• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اخباردنیای خودرو ...

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
فروش انواع قطعات و لوازم يدكي اصلي به شرط سالم بودن و تضمين براي انواع خودروها
فروش انواع قطعات و لوازم يدكي نو و استوک انواع خودروها
اروپایی-کره ای -ژاپنی اصلی با ضمانت و به شرط
سالم بودن قطعات و لوازم یدکی تویوتا-لوازم یدکی نیسان-لوازم یدکی هیواندای-لوازم یدکی پژو
قطعات موتوری انواع خودرو ها شامل:
فروش لوازم یدکی وقطعات یدکی انواع خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت کارکرد با کمترین قیمت
1-انواع تویوتا:قطعات یدکی انواع تویوتا شامل تویوتا کمری-تویوتا پرادو-تویوتا لندکروزر-کرولا-تویوتا یاریس شامل موتور –گیربکس –استارت-ایل پمپ-جعبه فرمان-پمپ کولر-اکسل-رادیاتور-پمپ هیدرولیک در مدلهای مختلف از 2006-2007-2008-2009-2010
2-انواع هیوندای:قطعات یدکی انواع هیوندای شامل هیوندای سوناتا-هیوندای سانتافه-هیوندای آزرا-هیوندای توسان-هیوندای کروکی- شامل موتور –گیربکس –استارت-ایل پمپ-جعبه فرمان-پمپ کولر-اکسل-رادیاتور-پمپ هیدرولیک در مدلهای مختلف از 2006-2007-2008-2009-2010
3-انواع کیا:قطعات یدکی انواع کیا شامل کیا اپیروس-کیا سورنتو-کیا سراتو-کیا پراید شامل موتور –گیربکس –استارت-ایل پمپ-جعبه فرمان-پمپ کولر-اکسل-رادیاتور-پمپ هیدرولیک در مدلهای مختلف از 2006-2007-2008-2009-2010
4-انواع پژو:قطعات یدکی انواع کیا شامل پژو405 -پژوپارس –پژو206 –سمند-پژو407- شامل موتور –گیربکس –استارت-ایل پمپ-جعبه فرمان-پمپ کولر-اکسل-رادیاتور-پمپ هیدرولیک در مدلهای مختلف از 2006-2007-2008-2009-2010
5- انواع نیسان:قطعات یدکی انواع نیسان شامل نیسان پیکاپ-نیسان ماکسیما-نیسان رونیز-
نیسان مورانو -شامل موتور –گیربکس –استارت-ایل پمپ-جعبه فرمان-پمپ کولر-اکسل-رادیاتور-پمپ هیدرولیک در مدلهای مختلف از 2006-2007-2008-2009-2010
6-انواع رنو مگان و لوگان(تندر) - شامل موتور –گیربکس –استارت-ایل پمپ-جعبه فرمان-پمپ کولر-اکسل-رادیاتور-پمپ هیدرولیک در مدلهای مختلف از 2006-2007-2008-2009-2010
7- انواع سیتروئن شامل زانتیا C5--- شامل موتور –گیربکس –استارت-ایل پمپ-جعبه فرمان-پمپ کولر-اکسل-رادیاتور-پمپ هیدرولیک در مدلهای مختلف از 2006-2007-2008-2009-2010
8-انواع مزدا شامل مزدا 323-مزدا321-مزدا3-- شامل موتور –گیربکس –استارت-ایل پمپ-جعبه فرمان-پمپ کولر-اکسل-رادیاتور-پمپ هیدرولیک در مدلهای مختلف از 2006-2007-2008-2009-2010
9-انواع دوو شالم دوو ریسر-دوو سی یلو-دوو اسپرو-دوو ماتیز-MVM و... - شامل موتور –گیربکس –استارت-ایل پمپ-جعبه فرمان-پمپ کولر-اکسل-رادیاتور-پمپ هیدرولیک در مدلهای مختلف
انواع بنز-بی ام و-فیات –هوندا و...
ریو-RIO
پیکاپ-نیسان مورانو-انواع قطعات بدنه ایی
PICK UP-MURANO-MAXIMA
OPIRUS-CERATO
CAMRY-SONATA-SANTAFE-RIO-PRIDE
PARS-AZERA-SAMAND-XANTIIA-
PICKUP-MURANO-MAXIMA-MATIZ
COROLA--
تحویل در همه نقاط تهران و ایران در کمترین زمان
09352563095
۰۹۱۲۵۲۳۰۰۶۰
برای سایر قطعات تماس بگیرید.
هر نوع لوازم یدکی کمری-لوازم یدکی پژو

جهت خريد لوازم يدكي خودرو هاي مختلف فقط يك تماس كافيست تا مشتري دايمي ما باشيد

تحویل به یکی از سه روش زیر امکان پذیر است:

