برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
همون کارته که زیرش نوشته این کارت صرفا به منزله اتمام دوره خدمت ضرورت شما صادر شده و ارزش دیگری ندارد؟؟

کاری ندارم پایان خدمت بدرد می خوره یا نه، ولی همچین چیزی رو کارت پایان خدمت ننوشته:general404:

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
دوتا داداش دارم رو کارت جفتشون نوشته:D
البته جدید نیستن یکیشون 75 پایان خدمت گرفته یکی 79
http://s7.picofile.com/file/8256329750/IMG_20160618_165155.jpg

نه دیگه اونا خیلی قدیمی بود. همچین چیزی نمینویسه. همین که با کارت پایان خدمت می تونی پاسپورت بگیری از جهنم دره بزنی بیرون خودش کلی ارزش داره :) حالا به کار دولتی و جواز کسب و این چرت و پرتاش کاری ندارم که شاید برا خیلی ها مهم نباشه ولی انصافا از پاسپورت من که نتونستم بگذرم

m6969

Registered User
لایک‌ها
71
اعزام 1 تیر 95 01 تهران
میخوای عشق و حال کنی سعی کن هنگ یک بیافتی، کدش با 5 شروع میشه، بخصوص 512 و 513!
یه هفته اول که مرخصی میرید، هفته دوم هم که ماه رمضونه! بعد اون رژه رفتنهاتون شروع میشه

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
یه هفته اول که مرخصی میرید، هفته دوم هم که ماه رمضونه! بعد اون رژه رفتنهاتون شروع میشه
اقا دوستانی که رفتن اموزشی بیان یکم تعریف کنن رژه داستانش چیه هر روز هفته ای یه باره چجوریه :)
ورزش صبحگاهیش چقدر چجوریه یکم با داستان اشنا شیم :D

Sent from Amazing Phone Huawei 4C

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
رژه؟!!:D برید برید...
خداروشکر من یک قدم هم رژه نرفتم:cool:

m6969

Registered User
لایک‌ها
71
اقا دوستانی که رفتن اموزشی بیان یکم تعریف کنن رژه داستانش چیه هر روز هفته ای یه باره چجوریه :)

رژه هر وقت حال کنن میفرستن!! یعنی از بالا بهشون دستور میدن که همه برن میدان برای تمرین رژه! البته خیلی به فرمانده گردان و گروهان هم بستگی داره! معمولا سختی رژه به صف اوله، چون تو چشمی مجبوری درست و کامل انجام بدی وقتی تو چشم نیستی خیلی مهم نیست چطور رژه میری تا وقتی که یکی داره نگات میکنه! :D

در مورد ورزش صبحگاهی معمولا روزهای زوج ورزشه! حدود یه ساعت!

asdf1368

Registered User
لایک‌ها
110
یادش بخیر چهارسال پیش عین برق و باد گذشت ... هتل خاتمی یزد

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
یکی ازدوستان05بود بامدرک لیسانس.
الان دوره کدخورده.افتاده توپخونه اصفهان
چجورجایی هست؟

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483

کلن بدنت آماده باشه خیلی به کارت میاد .
برنامه دقیق میزنن تو برد معمولا . که فلان ساعت کلاس مثلا تاکتیک داری ... رزم داری ... تربیت داری ... تمرین رژه برا ما که همش خنده بود بس که شلنگ تخته انداختیم ... جلوی فرمانده پادگان هم یکی دوبار رژه میرید ... عادت میکنی بهش .
واسه ورزش هم یه روز در میون بود ... بسته به مربیتون که چ بلایی بخواد سرتون بیاره ولی این یکی برا من اصلا فان نبود ! گرم کردن و دویدن طولانی (معاف از رزما هم میدویدن ولی کمتر از بقیه . ) اصل کاره + آپشنای مختلف . مثلا مارو میبردن کوه پیمایی . پیاده روی برد کوتاه و بلندش هم یکم مصیبته . ولی قابل تحمله .

b.hr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من اعزامی یک تیر هستم و کد آموزشیم پدافند خاتم الانبیای سمنان هست و مدرکم کارشناسی ارشد . کسی اطلاعی داره پدافند سمنان چه جور جایی هست ؟
سلام دوست عزیز
من اعزامی 1 اردیبهشت 95 پدافند سمنان بودم
مدرکمم ارشد

گردان فتح المبین میفتی که همه سربازاش ارشد و پزشکن و جو خیلی عالی داره
اراشد گردان نسبتا خوبن
فرمانده گروهان خیلی عالیه خیالت راحت
سمنان خیلی آب و هواش مزخرفه پس حتما ماسک و هر دارویی که میشناسی ببر ( بهداریش مزخرفه هیچی دارو نداره)
کرم ضد آفتاب جنس خوب ببر حتما- پودر بچه ببر که عرق سوز نشی
تن ماهی-کنسرو لوبیا-و از این مدل کنسروا ببر چون غذاشون مزخرفه
کلا خوراکی زیاد ببر
موهاتم با صفر بزن چون حمامش خیلی خوب نیست بهتره مو نداشته باشی که مریضی خاصی نگیری
سوالی بود بپرس تا راهنماییت بکنم

