برگزیده های پرشین تولز

بررسی مشکلات ADSL - سخت افزاری - نرم افزاری

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در دانلود 512 می تونی بگیری ؟؟؟

بعدش چقدر محدودیت حجمی می زاره این صبا نت ؟

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
آخه یکی هم به داد من برسه
مرکز مخابراتی ما چمرانه که هیچ جایی براش خدمات ADSL نگذاشته من دارم هر ماه 2 برابر پول رفیقم که ADSL داره پول اینترنت می دهم تازه یک چهارم زمان اونم به اینترنت وصل نیستم

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
مرکز مخابراتی ما چمرانه که هیچ جایی براش خدمات ADSL نگذاشته من دارم هر ماه 2 برابر پول رفیقم که ADSL داره پول اینترنت می دهم تازه یک چهارم زمان اونم به اینترنت وصل نیستم

خيلي از دوستان در مراكز ديگه مشكل شما را دارند كه هيچ شركتي فعلا در آنجا بنا به دلايل مختلف سرويس نميده.تنها كاري كه ميشه كرد:صبر+دعا.

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این عدد ها سر کاریه. من 64 دارم از آسیاتک تو مودم نشون میده 512:p
سرکاری نیست، اشتباه متوجه شدی.
اون 512 ای که اونجا نشون میده حداکثر سرعتیه که مودمت میتونه دانلود کنه :D
مال منم 128 است ولی upstream و downstream رو میزنه 512

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوستان من از سپنتا سرویس گرفتم ، گفت که حداکثر تا 4 ام وصل می شه ، قبل ش زنگ زدم گفت هنوز نشده. 4 ام هم 5شنبه بود و ...

خلاصه دیروز هم که کشیک بودم و نبودم خانه ، امروز هم هرچی زنگ زدم یک بند اشغال زد فکر کنم خطشون خراب بود
حالا می گید چطوری بهشون فشار بیارم برای رانژه شدن خط؟

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا این صبا نت خوبه سرعتش ولی محدودیتی که داره باعث می شه 3 یا 4 بار در ماه شارژ کنیم

شبانشم که حوصله داره ساعت 3 تا 7 بیدار بمونه

به نظر من سیاست هاشون رو باید تغییر بدن شما کاربرها به سمت ترافیک نامحدود میرن تا سرعت بالا و ترافیک 2 گیگی
یکیش من دارم میرم از شبدیز بگیرم :blink:

شبديز ديگه كجاست؟؟؟ نمايندگي كجاست ؟؟؟ چقدر شركت تازه وارد اومده معلومم نيست چطورين. شرايطش چيه خوبه؟؟؟ سايتش رو داري بده ببينم

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
دوستان من از سپنتا سرویس گرفتم ، گفت که حداکثر تا 4 ام وصل می شه ، قبل ش زنگ زدم گفت هنوز نشده. 4 ام هم 5شنبه بود و ...

خلاصه دیروز هم که کشیک بودم و نبودم خانه ، امروز هم هرچی زنگ زدم یک بند اشغال زد فکر کنم خطشون خراب بود
حالا می گید چطوری بهشون فشار بیارم برای رانژه شدن خط؟
در خصوص این شبدیز یه خورده توضیح بدی ممنون میشم. منم صبانت دارم ولی خوب این محدودیتش خوب نیست زیاد. از سرعت و باقی چیزاشم راضیم.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
256 2 گيگ داره و 5 گيگ 2گيگ رو ميده 13600 و 5 گيگ رو ميده 18900 و 512 به بعد نامحدود هستش

این صبا نت ظاهرا باید خوشمزه باشه

شما چقدر می دید برای 512 ؟؟

مشکل قطعی داشتید ؟ افت سرعت ؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
هیچ راهی نیست که این نامه مخابرات رو جلو بندازیم.سپنتا که عین خیالش نیست.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
512 کیلو بایت 225 هزار تومان

خیلی گرونه
داره پول خون باباشو می گیره

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

زنگ بزن مخابرات با بخشMDF، صحبت كن.
شمارت رو بده بهت مبه رانژه شده يا نه، اگه شده بود زنگ بزن سپنتا يوزر و پست رو بگير.
من كه با اينكار 3 روزه خطم رانژه شده بود، وگرنه اگر ميخواستم صبر كنم كه نامه مخابرات برسه آسياتك بايد همون يه هفته رو صبر مي‌كردم :D

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این صبا نت ظاهرا باید خوشمزه باشه

شما چقدر می دید برای 512 ؟؟

مشکل قطعی داشتید ؟ افت سرعت ؟

من 256 با 5 گيگ ترافيك گرفتم 18900 ولي سرعتش واقعا خوبه. اصلا افت نداشتم تو اين 2 ماه هميشه سرعتش خوبه صبح ظهر بعدظهر شب مشكلي نداشتم قطعي هم نداشتم خدارو شكر فقط محدود بودنش بده از اين نظر كه بخواهي زياد دانلود كني .

