برگزیده های پرشین تولز

...بازاریابی شبکه ای ...

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
چند روز هست تاپیک رو دنبال میکنم ولی پاسخی ندادم چون کسی که بخواد باور کنه کاریش نمیشه کرد
زمان گلد کوئست یکی از اقوام نزدیک به بهانه سفر و یک شب استراحت بنده رو بردن تهران آپارتمان یا همون دفتر یکی از همین گولد کوئستی ها.
من رو 3 رو نگه داشتن اونجا هر روز رفتارشون خیلی خوب بود ولی تی وی نمیشد دید! هیچ امکان ارتباطی اینترنت و غیره نبود کلا زندانی 3 روزه بود بنده از ثانیه ای که فهمیدم جریان چیه تا لحظه خروج از آپارتمان میگفتم حرفاتون دروغه چرا؟ چون تی وی نمیشد دید مبادا حرفی از دستگیری گولد کوئستی ها بزنه بترسن اینترنت و تلفن نمیشد زد مبادا ذهنم بره جای دیگه اما من از روز اول گفتم حرفاتون دروغه چون اگه راست بود اصلا نیاز نبود بیاریدم اینجا نیاز به اینهمه محدودیت نبود
دروغه چون اگه کسی قراره با زیرمجموعه گیری n میلیون و میلیارد به راحتی بدون فعالیت و ریسک دربیاره کلفتای مملکت آدمای بالا از من روابطشون خیلی بیشتر پول خودشون و اطرافیانشونم خیلی بیشتره این رقمای عضویتم براشون عددی نیست میپردازن سر 6 ماه میلیاردی میگیرن خطر ترور و هزار چیز دیگرم ندارن
در هر حال سرتون رو دردنیارم پول بدون ریسک و زحمت درنمیاد مگراینکه به صورت خلاف باشه.
و اما شرکت بادران و مشابه که محصول واقعی میفروشن جنسایی که میفروشن خود شمام اگه توی زمینه اون محصول تخصص داشته باشی میدونی که اصلا به قیمتش نمیارزه و خیلی گرونتر دارن میفروشن
پیشنهادی که برای شما دارم اینه که بازاریاب یه شرکت غذایی بشید یا خودتون محصول بیارید بصورت عادی ویزیتور بشید و شبکه ای و این مدلا رو رها کنید اونجوری بیشتر درمیارید و موفقیتتون وابسته به خودتون هست نه زیرمجموعه پیش اقوام هم درآینده خراب نمیشید.
موفق باشی

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
تازه ایشون فقط یک نفر هستند ...
آقای بهرامی Level 7 کمپانی هست، یعنی 7 نفر بالا سرِ ایشون هستن تو مجموعه ...
انقدر هستند کسایی که دارند پول میگیرن و خودم به شخصه دیدم و یسریاشون رو هر روز می بینم، بردیا بخشی 60 میلیون، شایان بخشی 30 میلیون، حمیدرضا طاهر زاده 20 میلیون، مسعود جنتی 10 میلیون، هامون فرید اذر 5 میلیون و ....... !!!!!
تازه مابین این لیدرا بازم n نفر هستند که دارن پورسانت میگیرن ! تازه این فقط لیدرهای تیمِ خودم هست وگرنه تو بادران درامد 4-5 میلیونی دیگه خزه ! n تا ادم هستن که من نمیشناسم شون و اصن نمی دونم کجان و دارن 70-80 میلیون میگیرن و یه طرف دیگه هستن !!

خب حالا بریم سراغ سوال بعد شرکت شما جز روشی که هی زیر مجموعه بیاره افراد و اینطوری به درآمد برسه چه روشی داره؟ شما فعالیتت چیه در این شرکت

taghi.karimi

Registered User
لایک‌ها
246
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد
اما کسی رو که خودشو به خواب زده رو نه.

