برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
بالاخره 100% هست یا چیزی معلوم نیست؟ بنده و امثال بنده تجربه داریم و برای ما معلوم هست
نیاز نیست مردم بد بخت رو گمراه کنیم همین دوره 93/6/1 از استان تهران بیش از 300 نفر اعزام شدن 05 بعدش تقسیم شدن تو یگان های مختلف و دوره کد های مختلف
دوره کد به رشته بستگی داره و 80 تا 90 درصد سربازا کد می خوردن
رشته های حسابداری و کامپیوتر 10 تا 20 درصدشون کد می خورن (اساسا نباید بخوره ولی حساب کتاب نداره، مورد داشتیم که کد خورده)
رشته های حقوق 90 تا 95 درصد کد نمی خورن و مستقیم می رن یگان
رشته های فنی 95 درصد کد می خورن
رشته های الهیات و امثالهم کد عقیدتی و ....
پسر خوب نگاه کن من اینجا قرار نیست با کسی کل کل کنم.
شما اومدی اینجا مردم رو راهنمایی کنی نه با بنده و امثال من کل کل کنی.

بنده 1/6/91 آموزشی بودم 01 تهران.
اونی که گفتم بچه ها تهران ، تهران میفتن از روی این بود که میگم اون دوره برای ما اینطور بود.
ولی در ادامه گفتم که هیچ چیز معلوم نیست.
حالا شما ارتباط داری با بچه های **** وظیفه و سیستم وظیفه عمومی دستته مسئله جدایی.
ما احتمال میدیم.
شما اینجا که ماشالله همه چیز رو میدونی دوستان رو راهنمایی کن خوشحال میشم.

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
خدمت کردن راحت برنامه می خواد
کسایی که دنبال راحتی و آسایش هستند باید برنامه داشته باشن
یعنی وقتی می دونی خدمت تو **** خیلی خیلی راحت تر از نیروهای دیگه هست
و وقتی می دونی خدمت تو **** نیاز به دوره تکمیلی داره
و وقتی میبینی مثلا کلاس موسیقیت یا ساعت کارتون با کلاس های دوره تکمیلی تداخل داره اینجا باید قید اون دو تا رو به خاطر دوره تکمیلی بزنی!
من یکی از رفیقام گفت بیا دنبال کارت بسیج و دوره و این حرفا ولی گوش نکردم! نتیجه اینه که اون 4 ماه خدمته و خورده و خوابیده و جفتک انداخته اما من....
البته این راه رو من خودم انتخاب کردم ولی می خوام بگم اگه شما دنبال راحتی و تو شهرخودتون افتادن هستید باید برنامه داشته باشید
چه بسیار بچه تهران هایی که ارتش عزیز انداختتشون مریوان و سقز و ایرانشهر و سر پل ذهاب و امثالهم!
درجه ها هم که ماشالا همه گروهبان!

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
پسر خوب نگاه کن من اینجا قرار نیست با کسی کل کل کنم.
شما اومدی اینجا مردم رو راهنمایی کنی نه با بنده و امثال من کل کل کنی.

بنده 1/6/91 آموزشی بودم 01 تهران.
اونی که گفتم بچه ها تهران ، تهران میفتن از روی این بود که میگم اون دوره برای ما اینطور بود.
ولی در ادامه گفتم که هیچ چیز معلوم نیست.
حالا شما ارتباط داری با بچه های **** وظیفه و سیستم وظیفه عمومی دستته مسئله جدایی.
ما احتمال میدیم.
شما اینجا که ماشالله همه چیز رو میدونی دوستان رو راهنمایی کن خوشحال میشم.
دوست عزیز صحبت های شما متناقض و گمراه کننده هست من اگه چیزی رو نمی دونستم اصلا دخالت نمی کردم!
صحبت های بنده اگر جنبه کل کل داره بذار داشته باشه چون آخه کسی که هتل 01 آموزشی بوده چه می دونه خدمت و آموزشی یعنی چی؟
دوست دارید بدونید از همین هتل 01 چند نفر افتادن ایرانشهر و خاش؟

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
دادا این کد خوردن یعنی چی ؟
من ک ای تی هستم کد میخورم ؟
دوره کد یک دوره مثلا تخصصی هست با این ایده که شما باید چیزهایی رو یاد بگیرید که در یگان های ارتش به درد بخورید
مثلا زرهی - پیاده- توپخونه- بهداری
ولی فرض ارتش بر این هست که رشته های حسابداری و کامپیوتر همین الانش به درد ارتش می خورند برای همین نیاز به کد ندارند
همچنین رشته حقوق

در ضمن من خودم کامپیوتر و حسابداری دیدم که کد خوردن پس 100% نیست

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
خبر جدید :

ظرفیت پذیرش برای تهران در تمام رسته ها به شدت محدود شده!

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام
یک sms از نطام وطیفه برام اومده نمی داتنم منطورش چیه.
آخرین وضعیت در خواست پزشکی شما،معرفی به توزیع نیرو است.یعنی چی؟

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
سلام
یک sms از نطام وطیفه برام اومده نمی داتنم منطورش چیه.
آخرین وضعیت در خواست پزشکی شما،معرفی به توزیع نیرو است.یعنی چی؟
احتمالا برگه ی پزشکیتون رو به پلیس + 10 تحویل ندادین یا اگه دادین موارد رو ثبت نکرده.

• Like
Reactions: hd2

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
احتمالا برگه ی پزشکیتون رو به پلیس + 10 تحویل ندادین یا اگه دادین موارد رو ثبت نکرده.
من 3 هفته پیش معاف از رزم شدم.هنوز سیستمشون فکر کنم رو درخواست پزشکی مونده.

