برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,721
دوستان کسی میدونه فوق لیسانس کامپیوتر چه شرایطی خواهد داشت ؟
منظورم کار اداری و ...

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
دوستان کسی میدونه فوق لیسانس کامپیوتر چه شرایطی خواهد داشت ؟
منظورم کار اداری و ...
**** یه تک ستاره میزارن رو شونت به عنوان پاس بخش 7 شب یک بار شب تا صبح بیداری که با وانت نگهبان تحویل برجک بدی, اگر ارتش باشی سه برابر این درجه بهت میدن شاهی میکنی برای خودت بیدارخوابی هم نداری, البته حتما روی امریه فکر کن امریه اداره بشی

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
درحال سگدو زدن، 24 ساعت پادگانم چند ساعت تو خونه، یعنی یک روز در میون اون روزی هم پادگانم یک ساعت هم نمیتونم بخوابم با اینکه سینونس و انحراف بینی عمل کردم باید تو اوج سرما نگهبانی بدم،اون تفنگ با خشاب پر که میدن دستم...من نمیتونم تحمل کنم ممکنه همون تفنگو بزارم تو شکم فرمانده و بزنم به گبار شکمشو سفره کنم...
راه چاره مرگه، من که خیلی وقته مردم بقیه رو هم با خودم میبرم جهنم، نمیزارم روی آرامش ببینن
درود مدرک تحصیلی شما چیه جناب؟
سال 89 که ما رفتیم به لیسانس ستوان 2 میدادن که سال 90 شد ستوان 3 ولی عملا خدمتش فرقی نداشت نگهبانیشون هم ماهی یک بار افسر آشپزخانه بود!
ما با دیپلم اون زمان پاره شدیم ولی خب تموم شد!
نزاجا بودم.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
درود مدرک تحصیلی شما چیه جناب؟
سال 89 که ما رفتیم به لیسانس ستوان 2 میدادن که سال 90 شد ستوان 3 ولی عملا خدمتش فرقی نداشت نگهبانیشون هم ماهی یک بار افسر آشپزخانه بود!
ما با دیپلم اون زمان پاره شدیم ولی خب تموم شد!
نزاجا بودم.
لیسانس، درجه دو حلال! باید اول فکر کرد دانشگاه های ایران کجای دنیا به چیزشون هم حساب دارن؟ اعتبار چی مدرک چی؟ کی این ها را آدم حساب میکنه؟ درس اجباری برای سربازی اجباری بود . همه این سلسله مراتب گوسفندی از قبل پیش بینی شده هست تنها کار cut کردن مگرنه از مراتب بعدی قبرستونه

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,721
**** یه تک ستاره میزارن رو شونت به عنوان پاس بخش 7 شب یک بار شب تا صبح بیداری که با وانت نگهبان تحویل برجک بدی, اگر ارتش باشی سه برابر این درجه بهت میدن شاهی میکنی برای خودت بیدارخوابی هم نداری, البته حتما روی امریه فکر کن امریه اداره بشی

امریه رو کجا باید پیگیری کنم ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
امریه رو کجا باید پیگیری کنم ؟
ثبت نام کردنش فقط ظاهر سازیه، پایه و اساس امریه شدن پارتی خوب هست مگرنه طرف با معدل بالا ثبت نام میکنه امریه نمیشه ولی یه نفر دیگه دیپلم داره با معدل 12 امریه میشه، مثل کارمند اداره کار میکنه اصلا نمیفهمه سربازی چیه

razi123450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
امروز ۲۰ام هستش اموزشی ۳ماه مرزبانی به پایان رسید مارو از تهران فرستادن زابل اموزش مرزبانی از تهران ۲۷ساعت راه هستش به ما گفتن هرچقدر اموزشی دورتر بیوفتی یگان نزدیک تری، امریه که دادن دستمون دیدیم زیکی افتادیم زاهدان مرزبانی البته دوروغ نگفته باشم راهش ۴ساعتی نزدیک تر شد ،ولی از اول به ما گفتن بچه پایین باخت نداره خلاصه میگذره ۲روز دیگه باید بریم خودمون معرفی به یگان جدید

