برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
کانال با لوکیشن ایران و برای سایت فارسی میشه زد؟ برای افزایش بازدید سایت و سئو

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
با یکم بیشتر از 1.5 میلیون بازدید در مجموع یکماه حدودا ماهی 8000-9000 دلار درامد داره. خواستم بدونم واقعا صحت داره؟
کاری به درآمدش ندارم. اما فکر نکنید که 1.5 میلیون بازدید در ماه، اونم برای سرویسی که "مسدود شده" کار آسونیه!

TomYShelbY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
کاری به درآمدش ندارم. اما فکر نکنید که 1.5 میلیون بازدید در ماه، اونم برای سرویسی که "مسدود شده" کار آسونیه!
منم چون وارد کار نشدم به صورت تضمینی نمیگم راحته اما سخت هم نیست !
الان اکثر اونایی که دوربین مخفی کار میکنن به موفقیت و بازدید خیلی بیشتر از این حرف ها هم رسیدن ... یا اونایی که چالش اجرا میکنن مثل چالش سعی کن نخندی با مجازات و از اینجور چیزا

یکی هست به اسم famous haji این یکساله اومده یوتیوب 19 سالشم هست برید ویدیوهاشو ببینید هیچ چیز خاصی نداره اما ویو خوب میخوره و درامدشم عالیه فکر کنم 3 تا کانال هم زده ... یکماهم هست به تنهایی به ترکیه مهاجرت کرده با این سن کم ... خودش میگه برای این مهاجرت کردم که درامدم رو از گوگل راحت بگیرم

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,481
سلام دوستان شرکت معتبری هست که بشه کانال رو مانیتیاز کرد؟
من کانالم رسیده به کسب درآمد ( با سرور مجازی ایمیل ساختم و اکانت ایجادکردم و آپلود انجام دادم) ویدیوها هم تولیدی و بدون مشکل کپی رایت

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
نزدیک یک سال از تاریخ تاپیک میگذره,کسی موفق به درامدزایی شده ؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
منم چون وارد کار نشدم به صورت تضمینی نمیگم راحته اما سخت هم نیست!
الان اکثر اونایی که دوربین مخفی کار میکنن به موفقیت و بازدید خیلی بیشتر از این حرف ها هم رسیدن ... یا اونایی که چالش اجرا میکنن...
بله... متاسفانه به جای چهارتا مطلب علمی و آموزشی، دوربین مخفی ها مورد استقبال کاربران اینترنتی قرار گرفته. البته برای همین دوربین مخفی ها هم طرف باید از آبروش مایه بذاره! اگه کسی با این موضوع مشکلی نداره میتونه بسازه!

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
نزدیک یک سال از تاریخ تاپیک میگذره,کسی موفق به درامدزایی شده ؟
شما بهتره بپرسی کسی اصلا استارت زده !
297.gif

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
سلام تیک زدن این گزینه چه فایده ای داره؟
Set as instant Premiere

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,481
دوستان نرم افزار های ویرایش فیلم یا videoscribe اینجور نرم افزارها که لایسنسش رو نخریدیم توی یوتیوب شامل کپی رایت که نمیشه ؟
اگه میشه ما بیایم آخر کار ویدیو رو با ی نرم افزار موبایلی خروجی بگیریم حله ؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
دوستان نرم افزار های ویرایش فیلم یا videoscribe اینجور نرم افزارها که لایسنسش رو نخریدیم توی یوتیوب شامل کپی رایت که نمیشه ؟
اگه میشه ما بیایم آخر کار ویدیو رو با ی نرم افزار موبایلی خروجی بگیریم حله ؟
خیر. مشکلی نداره. چون وقتی خروجی گرفته میشه، مشخص نمیشه با چه نرم افزاری کار شده. اگر هم نرم افزاری تگ خاصی برای تشخیص نسخه اصلی از کرک و... به ویدیو اضافه کرده باشه، میشه با تبدیل مجدد اونو حذف کرد (البته من تا حالا ندیدم که نرم افزاری، تگ خاصی برای تشخیص نسخه اصلی از کرک به ویدیو اضافه کنه) / ضمناً درحال حاضر یوتیوب، بیشترین حساسیت کپی رایت رو برای موزیک و فیلم در نظر گرفته و به نظر میرسه در مورد سایر موضوعات حساسیت کمتری وجود داره.

