برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
من شبو روزم قاطی شده خودمم قاطی کردم , احتمال داره :دی

وجدانن میخوای ماشین 2 و 3 مخصوصو تو یه ترم پاس کنی؟o_O

والا عه خا که پنهون نیس از شوما چه پنهون ما مشروطیم :p لذا چند تاش حذف میشه
ماشین 2 که مدرسی بی شرف نمره 14- 15 مو فک کنم سر متلکایی که بهش مینداختم کرده 8 واسه همین ماشین 2 رو بلدم !
ماشین مخصوص هم اگه استادش رله باشه فک نکنم زیاد سخ باشه
ماشین 3 رو هم شاید حذف کنم

شما حالا بگو اینا چجورین ؟:D

sungirl

Registered User
لایک‌ها
23
اتفاقا میخواستم باهاش شبکه های کامپیوتری بردارم... ولی استادش رو نمیشناختم پشیمون شدم! اگه به درد میخوره بردارم!؟؟!
منم نمیشناسم، دوتا درس ارائه داده مجبورم بردارم ظاهرا

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
زرین زاد اینطور که من شنیدم عالی درس میده امتحان سخت میگیره نمره خودتو میزاره تو کارنامه. فیضیان درس خاصی نمیده. امتحان پشمکی میگیره و یه نمره رندومی میزاره تو کارنامه (تصحیح نمیکنه). واسه کنکور تو سرفصلا هست. واسه مدار منطقی هم پیشنیازه و اگه ساختمان گسسته رو بفهمی برا مدار منطقی و درسای بعدش سختی کمتری میکشی.
بهرحال اینم بگم منشی به شدت آدم با شخصیتیه. اگه نرم افزار هستی که خیلی خوبه باهاش ورداری چون مدیر گروه نرم افزاره (اگه عوض نشده باشه!) همین الآن از واحد مرکزی خبر گفتن که دیگه مدیر گروه نیست. بقیشونم غیر از یکیشون -که اونم فقط خانم ها معمولا باهاش مشکل دارن- بقیه فرقی ندارن. رو استادش حساس نباش فقط حتما بردار و به فکر حذف هم نباش که به شدت آسونه.
وای اینو دیدم دپرس شدم:(تا چه حد سخت میگیره؟میشه پاس کرد عایا؟:D
اینکه واسه کنکور هستش خیلی مهمه;)البته من که از همین الان اعلام میکنم قصدی برای شرکت تو ارشد ندارم:Dکارشناسیو بگیرم خودش کلیه:cool:ولی خب شاید یکدفعه ای سرم به سنگ خورد و خواستم شرکت کنم اونوقته که ادم پخپخ (به قول دختر عمه ام که به جای بدبخت میگه پخپخ)میشه:D
نرم افزار هستم:)ممنون حتما با منشی برمیدارم;)راستی برنامه سازی پیشرفته رو مجموعه ی اساتید با هم سوال طرح میکنن یا هر استادی خودش سوال میده برای امتحان؟

6ام دوباره با ورودی های خودتون رکورد باز میشه / تازه حذف اضافه هم هست
فقط وقتی رکوردت باز شد خیلی سریع کلاسی رو که میخوای ور دار تا پر نشه
وای چقدر عالی;)منو این همه خوشبختی محاله:rolleyes:(لان نمره ی فیزیک و فارسی میاد حالم گرفته میشه اساسی:(:D)
باشه حتما ممنون از راهنمایی;)

منشی سطحش بالاتره
الان که دارم فکر میکنم اون موقع منشی ارائه کرده بود ولی چون نمیشناختم برش نداشتم:(حالم گرفته شد:D

