برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
26 هزار ساب در یکماه !
imoksmiley.gif

یا مثلا این یکی

میانگین 20 هزار بازدید در فقط دو هفته !
imoksmiley.gif

مشاهده پیوست 1208750

فارق از موضوع کانال که دوربین مخفی هست خیلی دلم میخواد بدونم واقعا از چه راهی اینقدر سریع به 30-40 هزار بازدید میرسن !

عملا در دو هفته به درآمد زایی رسید !
از اینجا
instagram
اینا معمولا صفحه اینستا دارن...

Last edited:

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
از اینجا
instagram
اینا معمولا صفحه اینستا دارن...
به نظرم پیج اینستا نمیتونه اینقدر بازدید بگیره برای ویدئوی یوتیوب , مخصوصا برای ایرانی ها چون یوتیوب فیلتره

مثلا پیج فیمس حاجی رو چند بار چک کردم و فکر میکردم بازدیدهاش از اینستا هست , بعد رفتم چک کردم دیدم اینستای خاصی نداره و همش 6-7 تا عکس توی اینستا داشته

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
به نظرم پیج اینستا نمیتونه اینقدر بازدید بگیره برای ویدئوی یوتیوب , مخصوصا برای ایرانی ها چون یوتیوب فیلتره

مثلا پیج فیمس حاجی رو چند بار چک کردم و فکر میکردم بازدیدهاش از اینستا هست , بعد رفتم چک کردم دیدم اینستای خاصی نداره و همش 6-7 تا عکس توی اینستا داشته
صفحه اش اینه:
استوری کرده.

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
26 هزار ساب در یکماه !
imoksmiley.gif

یا مثلا این یکی

میانگین 20 هزار بازدید در فقط دو هفته !
imoksmiley.gif

مشاهده پیوست 1208750

فارق از موضوع کانال که دوربین مخفی هست خیلی دلم میخواد بدونم واقعا از چه راهی اینقدر سریع به 30-40 هزار بازدید میرسن !

عملا در دو هفته به درآمد زایی رسید !
محتوای زرد
علاقه عامه مردم به این نوع محتوا
کمک رکامندر یوتیوب => وقتی عامه مردم این نوع فیلم ها رو میبینن، یک محتوای جدید که در این نوع باشه رو بهشون پیشنهاد میده و همینطوری قارچی رشد میکنن

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
محتوای زرد
علاقه عامه مردم به این نوع محتوا
کمک رکامندر یوتیوب => وقتی عامه مردم این نوع فیلم ها رو میبینن، یک محتوای جدید که در این نوع باشه رو بهشون پیشنهاد میده و همینطوری قارچی رشد میکنن
دقیقاً درسته...
یاد این می افتم که، 4 ~ 5 سال پیش سایت های اسپم، نتایج گوگل رو کپی می کردند و یا در نسخه ساده ترش فید سایت های رو کپی می کردند و اینا چطور رشد پیدا کرده بودند و خود گوگل اینا رو هی بالا و بالاتر می آورد و همه از دستشون شاکی بودند و هرچی ریپورت میشدند، 2 برابرش، ایجاد میشد! الآن این سایت ها کجا هستند؟!

متاسفانه تولید محتوای زرد نه تنها در بین کاربران ایرانی، بلکه در سطح جهانی رو به رشده. به نظر من حتی "ری اکشن" نوعی اسپم ویدیویی است. آخه یعنی چی طرف دوربین گذاشته و فیلم پخش می کنه و حرف میزنه؟ حالا یه تحلیل کارشناسی میکرد، یه چیزی...

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
دقیقاً درسته...
یاد این می افتم که، 4 ~ 5 سال پیش سایت های اسپم، نتایج گوگل رو کپی می کردند و یا در نسخه ساده ترش فید سایت های رو کپی می کردند و اینا چطور رشد پیدا کرده بودند و خود گوگل اینا رو هی بالا و بالاتر می آورد و همه از دستشون شاکی بودند و هرچی ریپورت میشدند، 2 برابرش، ایجاد میشد! الآن این سایت ها کجا هستند؟!

