برگزیده های پرشین تولز

انتخواب ورزش رزمي براي درگيريهاي خياباني

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
جت کان دو رو فقط بروسلی و اساتید چینی میتونن خوب اجرا کنند
وگرنه این جوجه ریق ماسی های ایرانی که اسم استاد روشن گذاشته شده فقط ادای ورزش های رزمی رو بلد هستند

یک کشتی گیر راحت میتونه یک کونگ فو کار ایرانی رو به سرعت زمین بزنه

یک بار کافیه با یک کشتی گیر دعوا کنید متوجه میشین

الان یعنی کونگ فو با جیت کاندو یکیه؟:blink:

needer

Registered User
لایک‌ها
1
اون دوست عزيز كه ميگه بدنسازي تو دعا بهتره مگه بدنسازي بدنو آهن ميكنه مثل رزمي. يه مشت تو شكمت بخوره مردي كه

g3naa

Registered User
لایک‌ها
31
موقع دعوا مشت اول رو بزن تو دماغش همونجا میخوابه رو زمین و دیگه جرات نمیکنه
حرف هم نزن هی میزنمت و باهات فلان فلان میکنم
نتیجه عکس داره
فقط یک مشت بزن وسط دماغ
وسلام

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
با سلام
در مورد دعوای خیابانی به نظرم اگه فکرت رو به کار بندازی نه زور میخواد نه هیکل .
یه مثال ساده .
شما فرض کن یه آدم هم غول باشه + کشتی گیر خفن هم باشه در مقابل یه رزمی کار لاغر و کم زور ولی تکنیک دار باشه به نظر من رزمی کاره میتونه حریف رو از پا در بیاره در یه حالت اون غوله میتونه رزمی کار رو بندازه اونم اینه که یه وقت بهش بچسبه که دیگه کار تمومه ولی از راه دور رزمی کار حرفه ای خیلی کارا میتونه بکنه بعدش هم مگه دعوا فقط مشت و لگده ؟
برو وسط دعوا که مشغوله کتک کاری هستین یه فریاد بلند بکش تو صورت یارو اصلا شکه میشه میتونی از پا درش بیاری
من خودم بوجینکان نینجوتسو (نینجا) کار میکنم خیلی ترفند واسه دعواهای خیابونی هست که به عقل خیلی ها نمیرسه چون همه فکر میکنن توی دعوا باید بلد باشی مشت و لگد رو چطوری بزنی در صورتی که با یه روانشناسی ساده توی دعوا میتونی حریف رو بندازی با حرف زدن میتونی تسلیمش کنی و .......

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
با سلام
در مورد دعوای خیابانی به نظرم اگه فکرت رو به کار بندازی نه زور میخواد نه هیکل .
یه مثال ساده .
شما فرض کن یه آدم هم غول باشه + کشتی گیر خفن هم باشه در مقابل یه رزمی کار لاغر و کم زور ولی تکنیک دار باشه به نظر من رزمی کاره میتونه حریف رو از پا در بیاره در یه حالت اون غوله میتونه رزمی کار رو بندازه اونم اینه که یه وقت بهش بچسبه که دیگه کار تمومه ولی از راه دور رزمی کار حرفه ای خیلی کارا میتونه بکنه بعدش هم مگه دعوا فقط مشت و لگده ؟
برو وسط دعوا که مشغوله کتک کاری هستین یه فریاد بلند بکش تو صورت یارو اصلا شکه میشه میتونی از پا درش بیاری
من خودم بوجینکان نینجوتسو (نینجا) کار میکنم خیلی ترفند واسه دعواهای خیابونی هست که به عقل خیلی ها نمیرسه چون همه فکر میکنن توی دعوا باید بلد باشی مشت و لگد رو چطوری بزنی در صورتی که با یه روانشناسی ساده توی دعوا میتونی حریف رو بندازی با حرف زدن میتونی تسلیمش کنی و .......