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
رفتم گردان درباره اموزش تکمیلی پرسیدم ، گفت شاید 18 روزه کلا حذف بشه !
30 روزه هم بدون 18 روز فایده ای نداره

هنوز تکلیفش مشخص نیست

کسی اطلاعات دقیق تر نداره ؟

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
رفتم گردان درباره اموزش تکمیلی پرسیدم ، گفت شاید 18 روزه کلا حذف بشه !
30 روزه هم بدون 18 روز فایده ای نداره

هنوز تکلیفش مشخص نیست

کسی اطلاعات دقیق تر نداره ؟
سلام داداش
دیگه تکمیلی بدرد نمیخوره و از 2/1 امسال همه رو میبرن آموزشی اعم از تکمیلی و غیر تکمیلی...
دوتا از دوستان بنده که یکیشون 2/1 و یکی دیگه 4/1 بودن هردو که تکمیلی داشتن آموزشی رفتن.
دیگه آموزش تکمیلی بی ارزش شده فقط بدرد پر کردن کمبود کسری بسیج میخوره همین!

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
سلام داداش
دیگه تکمیلی بدرد نمیخوره و از 2/1 امسال همه رو میبرن آموزشی اعم از تکمیلی و غیر تکمیلی...
دوتا از دوستان بنده که یکیشون 2/1 و یکی دیگه 4/1 بودن هردو که تکمیلی داشتن آموزشی رفتن.
دیگه آموزش تکمیلی بی ارزش شده فقط بدرد پر کردن کمبود کسری بسیج میخوره همین!
سلام
دو ماه کسری که داره ، اموزشی هم دو هفته میشه برای **** کربلا، مهم تر اینکه برای پذیرش **** اولویت داره

من 30 روز رفته بودم ، الان بدون 18 روز ظاهرا بی ارزشه، حتی در پذیرش گرفتن **** ، نمیخوام اون 30روز بسوزه ! کم سختی نکشیدیم

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام
دو ماه کسری که داره ، اموزشی هم دو هفته میشه برای **** کربلا، مهم تر اینکه برای پذیرش **** اولویت داره

من 30 روز رفته بودم ، الان بدون 18 روز ظاهرا بی ارزشه، حتی در پذیرش گرفتن **** ، نمیخوام اون 30روز بسوزه ! کم سختی نکشیدیم
الان بدون تکمیلی و با تکمیلی مثل هم هستن چون باید آموزشی رو برن...
شما اگه سابقه ی بالای 6 سال فعالی داشته باشی تکمیلیت بی ارزش میشه.
برای پذیرش اصلا به تکمیلی داشتن یا نداشتن ربطی نداره...
شما برو یکی از نواحی محل زندگیت قسمت نیرو انسانی پایور اونجا دو تا فرم شیوه نامه داره که باید مراحل رو انجام بدی بعد فتوکپی برگه سبزت رو هم ضمیمه اونا میکنی+گواهی عضویت بسیجت بعد اونا مشخصاتت رو میفرست سپا استان اونجا کد ملی شما رو از سیستم برای خودشون جذب میکنن. منتها این مراحل برای دیپلمه ها به پایین باید حداکثر 45 روز قبل خدمت باشه و برای لیسانسه ها حداکثر 55 روز قبل خدمت باید انجام بشه.
غالبا کسانی که جذب نمیشن دیر اقدام به پر کردن شیوه نامه میکنن.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
الان بدون تکمیلی و با تکمیلی مثل هم هستن چون باید آموزشی رو برن...
شما اگه سابقه ی بالای 6 سال فعالی داشته باشی تکمیلیت بی ارزش میشه.
برای پذیرش اصلا به تکمیلی داشتن یا نداشتن ربطی نداره...
شما برو یکی از نواحی محل زندگیت قسمت نیرو انسانی پایور اونجا دو تا فرم شیوه نامه داره که باید مراحل رو انجام بدی بعد فتوکپی برگه سبزت رو هم ضمیمه اونا میکنی+گواهی عضویت بسیجت بعد اونا مشخصاتت رو میفرست سپا استان اونجا کد ملی شما رو از سیستم برای خودشون جذب میکنن. منتها این مراحل برای دیپلمه ها به پایین باید حداکثر 45 روز قبل خدمت باشه و برای لیسانسه ها حداکثر 55 روز قبل خدمت باید انجام بشه.
غالبا کسانی که جذب نمیشن دیر اقدام به پر کردن شیوه نامه میکنن.

شاید **** استان شما فرق داره
اینجا با تکمیلی دو هفته آموزشی میری ، نیرو زمینی باشی دو ماه ، که اینجا نیست و **** کربلاست
خودشون دارن میگن تکمیلی اولویت داره برای پذیرش. همین هفته پیش از مسئول کارگزینی و مسئول اموزش **** اینچیزا رو پرسیدم

برای پذیرش زیاد مشکلی ندارم ، اینکه 30 روز تکمیلی رفتم و اگه 18روز برگزار نشه ، اون 30 روز هیچی میشه بدجور رو اعصابه ، من که ازشون نمیگذرم

بالا