برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231
https://www.coingecko.com/en/coins/hex ?

سود ماهانش رو ببین، به نظرم ورود الان خطری باشه..
جناب Captive نطرتون راجبه این 2 کوین چی هستش .
,

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
جناب Captive نطرتون راجبه این 2 کوین چی هستش .
,

حقیقت من هیچوقت سمت اینجور کوین ها نمیرم 100% ریسکی هست.

یه مورد هم بگم ( البته 99% مطمئنم و 100% نیست ) ... باینانس میاد پول های تپلی از ادامین توکن ها میگیره و اونا رو لیست میکنه، بین 1 ساعت تا 24 ساعت شما میبینی رشد عجیب غریبی میکنن بعد هم یواش یواش پودر میشن..

بعد از یه مدت باینانس دوباره ازشون باج خواهی میکنه و اونا قبول نمیکنن ( حالا یا ندارن بدن یا به دلایل دیگری ) و از باینانس دیلیست میشن ( به همین سادگی ) ..

اگر دنبال کوین ارزون هستید تاپ 100 ها رو بررسی کنید و حتی خیلی نزدیک تر تاپ 30 کوین مارکت کپ.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231
حقیقت من هیچوقت سمت اینجور کوین ها نمیرم 100% ریسکی هست.

یه مورد هم بگم ( البته 99% مطمئنم و 100% نیست ) ... باینانس میاد پول های تپلی از ادامین توکن ها میگیره و اونا رو لیست میکنه، بین 1 ساعت تا 24 ساعت شما میبینی رشد عجیب غریبی میکنن بعد هم یواش یواش پودر میشن..

بعد از یه مدت باینانس دوباره ازشون باج خواهی میکنه و اونا قبول نمیکنن ( حالا یا ندارن بدن یا به دلایل دیگری ) و از باینانس دیلیست میشن ( به همین سادگی ) ..

اگر دنبال کوین ارزون هستید تاپ 100 ها رو بررسی کنید و حتی خیلی نزدیک تر تاپ 30 کوین مارکت کپ.
والا این chromia رو زیاد تعریف میکردن از پروژش تو این سایتایه ICO که بررسی میکنن .
چند باریم دیدم چنتا کوین تو بایننس اد میشن یه پامپ خوب میخوره . این chromia هم تازگی اد شدش گفتم روش سرمایه بزارم بعد پامپ رد کنم بره . شانس من برعکس شدش از 320 ساتوشی رسید به 190 تا

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
https://www.coingecko.com/en/coins/hex ?
سود ماهانش رو ببین، به نظرم ورود الان خطری باشه..

از طریق ایردراپش یه مقداری گیرم اومده
به نظرم قیمتش رو مصنوعی بالا میبرن چون ساپلای ــش 152 میلیارده ! هر لحظه ممکنه با سر بیاد پایین

لینک داری از این Whale Tracker دوست عزیز

تو یه کانالی یکی از بچه ها عکسش رو گذاشته بود فکر کنم از این کانال های Vip بود که ماهانه هزینه عضویت میدن

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
والا این chromia رو زیاد تعریف میکردن از پروژش تو این سایتایه ICO که بررسی میکنن .
چند باریم دیدم چنتا کوین تو بایننس اد میشن یه پامپ خوب میخوره . این chromia هم تازگی اد شدش گفتم روش سرمایه بزارم بعد پامپ رد کنم بره . شانس من برعکس شدش از 320 ساتوشی رسید به 190 تا

سر قضیه لیست شدن Solana که چند روز پامپ اساسی شد منم به فکر خرید chromia و فروش اون بعد از اعلام نتایج لیست شدن بودم که یه مشکلی برام پیش اومد نتونستم بخرم وگرنه الان کلی تو ضرر بودم . کلا پروژه با پروژه خیلی فرق داره نمیشه زیاد پیش بینی کرد

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
از طریق ایردراپش یه مقداری گیرم اومده
به نظرم قیمتش رو مصنوعی بالا میبرن چون ساپلای ــش 152 میلیارده ! هر لحظه ممکنه با سر بیاد پایین