......................:hmm:

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
اهمممممممم

برنده واقعی در یک دعوای خیابانی کسی هست که بتونه نسبت به شرایط زمانی و مکانی از عقلش استفاده کنه
1. جوگیر نشو 2.عقل 3. مکان 4. زمان
دوستان بیان تو تاپیک هنر رزمی بحث کنن اونجا سریع تر جواب میگیرن:)
ممنون از حسن توجه شما

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
اول اینکه اگر واسه دعوا میخوای ورزش کنی پیشنهاد میکنم بی خیال شو اخه نه کار درستی هست و نه منطقی

اگر ورزشی میخوای که هم زیبا باشه و هم اگر درگیر شدی بتونی از خودت دفاع کنی بهترین گزینه جودو هست . اول اینکه بدنت رو قوی و سفت میکنه دلیلش هم اینه که به صورت مداوم توی باشگاه زمین میخوری و سفتت میکنه دوم اینکه از جمله رشته های شرقی هست و دارای مکتب شرقی و خواص ارام کننده و تقویت روح سوم اینکه اگر درگیری هم باشه جودو درگیری تن به تن هست و با چند حرکت میتونی حریفت رو قفل کنی و یا نهایتا با یه فن از فاصله 1 متری با تمام قدرت میخوره زمین که عواقب خاص خودش ز جمله در رفتگی و قطع نخاع و شکستگی هم به همراه داره البته اگر حریفت زمین خوردن و اکمی بلد نباشهمن 7 سال هست دارم کار میکنم ولی خدا وکیلی یه با هم درگیر نشدم با کسی .
من بعد از جودو ایکیدو رو معرفی میکنم که بیشتر جنبه دفاعی داره

PersianHB

Registered User
لایک‌ها
15
انگار شما خیلی فیلم می بینید :D

Last edited:

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
اول اینکه اگر واسه دعوا میخوای ورزش کنی پیشنهاد میکنم بی خیال شو اخه نه کار درستی هست و نه منطقی

اگر ورزشی میخوای که هم زیبا باشه و هم اگر درگیر شدی بتونی از خودت دفاع کنی بهترین گزینه جودو هست . اول اینکه بدنت رو قوی و سفت میکنه دلیلش هم اینه که به صورت مداوم توی باشگاه زمین میخوری و سفتت میکنه دوم اینکه از جمله رشته های شرقی هست و دارای مکتب شرقی و خواص ارام کننده و تقویت روح سوم اینکه اگر درگیری هم باشه جودو درگیری تن به تن هست و با چند حرکت میتونی حریفت رو قفل کنی و یا نهایتا با یه فن از فاصله 1 متری با تمام قدرت میخوره زمین که عواقب خاص خودش ز جمله در رفتگی و قطع نخاع و شکستگی هم به همراه داره البته اگر حریفت زمین خوردن و اکمی بلد نباشهمن 7 سال هست دارم کار میکنم ولی خدا وکیلی یه با هم درگیر نشدم با کسی .

موافقم. بايد عنوان رو تاپيك بجاي درگيري مي شد: دفاع (دفاع شخصي)

الان درگيري اصلاً به صرفه نيست. ديه يه دماغ يا دندو شكسته يا حتي يه خراش رو صورت خدا تومنه! البته اگر چاقو نخوري!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
عزیزان تاپیک مال سال قل قل میرزا هست
من هم بلدم از خودم دفاع کنم نیازی هم به این چیزا نیست
اون پرسیدم تا ببینم کدوم ورزش ها تو واقعیت بیشتر نتیجه میده چون دایم با دوستام بحث داشتیم سر رشته
اخه هر کسی هر رشته ای میره میگه این بهتره

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
همه ورزش های رزمی خوبند
ولی در درجه اول باید کشتی گیر باشی تا نفس کم نیاری
در درجه دوم باید خونسردی خودتو حفظ کنی
در درجه سوم فنونی هستش که در باشگاه یادت دادند