البته اگه نخوای اندیشه رو حذف کنی و درعین حال واحدات سنگین نشه میتونی امارو حذف کنی ب جاش پیشرفته برداری(با اینکه استاد امارت خوبهه) چون اگه دقت کنی تو چارت نرم افزار امار پیشنیاز هیچ درس دیگه ای نیس.میتونی ترم اخرم برداری.ولی پیشرفته خیلی کلیدیه.
اندیشه رو حذف میکنم میترسم ترم بعد نتونم امارو با یه استاد خوب برش دارم;)اندیشه رو هر وقت برداشتم برداشتمش!چیز زیاد حادی نیستش:Dآره دیدم چارتو اگر پیشرفته رو برندارم ترم بعد کلا 13 واحد میتونم بردارم!:eek:ولی خب حسابی ترم سنگینیه خدا اخر و عاقبتمو به خیر کنه:confused:

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
الان هوس مشت کردم بزنم بهت :))))
مرد حسابی درس ترم 7 رو با درس ترم 5 برداشتی بعد میگی امتحان سنگین تو یه روز ؟ :| خودتم ترم 6 هستی :|
به همه رسید ماشین ، اما یعنی رفتی گروه گفتن نه دیگه برای شما دیگه جا نداریم ؟ :))))

اون ترم انتخابات رو میشه بیخیال شی ؟ برای ساکت کردن ما بود که جا به جا کردن ! وگرنه اینا عمرا عوض کنن ، عمرا !
به ملت امید جا به جایی نده ، چون کلی کار اداری داره و اینا هم نمیکنن
ببین همینی که هس!!:D خب چیکار کنم؟ دستم بازه میتونم الک صنعتی بردارم، حرفیه؟:D چیکار کنم خب ماشین 1 دوترم پیش بیه من نرسید! حالا هم این داستانا...
خب تو میگی به جای الکترونیک صنعتی چی بردارم؟ نه بگو دیگه؟ چی بردارم خب؟ بگو دیگه؟ ها؟ چرا ساکتی؟:D
زود اگه بریم همه کار میتونن بکن...کار اداری داره، ولی شدنیه!

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
اینکه واسه کنکور هستش خیلی مهمه;)البته من که از همین الان اعلام میکنم قصدی برای شرکت تو ارشد ندارم:Dکارشناسیو بگیرم خودش کلیه:cool:ولی خب شاید یکدفعه ای سرم به سنگ خورد و خواستم شرکت کنم اونوقته که ادم پخپخ (به قول دختر عمه ام که به جای بدبخت میگه پخپخ)میشه:D
نرم افزار هستم:)ممنون حتما با منشی برمیدارم;)راستی برنامه سازی پیشرفته رو مجموعه ی اساتید با هم سوال طرح میکنن یا هر استادی خودش سوال میده برای امتحان؟

زرین زاد اصلا هم سخت نیست امتحانش.شبیهه جزوشه
فقط حتما یادت باشه دور جواب آخرت کادر بکشی و واضح بنویسی و سوالا رو به ترتیب جواب بدی
جزوشو توی طول ترم حتی دو سه بار سرک بکشی بهش و درسو سرکلاس بگیری حله
وگرنه هردرسیو کلا غایب باشیو بذاری واسه شب امتحان سخت میشه :)
ولی واقعا خوب یادمیگیریو بدرد میخوره.من دیدم که کساییکه با استادای دیگه داشتن الان ترم 10 هستنو هنوز مدار منطقی رو نفهمیدن نتونستن پاس کنن ولی من یه ضرب 17 شدم و توی ساختمان داده هم بدرد میخوره چیزایی که زرین زاد میگه.

Black-knight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستان کسی داودي رهقي-الهه میشناسه؟اگه خاطره بد دارید ازش بگید که حذفش کنم

Gizmo89

Registered User
لایک‌ها
302
امیرصوفی
و صدر منوچهری
و محمد زمانی
رو هیشکی واسه آز مدار 1 نمیشناسه؟
صدر منوچهري سر كلاس ما لم ميداد رو صندلي كتاب ميخوند،جواب سوالم به زور ميداد.بعد چند بار پرسيدن ميومد ميگفت يه بار براي هميشه ميگم...!قاطي نميكردا ولي مدلش اينجوري بود كه بازي ميداد تا جواب بده.نمرشم از ٣٠٠ نمره بود

