برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
دوستان اشتباه متوجه منظورم شدین من خودم تو فیوچرز بایننس هستم
گفتم اگه از دوستان کسی فعالیت داره یه گروه خودمونی بزنیم
سیگنال بدیم با هم تحلیل کنیم خرید های امن تری انجام بدیم

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
لایتکوین خیلی ضعیف نشون داد به نظرم، چند ماه که خواب بود تقریبا تا اومد یه تکونی بخوره بیت کوبید تو سرش :ROFLMAO:
SOL رو هستم شدید، جا داشته باشه SRM, RAY, FTT هم پایه ام.
اصلا رو دست sol نداریم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
گفتم اگه از دوستان کسی فعالیت داره یه گروه خودمونی بزنیم

اینجا هم همه خودمونی هستند غریبه نداریم، ولی:

قوانین بخش:

زدن هر گونه تاپیک اعم از ارائه سیگنال (چه رایگان و چه پولی) یا تشویق دیگر کاربران به عضویت در کانال های سیگنال دهی مجاز نمی باشد.

ممنون که رعایت میکنید.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
قوانین بخش:

یا تشویق دیگر کاربران به عضویت در کانال های سیگنال دهی مجاز نمی باشد.
به نظرم این قانون هیچ توجیح منطقی برای پی تی نداره !
چند نفر دوست دارند خارج از پی تی گروه تشکیل بدن و تبادل نظر بکنن یا بقول معروف بهم سیگنال بدن , فکر نمیکنم دخل و خرجی به پی تی داشته باشه !
همه چیز خارج از محیط پی تی داره انجام میشه پس بار قانونی هم برگردن پی تی نیست که بخواد همچین قانونی رو اعمال کنه !

پ.ن: فقط نظر شخصیمه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
چند نفر دوست دارند خارج از پی تی گروه تشکیل بدن و تبادل نظر بکنن یا بقول معروف بهم سیگنال بدن , فکر نمیکنم دخل و خرجی به پی تی داشته باشه !
همه چیز خارج از محیط پی تی داره انجام میشه پس بار قانونی هم برگردن پی تی نیست که بخواد همچین قانونی رو اعمال کنه !

مردم قرار میذارن برن پارک و پشت WC گل بکشن، به من و ایکس و ایگرگ هم شاید ربطی نداشته باشه، اما حق ندارن در محیطی که برای کار دیگه ای ساخته شده و به نیت کار دیگه ای مردم واردش شدن، مردم رو دعوت به پارک بکنند.

اینجا هم همینه، این بخش درست شده تا همه در کنار هم در همین بخش به تبادل اطلاعات بپردازند، شما و دیگر دوستان مختار هستید که یک کانال و یا گروه سیگنالی به فرض مثال در تلگرام ایجاد کنید، به منم ربطی نداره اما نمیتونید از پرشین تولز و یا این تاپیک جهت منافع خودتون و یا مواردی که خلاف قوانین این سایت هست استفاده کنید.

65824347473532839463.gif

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

سیگنال بی‌مورد باعث میشه تازه‌کارها ضرر کنن
۹۹ درصد سیگنالهام که مفت نمی‌ارزه
میتونیم تاپیک گفتگو بزنیم ولی سیگنال بازی جز ضرر و خراب شدن فضای تالار و تاپیک نتیجه‌ای نداره

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
مردم قرار میذارن برن پارک و پشت WC گل بکشن، به من و ایکس و ایگرگ هم شاید ربطی نداشته باشه، اما حق ندارن در محیطی که برای کار دیگه ای ساخته شده و به نیت کار دیگه ای مردم واردش شدن، مردم رو دعوت به پارک بکنه.

اینجا هم همینه، این بخش درست شده تا همه در کنار هم در همین بخش به تبادل اطلاعات بپردازند، شما و دیگر دوستان مختار هستید که یک کانال و یا گروه سیگنالی به فرض مثال در تلگرام ایجاد کنید، به منم ربطی نداره اما نمیتونید از پرشین تولز و یا این تاپیک جهت منافع خودتون و یا مواردی که خلاف قوانین این سایت هست استفاده کنید.

65824347473532839463.gif
شرمنده که گفته هاتون من رو قانع نکرد ! همچنان توجیهی منطقی برای این قانون نمی بینم

سیگنال بی‌مورد باعث میشه تازه‌کارها ضرر کنن
۹۹ درصد سیگنالهام که مفت نمی‌ارزه
میتونیم تاپیک گفتگو بزنیم ولی سیگنال بازی جز ضرر و خراب شدن فضای تالار و تاپیک نتیجه‌ای نداره
من در مورد سیگنال چیزی نگفتم , گفتم گذاشتن قانون توسط پی تی برای چیزی که داره خارج از پی تی اتفاق میوفته مفهومی نداره !

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
من در مورد سیگنال چیزی نگفتم , گفتم گذاشتن قانون توسط پی تی برای چیزی که داره خارج از پی تی اتفاق میوفته مفهومی نداره !

دقیقا من هم همین رو میگم، شما یا هر عزیز دیگری میتونید برید خارج از پی تی هر کاری دوست داشتید انجام بدید :دی، اما این درست نیست که در این بخش و یا تاپیک جهت کسب یوزر و ممبر کسی تبلیغ یا فعالیت کنه، حالا چه نیتش خیر باشه چه به نیت دیگری...

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
TWT دیشب به طرز عجیبی ریزش داشته درصورتیکه بقیه کوینها در اون ساعت نرمال بودن ! دلیل چی میتونه باشه ؟
73.gif

Untitled.jpg

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
به نظر من بیت 36 هزار دلاری با 50 هزار دلاری یا 10 هزار دلاری هیچ فرقی نداره وقتی رو هیچکدام از این قیمت ها قصد فروش نداشته باشی :D

مشکل قیمت بیت نیست اصلا بشه 1000 دلار :D ولی اگه بزارن یکم استیبل بشه میتونیم از آلت ها نوسان های خیلی خوبی بگیریم، الان آلت رو میخری تا میاد بپره یکی توییت میکنه بیت میریزه اونم میریزه :D

بالا