فریب فیلم های رزمی رو نخوریین
تو فیلم های رزمی نشون میدن وقتیکه یه عده سر یه نفر میریزند تک تک حمله میکنن در صورتیکه در دعوای واقعی همگی بطور جمعی به یک نفر حمله میکنند

اینجاست اگر رزمی کار قبلش کشتی یا بوکس کار نکرده باشه زمین گیر میشه
بروسلی بخاطر اینکه خیلی از فنون ورزش بوکس رو میدونست در استفاده از دستاش موفق بود

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
بياين نظر بدين
من خودم فكر ميكنم كيوكوشين كاراته بهترينه

از کیوکوشین بالاتر نداریم. اگر کسی مثل خود اویاما باشه و تمرین کنه. البته سبک های دیگر اگر یاد بگیرید بسیار مفید واقع میشود. چون من به شخصه کار میکنم.

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614

معمولا ورزشکار دعوا نمی کنه چون روح ورزش انسان رو به تواضع میرساند مگر اینکه کسی بخواهد برای دعوا بیاموزد که نتیجه قانون طبیعت این است که سریع محو میشود و نابود

PersianHB

Registered User
لایک‌ها
15
به نام خدا

دوست عزیز اگه یه خورده به دوروبرتون نگاه کنید متوجه می شید که در ایران زندگی می کنید
کشوری که در زمینه امنیت اجتماعی در دنیا حرف اول رو می زنه

پس دیگه نیازی به درگیری خیابانی ندارید. :p

در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک سریعا با 110 تماس بگیرید .

با تشکر از ســربازان گــم نام امــام زمــان ،حزب الله ایران و نیروی انتــظامــی **** مــقدس جــمهوری اســلامی ایـــــران

درود بر ارواح مطهر شهداء از صدر اسلام تا شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس و با دورد بر روح پرفتوح بنیان‌گذار **** مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام ***** و دو فرزند صالحش

mamad74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظره من بوکس بدنسازی خوب نتیجه میده من خودم 15 سالمه 3 ساله بوکس و بدنسازی تمرین میکنم دعوا هم خیلی زیاد کردم اون دوستانی که میگن بدنسازا یکم زورشون از بقیه بیشتره اشتباه میکنن یه بدنسازه خوب دوبرابر یه آدم هم وزنه خودش قدرت بدنی داره من الان 60 کی وزنهمه 80 کیلو پرس میرم ولی تا حالا تو رفیقام تو رزمی کارا و هیکل گنده ها تا حلا کسی رو ندیدم بالای 40 بتونه پرس بره جنم هم خیلی تو دعوا مهمه ولی بدنسازی ورزش مکمل خیلی خوبیه من تو خیلی از دعواها با یه مشت طرفو پخش زمین کردم امسال هم تو مدرسمون یه کاراته کار و یه کونگفو کار داشتیم که لباس آوردیم زنگ ورزش مبارزه کردیم که بدجوری ترکوندمشون خوراکشون اپرکاته

three heart

Registered User
لایک‌ها
49
به نظره من بوکس بدنسازی خوب نتیجه میده من خودم 15 سالمه 3 ساله بوکس و بدنسازی تمرین میکنم دعوا هم خیلی زیاد کردم اون دوستانی که میگن بدنسازا یکم زورشون از بقیه بیشتره اشتباه میکنن یه بدنسازه خوب دوبرابر یه آدم هم وزنه خودش قدرت بدنی داره من الان 60 کی وزنهمه 80 کیلو پرس میرم ولی تا حالا تو رفیقام تو رزمی کارا و هیکل گنده ها تا حلا کسی رو ندیدم بالای 40 بتونه پرس بره جنم هم خیلی تو دعوا مهمه ولی بدنسازی ورزش مکمل خیلی خوبیه من تو خیلی از دعواها با یه مشت طرفو پخش زمین کردم امسال هم تو مدرسمون یه کاراته کار و یه کونگفو کار داشتیم که لباس آوردیم زنگ ورزش مبارزه کردیم که بدجوری ترکوندمشون خوراکشون اپرکاته

