برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

khamseh

Registered User
لایک‌ها
52
سلام به دوستان
من الان دارم دوره آموزشیم رو تو عجب شیر! میگذرونم ! عالی نیست اما خیلی بدم نیست ! چنتا سوال داشتم

- میگن احتمال زیاد مارو از 26 مرخص کنن تا 15 فروردین برا عید ! درسته این ؟!
- من متاهل ام. تک فرزند هم هستم اما فقط مدارک تاهل رو ازم گرفتن ! بهمون هم گفتن اصلا 100% نیست که حتما شهر خودتون باشید ! چطوریاست این جریان ؟! دوستانی که آشنائی دارن ، اگه تبریز بیفتم کدوم مراکز برا ارتش هست ؟! (رشتم هم فناوری اطلاعات)
- ما خشم شب یا رزم شب نداریم ؟!

و یه سوال عجیب ! :D پدر زنی که پسر نداره ، میتونه درخواست بده سابقه جبهه و جانبازیش برا دامادش اعمال بشه ؟!!

مرسی :rolleyes:

سلام دوست عزیز بله مرخصی از 26 --27 تا 15 --17 برای آموزشی ها به احتمال 99.9 % هست.
اگر مدارکت رو تا پایان دوره برگشت نزن (به علت کامل نبودن ) حتماً یگانت هم شهر خودت هست چون من تازگیا ندیدم متاهل ها رو شهر محل سکونت نندازن بازم اگر جای دور افتادی توی یگانت هم میتونی برای انتقال اقدام کنی
خشم شب هم تعطیله

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
406
سلام دوستان
کسی پادگان فجر کرج-گرم دره بوده ؟

FULL HD

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
66
خوب منم کارت معافیتم اومد صبر کردم بیاد بعد بیام توضیح بدم اول از همه دعا میکنم واسه همه جوون های مملکتم که از نظر من نظیر ندارن تو دنیا دوم اینکه واقعا روزهای سختی بود ولی تموم شد عرضم به خدمت دوستان گلم من کوله سیسکتومی عمل کرده بودم یعنی برداشتن کیسه صفرا که از همین بند معاف شدم ماده 37 بند 1 دوستان اینو بگم که جراحی رو کیسه صفرا چه بسته چه باز معافیت داعم داره پس اگه کسی گفت باید باز باشه دروغ گفته و باور نکنید من دعا میکنم ایشالله همه مشکلاتشون حل بشه دوستان عزیزم اینم جدول کار معافیت من
92/11/3 واکسن زدم
92/11/14 ثبت در پلیس +10
92/11/20 معرفی به بیمارستان **** واسه معاینه تخصصی
92/12/5 کمسیون پزشکی اول
92/12/7 کمسیون پزشکی دوم و معاف شدن بنده
همون روز 7 اسفند تمام فیش ها واریز شد و ثبت شد
92/12/11 معرفی به صدور
92/12/17 صدور کارت
92/12/24 تحویل کارت از پستچی

در اخر ارزوی موفیقت واسه همه رفقای گلم:rolleyes::D

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان من امروز گواهی ای که باید به پلیس+10 برای فارغ شدن بدم رو گرفتم، اگه قبل از عید دفترچه رو پر کنم احتمال اینکه اردیبهشت اعزام شوم هست؟من لیسانس هستم...از یکی از دوستان شنیدم میگفت چون قراره سال دیگه مثلا بشه 24ماه،همه رفتن برای اعزام دفترچه پرکردن و اردیبهشت و حتی تیر هم به احتمال زیاد پرشده و اگه الان دفترچه رو بفرستی شهریور به بعد اعزام میشی،نظر شما چیه؟من اگه اردیبهشت اعزام نشوم ترچیح میدم برم سرکار و از مهلت یک سال معافیتم استفاده کنم،نظر شما چیست؟؟؟ فقط خواهشا زودتر جواب بدید...تو آنپاس هستم شدید...

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
منم از ۰۵ برگشتم دوباره ۱۷ فروردین میریم امریه میگیریم ۱۸میام :دی من که اینهمه میترسیدم کلی حال کردم ۵ مترم ندوییدم منشی شده بودم کلا نشسه بودم تو اتاق منشی عرق و سیگارم به راه کرده بودم روزی تقریبا یه پاکت سیگار میکشیدم :دی ولی بقیه بنده خداها کو...پاره شد :دی