تو یه کانالی یکی از بچه ها عکسش رو گذاشته بود فکر کنم از این کانال های Vip بود که ماهانه هزینه عضویت میدن

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231
سر قضیه لیست شدن Solana که چند روز پامپ اساسی شد منم به فکر خرید chromia و فروش اون بعد از اعلام نتایج لیست شدن بودم که یه مشکلی برام پیش اومد نتونستم بخرم وگرنه الان کلی تو ضرر بودم . کلا پروژه با پروژه خیلی فرق داره نمیشه زیاد پیش بینی کرد
بله یکیش solana بودش قبلش چنتا کوین دیگه هم بود که تا 400 درصد پامپ شده بودن . اینم شانس منه
البته این فکر میکنم بخاطر هالوینگ بیت کوین بودش بیشتر . خودم شک داشتم به این موضوع که شاید مثل اونا نشه ولی ریسک کردم و جواب ندادش متاسفانه

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,473
بله یکیش solana بودش قبلش چنتا کوین دیگه هم بود که تا 400 درصد پامپ شده بودن . اینم شانس منه
البته این فکر میکنم بخاطر هالوینگ بیت کوین بودش بیشتر . خودم شک داشتم به این موضوع که شاید مثل اونا نشه ولی ریسک کردم و جواب ندادش متاسفانه

من به صورت شانسی hbar گرفتم ! رو منفی 4 درصد

بعد خبر اومد با گوگل یک توافقی کردن تا 130درصد تو 24 ساعت رفت بالا

رو 110درصد فروختم ! :D

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
سلام

چه کوینی و رو چه قیمت دلاری خریدید؟

آلت کوین اسمش روشه دیگه یا ترید باید کرد سود خوبی کرد

یا لانگ باید بهش چشم دوخت

اولش Ethereum خریدم تو 850 دلار بود. فکر کردم زرنگم که all time high نخریدم. بعد بنا به دلایلی تبدیلش کردم به bitcoin cash که تا حالا هم دارمش بعدا هم bitcoin sv بهمون رسید و بخاطر حرکت های موجود تو بازار مثل حذف از binance گفتم قبل فنا رفتن بزار تبدیلش کنم به Neo که هنوزم دارم (به فنا نرفت که هیچ بالا هم رفت) کمی از پول رو همون اوایل Nano خریدم که 2 یا 3 بار trade کردم باهاش از 45 تا رسوندمش به 58 تا....خلاصه نمیدونم میترکیم یا نه اگه به نصف قیمت all time high هم برسن من راضیم :)

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
اولش Ethereum خریدم تو 850 دلار بود. فکر کردم زرنگم که all time high نخریدم. بعد بنا به دلایلی تبدیلش کردم به bitcoin cash که تا حالا هم دارمش بعدا هم bitcoin sv بهمون رسید و بخاطر حرکت های موجود تو بازار مثل حذف از binance گفتم قبل فنا رفتن بزار تبدیلش کنم به Neo که هنوزم دارم (به فنا نرفت که هیچ بالا هم رفت) کمی از پول رو همون اوایل Nano خریدم که 2 یا 3 بار trade کردم باهاش از 45 تا رسوندمش به 58 تا....خلاصه نمیدونم میترکیم یا نه اگه به نصف قیمت all time high هم برسن من راضیم :)

به نظر من اتر اگر نزدیک به $300 شد یک سوم موجودیت رو بفروش، اگر رفت بالا که چه بهتر اگر ریخت 30% پایین تر دوباره همون مقداری که سل زدی رو خرید کن . این چرخه رو تکرار کن تا ضررت کم و یا صفر بشه.

نئو رو تا $50 اصلا نفروش و نگه دار.

سمت بیت کش و بیت اس وی هم به هیچ عنوان نرو.

پ.ن: وقتی سل میزنی تتر بگیر اصلا تبدیل به ریال نکن تا تایم خرید که رسید دوباره با همون تترها بای بزنی.

