• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اخباردنیای خودرو ...

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
قیمت وافعی خودرو ها با دلار مرجع که تا ۱ ماه پیش هم همه خدرو ها داشتن دلار مرجع میگرفتن
file_news_17416.jpg

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
الان تو لیست زده پرادو22 قیمت بازار187. مثلا اگه من خودم وارد کنم با هزینه گمرک و ارسال با دلار2 تومنی چند در میاد؟؟

Sent from my WT19i

alireza_ghazal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که ام وی ام 110 دارن معایبش رو میشه بگن ؟

کمبود قطعه و بی تعهدی بعضی از تعمیرگاه های مجازش و خود مدیران خودرو.بعضی از تعمیرگاه هاش خوبن.شانست بزنه وگرنه کلن mvm 110 نگیری بهتره

Blaugrana

Registered User
لایک‌ها
794
به این لیست و اینا زیاد توجه نکنید
اگه خودتون بخواهید ماشین وارد کنید 3 یا 4 میلیون از قیمت تو بازار ایران براتون گرانتر در میاد
فقط ارز نیست اینارو هم اضافه کنید 90 درصد قیمت جهانی ماشین هزینه گمرک ایران+پلاک گذاری(چند سال پیش حدود 1.5 بود)+هزینه خارج کردن حداقل یک ماشین فرسوده از ناوگان کشور که میشه 1.5 میلیون(حجم موتور بره بالا باید ماشین بیشتری را هزینه کنید) +حمل+بیمه و کلی مالیات و عوارض و..
و هزینه های جانبی که باعث میشه ماشین براتون گرون تر از بازار بیفته(اگه ندید روزی که ماشین را از گمرک ازاد میکنید اینقدر افتاب خورده که دیگه نه رنگ داره نه لاستیک نه داشبورد باید خرج کنید;) تا بتونید سریع ماشین را از گمرک خارج کنید )
همه اینا مال چند سال پیشه الان هزینه ها صد درصد بیشتر هم شده

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,000
به جای کپی ساز بگو حلبی ساز . دوستان شاید ندونن اما افزایش قیمت پراید به خاطر افزایش قیمت قوطی حلبی بوده
برادر هنوز وقت نکردی بعد از 2 هفته بری پول ما رو واریز کنی؟؟ چطور همیشه میای تو نت خب لطف کن این وجه ما را پرداخت کنید تا فردا مهلت داری وگرنه روی خوش نمیدم بهت واقعا این دوره زمونه ادمهایی مثل شما نوبره!!!!!!!!!:hmm:

A@D@E@L

Registered User
لایک‌ها
35
من یه پارس مدل 86 تا 88 بخوام چقدر واسم درمیاد؟

رنگ نوک مدادی و بنزینی و تر و تمیز بدون رنگ

قیمت رینگ و لاستیک تر و تمیز هم چقدر درمیاد؟

مرسی

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
الان که بدجور گرون شده خونگی و بکر وسالمش 86 تو مایه های 16 و 88 حدود 19

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
عجله نداری 45 روزه صفرش رو میدن .. ولی در کل پارس ماشین خوبی نیست ..

dr.asphalt

Registered User
لایک‌ها
28

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
من پژو پارس دارم و کاملا ازش راضیم .........
دایی من هم یه پژو پارس 85 داشت فروخت 206صفر خرید پشیمون شده میگه پژوپارسه خیلی بهتر بود

khodroreview

Registered User
لایک‌ها
7
سایت khodroreview: استودیوی طراحی اوگور شاهین با برداشتی از رولزرویس جانک‌هیر آیرودینامیک کوپه ۱ مدل ۱۹۳۵، خودروی جدیدی طراحی کرده و در حال مذاکره برای ساخت یک دستگاه از آن است.

رولزرویس در صد سال گذشته خودروهای به یادماندنی زیادی تولید کرده است. اما اگر قرار باشد از بین محصولاتش تنها یک مدل را به عنوان شاخص‌ترین خودروی این کارخانه انگلیسی انتخاب کرد، بدون شک این ماشین در صدر فهرست قرار می‌گیرد. خودرویی که اوج هنر و صنعت دهه‌های اول قرن بیستم را همچون گنجینه‌ای حفظ کرد و با عبور از خطرات زیاد آن را به دست نسل های بعد سپرد.

پیش از جنگ جهانی دوم، رایج بود که خودروسازانی نظیر رولزرویس علاوه بر فروش خودروی کامل، شاسی و موتور ماشین‌های خود را در اختیار کارخانه‌هایی قرار می‌دادند تا به سفارش مشتری برایشان اتاق درست کند.

files_articles_24ugurrollsconcept[f97c9d131b62c3312c2ac9a331019815].jpg

اتاق این رولزرویس را یک خودروساز بلژیکی به نام جانک‌هیر بر روی شاسی و موتور مدل فانتوم ۱ درست کرد. کارخانه در جریان جنگ دوم جهانی سوخت و به همین دلیل معلوم نیست چه کسی این خودرو را سفارش داده و طراحش چه کسی بوده است. آنچه باقی مانده محصول نهایی است که بدون شک یکی از زیباترین خودروهای پیش از جنگ است.