اینم قضیه این دوستان هست.برید انشالله سریعتر رستگار بشید

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
خب حالا بریم سراغ سوال بعد شرکت شما جز روشی که هی زیر مجموعه بیاره افراد و اینطوری به درآمد برسه چه روشی داره؟ شما فعالیتت چیه در این شرکت

شما 10000 نفر هم تو مجموعه تون داشته باشید، ولی اگه 1000 تومن هم تو تیم تون فروش نخوره، پورسانتی نمیگیرید، اینجا آدمیابی شبکه ای نیست، اینجا بازاریابی شبکه ای هست یعنی باید یه فروشی صورت بگیره
کسی که وارد این کار شده، یعنی یک بازاریاب هست و بازاریاب باید اول از همه خودش فروش رو بلد باشه
شما خودت ابتدا خودت یسری اموزشا می بینی که بتونی محوصلاتِ مصرفی رو به فروش برسونی، بعد از این که طی اموزش ها فروش رو کامل یاد گرفتی، حالا شروع به زیر مجموعه گیری می کنی و تاکتیک های فروش رو به اونا هم یاد میدی، وقتی فروش رو به زیر مجموعه های سطح 1 ت یاد دادی حالا نوبتِ اوناس که زیر مجموعه بگیرن و پیگیری همه اینا با شماست ... چون همه اینا میرن تو تیمِ شما .... !
شما از پلن خرده فروشی یا فروش شخصی 20% میگیرید، یعنی خلاصه بخوام بگم 2 میلیون تومن جنس تو ماه بفروشیم 400 تومنشم برا شماس ... بدون این که زیر مجموعه تون کاری انجام بده یا نده !
اما پورسانت اصلی از زیر مجموعه هست که باید پلن های درامدزایی رو مطالعه کنید، در صورت تمایل می تونید اینجا رو مطالعه کنید
http://baadraan.ir/index.php?page=static&file=plan

Hanieh davoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
اون میشه قانون جذب ولی چه ربطی به بازاریابی شبکه ای داره
اتفاقا اصلا راجع به قانون جذب صحبت نکردم. راجع به انتخاب مسیر زندگی بود! و ربطش به بازاریابی شبکه ای این بود که دوستان اصرار دارند بدونند من دقیقا چه درآمدی دارم! منظور از این صحبت این بود که به شرایط و درآمد من توجه نکنن. به حرفی که زدم دقت کنن و برن تحقیق کنن! اصلا شاید من یه درآمد کذایی بگم!

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
کلاس اول دبستان هم همه معلما بابا اب داد و نان داد درس میدن، این یعنی شستشو مغزی میدن ؟! یه چیزی بگو بگنجه مهندس ... اگه چیزی غیر از اینی که من میگم هست شما بیا بگو روشن مون کن و از گمراهی نجات مون بده

این که شما عرضه ش رو نداشتید یا به هر دلیلی نتونستید این کار رو شروع کنید، دلیل نمیشه این کار پول نده، عکس رو هم که با مدرک براتون گذاشتم، هضمش براتون سخته ؟! می دونم سخته، می دونید چرا ؟! چون یکی تونست، یکی نتونس
اتفاقا این حرفا رو هم دقیقا زدن
1374305394732.gif
ما که نمیگیم پول نمیده ! میده

من وقتی طرف اونجا نتونست جواب درستی به حرفام بده بیخیال شدم !! وقتی داره میگه سایتشون دامین ir داره یعنی مطمئنه و دولت پشتشه !! دیگه رسما .......
1375384073361.jpg
file4207481515.gif

وقتی میگه کار این شرکته اینجوریه که پول نداره بده واسه تبلیغات شهرداری و تلویزیون و بجاش سود 200 میلیون فقط به یکی از 300 هزار عضوشون میده !! اصلا نابودم کرد !! له له شدم
file0488839921.jpg