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
این کسری ها منطقه خدمت مثل بدی آب و هوا شامل کجاها میشه؟
محل مورد نظر بوشهر - ندسا هست!
باید به محل خدمت مراجعه کنید تا مشخص بشه.دوست من پدرش دژبان یه پادگان بود جالب اینجاست سربازانی که توی پادگان بودن بهشون کسری داده بودن ولی پدر ایشون چون دژبان اون پادگان بوده بهش کسری تعلق نگرفت.

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
کد 75 وزارت دفاع پادگان آموزشي شهداي جوادنيا
ممنون. اره جوادنیا را بهم گفتن. نمی دونستم به این ربط داره. واسه امریه بهم گفتن. جواد نیا اصفهانه؟ بهم گفتن کد وزارت دفاع می گیری می ری جواد نیا اموزشی بعدش میایی بقیه خدمتت اینجا.
حالا چطوریشا نمی دونم!

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
ممنون. اره جوادنیا را بهم گفتن. نمی دونستم به این ربط داره. واسه امریه بهم گفتن. جواد نیا اصفهانه؟ بهم گفتن کد وزارت دفاع می گیری می ری جواد نیا اموزشی بعدش میایی بقیه خدمتت اینجا.
حالا چطوریشا نمی دونم!
آره دیگه مرکز آموزش جواد نیا.
بعد از اتمام آموزشی شما رو تقسیم میکنن به یگان های خدمتی وزارت دفاع.
شما اگه از ارگان خاصی امریه بگیری بعد از اینکه آموزشیت تموم بشه واسه تتقسیم برگه امریه شما رو میزنن برای همون ارگان که ازش پذیرش گرفتی برای امریه.

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
آره دیگه مرکز آموزش جواد نیا.
بعد از اتمام آموزشی شما رو تقسیم میکنن به یگان های خدمتی وزارت دفاع.
شما اگه از ارگان خاصی امریه بگیری بعد از اینکه آموزشیت تموم بشه واسه تتقسیم برگه امریه شما رو میزنن برای همون ارگان که ازش پذیرش گرفتی برای امریه.
یه چیز نمی فهمم. خودمون انتخاب می کنیم بریم جواد نیا؟ تو دفترچه همون قسمتی که می گه اولویت محل خدمت؟

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
یه چیز نمی فهمم. خودمون انتخاب می کنیم بریم جواد نیا؟ تو دفترچه همون قسمتی که می گه اولویت محل خدمت؟
شما امریه گرفتی از وزارت دفاع؟
نگاه یه توضیح بدم تا بگیری جریان چیه.
مثلا شما بری امریه از آموزش و پرورش بگیری بعدش آموزشی یکی از پادگان های **** هستش.به انتخاب خودشون ولی مرکز آموزشی های ****.
یا مثلا امریه کمیته امداد ، مسکن و شهرسازی و برخی ادارات دیگه بگیری میفتی یکی از پادگان های ارتش.
اون قسمت اولویت خدمت و ... همه کشکه.
-
اگه امریه بگیری که تحت یکی از سازمان ها یا ارتش یا **** یا وزارت دفاع میری یکی از پادگان های آموزشی اون نیرو.

اگه هم امریه نگیری بصورت انتخابی شما میری تو یک نیرو ، در اون نیرو هم شما رو میندازن یکی از پادگان های آموزشیش

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
شما امریه گرفتی از وزارت دفاع؟
نگاه یه توضیح بدم تا بگیری جریان چیه.
مثلا شما بری امریه از آموزش و پرورش بگیری بعدش آموزشی یکی از پادگان های **** هستش.به انتخاب خودشون ولی مرکز آموزشی های ****.
یا مثلا امریه کمیته امداد ، مسکن و شهرسازی و برخی ادارات دیگه بگیری میفتی یکی از پادگان های ارتش.
اون قسمت اولویت خدمت و ... همه کشکه.
-
اگه امریه بگیری که تحت یکی از سازمان ها یا ارتش یا **** یا وزارت دفاع میری یکی از پادگان های آموزشی اون نیرو.

اگه هم امریه نگیری بصورت انتخابی شما میری تو یک نیرو ، در اون نیرو هم شما رو میندازن یکی از پادگان های آموزشیش
دارم پیگیر کارای امریه اش میشه. فعلا پیشرفت بد نبوده. برای یکی از زیر مجموعه های وزارت دفاع. رفتم اطلاعات بگیرم. گفتش کد وزارت دفاع می گیری میری جوادنیا و بعدش میایی اینجا.
واسه همین گفتم کد وزارت دفاع چیه. پس اینا خودشون کد وزارت دفاع می دن و ما را می فرستن جوادنیا؟ جوادنیا هم سرچ کردم قزوینه.

کلا نظرتون در مورد جوادنیا و امریه وزارت دفاع شدن چطوره؟ امریه اش و اگر گزینش و استخدام بشم؟

یه سوال دیگه. الان دفترچه می خوندم نوشته که کارشناسی 5 سال معافیت تحصیلی. بنده یازده ترمه شدم( نه به خاطر درس نخوندن! بلکه شاگرد اول بودم. فقط سه ترم اول نتونستم برم دانشگاه مرخصی و حذف ترم داشتم.) یادمه پارسال از مسیول دانشگاهمون پرسیدم گفت چون 88 هستی واسه شما شش ساله. واسه ورودی های جدید 5 ساله. ولی این بندو تو دفترچه ندیدم.

برای سوال دومم دیدم نوشته برای دانشجویان ورودی سال 91 به بعد.
البته داخل خبرگزاری فارس

Last edited:
بالا