Sent from my iPhone using Tapatalk

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
منم از ۰۵ برگشتم دوباره ۱۷ فروردین میریم امریه میگیریم ۱۸میام :دی من که اینهمه میترسیدم کلی حال کردم ۵ مترم ندوییدم منشی شده بودم کلا نشسه بودم تو اتاق منشی عرق و سیگارم به راه کرده بودم روزی تقریبا یه پاکت سیگار میکشیدم :دی ولی بقیه بنده خداها کو...پاره شد :دی

دوست عزیز اگه فقط شما بدون هیچ دلیل موجهی(معاف از رزم و امریه) منشی شدی که این باعث افتخارت نباید باشه.چون اون جوون مردم که پارتی نداره جور تو رو میکشه.چرا که اگه فقط تو به جمعشون اضافه میشدی شاید اونا مجبور نبودن جای مثلا هفته ای یک شب بیدارباش دو شب بیدارباش رو توی برجک تحمل کنند.
اما همونطور که گفتم اگه مورد موجهی داری استفاده کن و خوش باش.اما اگر از... بهره بردی بدا بحالت................
راستی سربازی که سیگار امثال شما رو نتونه ترک بده به درد.... میخوره...
موفق باشی

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
والا گفتن کی خطش خوبه گفتم من لعدشم منشی شدم کسیم رو برجک نرفت تهش هفته ای دوبار پست میدادن که اکثرانم خواب بودن کسیم ناراضی نبود

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان من امروز گواهی ای که باید به پلیس+10 برای فارغ شدن بدم رو گرفتم، اگه قبل از عید دفترچه رو پر کنم احتمال اینکه اردیبهشت اعزام شوم هست؟من لیسانس هستم...از یکی از دوستان شنیدم میگفت چون قراره سال دیگه مثلا بشه 24ماه،همه رفتن برای اعزام دفترچه پرکردن و اردیبهشت و حتی تیر هم به احتمال زیاد پرشده و اگه الان دفترچه رو بفرستی شهریور به بعد اعزام میشی،نظر شما چیه؟من اگه اردیبهشت اعزام نشوم ترچیح میدم برم سرکار و از مهلت یک سال معافیتم استفاده کنم،نظر شما چیست؟؟؟ فقط خواهشا زودتر جواب بدید...تو آنپاس هستم شدید...
دوستان کسی جواب این سوال منو نمیده؟؟؟؟ مهمه>>>

jalili1364

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2
من 15 اسفند برا اعزام اقدام کردم 4/1 تاریخ اعزام زده

alireza.civil

Registered User
لایک‌ها
107
من میخوام 1/4 برم منتهی مدارک نگرفتم از دانشگاه .کی به نظرتون پر میشه ؟

oosfarhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
دوستان سرباز, منم برگشتم :D
از امروز مرخصی هستم تا 12 ظهر 16 فروردین :general707:
امسال اعزامی های برج 11 واقعا دوره طلایی بودند .:general406:
حتی فوق طلایی :eek:
کسی سوالی از هشتم شکاری داره بپرسه ;)

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دوستان،من میخوام وسطای عید برم برای اعزام دفترچه پر کنم...میخواستم مراحل کار رو برام یه توضیح مختصر بدید،چون1031صفحه خیلی زیاده برای خوندن.
الان من باید واکسن بزنم خوب کجا؟؟؟ کارت واکسن میدن یا باید داخل همون دفترچه مهر کنن؟دفترچه رو پلیس+10 از ما میگیره؟یعنی اون فرم های داخل دفترچه رو پر میکنیم و دفترچه رو با مدارک تحویل پلیس+10 میدیم؟
من میخوام نیروی انتظامی نیفتم ارتش یا **** زیاد برام فرقی نمیکنه راهی نمیشناسید؟
خواهشا کمکم کنیدددد

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
اینکه در شهر خودمون خدمت کنیم چی ؟ تاثیر داره ؟ تا چه اندازه ؟
توی همه چیز 100 درصد تاثیر داره .شما اگه توانش رو داری و دختره هم راضیه حتما ازدواج کن بعد برو خدمت .

Sent from my HTC One using Tapatalk

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
توی همه چیز 100 درصد تاثیر داره .شما اگه توانش رو داری و دختره هم راضیه حتما ازدواج کن بعد برو خدمت .

Sent from my HTC One using Tapatalk

با این اوصاف سعی میکنم تا اون موقع یکی رو پیدا کنم

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
بعداز 5 ماه حضور...
نبــــــــــــــــــــــــــــــــــــود...:general306:

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان من میخوام بیفتم ارتش و یا **** و لی اصلا علاقه ای به راهنمایی رانندگی و نیروی انتظامی ندارم.کسی نظری ، راه چاره ای ،چیزی نداره...هنور دفترچه رو پر نکردم...
خواهشا کمک کنید

بالا