:general404::general304::general304::general304::general304:
این یه دونه نظر آخرتِ فان بود، شما فکر کن یروز پاشی ببینی این شرکت و بقیه نیستند ؟! فیلم هندیه مگه مهندس ؟! :general304::general304::general304: مثه اینه شما مثلا کارمند یه اداره باشید بگی شما فکر کن یروز پاشی ببینی اداره ت آتیش گرفته ! خدایی فک هم می کنید وقتی این سخنان گرانبها رو می زنید ؟!
وقتی اطلاعاتی ندارید، نیازی نیست بیاید تو فضای عمومی جار بزنید تا بقیه سطح فکری تون رو ببینند
شرکت های بازاریابی شبکه ای که از سال 1390 مجوز گرفتند، برا گرفتن مجوز اینا باید 3 تا چیزشون اوکی می بود :
1- چشم انداز 20 ساله
2- پلن درامدزایی
3- محصول
هرشرکتی این 3 فاکتور رو داشت بهش مجوز دادن

توی تمام این 100 شعبه ای که بادران تو شهرستان ها داره، داخل همشون بدون استثنا یه سرهنگ هست تا ببینه کی داره چیکار می کنه و کسی خلاف قانون عمل نکنه

تحت نظر وزارت صنعت معدن و تجارت کار می کنن، پلیس فتا تحت نظرشون داره، ابتدا به این نوع شرکت ها مجوز 5 ساله میدن تا آزمون و خطاشون رو ببین، اگه دیدن که این 5 سال با رشد همراه بوده یک مجوز 5 ساله دیگه بهشون میدن و بعد از اون مجوز شون دائمی میشه
بادران گستران سالِ پیش مجوزش رو تمدید کرد برای 5 ساله ی دوم و تا سال 99 مجوز داره الان ....
http://networkmarketing.mimt.gov.ir/Forms/ActiveCorporateLists.aspx#1

اگه راجع به این چیزایی که گفتم شک داری می تونی بری وزرات صنعت معدن تجارت پرس و جو کنی ...

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
اتفاقا این حرفا رو هم دقیقا زدن
1374305394732.gif
ما که نمیگیم پول نمیده ! میده

من وقتی طرف اونجا نتونست جواب درستی به حرفام بده بیخیال شدم !! وقتی داره میگه سایتشون دامین ir داره یعنی مطمئنه و دولت پشتشه !! دیگه رسما .......
1375384073361.jpg
file4207481515.gif

وقتی میگه کار این شرکته اینجوریه که پول نداره بده واسه تبلیغات شهرداری و تلویزیون و بجاش سود 200 میلیون فقط به یکی از 300 هزار عضوشون میده !! اصلا نابودم کرد !! له له شدم
file0488839921.jpg

شما می خوای باور کن، می خوای باور نکن، مجوز 5 ساله اوله ش رو بدلیل رشد تمدید کرد و تا سال 99 مجوز داره الان
شما نیازی نیست اطلاعات تون در زمینه دامین رو به رخ بکشید، یه نگاه به این بندازید متوجه میشید چی مطمئنه چی نیست :

شما هنوز تا این حد اطلاع ندارید و نمی دونید اصلا که نتورک یعنی حذف واسطه، یعنی دقیقا بجای پول دادن برا تبلیغات بازار سرد( که تلوزیون و تراکت و ... اینا میشن )، جنس هارو از طریق بازار گرم بفروش برسونن بازاریابا

الان کوکاکولا هم تو کل دنیا داره نتورکی ارائه میشه، حتی یه دونه تبلیغ تلوزیونی هم نداره ! toyota هم کلا نتورکیه ! ناموسا یکم اطلاعات تون رو ببرید بالا و یا لااقل راجب به چیزی که در حد پشمک هم اطلاعات ندارید، نیازی نداره بیاید اینجا چرندیات ذهن تون رو به اشتراک بزارید

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
شما می خوای باور کن، می خوای باور نکن، مجوز 5 ساله اوله ش رو بدلیل رشد تمدید کرد و تا سال 99 مجوز داره الان
شما نیازی نیست اطلاعات تون در زمینه دامین رو به رخ بکشید، یه نگاه به این بندازید متوجه میشید چی مطمئنه چی نیست :