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
دوستان لطفا کسایی که تو تاپیک اساتید پست دادن ( حتی یک پست ) به من پ.خ بدن چون میخوایم بذاریم رو سایت نیاز به کمک همه داریم ممنون

Ehsan756

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بچه ها من یه مشکل بزرگ تو انتخاب واحدم دارم
خواهش میکنم کمک کنین
من میخوام مخابرات 2 بردارم ولی همش میزنه کلاسی یافت نشد
خب رفتم توی قسمت کلاسهای ارایه شده دیدم زده کلاس پر و ظرفیت باقیمانده 5 نفر
تا اینجاش مشکلی ندارم و میدونم باید صبرکنم بازش کنن

اما قضیه اینه که یه درس دیگه رو (تجزیه تحلیل سیستمها) توی قسمت کلاسهای ارایه شده چک کزدم دیدم دوتا کلاس با جنسیت برادر و با وضعیت باز داره ولی وقتی میخوام توی قسمت انتخاب واحد انتخابش کنم میزنه هیچ کلاسی یافت نشد!
من اینطوری برداشت کردم که چون من دانشکدم تحصیلات تکمیلیه نمیتونم این واحدایی که مربوط به دانشکده فنی هست رو انتخاب کنم!!یعنی سیستم واسم نشونشون نمیده!
همینطوره؟؟؟؟؟؟
اگه همینطوره پس من چجوری باید اون مخابرات 2 رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(
مخابرات 2 واسم درس جبرانیه!
خواهش میکنم کمک کنین

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
دوستان لطفا کسایی که تو تاپیک اساتید پست دادن ( حتی یک پست ) به من پ.خ بدن لطفا چون میخوایم بذاریم رو سایت نیاز به کمک همه داریم ممنون
چرا اینفه دیر آخه ؟ :(
من با یوزرای مرحومم پست دادم ! بن دائم شدن

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
در مورد اینکه چقدر سخته که نمیدونم ولی اینطور معروفه که سخت میگیره. این @alexp2 فکر کنم باهاش داشت. اگه درس میخونی بردار نگران نباش چون درست درمون درس میده. اوضاعش نگران کننده نیست (مثل عزت دوستو کتی و ...)
پیشرفته هر استاد برا خودش طرح میکنه. ینی خیلی جالبه اینقدر نگران پیشرفته ای نگران ریاضی هات نیستی /rofl
ضمنا پایین پستت دیدم راحت حرف حذف کردن اندیشه میزنی... به این موضوع دقت کن که هر ترم فقط یدونه درس اسلامی میتونی برداری.

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
ببین همینی که هس!!:D خب چیکار کنم؟ دستم بازه میتونم الک صنعتی بردارم، حرفیه؟:D چیکار کنم خب ماشین 1 دوترم پیش بیه من نرسید! حالا هم این داستانا...
خب تو میگی به جای الکترونیک صنعتی چی بردارم؟ نه بگو دیگه؟ چی بردارم خب؟ بگو دیگه؟ ها؟ چرا ساکتی؟:D
زود اگه بریم همه کار میتونن بکن...کار اداری داره، ولی شدنیه!

یک : اینجا ایرانه ، دو : 22 بهمن ، سه : عید رو داریم ، چهار : خرداد هم امتحانا شروع میشه !! انتظار داری اینا کاغذ بازی کنن ؟
راست میگی ، هیچی نیست برداری ، اما ساکت بشین سرجات ، تشویق اذهان عمومی نکن که برن امضا جمع کنن :))) تو هم بشین بخون به جای جابه جایی درسا :دی

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
چرا اینفه دیر آخه ؟ :(
من با یوزرای مرحومم پست دادم ! بن دائم شدن
دیگه با وجود مشغله تونستم الان برسونم دیگه :(
اصلا مهم نیست با چه یوزری دادین مهم اینه که پست های خودتون استاداشو میشناسین و ...
کار اینجوری تقسیم بندی میشه راحت و سریعتر میشه و به حذف و اضاف هم میرسه

