برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
از هر دو طرف رفت تو پاچه ما, نه کارت سبز فایده داشت و نه تعجیل و نه جابجایی :confused:
دو بار تعجیل زدم موافقت نشد. تاریخ اعزام خواستم با یه نفر دیگه جابجا کنم قانونش برداشته شده. کارت سبز هم سرکاری بود! باید تو اوج زمستون برم آموزشی :general503:

rebinbaneh60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام لطفا پاسخ بدید، پیشاپیش ممنونم.
بنده پدر و مادرم متاسفانه خارج از کشور زندگی میکنند و بنده نیز یک ماه دیگه راهی سربازی ام، وقتی که رفتم اونجا دیگه واقعا کسی رو ندارم که برگردم پیشش، سوالم اینه که آیا میشه کلا مرخصی نگرفت تو سربازی؟ اگه مثلا به همه سرباز ها مرخصی بدن میشه که نرم؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
بنده پدر و مادرم متاسفانه خارج از کشور زندگی میکنند و بنده نیز یک ماه دیگه راهی سربازی ام، وقتی که رفتم اونجا دیگه واقعا کسی رو ندارم که برگردم پیشش، سوالم اینه که آیا میشه کلا مرخصی نگرفت تو سربازی؟ اگه مثلا به همه سرباز ها مرخصی بدن میشه که نرم؟
بله میشه کلا مرخصی نگرفت البته کامل مطمئن نیستم فقط تو قسمت خاطرات سربازی خوندم که یه نفر نوشته بود بعد از شیش ماه خودش مرخصی گرفته بود، اگر هم مرخصی اجباری دادن خودت یا با چند تفر دیگه یه خونه کوچیک را اجاره کنید

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
از خداشونه نری مرخصی . ولی توی پایان دوره آموزشی ، یه مرخصی پنج شیش روزه بت میدن . که فقط همین مرخصی تقریبا اجباریه/ البته همینم میتونی مستقیم بری یگان بگی مرخصی نمیخوام و احتمالا قبول کنن. توی یگان که از خداشونه نری مرخصی. ولی مطمئن باش هر چقدر هم از خونه حالت بهم بخوره محاله دوست نداشته باشی بری مرخصی.

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
توی **** نمیشه ! سر 45 روز باید بری مرخصی ! به زور میفرستنت ! چون هر بلایی سرت بیاد توی پادگان توی اون مدتی که باید میرفتی مرخصی و نرفتی هیچکس جوابگو نیست

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
راهی هست که بشه به بهانه های مختلف حقوق سربازی را بالا برد؟ مثل کار معمولی که با کاغذ بازی حقوق را بالا میرن, حقوق نجومی و کهکشانی منظورم نیست مثلا الاوه بر لیسانس, مدرک فنی حرفه ای و ICDL و... ببریم حقوق بره بالاتر, میشه یه همچین چیزی؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
این سایت وظیفه.پلیس.آی آر هم برای مشاوره محدودیت کارکتر گذاشتن! بیشتر از یک خط نمیشه سوال پرسید! منت هم دارن

hostage_devil

Registered User
لایک‌ها
105
راهی هست که بشه به بهانه های مختلف حقوق سربازی را بالا برد؟ مثل کار معمولی که با کاغذ بازی حقوق را بالا میرن, حقوق نجومی و کهکشانی منظورم نیست مثلا الاوه بر لیسانس, مدرک فنی حرفه ای و ICDL و... ببریم حقوق بره بالاتر, میشه یه همچین چیزی؟

تا جایی که من میدونم خیر همچی چیزی اصلا امکان نداره فقط با توجه به درجه شما و ارگانی که دارید خدمت میکنید و منطقه یه جدول داره که تعیین میشه و اگه ازدواج کنید
به مدارک اصلا توجهی نمیشه و مهم نیست

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان من متولد 71 هستم الان 12ماه خدمتم و غیبت سنواتی داشتم که خداروشکر بخشیده شد اما تبعات حاصل از غیبت میگفتن بخشیده نشده و من نمیتونم از کسری جبهه پدر استفاده کنم اما چن روز پیش سردار کمالی با ایسنا مصاحبه داشته و گفته غیبت ربطی به کسری نداره و فرزندان ایثارگران میتونن از کسری حتی در صورت داشتن غیبت استفاده کنن
ایا صحت داره؟ اجرا شده ؟