متاسفانه تولید محتوای زرد نه تنها در بین کاربران ایرانی، بلکه در سطح جهانی رو به رشده. به نظر من حتی "ری اکشن" نوعی اسپم ویدیویی است. آخه یعنی چی طرف دوربین گذاشته و فیلم پخش می کنه و حرف میزنه؟ حالا یه تحلیل کارشناسی میکرد، یه چیزی...
یوتیوب هم یک پلتفرم بیزینسی هست که باید کاربراش رو نگهداره
هرچی کاربر بیشتر غرق بشه و وقت بیشتری صرف کنه، برای این پلتفرم مهم‌تر هست... بنابراین چیزی رو به کاربرا نشون میده که دوس دارن و وقت بیشتری پاش میزارن و طبق رفتارشون این محتواا رو مدام شخصی سازی شده و دقیق تر بهشون ارایه میده

مردم هم که اکثرا هول تشریف دارن

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
به نظر من کانال یوتیوب به زبان فارسی این ریسک ها رو داره:

_ حذف شدن زبان فارسی از زبان های پشتیبانی شده برای کسب درآمد.
اخیرا اپ هایی که زبان اولشون فارسی بوده از درامد زایی ادموب گوگل حذف شدن.
و از قبل هم ادسنس سایت های با زبان فارسی رو تایید نمی کرد.

_ از اون جایی که به نظر می رسه کاربران کانال های فارسی 99 درصد ایرانی هستند که با پروکسی وارد یوتیوب می شوند، بنابراین در عمل بازدهی برای تبلیغ دهنده ها ندارند! چون اصلا پیپال ندارن که بخوان پولی خرج کنن.
به همین دلیل با این رشد زیاد کانال های فارسی زبان در یوتیوب به نظر می رسه بالاخره گندش در می اد این موضوع....

ولی خوب خیلی ها هم به این ریسک ها توجهی نکردن و الان درامد بالایی دارن...

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200
این پست در 30 دقیقه 200 تا کامنت خورده
این نشون میده که کاربرای ایرانی(فارسی زبان) فعال در یوتیوب بسیار زیاده و ارزش داره روی یوتیوب کار کنیم

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
به نظر من کانال یوتیوب به زبان فارسی این ریسک ها رو داره:

_ حذف شدن زبان فارسی از زبان های پشتیبانی شده برای کسب درآمد.
اخیرا اپ هایی که زبان اولشون فارسی بوده از درامد زایی ادموب گوگل حذف شدن.
و از قبل هم ادسنس سایت های با زبان فارسی رو تایید نمی کرد.

_ از اون جایی که به نظر می رسه کاربران کانال های فارسی 99 درصد ایرانی هستند که با پروکسی وارد یوتیوب می شوند، بنابراین در عمل بازدهی برای تبلیغ دهنده ها ندارند! چون اصلا پیپال ندارن که بخوان پولی خرج کنن.
به همین دلیل با این رشد زیاد کانال های فارسی زبان در یوتیوب به نظر می رسه بالاخره گندش در می اد این موضوع....

ولی خوب خیلی ها هم به این ریسک ها توجهی نکردن و الان درامد بالایی دارن...
نظر شما به شدت تایید میشه. واقعاً هیچ حسابی نمیشه کرد. یهو دیدی با افزایش تمایل کاربران فارسی زبان برای کسب درآمد، زبان فارسی رو از لیست کسب درآمدها حذف کرد.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
این پست در 30 دقیقه 200 تا کامنت خورده
این نشون میده که کاربرای ایرانی(فارسی زبان) فعال در یوتیوب بسیار زیاده و ارزش داره روی یوتیوب کار کنیم
خب این کانال، یکی از کانال های پربازدید ایرانیه و در حال حاضر 60هزار سابسکرایب و در اینستاگرام نزدیک 1 میلیون فالور داره. اگه بخواهیم منطقی هم نگاه کنیم، اینقدر کامنت خوردن با داشتن این تعداد مشترک، کمه!

