برگزیده های پرشین تولز

درخصوص گوشيهاي دو سيم كارته و TVدار

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان سلام.
من يكي از اين گوشيها رو خريدم و وقتي با بچه‌هاي قسمت بازارچه در موردش صحبت كرديم، پيشنهاد دادن كه اينجا يه تاپيكي (با اجازه مديران اين انجمن) ايجاد كنيم و يكم در موردش صحبت كنيم.
عكسهاي اين گوشي رو پيوست كردم.(فقط ببخشيد كه دوربين خوب دم دستم نبود) همونطور كه مي‌بينيد ماركي روش نزده، فقط گوشه سمت چپ بالاش نوشته PDA TVZH ولي روي جعبش نوشته TOSHIBO. توي دفترچشم كه تماماً به زبان شرق آسيايي هستش، هيچ چيزي كه دال بر سايت سازنده و كمپانيش باشه پيدا نكردم. من خودم قبلاً jamin, k750, N80, motorola V3 داشتم ولي به اندازه اين گوشي با هيچكدومشون حال نكردم. (البته مطمئنم كه الان بچه‌هايي كه روي نوكيا و سوني اريكسون تعصب دارن مي‌گن اين گوشي متفرقه‌ها آشغاله) ولي به هر حال من امكاناتش رو براتون توضيح مي‌دم:
1- اندازه صفحه (كه تاچ اسكرين هم هستش) 3 اينچ
2- دوربين 3 مگاپيكسل
3- قابليت دريافت كانالهاي TV و Radio
4- داراي بولوتوث قوي (سرعت خيلي خوبي داره!)
5- نسبت به اندازش فوق‌العاده سبك هستش. (از jamin كه قبلاً داشتم سبك تره!)
6- با دو سيم كارت كار مي‌كنه. (من دو تا سيم كارت نداشتم كه تست كنم ولي فكر مي‌كنم هر كدوم رو كه مي‌خواي سوئيچش كني)
7- توي پكيجش شارژر، كابل USB، كابل جداگانه براي اينكه بتوني آنتن هوايي وصل كني (براي محيط هاي بسته)، كابل خروجي TV (مثلاً وصل كني به ويدئو يا بعنوان وب كم استفاده كني)، دو عدد باطري
8- اين مدلي كه من خرديم پشتش نوشته ساخت مالزي ولي اكثر گوشيهايي رو كه توي علاءالدين ديدم زده چين.

حالا در مورد مزاياش صحبت كنم: سرعت بازشدن منوهاش خيلي خوبه با اينكه نفهميدم سيستم عاملش چيه:blink: همونطور كه گفتم بلوتوث قوي داره و جالب تر اينكه وقتي داري با بلوتوث فايلي رو مي‌فرستي يا دريافت مي‌كني به راحتي مي توني بري توي منوهاش و با بقيه امكاناتش كار كني (كه توي هيچ گوشي ديگه‌اي نديده بودم. با توجه به اينكه LCD بزرگي داره و من زياد باهاش كار مي‌كنم مصرف باطريش خيلي پائينه و باطريش خيلي زود شارژ ميشه، طراحي سيستم قلمش قابل توجه كه هم قلم و وقتي تهش رو مي‌كشي بلند مي‌شه و آنتن TV مي‌شه. مثل PPC ها موقع نوشتن SMS با قلم روي صفحه، قابليت تشخيص حروف رو داره (يعني وقتي شكل حروف رو روي LCD مي‌نويسي خودش حروف رو تشخيص مي‌ده و تايپ مي‌كنه). كانالهاي TV رو توي فضاي باز خيلي عالي مي‌گيره (من تلويزيون خونمونو با يه آنتن 3 متري نتونشتم بهاين صافي بگيرم:D) و بصورت فول اسكرين TV رو نمايش مي‌ده. در مورد كيفيت پخش صداش كه ديگه نپرسيد، N73 و W900 برن جلو بوق بزنن!!!;) يعني تا آخرين حد ممكن كه صداش رو بلند مي‌كني، بلندگوهاش نه وز وز مي‌كنن نه كم ميارن. يه امكان ديگه‌اي كه قسمت بلوتوثش داره اينه كه وقتي با گوشي ديگه‌اي ارتباط برقرار مي‌كنه يه پس كد مي‌خواد و يعد از زدن پس كد، اون گوشي رو بعنوان ديوايس خودش مي‌شناسه و به راحتي مي‌توني توي تمام قسمتهاي گوشيه طرف وارد شي و هر چي كه دلت مي‌خواد رو رو گوشيه خودت كپي كني!!!:f34r::eek: آنتن دهيش هم خوبه و من جايي كم نياوردم. صفحه تاچ اسكرينش هم خيلي حساس و نرم و دقيقه.