1-تحویل حضوری به مشتری با حضور در فروشگاه

2-تحویل توسط پیک موتوری در تهران

3-تحویل در شهرستان با واریز مبلغ و ارسال توسط شرکتهای حمل و نقل کالا

فروش لوازم یدکی نیسان-تویوتا-هیوندای
تلفن:
۰۹۳۵۲۵۶۳۰۹۵

۰۹۱۲۵۲۳۰۰۶۰

مشخصه (کد) کالا
گروه کالا واحد کالا شرح ويژه انبار
سر سيلندر زانتيا
سرسيلندر C5
سرسيلندر ايسوزو موتوري
سرسيلندر پرايد
سرسيلندر ريسر
سرسيلندر سيلو
سرسيلندر مزدا موتوري
سرسيلندر مزدا ZL
شاتون پژو 405
گيربکس 206
گيربکس کمري
گيربکس ماکسيما خشک
گيربکس ماکسيما A
موتور 205 موتوري
موتور 206-Z05 206
موتور 206-Z05-با گيربکس 206
موتور 405 --1800
موتور C5 C5
موتور MVM
موتور پرايد
موتور پژو206-Z06 206
موتور پژو206-تيپ5 206
موتور تيپ 5 206
موتور زانتيا 1800
موتور زانتيا-2000
موتور ماکسيما
موتور-206-Z06-اصلي
موتور206
ميل لنگ 206
ميل لنگ R2 موتوري

Last edited:

Driver.1368

Registered User
لایک‌ها
82
من واسه ماشین جدیدم میخوام ضبط و باند بخرم...
ماشین قبلی سیستم داشتم ولی دیگه حوصله سیستم و ساب و ندارم...بوم بوم
فقط کیفیت برام مهمه...
میخواستم بپرسم میشه با یه پخش خیلی خوب و 4 تا باند خیلی خوب کیفیت صدایی در حد سیستم داشت یا باید حتما سیستم بست؟
سلام
باید دید تا چه مقدار قصد هزینه کردن دارین
چون توی سیستم های صوتی بودجه به نظرم حرف اول رو میزنه
ماشین چی هست؟
شما به یه هدیونیت و یه آمپ 4 کانال کیفیتی ترجیحا و 2 جفت کامپوننت نیاز دارید
معمولا کسایی که قبلا سیستم با بیس زیاد و بلندی زیاد رو تجربه کردن در سیستم جدیدشون به دنبال کیفیت میگردن;)

Zokalo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
مینیاتور پایان 88 در بازار

وی افزود : همه مراحل طراحی و ساخت مینیاتور که از 10 سال پیش در کشور آغاز شده است با همت متخصصان داخلی در مجتمع خودروسازی کاشان انجام می شود.
مدیر عامل سایپا از به بازار آمدن خودروی مینیاتور به بازار تا پایان امسال خبرداد.

به گزارش واحد مرکزی خبر پوستین دوز گفت: با تلاش متخصصان این شرکت تا پایان امسال بخشی از تعهداتش درباره واگذاری مینیاتور را عملی می کند.

وی افزود : همه مراحل طراحی و ساخت مینیاتور که از 10 سال پیش در کشور آغاز شده است با همت متخصصان داخلی در مجتمع خودروسازی کاشان انجام می شود.

مدیر عامل سایپا همچنین درباره صادرات محصولات این شرکت گفت : صادرات به کشورهای حوزه آفریقای شرقی و غربی ، آسیای میانه و جنوب شرق آسیا از برنامه های این شرکت در سال های آینده است.

پوستین دوز افزود : هم اکنون نیز شهروندان سوری و عراقی بیشترین تمایل برای خرید محصولات این شرکت را دارند و قرار است سال آینده 18 هزار دستگاه از محصولات سایپا در 32 نمایندگی سوریه و نزدیک به 35 هزار دستگاه در عراق ساخته شود.

به گفته وی هم اکنون محصولات سایپا به کشورهای الجزایر، لیبی، ونزوئلا، مصر و نیجریه هم صادر می شود.

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49

mihanpayam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
207 يك پروژه face Lift براساس 206 است كه عمده قطعات ظاهري و تزئيني (سپر و داشبورد و...) تغيير يافته و خيلي زيباست. از آخر سال هم پيش فروش ميشه و به بازار مي آيد.

http://www.img98.com/images/1ivxdu6dc5tfo26m8o.jpg

http://www.img98.com/images/8hvos24h1gwixlsdfyeq.jpg

http://www.img98.com/images/j8y1hy251ov5ctr76u.jpg

مينياتور هيچيش هنوز معلوم نيست.