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
نظر شما به شدت تایید میشه. واقعاً هیچ حسابی نمیشه کرد. یهو دیدی با افزایش تمایل کاربران فارسی زبان برای کسب درآمد، زبان فارسی رو از لیست کسب درآمدها حذف کرد.
شما به یه نکته ای توجه نکردید ؛ سیستم درآمدزایی یوتیوب با سیستم ادسنس فرق داره ,

درآمدزایی ادسنس برپایه وب سایت هست که طبیعتا وب سایت ها بصورت نوشتاری عمل میکنن پس در اونجا زبان نوشتاری لحاظ میشه و فارسی جز زبان های مورد قبول ادسنس نیست

ولی در یوتیوب سیستم درآمدزایی بر اساس کشور هست , اگر کشور انتخابی شما در لیست درآمدزایی یوتیوب باشه و مدارک شما از نظر قانونی مشکلی نداشته باشه مهم نیست فعالیت شما به چه زبانی هست

اگر قرار باشه یوتیوب زبان فارسی رو از سیستم درآمدزایی حذف کنه , تکلیف اون شخصی که در آمریکا زندگی میکنه ولی فارسی زبان هست چی میشه ؟

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
1606418016625.png

این
میکروفون ها کسی میدونی چیه ؟ اسمش

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
این میکروفون ها کسی میدونی چیه ؟ اسمش
اسم برندش رو نمیدونم ولی بهش میگن میکروفن استودیویی. قیمت هاش هم درحال حاضر از 2 میلیون شروع میشه به بالا...
من نظرات خریدارها رو که خوندم، تقریباً تا قیمت حدود 6 میلیونیش، میکروفن خوبی عایدتون نمیشه، یعنی کیفیت ضبطش معمولیه و درحد ضبط فوق حرفه ای نیست و برای ضبط موزیک هم توصیه نمیشه. ضمناً قبل از خرید این میکروفن ها باید تحقیق کنید که نحوه اتصالشون به کارت صدای کامپیوتر به چه شکلی است و چه مشکلاتی هنگام اتصال به سیستم برای ضبط صدا، باهاش مواجه میشید.

به نظر من مشکل ترین قسمت تهیه ویدیوی حرفه ای، همین ضبط صداست وگرنه شما با یک یا دو گوشی 5 میلیونی، میتونید فیلمبرداری در حد حرفه ای رو انجام بدید ولی صدا واقعاً اذیت می کنه. از مشکلات اکو گرفته تا کیفیت پایین صدای ضبط شده و مشکل نزدیک بودن میکروفن به دهان که اگه میکروفن تو کادر باشه، جذابیت ویدیو رو کاهش میده.

ali 101

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان برای فعالیت در یوتیوب فارسی به نظرتون غیر از ویدیو های فان، چه نوع ویدیو هایی هست که جذاب باشند؟
منظورم اینه که بشه بازدید خوب گرفت

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
سایتی میشناسید مانند کرون جاب رایگان باشه اما بشه تایم درخواست کمتر از یک دقیقه باشد ؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
دوستان برای فعالیت در یوتیوب فارسی به نظرتون غیر از ویدیو های فان، چه نوع ویدیو هایی هست که جذاب باشند؟
منظورم اینه که بشه بازدید خوب گرفت
فعالیت های خیریه , خارجی خیلی زیاده ولی تا حالا فارسی ندیدم التبه نیاز به منابع مالی داره
حیوانات خانگی

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
دوستان یه وب کم و یه میکروفون میخوام بخرم برای استریم .چی پیشنهاد میدین که هم قیمت مناسب باشه هم کیفیت

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,714
دوستان یه وب کم و یه میکروفون میخوام بخرم برای استریم .چی پیشنهاد میدین که هم قیمت مناسب باشه هم کیفیت
مناسب یعنی ده میلیون , یک میلیون یا ..؟

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
دوربین تا 10 میلیون چی پیشنهاد می دین ؟

میکروفن هم تا یک میلیون

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
با این قیمت دیدم چیزی پیدا نمی شه