naderblue

Registered User
لایک‌ها
17
یه موضوع پر بازدید و پرطرفدار , کلیپ های حیوانات به هر شکلی , فان و غیر فان
فقط دوتا مشکل داره
اول , رقابت بالاست که با یکمی صبر ممکنه نتیجه بده
دوم , اعصاب قوی میخواد که کلی سایت و پیج اینستا رو هر روز چک کنی تا از توش 4-5 دقیقه ویدئو در بیاری
سلام خوب هستین این مدل کانال ها که کلیپ حیوانات میذارن اگه به حد 1000 سابسکرایت و 4000 بازدید برسیم
گوگل تایید میکنه کانال برا کسب درامد؟ اگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بذارید ممنون میشم فدا

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
سلام خوب هستین این مدل کانال ها که کلیپ حیوانات میذارن اگه به حد 1000 سابسکرایت و 4000 بازدید برسیم
گوگل تایید میکنه کانال برا کسب درامد؟ اگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بذارید ممنون میشم فدا
در مورد تایید شدن یا نشدن این نوع کانال ها اطلاعی ندارم ولی چون کانال های برای مانیتایز شدن بصورت دستی چک میشن احتمال مانیتایز نشدن بیشتر از مانیتایز شدن هست

البته خیلی از کانال هایی که از کلیپ های دیگران استفاده میکنن هدفشون درآمدزایی از راه های دیگه غیر از خود یوتیوب هست

روش هایی مثل لینکهای همکاری در فروش آمازون و سایتهای اشتراک محصولات نرم افزاری یا حتی راه اندازی فروشگاه مستقل مثل فروش تی شرت

ولی

اگر خودتون حیوون خونگی داشته باشید و ویدئو ضبط کنید قطعا مانیتایز میشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
من یکساعت و نیم واچ تایم دارم چند هزارتاش مونده ؟ :confused:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
برای من یه ویدیو یک دقیقه ای بود تستی آپ کردم چند ماه پیش دو تاساب اورد و یکساعت و نیم واچ تایم
تعداد زیادی هم فقط ثانیه های اول رو نگاه کرده بودن

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
در مورد تایید شدن یا نشدن این نوع کانال ها اطلاعی ندارم ولی چون کانال های برای مانیتایز شدن بصورت دستی چک میشن احتمال مانیتایز نشدن بیشتر از مانیتایز شدن هست
در حال حاضر آیا یوتیوب، مثل چندین سال پیش، کانال های اختصاصی رو مانتایز می کنه؟ یا اینکه کانال باید واقعاً محتوای خاص و بازدید زیاد داشته باشه تا مانتایزش کنه؟ یعنی اگه یونیک نباشه؛ حتی اگه تمام شرایط رو احراز کرده باشه، باز ممکنه مانتایز نشه؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
در حال حاضر آیا یوتیوب، مثل چندین سال پیش، کانال های اختصاصی رو مانتایز می کنه؟ یا اینکه کانال باید واقعاً محتوای خاص و بازدید زیاد داشته باشه تا مانتایزش کنه؟ یعنی اگه یونیک نباشه؛ حتی اگه تمام شرایط رو احراز کرده باشه، باز ممکنه مانتایز نشه؟
اون موردی که در پست قبلی گفتم مربوط به استفاده از کلیپ های دیگران هست که کپی رایت نداره و در سطح فضای مجازی منتشر میشه

طبق چیزی که در شرایط مانی تایز درج شده اگر خودتون محتوا رو تولید کرده باشید وقتی به حد نصاب برسید دلیلی نداره که یوتیوب کانال رو رد کنه
مگر اینکه موردی برخلاف کامیونیتی گایدلاین در اون محتوا وجود داشته باشه

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
کانالی امروز دیدم که گفته بود: "WE ARE NOW A PARTNERED CHANNEL"
این پارتنر با مانتایز تفاوت داره؟ قضیه‌ش چیه؟ توی کامنت ها یکی نوشته بود کمک میکنه رشد کانال بیشتر بشه!!

ایده کانالش محشره! https://www.youtube.com/channel/UCna_umFxc2yZJDB2kkhvygg

Last edited:

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
کانالی امروز دیدم که گفته بود: "WE ARE NOW A PARTNERED CHANNEL"
این پارتنر با مانتایز تفاوت داره؟ قضیه‌ش چیه؟ توی کامنت ها یکی نوشته بود کمک میکنه رشد کانال بیشتر بشه!!

ایده کانالش محشره! https://www.youtube.com/channel/UCna_umFxc2yZJDB2kkhvygg
26 هزار ساب در یکماه !
imoksmiley.gif

یا مثلا این یکی

میانگین 20 هزار بازدید در فقط دو هفته !
imoksmiley.gif

Untitled.jpg

فارق از موضوع کانال که دوربین مخفی هست خیلی دلم میخواد بدونم واقعا از چه راهی اینقدر سریع به 30-40 هزار بازدید میرسن !

عملا در دو هفته به درآمد زایی رسید !

بالا