به نظرم تا حالا رزمی کار واقعی به پستت نخورده که ببینی چطور می پوکونتت
هر کسی که دو ماه رفت باشگاه که نباید به خودش بگه رزمی کار
شما از قسمت اصلی ورزشهای رزمی چیزی نفهمیدی

blackdany

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

اگر دوستان شما رزمی کار واقعی بودن اصلا با شما درگیر نمیشدن و راه خودشونو میرفتن
اعتنا نکردن به افراد پرخاشگر در عین داشتن قدرت این یعنی هنرهای رزمی کدوم استاد و دیدی بره توخیابون بزنه مردمو لت و پار کنه
در مورد بدنسازی یک روز بیا بدنسازی های هنر های رزمی رو ببین مثلا در نینجوتسو که چند ماه میرم استاد وقتی خودش بدنسازی میده 50 60 کیلومتر یکسره میدوی تا معدت احساس خشکی میکنی دیگه پرس سینه یادت میره

در ضمن من که یک قطره از دریای بیکران ایکیدو هم یاد دارم اگه روبازوی 100 داشته باشی با یک تکنیک مفصل رو زمین به تقلا میافتی چه برسه به اساتیدی که کل این دریاهای هنر های رزمی رو یاد دارن
دیگه به هنر های رزمی توهین نگنی ها اخه کخه بده :p:lol::f34r:

http://www.aikido-razavi.ir/
وبسایت ایکیدو خراسان رضوی

behnam9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگر دوستان شما رزمی کار واقعی بودن اصلا با شما درگیر نمیشدن و راه خودشونو میرفتن
اعتنا نکردن به افراد پرخاشگر در عین داشتن قدرت این یعنی هنرهای رزمی کدوم استاد و دیدی بره توخیابون بزنه مردمو لت و پار کنه
در مورد بدنسازی یک روز بیا بدنسازی های هنر های رزمی رو ببین مثلا در نینجوتسو که چند ماه میرم استاد وقتی خودش بدنسازی میده 50 60 کیلومتر یکسره میدوی تا معدت احساس خشکی میکنی دیگه پرس سینه یادت میره

در ضمن من که یک قطره از دریای بیکران ایکیدو هم یاد دارم اگه روبازوی 100 داشته باشی با یک تکنیک مفصل رو زمین به تقلا میافتی چه برسه به اساتیدی که کل این دریاهای هنر های رزمی رو یاد دارن
دیگه به هنر های رزمی توهین نگنی ها اخه کخه بده :p:lol::f34r:

http://www.aikido-razavi.ir/
وبسایت ایکیدو خراسان رضوی

تایید میشه
در بدنسازی فقط عضلات پروش داشته میشن
ولی در ورزش رزمی جسم وروح با هم تقویت میشن در ورزش های رزمی دویدن جز اولین گام برای پیشروی در این هنر ورزشی است

حتی بروسلی هم روزی 10 کیلومتر تمرین دویدن داشت

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
از دوستان گرامی کسانی که ورزشکار و حوالی تهرانپارس هستند برای مبارزه های تمرینی دعوت به عمل میاورم

مبارزه تمرینی مسابقه نیست بلکه شیوه ای است تمرینی برای تبادل اطلاعات .
میخواهم کمی سطح ورزش رزمی خودم را ارتقا بدهم . کسانی که دوست دارند مبارزه های تمرینی داشته باشند با من تماس بگیرند.
شماره تماس را اگر میخواهید پ.خ کنید تا بدهم

ساعت های تماس 7 بعد از ظهر تا هر موقعی که دوست داشتید کار میکنیم.
باشگاه بسیار بزرگ و شخصی میباشد و پنج شنبه ها برای دوستان ازاد. بقیه روز ها من شاگرد دارم و اموزش

بالا