شما هنوز تا این حد اطلاع ندارید و نمی دونید اصلا که نتورک یعنی حذف واسطه، یعنی دقیقا بجای پول دادن برا تبلیغات بازار سرد( که تلوزیون و تراکت و ... اینا میشن )، جنس هارو از طریق بازار گرم بفروش برسونن بازاریابا

الان کوکاکولا هم تو کل دنیا داره نتورکی ارائه میشه، حتی یه دونه تبلیغ تلوزیونی هم نداره ! toyota هم کلا نتورکیه ! ناموسا یکم اطلاعات تون رو ببرید بالا و یا لااقل راجب به چیزی که در حد پشمک هم اطلاعات ندارید، نیازی نداره بیاید اینجا چرندیات ذهن تون رو به اشتراک بزارید
واقعا که شخص بی ادبی هستید باید به اونایی که دنباله رو شما شدن به مغزشون شک کرد !! شایدم سیستمشون مثل خود شماس !! که دیگه جای تعجب نداره

مرد موئمن اگه دلیل بر حذف واسطه و دادن مستقیم جنس از تولید به مشتری هست باید خیلی خیلی قیمتا زیر بازار باشه نه اینکه چند برابر بازار !! باید چنان به فک فامیل بندازی که بعدا روت نشه تو چشمشون نگاه کنی !!

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
واقعا که شخص بی ادبی هستید باید به اونایی که دنباله رو شما شدن به مغزشون شک کرد !! شایدم سیستمشون مثل خود شماس !! که دیگه جای تعجب نداره

مرد موئمن اگه دلیل بر حذف واسطه و دادن مستقیم جنس از تولید به مشتری هست باید خیلی خیلی قیمتا زیر بازار باشه نه اینکه چند برابر بازار !! باید چنان به فک فامیل بندازی که بعدا روت نشه تو چشمشون نگاه کنی !!

شما وقتی تو زمینه ای تخصصی ندارید و انقدر کارشناسانه و قاطع نظری میدید بایدم منتظر یه جواب محکم باشید
اصلا قرار نیست زیر قیمت بازار باشه، چون بجای دادن پول به واسطه ها، همه ش رو میده به بازاریابا !
58% پورسانتِ بازاریاباس می دونید یعنی چی ؟!

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
جای اینکه بری مخ این و اون بزنی که زیر مجموعه شمابشوند و جنس بی ارزش شرکت با قیمت بیشتراز بازار به رفیقت و اونایی که میشناسی و اعتباری پیششون داری قالب کنی و وارد این مجموعه کنی و اعتبارت خراب کنی تشریف ببرید به عنوان بازاریاب کارکنید و اعتبار کسب کنید

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109

دقیقا همینه . اینها هنوز اول راه هستند و تجربه نکردند وقتی طرف اومد برای پولش و آبرو براش نذاشت و توی محله و شهر زبانزد عام شد اونوقت میفهمه چه اشتباهی کرده . اگه فکر خودتون نیستید حداقل به فکر خانوادتون و آبروی پدرومادرتون باشید

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
شما وقتی تو زمینه ای تخصصی ندارید و انقدر کارشناسانه و قاطع نظری میدید بایدم منتظر یه جواب محکم باشید
اصلا قرار نیست زیر قیمت بازار باشه، چون بجای دادن پول به واسطه ها، همه ش رو میده به بازاریابا !
58% پورسانتِ بازاریاباس می دونید یعنی چی ؟!
وقتی تحمل و توان جواب دادن به یه سوال رو نداری چطوری میتونی مردم رو راضی کنی به اعتماد !!
بنده نظر کارشناسی ندادم همین حرفای همکارای خودتون رو نقل قول کردم !! اگر شما هم توی این 4 ماه سنگ آورده بودی کوبیده بودی میتونستی پول بیشتری از فروششش گیر بیاری تا 200 هزار تومانی که الان از این راه گیرت اومده