Amoo Navid

Registered User
لایک‌ها
27,114
سلام.
اول شهریور آموزشی اعزامم ۰۴ بیرجند، ارتش
برای اینکه تک فرزند ذکور هستم باید با خودم مدارک خاصی ببرم ؟

papa22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
اول شهریور آموزشی اعزامم ۰۴ بیرجند، ارتش
برای اینکه تک فرزند ذکور هستم باید با خودم مدارک خاصی ببرم ؟
سلام
منم دقیقا مثل شما اول شهریور برای 04 بیرچند آموزشی امام رضا اعزامم.
این یکی هم مثل همیم از چندتا سرباز پرسیدم گفتن وقتی رفتی آموزشی خودشون اول همه چی رو توضیح میدن میگن اونایی
که مثلا خاص ان(مثل تک فرزندی یا یه چیزه دیگه مثل فوت پدر) بیاین که بگیم چیکار کنن.

hamidp7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان , من یکم شهریور ماه اعزام هستم به شهید رجایی کرمانشاه , لیسانس هستم از اردبیل , ممنون میشم اگر عزیزی هستش که اونجا اعزامش هست باهم اشنا بشیم , ممنون .

vahid1001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من اعزام 6/1 هستم و با تمام تلاش هایی که کردم **** بیافتم بازم برگه اعزامم خورده پدافند هوایی خاتم آجا- سمنان
ایا امکان تغییرش هست ؟ من تمامی مدارک مربوط به بسیج و چیز های دیگه رو تحویل دادم ولی بازم منو فرستادن ارتش
توی پادگان **** وقتی داشتم برگه رو تحویل میدادم اون سربازی که اونجا بود بهم گفت میافتی **** ازم تعهد نامه هم گرفتن که مثلا اگر فلان پادگان **** افتادی نباید اعتراض کنی و این حرفا ولی باز خورده توی برگه ام آجا
مورد دوم اینکه برگه واکسن رو موقعی که مدارک رو تحویل پلیس +10 دادم ازم گرفتن الان برگه واکسن ندارم

papa22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من اعزام 6/1 هستم و با تمام تلاش هایی که کردم **** بیافتم بازم برگه اعزامم خورده پدافند هوایی خاتم آجا- سمنان
ایا امکان تغییرش هست ؟ من تمامی مدارک مربوط به بسیج و چیز های دیگه رو تحویل دادم ولی بازم منو فرستادن ارتش
توی پادگان **** وقتی داشتم برگه رو تحویل میدادم اون سربازی که اونجا بود بهم گفت میافتی **** ازم تعهد نامه هم گرفتن که مثلا اگر فلان پادگان **** افتادی نباید اعتراض کنی و این حرفا ولی باز خورده توی برگه ام آجا
مورد دوم اینکه برگه واکسن رو موقعی که مدارک رو تحویل پلیس +10 دادم ازم گرفتن الان برگه واکسن ندارم
فکر نکنم بتونی آموزشی یت رو تغییر بدی خیلی سخته البته تا جایی که اطلاع دارم
ولی همین چند هفته پیش یه سربازی رو دیدم که مثل شما برای **** اقدام کرده بود ولی آموزشی افتاد ارتش
بعدشم از اونور هم ارتش یه جای بد که بعد رفت دنبال یکسری کارها دقیقا نمیدونم چی بود که با کلی دنگ و فنگ افتاد
****.
برگه واکسن هم باید بهت تحویل میداده مگر اینکه برگه رو دوباره بگیری بری همون جایی که برای واکسن زدی، اونجا مطمئنن ثبت
شده وضعیتت رو بگو، شاید مهر و امضا زدن.

vahid1001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فکر نکنم بتونی آموزشی یت رو تغییر بدی خیلی سخته البته تا جایی که اطلاع دارم
ولی همین چند هفته پیش یه سربازی رو دیدم که مثل شما برای **** اقدام کرده بود ولی آموزشی افتاد ارتش
بعدشم از اونور هم ارتش یه جای بد که بعد رفت دنبال یکسری کارها دقیقا نمیدونم چی بود که با کلی دنگ و فنگ افتاد
****.
برگه واکسن هم باید بهت تحویل میداده مگر اینکه برگه رو دوباره بگیری بری همون جایی که برای واکسن زدی، اونجا مطمئنن ثبت
شده وضعیتت رو بگو، شاید مهر و امضا زدن.
ای بابا این خدمت هم دردسریه واسه خودش اصلا بیخیال **** شدم کلی درد سر کشیدم سر این که بسیج فعال جور کنم که مدارک رو بدم برای **** اخرش توی برگه اعزامم خورده آجا بیخیال **** همین ارتش رو هر چی باشه میرم چاره ای نیست ...
برگه رو هم ندادن بهم فردا برم پلیس +10 ببینم نمیدن اگر ندن باید برم دوباره مرکز واسیناسیون
از پدافند هوایی سمنان هم زیاد تعریف نمیکنن میگن اوضاع جالبی نداره یه بنده خدایی توی حفاظ شخصیت بهم گفت برو سربازیت رو بنداز برج هشت بیا من کاراتو ردیف کنم ولی خوب به حرف هیچ کسی نمیشه اعتماد کرد برم زمانشو جابه جا هم بکنم باز شاید اون طرف کاری برام نکنه دوباره بیافتم ارتش اونطوری وسط زمستون باید برم