در مورد معايبش: اينكه گارانتي نداره و موقع خريد بايد همه قسمتهاش رو بخوبي تست كني تا مشكلي نداشته باشن. و اينكه كيفيت پخش آهنگ با هندز فريش به نسبت صدايي كه اسپيكرهاش داره ضعيفه:wacko:

به هركي نشونش دادم وسوسه شده كه بخره!!!:lol::lol::lol:
راستي من اينو 260 تومن گرفتم كه با مزايايي كه براتون گفتم به نظر خودم مفت خريدم!;)

فایل های ضمیمه

• DSC00001.JPG
    DSC00001.JPG
    330.3 KB · نمایش ها: 155
  • DSC00002.JPG
    DSC00002.JPG
    360 KB · نمایش ها: 91
  • DSC00003.JPG
    DSC00003.JPG
    328.9 KB · نمایش ها: 119

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
راستي يه مطلبي كه يادم رفت بگم در مورد رم گوشي بود. حافظه داخلي خود گوشي 38MB هستش و روي خود گوشي هم يه رم 512 ميكرو SD هستش. با اجازه دوستان من يك هفته دارم مي‌رم مسافرت. اگه كسي از اين مدل گوشي‌ها داره، لطفاً ايشون هم نظرش رو بگه تا من برگردمو اگه سئوالي داشتيد در خدمتم.

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
تمام چیزهایی که راجع به بلوتوث اشاره کردین ( باز کردن منو ها, دیدن تمام فایلهای موبایل طرف مقابل,...) رو تمام ppc ها ( به عنوان یه استاندارد) انجام میدن.
شما با جمین این کارهارو راحت می تونستین انجام بدین.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
تمام چیزهایی که راجع به بلوتوث اشاره کردین ( باز کردن منو ها, دیدن تمام فایلهای موبایل طرف مقابل,...) رو تمام ppc ها ( به عنوان یه استاندارد) انجام میدن.

همچنین نوکیا

در سونی اریکسون هم با زدن دکمه شورتکات می توان یه کارایی رو تقریبا انجام داد!

نفهميدم سيستم عاملش چيه

تنها چیزی که نداره سیستم عامله و جاوا هستش !

من خودم با یکیشون نزدیک به یه ساعت کار کردم و به نظرم گوشی خوبی هستند و نسبت به قیمتشون ارزش خرید رو دارند اما بستگی به خریدار داره که نیازش از گوشی چی باشه

ضمنا خیلی مواظب باشید این گوشی نیافته....

صدای خیلی بلندی هم داره اما کیفیت خیلی خوبی نداره و نمی توان اصلا در این مورد با W900 مقایسش کرد.

دوربین هم درسته سه مگ هست اما چون فن اوری خاصی نداره مثلا در برند سونی اریکسون مثه دوربین K510 می مونه.

خیلی هم شبیه به گوشی N70 هست و قیافه زیبایی داره این مدل

در کل گوشی های خیلی خیلی خوبی هستند و ارزش خرید رو دارند

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
ممنون جوپیتر جان
ممکنه تصویری از پخش کانالهای فارسی زبون خود جمهوری اسلامی ازش بگیرین ؟
:rolleyes:

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم شنیدم که تصویر Tv Tuner عالی داره
خدا وکیلی همه چیزاش یه طرف این یه طرف
وقتی یه چیزایی مثه این هست حیفه پول به چیزای گرون بدی

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من برام خیلی مهمه ... که ۲ تا سیم کارت همزمان کار میکنه روش یا نه ؟
یعنی هر دو زنگ بخوره ! و روشن باشه ... نه اینکه این روشن بشه اون یکی خاموش بشه ...

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
همچنین نوکیا

در سونی اریکسون هم با زدن دکمه شورتکات می توان یه کارایی رو تقریبا انجام داد!

شما با گوشی سونی اریکسون یا نوکیا می تونین تمام فایلهای روی موبایل یکی دیگرو ببینین؟!!!!!!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من برام خیلی مهمه ... که ۲ تا سیم کارت همزمان کار میکنه روش یا نه ؟
یعنی هر دو زنگ بخوره ! و روشن باشه ... نه اینکه این روشن بشه اون یکی خاموش بشه ...

این همون کارو باستون انجام می ده.دو تا خط انتن دهی بالای منوها ها داره که برای دو تا سیم کارت هست و وقتی یه سیم کارت داخلش می زاری از دو تا انتن دهی ها فقط یکیشون پر می شه و اون یکی خالیه و این به معنی اینه که سویچ نمی کنه

فقط باسه فرستادن SMS و موارد جزیی باید خودتون دستی سیم کارت رو انتخاب کنید که با کدوم بفرسته

شما با گوشی سونی اریکسون یا نوکیا می تونین تمام فایلهای روی موبایل یکی دیگرو ببینین؟!!!!!!

همونطور که Xplod عزیز گفتند با یه نرم افزار ساده جاوا حتی می توان هرکاری که دلت می خواد روی گوشی طرف اعمال کنی !

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
یه نرم افزار جاوای بسیار ساده این کار رو انجام میده.