#_نظر_شخصی

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,473

ضرر سریع با تغییر پوزیشین و چندبار نوسان گیری میشه جبران کرد
به نظر من اتر اگر نزدیک به $300 شد یک سوم موجودیت رو بفروش، اگر رفت بالا که چه بهتر اگر ریخت 30% پایین تر دوباره همون مقداری که سل زدی رو خرید کن . این چرخه رو تکرار کن تا ضررت کم و یا صفر بشه.

نئو رو تا $50 اصلا نفروش و نگه دار.

سمت بیت کش و بیت اس وی هم به هیچ عنوان نرو.

پ.ن: وقتی سل میزنی تتر بگیر اصلا تبدیل به ریال نکن تا تایم خرید که رسید دوباره با همون تترها بای بزنی.

#_نظر_شخصی

نئو میرسه به 50؟

البته داستانش خوندم به mit وصله !

کوانتوم هم خیلی زیاد دارم ! فکرکنم 4 بود شده 1.5

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
نئو میرسه به 50؟

نئو کوین خوبیه، وقتی هودل کنی بهت گَس هم میده.. گس روزی روزگاری بالای 80$ بوده قیمتش. بهش میگن اتریوم چینی... یه شراب خفاش میزنن بر بدن مست میکنن نئو میخرن میره بالا ( شوخی :دی )

اگر مقدار زیادی نئو دارید و نمیخواهید ریسک کنید روی این قیمت ها بذارید برای فروش 14-16-19-25-40-50 ... همیشه وقتی اردر فروش میذارید چند سنتی کمتر از عدد رند باشه..

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148

#_نظر_شخصی
داداچ شما اینجا تبلیغ کن بیت بره بالا سود کنی خخخخخ یارو فازش چی بود نمیدونم تو تاپیک ارز دیجیتال اومده میگه بیت نخرید اسکمه خخخخ

خدایی میترسم تتر به ریال تبدیل کنم جدی میگم از اسکم رد کرده :p

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
آره من میگم ریال اسکمه حالا اون نیو یوزر بیاد ثابت کنه نیس
من چندسال پیش تتر گرفتم حدود 25 میلیون که تو بیتررکس گرفتار شدم الان اونا رو در آوردم 100 میلیونه یعنی 4 برابر ضرر اگه تو حساب بانکی بود!!! دیدی اسکمه :/

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
من چندسال پیش تتر گرفتم حدود 25 میلیون که تو بیتررکس گرفتار شدم الان اونا رو در آوردم 100 میلیونه یعنی 4 برابر ضرر اگه تو حساب بانکی بود!!! دیدی اسکمه :/

نه من از این جهت گفتم که مثلا این دوستمون اگر اتر روی 300 سل زد با دلار 15 تومنی مجبور نشه اتر روی 200$ بخره با دلار 22 تومنی :دی .. واسه همین گفتم تتر رو نگه دارید.

پ.ن: بعضی مواقع عدو ( در اینجا بیترکس ) سبب خیر میشه/ اون بنده خدا هم به من یاد داد که دیگه هیچوقت پست هیچ ترولی رو نقل قول نکنم.

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,812
دوستان یک چیزی
با توجه به اینکه این halving تبلیغ گسترده‌ای داشت
الان احتمالش هست صعود نداشتن بیت کوین یک panic sell ایجاد کنه و ملت از halving قطع امید کنند و بیت دوباره یک سقوط تا 7 6 هزار داشته باشه؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
دوستان یک چیزی
با توجه به اینکه این halving تبلیغ گسترده‌ای داشت
الان احتمالش هست صعود نداشتن بیت کوین یک panic sell ایجاد کنه و ملت از halving قطع امید کنند و بیت دوباره یک سقوط تا 7 6 هزار داشته باشه؟

تحلیل ها رو میتونی اینجا ببینی.. نظر کلی + هست فعلا تا نزدیکای 11ک ولی هر لحظه امکان داره هر اتفاقی رخ بده. باید مدیریت سرمایه کنید.

بالا