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
امروز ۲۰ام هستش اموزشی ۳ماه مرزبانی به پایان رسید مارو از تهران فرستادن زابل اموزش مرزبانی از تهران ۲۷ساعت راه هستش به ما گفتن هرچقدر اموزشی دورتر بیوفتی یگان نزدیک تری، امریه که دادن دستمون دیدیم زیکی افتادیم زاهدان مرزبانی البته دوروغ نگفته باشم راهش ۴ساعتی نزدیک تر شد ،ولی از اول به ما گفتن بچه پایین باخت نداره خلاصه میگذره ۲روز دیگه باید بریم خودمون معرفی به یگان جدید
3 ماه آموزشی؟! یک ماه پیش آموزشی تموم کردم دو ماه بود، امریه گرفتی؟! اگر امریه باشه راه دور هم ارزش داره، یه خونه مجردی اجاره کن راحت، اگه امریه نیست اصلا نرو کسی هم دنبالت نمیاد بگن فراری

razi123450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
3 ماه آموزشی؟! یک ماه پیش آموزشی تموم کردم دو ماه بود، امریه گرفتی؟! اگر امریه باشه راه دور هم ارزش داره، یه خونه مجردی اجاره کن راحت، اگه امریه نیست اصلا نرو کسی هم دنبالت نمیاد بگن فراری
ارعه اموزشی مرزبان 3ماهه هستش امریم هم امده زیاد مهم نیست برام

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
سلام یا من سربازی نرفتم واقعا یا شما خیلی سوسولید
تو کدوم پادگانه که لیسانسه مثل دیپلمه خدمت میکنه.
لیسانسه پاسداری میده؟ زمین جارو میزنه؟
والا ما هم سربازی رفتیم سختی داشت تو مخی داشت ولی شما دگ گندش نکنید هر کی‌میاد فک‌کنه چ‌خبره،
هیچ جای ایران لیسانسه مثل دیپلمه خدمت نمیکنه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
سلام یا من سربازی نرفتم واقعا یا شما خیلی سوسولید
تو کدوم پادگانه که لیسانسه مثل دیپلمه خدمت میکنه.
لیسانسه پاسداری میده؟ زمین جارو میزنه؟
والا ما هم سربازی رفتیم سختی داشت تو مخی داشت ولی شما دگ گندش نکنید هر کی‌میاد فک‌کنه چ‌خبره،
هیچ جای ایران لیسانسه مثل دیپلمه خدمت نمیکنه
چی؟! توهم زدی؟ شاید تو در ارتش بودی مدرک ارزش داشت، الان اون چیزی که میگی نیست

razi123450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
داداش ما نیرو انتظامی بودیم فوق دیپلم هم پاسداری میداد هم جارو میزد هم دست شویی تمیز میکرد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
داداش ما نیرو انتظامی بودیم فوق دیپلم هم پاسداری میداد هم جارو میزد هم دست شویی تمیز میکرد
خب منم همین رو گفتم، با مدرک لیسانس فرقی با زیر دیپلم هم ندارم

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
داداش من ۳ ماهه خدمتم تموم شده تو ارتش،
**** که والا از اون صفرش تا درجه دارش عشق و حتله والا شاید من کشور دگ‌ خدمت کردم
خلاصه سخت بگیری دهنت سرویسه اسون بکیره تموم‌شه بره برادرانه گفتم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
داداش من ۳ ماهه خدمتم تموم شده تو ارتش،
**** که والا از اون صفرش تا درجه دارش عشق و حتله والا شاید من کشور دگ‌ خدمت کردم
خلاصه سخت بگیری دهنت سرویسه اسون بکیره تموم‌شه بره برادرانه گفتم
عجیبا،غریبا،سرباز صفراتون‌چیکار میکردن؟کار دفتری؟
animated-mother-of-god-meme-smiley-emoticon-gif.1031242

گویا شما سربازی را در ارتش بلک واتر گذروندید نه اینجا

reza_558

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها آموزشی من تموم شده. توی امریه زده افتادم توپخونه نیرو زمینی ارتش اصفهان. حالا ببینم میشه از نیرو زمینی ارتش اصفهان انتقالی بگیرم برای پدافندهوایی شهرم؟
اگر یک اصفهانی رو توی پدافندهوایی بوشهر پیدا کنم می تونم با اون عوض کنم؟ یعنی اون بره نیرو زمینی شهرش و منم برم پدافند شهرم؟

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
بچه ها آموزشی من تموم شده. توی امریه زده افتادم توپخونه نیرو زمینی ارتش اصفهان. حالا ببینم میشه از نیرو زمینی ارتش اصفهان انتقالی بگیرم برای پدافندهوایی شهرم؟
اگر یک اصفهانی رو توی پدافندهوایی بوشهر پیدا کنم می تونم با اون عوض کنم؟ یعنی اون بره نیرو زمینی شهرش و منم برم پدافند شهرم؟
فک نکنم چون ۲ تا ارگان مختلفه،اگه جفتتون نیرو زمینی باشید اره میشه عوض کنید ولی ارگانای مختلف فکر نکنم

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
فک نکنم چون ۲ تا ارگان مختلفه،اگه جفتتون نیرو زمینی باشید اره میشه عوض کنید ولی ارگانای مختلف فکر نکنم

بالا