یا حتی یک الی دو سال صرف کسب علم این کار بکنید. )
بسیار عالی و آموزنده بود . سپاسگزارم

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
در نت کار زیاده . ولی با اینکه کار زیاده باید علم این کار را نیز افراد داشته باشند.
همیشه یک جمله را می گویم به افراد چه در نت و چه در بیرون از نت
بیکار به کسی می گوییم. که کار بلد نباشد. کسی که کار بلد باشد بیکار نمی ماند.
حالا چه در نت و چه در بیرون از نت

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
وارد شدن به هر بازاری نیاز به تحقیق و شناخت داره :) اگر اصول را یادنگیرید و بدون تحقیق وارد بشید طبق راول معمول زندگی با تجربه و ازمون خطا و شکست و پیروزی کم کم اصول را میشناسید ...
از همه مهم تر برای شروع کار در نت باید هزینه کرد.
از افرادی در زمینه ای که می خواهیم شروع بکنیم.
یا مشاوره رایگان بگیریم. که میشه انجمن های مثل این جا
یا افرادی که واقعا این کاره اند از طریق نت و غیره وقت مشاوره بگیریم. و پول بپردازیم. و با سوال های می پرسیم و جواب های
که می گیریم. حداقل چند ماه تا سال ما را به جلو می برد.
استاد ما داش علی هست

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
مثلا یک سوال الان از اقای فرشاد حیدری دارم.
شمایی که امدید کتاب نوشتید. و گفتید می توانید تا 30 میلیون درامد داشته باشیم.
شما بیشترین درامدتان از نت چه قدر بود می توانید حتی به صورت تقریبی بگویید یا پیام خصوصی برای بنده بکنید
و بعد بگویید از چه راهی بوده است

بالا