برگزیده های پرشین تولز

ادامه تحصیل در سنین بالا

vakaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوا خواهر چه ناز صحبت میکنی. دوست عزیزم

a1a169

Registered User
لایک‌ها
43
اوا خواهر چه ناز صحبت میکنی. دوست عزیزم

خوشت میاد ؟
eghfal.gif

a1a169

Registered User
لایک‌ها
43
اینی که من دیدم بالای 35-6 بود

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,306
من فکر میکنم تو سن 30-40 سالگی درک ادم از مطالب بهتره تا سنین قبلش بیشتر حالت حفظی داره ولی تا سن بالامیره چون حافظه شروع میکنه به زوال، ادم تا چیزی رو نفهمه نمیتونه حفظ کنه کلا تجربه بیشتری هم داره بهتر میفهمه. همه اینطوری نیستند ولی خوب خیلیا هم هستند:)

اینی که من دیدم بالای 35-6 بود
ممنون پس امیدی هست:)
معماری میخونن

ممنون

saraino

Registered User
لایک‌ها
5
سلام يكيو ميشناسم بعد از 2 سال درس خوندن از دانشگاه اخراج شد و 7 سال بعد يعني 30 سالش بود دوباره خوند و 40 سالگي با 4 تا بچه پزشك متخصص شد وضع مالي هم افتضاح بود.

MRMReady

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم تصمیم دارم تازه کنکور بدم و پزشکی بخونم و مطمئنم که میتونم. امیدوارم شما هم موفق باشی:)

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
اگه علاقه باشه میشه دکترا هم گرفت ولی بدون اون سخته!! چون متاهلی و هزار مشکل که ادم مجبوره تو این دوروزمونه توش درجا بزنه و موتور محرکش علاقه است به نظر من

600x410_Sandy_Bahar.jpg

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
سلام. تا حالا کسی رو دیدین که تو سنین بالای 30 سال یا حتی بیشتر رفته باشه دنبال ادامه تحصیل و موفق هم بوده باشه؟ بیشتز هم منظورم رشته های پزشکی هست. اصلا همچین ادمی مخش میکشه تو این سن درس بخونه؟

بله

همین چند وقت پیش یکی از آشناها که دندانساز تجربی بود زد و برای دندانپزشکی دراومد سن هم حدود 40 بود

morteza_^^^

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
سلام. تا حالا کسی رو دیدین که تو سنین بالای 30 سال یا حتی بیشتر رفته باشه دنبال ادامه تحصیل و موفق هم بوده باشه؟ بیشتز هم منظورم رشته های پزشکی هست. اصلا همچین ادمی مخش میکشه تو این سن درس بخونه؟

اخه توی این سن و سال دیگه درس خوندن به چه دردش میخوره اگر پزشکی قبول شه تازه بعد از هشت سال میشه پزشک عمومی بخواد تخصصم بگیره میره بالای 40 سال عمو جان هر کاری سن خاص خودشو داره دیگه ازش گذشت تموم ده رفته پی کارش خیلیها رو دیدم میان توی سن بالا توی پیام نور خودشونو الاف مدرک میکنن اینها دیگه برای تفریح میان وگرنه خودشونم میدونن این مدرک دیگه هب هیچ دردشون نمیخوره

morteza_^^^

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
یکی از نزدیکان بنده با 6 تا بچه تو سن 48 سالگی شروع کرد از دیپلم خوندن و الان داره برای دکترا خودشو آماده میکنه (البته وضع مالیش خوبه و مشکل مالی نداره)

خوب یه همچین ادمی برای تفریح داره درس میخونه وگرنه با مدرکش دنبال کار نیست وگرنه خودشم میدونه با این مدرک نه میتونه هییت علمی دانگاه شه ونه هیچی فقط بدرد قاب کردن روی دیوار خونش میخوره اخرین سن برای هییت علمی شدن 35 ساله .کسایی که جوونیشونو به الواطی میگذرونن تو پیرییاد درس خوندن میفتن باید فکر این چیزها هم باشن

morteza_^^^

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
بعدشم مگر پزشکی قبول شدن کشکه؟؟؟پزشکی تنها رشته ایه که حتی ازادشم کسی بخواد قبول شه پوستش کنده میشه بچه های دبیرستانی که تمام زمانشون مال خودشونه و مخشون فعال از صبح تا شب به عشق پزشکی میخونن اخرش سر از رشته های هوشبری و این جور چیزها در میارن حالا یه ادم سی ساله که بلاخره باید فکر درامدشم باشه چطور میخواد با بچه های دبیرستانی رقابت کنه/؟؟خودتو الاف نکن تا حالا هر کاری میکردی این بقیه عمرتم همون کارو انجام بده!!!مگه چند سال میخوای عمر کنی؟؟نهایشت 60 سال نصفش که این طوری گذشت بقیشم همین طوری میگذره دیگه خدا کریمه!!!