papa22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا این خدمت هم دردسریه واسه خودش اصلا بیخیال **** شدم کلی درد سر کشیدم سر این که بسیج فعال جور کنم که مدارک رو بدم برای **** اخرش توی برگه اعزامم خورده آجا بیخیال **** همین ارتش رو هر چی باشه میرم چاره ای نیست ...
برگه رو هم ندادن بهم فردا برم پلیس +10 ببینم نمیدن اگر ندن باید برم دوباره مرکز واسیناسیون
از پدافند هوایی سمنان هم زیاد تعریف نمیکنن میگن اوضاع جالبی نداره یه بنده خدایی توی حفاظ شخصیت بهم گفت برو سربازیت رو بنداز برج هشت بیا من کاراتو ردیف کنم ولی خوب به حرف هیچ کسی نمیشه اعتماد کرد برم زمانشو جابه جا هم بکنم باز شاید اون طرف کاری برام نکنه دوباره بیافتم ارتش اونطوری وسط زمستون باید برم
بنظر من بیا برو کلکشو بکن هرچی بیشتر طولش بدی به ضررت تموم میشه منم همین برج 6 اعزامم بریم تمومش کنیم کلکش کنده شه

vahid1001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بنظر من بیا برو کلکشو بکن هرچی بیشتر طولش بدی به ضررت تموم میشه منم همین برج 6 اعزامم بریم تمومش کنیم کلکش کنده شه
اره هرچی باشه به هر حال باید رفت تا مدرک لیسانس رو بگیریم و شایدبتونیم کاری برای خودمون دست و پا کنیم در هر صورت هر چقدر سختی هم داشته باشه باید بریم حالا هر چی بادا باد
دوستانی که 6/1 افتادن پدافند خاتم سمنان بهم پیام بدن لااقل با چند نفری اشنا باشیم اونجا یکمی مشکلات کم بشه

Amoo Navid

Registered User
لایک‌ها
27,114
سلام
منم دقیقا مثل شما اول شهریور برای 04 بیرچند آموزشی امام رضا اعزامم.
این یکی هم مثل همیم از چندتا سرباز پرسیدم گفتن وقتی رفتی آموزشی خودشون اول همه چی رو توضیح میدن میگن اونایی
که مثلا خاص ان(مثل تک فرزندی یا یه چیزه دیگه مثل فوت پدر) بیاین که بگیم چیکار کنن.
عه. چطوری هم خدمتی
خیلی ممنون از جوابت.
۰۴ خیلی دوستام افتادن دو سال اخیر. کلا چون ارتش هست یکم سخته. البته چون پادگان نوساز هست (پادگان قبلی ۰۴ تعطیل شده) امکانات خوبی داره و خوابگاه و حمام و سلف تمیز و نوساز هست. البته خب سایه اصلا نداره وسط یک بیابان بی آب و علف در غرب بیرجند قرار گرفته. تازه ۳۱ شهریور هم که رژه هست از صبح تا شب باهامون رژه کار می کنن. پس باید چرب کنیم

vahid1001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عاقا تک پسر بودن چه تاثیری داره امکان داره بعد اموزشی بیافتیم یه جای نزدیک؟

papa22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عه. چطوری هم خدمتی
خیلی ممنون از جوابت.
۰۴ خیلی دوستام افتادن دو سال اخیر. کلا چون ارتش هست یکم سخته. البته چون پادگان نوساز هست (پادگان قبلی ۰۴ تعطیل شده) امکانات خوبی داره و خوابگاه و حمام و سلف تمیز و نوساز هست. البته خب سایه اصلا نداره وسط یک بیابان بی آب و علف در غرب بیرجند قرار گرفته. تازه ۳۱ شهریور هم که رژه هست از صبح تا شب باهامون رژه کار می کنن. پس باید چرب کنیم
;)
سختی که همه جا هست ولی همین که نوسازه خودش خیلیه، اون 31 شهریور هم پدرمونو در میارن.
یه لینکی هم برای وسایلی که لازمه ببریم و چیا میدن پیدا کردم بنده خدا هم که اینو نوشته خودش 04 بوده:D
http://omid.blog/سربازی/

بالا