سلام ... ناراحت نشین ... اما به نظر من 206 خودمون از این مدل جدیده خیلی خیلی خیلی قشنگ تره که .

البته نظر شخصی بنده ست

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
خودتون قضاوت کنید:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Last edited:

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
:wacko::eek:
بخاطر همينه كه من عاشق 206 تيپ 3 به بالا هستم. حفره موتور متلاشي شده اما اتاق سالمه.

تو تستهاي Crash هم آسيبش كمتر از زانتيا اعلام شده است.:eek:

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
كي اينطوري شده !!!؟

این تصادف صبح یکشنبـه 9 / فروردین / 1388، در بلوار چمران شیراز رخ داده بود. این عکسها از طریق google group برام میل شده بود.

فکی میکنید که با جه سرهتی زده تو اون تابلوی بیلبورد؟

Last edited:

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
این تصادف صبح یکشنبـه 9 / فروردین / 1388، در بلوار چمران شیراز رخ داده بود. این عکسها از طریق google group برام میل شده بود.

فکی میکنید که با جه سرهتی زده تو اون تابلوی بیلبورد؟

قطعاً 140 به بالا بوده:lol:

mihanpayam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان مطمئن هستید خورده به بیلبورد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چون بیلبورد اسیب خیلی کمی دیده

من فکر کنم علاوه بر برخورد با بیلبورد ، برخورد شدید ترش با خود جدول بوده ...

ان شاالله برای هیچ کس دیگه پیش نیاد ..

HoseinTohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من حسین هستم یه کم اطلاع در مورد سیستمهای صوتی داشتم و قیمتاشون و ... فقط در مورد خرید مشاوره میتونم بدم و دوستان و اساتید هم اگه بیاند کسی سوالی داشت با هم جواب بدیم که بتونیم با کمکه هم خرید کنیم و همینطور بچایه سایت

خودم هم اگه تونسم باند و .. معرفی میکنم

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
رونمایی از پژوی 207 آی

مراسم رونمایی از پژوی 207 آی صبح امروز شنبه با حضور علی اکبر محرابیان وزیر صنایع و محمد جواد محمدی زاده رئیس سازمان محیط زیست و محمد رویانیان برگزار شد.
515971_orig.jpg

515972_orig.jpg

515970_orig.jpg

515978_orig.jpg
515976_orig.jpg
515974_orig.jpg

515980_orig.jpg

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
انصافا 206 کارش درسته
هنوز باورم نمیشه توی اون تصادف اتاقش سالم مونده

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
همچین حالا مراسم میگیرن انگار خودشون مثلا موتور شو نمیدونم طرحشو زدن
یک دوچرخه نمیتونند استارندارد تولید کنند

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
توليدانبوه سوزوكي گراندويتارا ي جديد در ايران خودرو خراسان

توليد انبوه سوزوكي گراند ويتارا با موتور 2400 سي سي ، در نيمه اول اسفند ماه جاري در سايت ايران خودرو خراسان آغاز مي شود.

احمد حاج خليلي مدير پروژه سوزوكي 2400 با بيان اين مطلب، در مراسم معرفي اين محصول كه با حضور مقامات و مسوولان صنعتي و اقتصادي و نمايندگان رسانه هاي داخلي و خارجي برگزار شد، گفت: اين محصول از تجهيزات ايمني، رفاهي و عملكردي بيشتر و كيفيت بالاتر نسبت به گراند ويتاراي فعلي برخوردار است.

وي افزود: حداكثر قدرت موتور اين خودرو، 164 اسب و حداكثر گشتاور آن 225 نيوتن متر بر 3800 دور در دقيقه و حداكثر سرعت آن در حالت اتوماتيك، 175 و در حالت دستي 185 كيلومتر بر ساعت و شتاب صفر تا صد اين خودرو در حالت اتوماتيك 12 و در حالت دستي 11.7 ثانيه است.

حاج خليلي خاطر نشان ساخت : كسب پنچ ستاره كامل درتصادفات از موسسه استاندارد يورو انكب اروپا مهري تاييدي برايمني كامل درتصادف هاي شديد است .

وي با اشاره به اينكه سوزوكي گراند ويتاراي جديد با موتور قوي و مصرف سوخت پايين قادر است از دشوارترين شرايط صعب العبور ترين مسير ها به راحتي عبوركند افزود : ميانگين مصرف سوخت اين خودرو درسيكل تركيبي 9/8 و9/9 ليتردر 100 كيلومتر به ترتيب براي گيربكس دستي و اتوماتيك است .

مدير پروژه سوزوكي 2400 يادآور شد: ورود مدل دو ليتري اين محصول در سال 85 به بازار ايران و مطالعه بازخوردهاي مشتريان، نشان داد كه اين خودرو از استايل و ظاهر مطلوب و جذاب برخودار است، اما به بهبودهايي در قواي محركه و عملكرد نياز دارد.