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
بچه ها من یه مشکل بزرگ تو انتخاب واحدم دارم
خواهش میکنم کمک کنین
من میخوام مخابرات 2 بردارم ولی همش میزنه کلاسی یافت نشد
خب رفتم توی قسمت کلاسهای ارایه شده دیدم زده کلاس پر و ظرفیت باقیمانده 5 نفر
تا اینجاش مشکلی ندارم و میدونم باید صبرکنم بازش کنن

اما قضیه اینه که یه درس دیگه رو (تجزیه تحلیل سیستمها) توی قسمت کلاسهای ارایه شده چک کزدم دیدم دوتا کلاس با جنسیت برادر و با وضعیت باز داره ولی وقتی میخوام توی قسمت انتخاب واحد انتخابش کنم میزنه هیچ کلاسی یافت نشد!
من اینطوری برداشت کردم که چون من دانشکدم تحصیلات تکمیلیه نمیتونم این واحدایی که مربوط به دانشکده فنی هست رو انتخاب کنم!!یعنی سیستم واسم نشونشون نمیده!
همینطوره؟؟؟؟؟؟
اگه همینطوره پس من چجوری باید اون مخابرات 2 رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(
مخابرات 2 واسم درس جبرانیه!
خواهش میکنم کمک کنین
آره به همون دلیلیه که خودت گفتی. اگه فقط همون 2تا هست و اون 2تا هم برا شما نیست، معنیش اینه این ترم براتون ارائه نکردن :دی به گروهتون بگو ببین چی میگن

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
والا عه خا که پنهون نیس از شوما چه پنهون ما مشروطیم :p لذا چند تاش حذف میشه
ماشین 2 که مدرسی بی شرف نمره 14- 15 مو فک کنم سر متلکایی که بهش مینداختم کرده 8 واسه همین ماشین 2 رو بلدم !
ماشین مخصوص هم اگه استادش رله باشه فک نکنم زیاد سخ باشه
ماشین 3 رو هم شاید حذف کنم

شما حالا بگو اینا چجورین ؟:D
ناصر مهندسی که خیلی خوبه. گزارش کارم ناقص بود , وسطای کلاسم که جمع میکردم میرفتم , امتحانشم که از گزارش کاراشه بهم 16.5 داد.
اخوینم بچه های کاردانی خیلی دوسش دارن ولی باید بخونی تا پاس کنی. امتحانش در حد نمونه سوالاشه و اگر اونارو خوب بخونی پاس میشی بلکم با نمره بالا.
مدرسی باهاش عایقو حذف کردم ولی مثل اینکه استاد بدی نیست! برای بررسی که یکی از بچه ها خیلی ازش تعریف میکرد و میگفت نمره خوب زیاد داشت.
سیگنا کوهی خوبه. امتحانش آسونه , در حد تمرینای حل شده اوپنهاین.
خردمندی برای ما فکر کنم آز ارائه میده و بچه های مام ازش تابحال بد نگفتن. حالا نمیدونم ماشین چطوری بده!
این یارو فاطیم نمیشناسم...

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
دیگه با وجود مشغله تونستم الان برسونم دیگه :(
اصلا مهم نیست با چه یوزری دادین مهم اینه که پست های خودتون استاداشو میشناسین و ...
کار اینجوری تقسیم بندی میشه راحت و سریعتر میشه و به حذف و اضاف هم میرسه
آدرس رو بهم بده

Ehsan756

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
آره به همون دلیلیه که خودت گفتی. اگه فقط همون 2تا هست و اون 2تا هم برا شما نیست، معنیش اینه این ترم براتون ارائه نکردن :دی به گروهتون بگو ببین چی میگن

الان کسی هست من زنگ بزنم؟؟؟
چون تهران نیستم
شما شماره ای چیزی ندارین از یه جاکه جواب بدن؟؟چون هرچی زنگ زدم دانشکده فنی کسی جواب نداد..

بالا