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
خودتون با این بازاریابی شبکه ای الاف نکنید اگه میتونید برید برای جاهایی که بازاریاب میخان کار کنید به اون میگن بازاریابی نه اینکه طرف بره پیش پسر عموش ده تا دروغ سر هم کنه که بیا زیر مجموعه من شو این شرکت جنساشون خوبه بعد یکسال درآمدت میلیونی میشه و یه مشت اراجیف بخونه تو گوش فک و فامیل حالا فرض کنید میخاستن برن با غریبه و افراد عادی صحبت کنن و زیر مجموعه بگیرن هیچکس سمتش نمیرفت چون زیر مجموعه هاتون پسرخاله و بقال محل و اینا هست شما هم شروع میکنید به شستشوی مغزی دادن و فلانی الان داره ماهی پنج میلیون در میاره و خلاصه وقت خودتون تلف نکنید که سودش برای اون کله گنده های شرکته که جنس هاشون بفروشین

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
وقتی تحمل و توان جواب دادن به یه سوال رو نداری چطوری میتونی مردم رو راضی کنی به اعتماد !!
بنده نظر کارشناسی ندادم همین حرفای همکارای خودتون رو نقل قول کردم !! اگر شما هم توی این 4 ماه سنگ آورده بودی کوبیده بودی میتونستی پول بیشتری از فروششش گیر بیاری تا 200 هزار تومانی که الان از این راه گیرت اومده
تحمل جواب دادن ؟ شما حرف زدی منم جواب دادم طاقت شنیدن حقیقت ممکنه سخت باشه براتون نمی دونم ...
من افتخار می کنم به همین پورسانت 200 هزارتومنیم، اصل این کار صداقتشه، حداقل من صداقتش رو اجرا می کنم ...
من تو این 4 ماه خشتکم از 10 ناحیه جر خورد، دهنم سرویس شد، این تلپیک می مونه، من و شما هم امیدوارم بمونیم
چندماه دیگه عکس پورسانتم رو حتما می زارم ....

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
جای این که با از روش نتورکری جواب مارو بدی به من بگو ببینم اگه شما پشیمون شدی پولت بهت برمیگردونن؟به چه صورت؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
یکی از روشهای جالبی که این پرزنت ها دارن بعد از اینکه قبول نمیکنی وارد بازیشون بشی یه جورایی حمله میکنن به اعتماد به نفست که فکر کنی حالا که پیشنهادشون را قبول نکردی واقعا آدم بی مصرفی هستی که عرضه هیچ کاری را نداری و قرار نیست هیچوقت موفق بشی یه مثال :

بعد اینکه من به پسر داییم گفتم خودمو سرکار نمیزارم به من میگه من فکر میکردم تو دیدگاه مدرن داری و سنتی فکر نمیکنی انگار حقت نیست و لیاقتشو نداری که خوشبخت و ثروتمند بشی

حالا 2 ماهه رفته تو این کار انگار ماهی 100 میل درآمد داره حالا میخواسته به منم خدمتی کرده باشه من پس زدم

Last edited:

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
بخاطرِ همینه که میگم افرادِ این تاپیک پشیزی در موردِ نتورک نمی دونن و در موردش نظر هم میدن

جای این که با از روش نتورکری جواب مارو بدی به من بگو ببینم اگه شما پشیمون شدی پولت بهت برمیگردونن؟به چه صورت؟

سوالِ خیلی خوابی بود، شما اگه به هر دلیلی نتونستی جنس رو بفروشی، می تونی بازخرید کنی و پولت رو پس بگیری ... اتفاقا یکی از قوانین سفت و سخت وزارت صنعت و معدن هست این قضیه

http://networkmarketing.mimt.gov.ir/DynamicPage.aspx?ID=SelectiveNews&Index=11

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
جنس را بدون هیچ حرف و حسابی و به همون قیمتی که خریدی ازت بر میدارن؟
خود شرکت اینکارو میکنه؟

بالا