شرمنده شاید اینجا جاش نباشه اما میشه اون برنامه رو بزارین لینکشو لطفا؟ یعنی بدون نیاز به authorization این کارو انجام میده؟!!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
شرمنده شاید اینجا جاش نباشه اما میشه اون برنامه رو بزارین لینکشو لطفا؟ یعنی بدون نیاز به authorization این کارو انجام میده؟!!

نه دیگه یوزر باید اجازه رو بده که با یه اد کردن حله

شاید از نظر شما تو پاکت پی سی ها این یه مزیت باشه اما به نظر من یه ضعف هست.شاید یه یوزر دوست نداشته باشه یه پاکت پی سی دیگه اطلاعاتشو ببینه؟؟تکلیفش چیه؟؟

نرم افزار هم تو انجمن نرم افزار همین بخش می تونید پیدا کنید

براش تاپیک هم زدن

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
نه دیگه یوزر باید اجازه رو بده که با یه اد کردن حله

شاید از نظر شما تو پاکت پی سی ها این یه مزیت باشه اما به نظر من یه ضعف هست.شاید یه یوزر دوست نداشته باشه یه پاکت پی سی دیگه اطلاعاتشو ببینه؟؟تکلیفش چیه؟؟

نرم افزار هم تو انجمن نرم افزار همین بخش می تونید پیدا کنید

براش تاپیک هم زدن

تکلیفش اینه که permission نده!:D

hoomansoft

Registered User
لایک‌ها
0
من یکیش را خریدم . دو تا سیم کارت می خوره ولی از این نوع نیست.
دو تا سیم کارت با هم جواب میده. صداش بلنده ولی کیفیت نداره. دوربین هم که افتضاح. سیستم عامل هم نداره.
بعد یک هفته هم خراب شده!!!

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
با سلام

من يك نوع از اين كَوشيها رو ديدم اسمش موبي تي وي هستش ، قيمتش هم 260-280 تومن هست ، نميدونم اينم بلوتوث داره يا نه و دوربينش 3 مكَابيكسل هست يا نه .

شما اين كَوشي رو جقدر كَرفتي ؟؟

iman65_sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا در مورد این سوال ها توضیح بدین:
1 - آنتن دهیش چطوره؟ در مقایسه با نوکیا ، سونی اریکسون ... ( وقتی صحبت می کنی صدا قطع و وصل یا اکو نمی شه؟ )
2 - اگه مشکلی واسه این گوشی پیش بیاد جایی هست که درستش کنه؟
3 - گفته بودین : " كيفيت پخش آهنگ با هندز فريش به نسبت صدايي كه اسپيكرهاش داره ضعيفه "
در چه حد ضعیفه؟ مثلا مثل 6630 یا n70 هست یا بدتره؟ کیفیتش بدتره یا بلندیش کمتره؟

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان سلام، ببخشيد كه يه چند وقتي رفته بودم مسافرت و نتونستم به سئوالهاتون جواب بدم.

شما با جمین این کارهارو راحت می تونستین انجام بدین.

دوست بزرگوار، فرمايشات جنابعالي كاملاً درست است و من هم اين نكته رو مي‌دونستم، اما چيزي كه شما بهش توجه نكردي فرق قيمت اين دوتا گوشيه!!!:blink: براي جمين بايد 550 هزينه كني، براي اين گوشي 260 تومن. دقيقاً نصف مبلغ!!!:p من به مارك و اسم كمپاني گوشيها پول نمي‌دم بلكه براي كارآيي و كيفيت هزينه مي‌كنم، ضمناً بايد يادمون باشه كه مثلاً نوكيا از روز اول نوكيا نبوده! به واسطه استقبال USERها به اين موقعيت رسيده.

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
من خودم با یکیشون نزدیک به یه ساعت کار کردم و به نظرم گوشی خوبی هستند و نسبت به قیمتشون ارزش خرید رو دارند اما بستگی به خریدار داره که نیازش از گوشی چی باشه

ضمنا خیلی مواظب باشید این گوشی نیافته....

صدای خیلی بلندی هم داره اما کیفیت خیلی خوبی نداره و نمی توان اصلا در این مورد با W900 مقایسش کرد.

دوربین هم درسته سه مگ هست اما چون فن اوری خاصی نداره مثلا در برند سونی اریکسون مثه دوربین K510 می مونه.

خیلی هم شبیه به گوشی N70 هست و قیافه زیبایی داره این مدل

در کل گوشی های خیلی خیلی خوبی هستند و ارزش خرید رو دارند

امير جان با اكثر قسمتهاي صحبتت موافقم. سيستم عامل نداره! ولي در مورد بلندي صداش بايد بگم كه با دوتا از دوستام كه يكي W900 و اويكي N73 داشت، به قول بروبچ كل انداختيم;) و خود دوستانم معترف به اين قضيه بودند كه، كم آوردن!!!:blink: گوشيه من كه هم صداي بلندي داره و هم صداي شفاف و با كيفيت.

بالا