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
خوب یه همچین ادمی برای تفریح داره درس میخونه وگرنه با مدرکش دنبال کار نیست وگرنه خودشم میدونه با این مدرک نه میتونه هییت علمی دانگاه شه ونه هیچی فقط بدرد قاب کردن روی دیوار خونش میخوره اخرین سن برای هییت علمی شدن 35 ساله .کسایی که جوونیشونو به الواطی میگذرونن تو پیرییاد درس خوندن میفتن باید فکر این چیزها هم باشن

؟؟
دوست عزیز بهتر نیست یکم مودب تر نسبت به دیگران صحبت کنیم؟ و به عقیده دیگران و کاری که انجام میدن احترام بگذاریم؟
مطمئنا همین مدرک در همین سن بسیار به درد این بنده خدا خورده و خواهد خورد و ضمنا ایشون در فیلد کاریشون اطلاعات کاملتری هم بدست آوردن.

somayeh60

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,740
چرا نمیشه؟!
به نظر من اگه واقعا علاقه دارید حنما برید دنبالش من آقایی رو میشناسم که بعد از ازدواج و با داشتن بچه رفت داروسازی خوند موفق هم شد

amirjigar

Registered User
لایک‌ها
1
من نمونه زیاد دیدم دور و برم
دایی بنده الان سنش شاید نزدیک به 50 باشه سال گذشته ارشد شرکت کرد و قبول شد. همسرش هم چند شال پیش ارشدش رو تموم کرد و فکر کنم کنکور دکترا هم در سال جاری شرکت کرد.
یه دایی دیگه بنده هم حدود 40-45 سالگی از کاردانی به کارشناسی شرکت کرد و درسش تموم کرد
یه پسر خالمم توی 30 سالگی کارشناسی شرکت کرد و درسشم الان تموم شده

با این وضعیت من فکر کنم خودمم همین رویه رو ادامه بدم :D

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
به نظر من که کار خوبی هست ادم هر چه پر بار تر و فهمیده تر از این دنیا بره بهتره
یکی از اقوام خود بنده 40 سال سن داره و زن خونه دار هم هست با سه تا بچه. امثال پزشکی ازاد قبول شد خیلی هم خوشحاله هیچ لطمه ای هم به زندگیش وارد نشده.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
رشته پزشکی طولانی ترین و جذاب ترین رشته علمی هست. تازه دوستانی که سن متخصص هارو میشمارن اینو چی میگن که طرف تازه بعد از تخصص و چند سال کار
میخواد مهاجرت کنه و از اول امتحانات سخت پزشکی رو برای أمریکا و یا کانادا بده!انگیزه هاشون هم چندین برابر هم رده های جوونشونه.

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
پزشکی که چیز خاصی نیست فقط زمان بره
من تو دانشگاه چندین نفر دیدم دارن برق میخونن :blink:-- یکیشون این ترم با هام همکلاسیه وقتی اولین بار دیدمش فکر کردم رئیس دانشگاه یا پیرترین استاد دانشگاست ولی یهو نشست رو صندلی بعدش استاد اومد:eek:
انگیزه داداش ؛ انگیزه
انگیزه اون نیروی نهانی هست که هیچکس نمیبینه-بوش رو استشمام نمیکنه و صدایی ازش نمیشنوه تا اینکه یه روز اون نیرو آدم رو جایی میرسونه که تو چشم همه باشه ؛ همه مثل## بوش میکنن و به به میگن و صداش گوش فلک رو کر میکنه
آره داداش داستان اینه

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
اتفاقا یکی تو همین فروم هست اسمش بزاده , میخواد دکتر داروساز بشه ولی چون 60 سالشه 20 سال تو دانشگاه درجا زده , از 40 سالگی شروع کرده , ولی خب عنگیزه داره
crazy.gif

بالا