ماشین تحت تأثیر جنبش هنری مدرن «آرت دکو» طراحی شده است. خطوط مدرن، شیب آرام اتاق به سمت عقب و رادیاتور بزرگش، آن را بیشتر از یک وسیله نقلیه به یک اثر هنری تبدیل می‌کند. تنها یک نمونه از این خودرو ساخته شد که اکنون در موزه خودروی پترسن در کالیفرنیا نگهداری می‌شود.

files_articles_23ugurrollsconcept[eaa7c75feffce3177eb9bdae2c1fa897].jpg

اکنون جانک‌هیر، که حالا یک کارخانه اتوبوس‌سازی است، از اوگور شاهین، طراح ترک تباری که در هلند کار می‌کند خواسته با الهام از این رولزرویس نمونه‌ای برای قرن بیست و یکم طراحی کند.

اوگور شاهین می‌گوید «برای ما این خودرو نمونه‌ای از هنر خودروسازی است که هرگز قدیمی نمی‌شود و حتی بعد از ۷۷ سال هنوز بیننده را تحت تأثیر قرار می‌دهد. تنها چیزی که ما هنگام طراحی مدل جدید به آن فکر می‌کردیم احترام به این طرح بود.»

files_articles_22ugurrollsconcept[6f1b7913ee350c61a1bbff662604ff67].jpg

شاهین همه نسبت‌ها را عین به عین در طرحش رعایت کرده است. درهای گرد مشهور رولزرویس هم به همان صورت در خودروی جدید تکرار شده است. به همین دلیل خودروی جدید به سرعت یادآور نمونه کلاسیک است. همزمان جلو پنجره بسیار مدرن و چراغ‌های ال‌ائی‌دی در عقب خودرو به بیننده یادآوری می‌کند که خودرو به قرن بیست و یکم تعلق دارد.

اوگور شاهین پیش از این با ساخت مدل آناندی براساس یک شورلت کوروت، ثابت کرده است که هنرش به طراحی محدود نمی‌شود و می‌تواند ایده‌هایش را به واقعیت تبدیل کند. این استودیو اکنون اعلام کرده در حال مذاکره با سرمایه‌گذارانی است که مایلند این طرح را نیز به واقعیت تبدیل کنند. در این صورت تنها یک دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد. بقیه عکسها را در khodroreview.com ببینید.

AZAZEL

Registered User
لایک‌ها
341

تو بازار ما میشه گفت بدک نیست مشکلش مصرف بالاشه که خوب دوگانه خوبه به شخصه با ماشینای زیادی ور رفتم و خبر دارم تو ایران ریو و پارس به نسبت بقیه بدک نیستن به خصوص ریو که متاسفانه دیگه تولید نمیشه :hmm: سگش می ارزه به 206 بخر :p

A@D@E@L

Registered User
لایک‌ها
35

شرایطش چه جوریه؟
باید از نمایندگی خرید کنی ؟
تمامش نقد هست یا یه مقداریشو نقد و مقداریش طی چک؟

بنظرم نظر شماست که میگی پارس ماشین خوبی نیست
بلکه بستگی به نوع استفاده و نگهداری که ازش میشه خوب و بد بودنش دخیلیه
کلان ماشیمن ایرانی جماعت کیفیت درستی ندارن

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
ماشین خوبیه
قبلا که خوب بود کیفیتش الانو نمی دونم
متاسفانه ما مجبوریم اینارو سوار شیم و حق انتخاب نداریم
شرایط فروش نقدی ۴۵ روزه و تحویل بهمن و اسفند داره
نقدیش ۲۲۹۰۰ هست و من خودم امروز احتمالا بدونه ثبت نام کنم چرا که در کل اگه سوارم نشم بعید نیست دوباره تا عید گرون کنن باز

A@D@E@L

Registered User
لایک‌ها
35
ماشین خوبیه
قبلا که خوب بود کیفیتش الانو نمی دونم
متاسفانه ما مجبوریم اینارو سوار شیم و حق انتخاب نداریم
شرایط فروش نقدی ۴۵ روزه و تحویل بهمن و اسفند داره
نقدیش ۲۲۹۰۰ هست و من خودم امروز احتمالا بدونه ثبت نام کنم چرا که در کل اگه سوارم نشم بعید نیست دوباره تا عید گرون کنن باز

شرایط رو میفرمایید؟

چقدرش باید نقد بدید چقدرش قسطی؟یا دیگه مثل سابق نیست فقط نقد میفروشند

بالا