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا آسيا تك بلاخره خوبه بگيريم يا نه ؟!!!! من مستجرم احتمالا برم طرف پونك اونجا نميدونم كدوم شركتها سرويس ميده ولي اسيا تك اكثر جاها رو ميده صبا شهرك راه ]آهن رو نميده پونك رو نميدونم
كلا اسيا خوبه نامحدود بگيرم يا نه ؟!!!!!

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 256 با 5 گيگ ترافيك گرفتم 18900 ولي سرعتش واقعا خوبه. اصلا افت نداشتم تو اين 2 ماه هميشه سرعتش خوبه صبح ظهر بعدظهر شب مشكلي نداشتم قطعي هم نداشتم خدارو شكر فقط محدود بودنش بده از اين نظر كه بخواهي زياد دانلود كني .

پنج گيگ كه مال سه چار روزمونه بابا :D
فقط نامحدود آسيا( فرق نميكنه چه بند ويتي :happy:)

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا آسيا تك بلاخره خوبه بگيريم يا نه ؟!!!! من مستجرم احتمالا برم طرف پونك اونجا نميدونم كدوم شركتها سرويس ميده ولي اسيا تك اكثر جاها رو ميده صبا شهرك راه ]آهن رو نميده پونك رو نميدونم
كلا اسيا خوبه نامحدود بگيرم يا نه ؟!!!!!

بابا چرا اينقدر اين دس اون دس ميكني، بگير ديگه كشتي خودتو :D
آسياتك به جز 4 تا مركز مخابراتي كل مراكز ديگه رو ساپورت ميكنه.

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

چه پيش شماره‌اي؟

Amirpooyan

Registered User
لایک‌ها
20

جناب King Dani، اون موقع که من مشترک سپنتا بودم، بد قولی‌های زیادی از طرف کادر اداری سپنتا را تجربه کردم، چندین بار در مورد ارسال پیک بد قولی کردند، اون قضیه مودم Alcatel بود که آقای قدکساز تمایل داشتند یک بررسی روش داشته باشند، با حدود 7 بار تماس بلاخره پیدا شد و برایم ارسال کردند ولی آداپتور رو نیاوردند! حدودا 22 تماس طی 10 روز جهت تحویل آداپتور گرفتم، که خانمی که مسئول اینکار بود (خانم آب بسته) هر بار می‌گفتند ارسال شده، اما بعدا معلوم میشد، که ارسال نشد! تا آخر خودم مراجعه کردم و گرفتمش، تازه از غذا آداپتور خودش نبود و کار نکرد که مجبور به تهیه یک آداپتور دیگر شدم. توی قضیه جمع آوری خط هم، با اینکه من آخرین روز استفاده از سرویس درخواست جمع آوری را به صورت تلفنی و Email و از طریق Fax که تایید دریافت هم برایش گرفتم. اما چندین بار با من تماس گرفتن برای فرستادن پیک و اخذ هزینه سرویس ماه بعد، که هر بار می‌گفتم من درخواستم را ارسال کردم، مگر در سیستم شما ثبت نشده! آنها هم می‌گفتند گوشی با آقای فلانی و یا خانم بهمانی صحبت کن.

البته این چیزها مربوط به بیشتر از شش ماه گذشته است و شاید تا الان کادر اداری و روال حاکم متحول و بهتر شده باشد، اما شما پیگیری رو فراموش نکن، هر وقت با هر کسی صحبت می‌کنی، اسمشون رو بپرس و یاداشت کن و هر جا کارت گیر کرد، بفرمایید که می‌خواهید با مسئول بالاتر یا مدیر فروش صحبت کنید، شاید مرحمی باشد به بدقولی‌های بخش اداری سپنتا! :wacko:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
زنگ بزن مخابرات با بخشMDF، صحبت كن.
شمارت رو بده بهت مبه رانژه شده يا نه، اگه شده بود زنگ بزن سپنتا يوزر و پست رو بگير.
من كه با اينكار 3 روزه خطم رانژه شده بود، وگرنه اگر ميخواستم صبر كنم كه نامه مخابرات برسه آسياتك بايد همون يه هفته رو صبر مي‌كردم :D

می شه بیشتر راهنمایی کنید اینجایی که می گید باید زنگ بزنم کجاست؟ بعد سپنتا گفت که باید یک نامه بیاد ، خوب اگر نامه نیاد اون ها چطوری عمل می کنن؟

بالا