وي افزود: با ارايه گزارش بازخورد مشتريان به شركت سوزوكي، اين شركت خودروي جديد را با حفظ كليت استايل و ظاهر و بهبودهاي مؤثر، در سال 2008 وارد بازار جهاني كردو در پي اين اقدام، ايران خودرو براي جلب رضايت مشتريان و افزايش سهم بازار در اين كلاس خودرو، به تعريف پروژه توليد سوزوكي جديد در سايت ايران خودرو خراسان در مهر ماه 88 اقدام كرد.

حاج خليلي تاكيد كرد : سوزوكي گراند ويتارا با موتور 4/2 ليتر داراي استاندارد آلايندگي يورو 4 و مجهز به شش كيسه هوا ( مدل فول) ، سيستم چند رسانه اي ، ماساژور و پشتي صندلي راننده است .

منبع: سايت IKCO

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
رونمایی از خودروی ملی الكتریكی سورن

خودروي ملي الکتريکي سورن با حضور رئيس جمهور در حاشيه جلسه هيئت دولت رونمايي شد.

محمود احمدی نژاد، پس از رونمایی از خودروی سمند سورن الكتریكی، پشت فرمان این خودرو نشست و در محوطه حیاط هیئت وزیران با آن رانندگی كرد.

در اين مراسم كه مدیر عامل ایران خودرو و وزیر صنایع نيز حضور داشتند؛ رئیس جمهور، افزون بر بازدید از موتور و قسمت های مختلف خودروی ملی الكتریكی، از بی صدا بودن آن تعریف كرد.
آرین، محقق و طراح این خودروی الكتریكی گفت: این خودرو قادر است 300 كیلومتر مسافت را با یك بار شارژ طی كند و حداكثر سرعت آن 160 كیلومتر بر ساعت است و آلودگی صوتی و زیست محیطی ندارد.
این مجری طرح، حركت به سمت تجاری سازی خودروهای الكتریكی، قرار گرفتن در ردیف خودروسازان برتر جهان، كاهش وابستگی به سوخت های فسیلی و دستیابی به نمونه صنعتی خودروهای الكتریكی را از ویژگی های این دستاورد صنعتی برشمرد.
طراح خودروی سمند، با بیان اینكه این خودرو با برق خانگی در6 تا 8 ساعت شارژ می شود، افزود: این خودرو در ایستگاه های شارژ در مدت شش تا 15 دقیقه شارژ می شود.
وی قدرت موتور اين خودرو را 110 اسب بخار عنوان كرد و افزود: در آغاز، 100 دستگاه از این خودرو در مسیر تهران تا فرودگاه امام ***** فعال و یك ایستگاه شارژ در این مسیر مستقر شود.

http://ikcopress.ikco.com/FA/News.aspx?docID=10907

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
سلام من حسین هستم یه کم اطلاع در مورد سیستمهای صوتی داشتم و قیمتاشون و ... فقط در مورد خرید مشاوره میتونم بدم و دوستان و اساتید هم اگه بیاند کسی سوالی داشت با هم جواب بدیم که بتونیم با کمکه هم خرید کنیم و همینطور بچایه سایت

خودم هم اگه تونسم باند و .. معرفی میکنم

براي شدت و كيفيت صدا داخل خودرو حدود خاصي وجود داره يا سليقه ايه؟

كدوم ضبط و باند براي خودروهاي SD و هاچ بك متاسبه.

براي 206 و مگان چه سيستمي رو توصيه مي كني؟

من شخصاً كيفيت و وضوح صدا برام مهمتره تا شدت صدا.

ممنونم.

HoseinTohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي شدت و كيفيت صدا داخل خودرو حدود خاصي وجود داره يا سليقه ايه؟

كدوم ضبط و باند براي خودروهاي SD و هاچ بك متاسبه.

براي 206 و مگان چه سيستمي رو توصيه مي كني؟

من شخصاً كيفيت و وضوح صدا برام مهمتره تا شدت صدا.

ممنونم.

سلام رفیق تمام اینهایی که فرمودی رو تا بودجتون مشخص نباشه من نمیتونم درست راهنماییتون کنم
و اینکه کاملا میخاید یه سیستمه کیفیتی باشه یا کیفیتی قدرتی تا بهتر راهنماییت کنم البته من کوچیکتم

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
حسین جان یه ضبط می خوام واسه 206 که اینترفیس داشته باشه تا 160 تومان .
از برند کنوود 7006 ضبط خوبیه ؟
USB حتما داشته باشه .
راستی پایونر 6000UB پنل برقیه ؟

Last edited:
بالا