برگزیده های پرشین تولز

با سرمایه 30 تا 100 میلیاردی چه کاری خوبه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
ببین من سعی میکنم یه سری چیزارو تقسیم بندی کنم . مثال پول خوب درارم که با دست باز بتونم کمک مالی فرهنگی هنری کنم
شما وقتی به کسی ماهیگیریو یاد بدی میدونی تا اخر عمر میتونه درست زندگی کنه . من اگه یه کلاس بزارم برای 500 نفر که توش راه های
درامدزایی مثلا با 10 میلیون رو آموزش بده . از طریق eCommerce و اینستا و هزار تا چیز دیگه . خودم بهشون سرمایشو بدم و بعد از اینکه
پولو دراوردن سرمایرو پس بدن که بشه رو افراد دیگه سرمایه گذاشت . با این کار شما 500 نفر مستقیم و 2000 نفر غیر مستقیمو از زمین بلند کردی
و اونا هم همین کارو با افرادی مثل خودشون میکنن . حساب کنی میبینی تو 2 سال چه تعداد آدم از بد بختی به وضع مالی خوب رسیدن
یعنی میتونن خونه اجاره کنن بعد مدتی ماشین بخرن و ... پس تو پولرو به دست بیاری تو فضایی متفاوت میتونی اون کارو بکنی
آره این مدلی خلاقانه تره باز اتفاقا خواستم پیشنهادی شبیه به پارک علم و فناری بدم یا حتی مراکز پیشگیری از آسیبهای اجتماعی اما ایده نویی نیست زیاد منتها جنبه معنویش بالاست.
کلا داستان ایده پردازی دنیای خودشو داره و کار هر کس نیست بنظرم

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
دوست عزیز دنیا با رمانتیسیسم و با نگاه فانتزی کار نمیکنه . هستی و زندگی به صورت پیشفرض بر اساس عدالت بنا نشده که شما از انسان و سیستم سرمایه داری انتظار اتوپیا داشته باشی. حالا یک نفر اگر سعی میکنه یه بخشی از درامدش رو به هر شکلی به فردی کمک کنه ,نمیشه و نباید بهش درباره میزان و نحوه کمکش خرده گرفت.اون چیزی که شما مد نظرته اتوپیا هست .

اتو موتو چیه دیگه

آقا 100 میلیارد داری اینو میدی خونه و مغازه میخری میدی اجاره پولشو میدی به یه عده زندگی با کیفیت داشته باشن . نیازی هم نیست برات کاری انجام بدن فقط عشقو حال کنن

الان دوستان میگن این دو خط بالا که من گفتم نمیشه . شدنی نیست . اگه اینکارو بکنه دو سال دیگه ارزش پولش نصف میشه . کل 100 میلیاردش از بین میره . بیرون نشستی میگی لنگاشو بده بالا . سرمایه گذاری بهتر از ملک . ارزش ملک تو یکی دو سال گذاشته چقدر بیشتر شده ؟

تازه این چیری که من گفتم در صورتیه که تو نخوای اونایی که بهشون حقوق میدی برات کار کنن و درامدزایی داشته باشن . حالا ببین اگر کار کنن و یه بخشی از پولتو بهت برگردونن دیگه چی میشه .

ساده ترش این میشه که همین خونه ها و مغازه هایی که با 100 میلیارد خریدیو نصف قیمت بهشون اجازه بدی . میبینی چقدر سادست . تعجب کردی . البته الان خیلیا بخاطر کرونا اینکارو کردن ولی بحث من به کرونا ربطی نداره . درمورد کسی که روزیش از اجاره خونه در میاد هم صحبت نمیکنم باز نیاید چرتو پرت بگین کسی که روزیش از اجاره خونه در میاد چرا باید عاشق چشمو ابرو باشه که میام میزنمتون صدای قرقاوول کنید .

فقط کافیه انسانها برات ارزشمند باشن و پیش خودت بگی منکه میخوام 70 سال عمر کنم خب بیام کاری کنم که 200 تا خانواده هم تو این شرایط بد اقتصادی بد مثل من 70 سال خوب زندگی کنن . حالا اگه سرمایه من توسعه پیدا نکرد ولی ارزشش ثابت موند ایرادی نداره عوضش کمک 800 تا انسان کردم که خوب زندگی کنن و انسانهای بدی نشن . تازه میتونی اونی که بعد پونزده سال یه پول خوبی جمع کرده رو بلندش کنی یکی دیگرو جاش بیاری . اینجوری به تعداد آدمهای بیشتری کمک کردی در طول عمرت مثلا 5 هزار نفر . 5 هزار نفر مثل آدم زندگی کنن بهتر نیست تا 10 هزار نفر مثل بدبختا زندگی کنن ولی سرمایت توسعه پیدا کنه . باید بین خودتو بقیه یکیو انتخاب کنی

تا موقعی که آدمها براتون ارزشمند نباشن نمیتونید درک کنید من چی میگم و باز میگین درستش اینه هر سال سرمایش 90% توسعه پیدا کنه . به والله خود اون صاحب سرمایه بهتر از منو شما میدونه که با حقوق بیشتر دادن به کارگرش سرمایش نابود میشه یا نه نیازی نیست بیاید دو ساعت تایپ کنید تا به من ثابت کنید سرمایش نابود میشه

من میگم چه خوبه افرادی که برات کار میکننو انسانهایی ببینی که لایق خوب زندگی کردن هستن و اگر از دستت بر میاد کاری کنی بفهمن زندگی یعنی چی و بگن خدایا شکرت که مارو آفریدی اگرم از دستت بر نمیاد یا آدمش نیستی (بیزنس من نه ها آدمش) که هیچی

اصلا دلیل اینکه من با این بحث چرتو پرتم مسیر تاپیکو عوض کردم این بود که استارتر یجا گفته بود میخواد به فکر مردم باشه من گفتم اینجوری میتونی به فکر مردم باشی ولی بعدا دیدم میگه بهشون مجسمه سازی یاد میدم که ماهی بگیرن تا آخر عمر هر کی برا خودش ماهانه دو ملیون درامد داشته باشه

خواهشا برگردین به بحث اصلی و بگین استارتر با 100 میلیارد چیکار کنه که سرمایش بعد دو سال سه برابر بشه و بعد چهار سال هفت برابر
یه راه خیلی خوب بگین

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
اتو موتو چیه دیگه

آقا 100 میلیارد داری اینو میدی خونه و مغازه میخری میدی اجاره پولشو میدی به یه عده زندگی با کیفیت داشته باشن . نیازی هم نیست برات کاری انجام بدن فقط عشقو حال کنن

الان دوستان میگن این دو خط بالا که من گفتم نمیشه . شدنی نیست . اگه اینکارو بکنه دو سال دیگه ارزش پولش نصف میشه . کل 100 میلیاردش از بین میره . بیرون نشستی میگی لنگاشو بده بالا . سرمایه گذاری بهتر از ملک . ارزش ملک تو یکی دو سال گذاشته چقدر بیشتر شده ؟

تازه این چیری که من گفتم در صورتیه که تو نخوای اونایی که بهشون حقوق میدی برات کار کنن و درامدزایی داشته باشن . حالا ببین اگر کار کنن و یه بخشی از پولتو بهت برگردونن دیگه چی میشه .

ساده ترش این میشه که همین خونه ها و مغازه هایی که با 100 میلیارد خریدیو نصف قیمت بهشون اجازه بدی . میبینی چقدر سادست . تعجب کردی . البته الان خیلیا بخاطر کرونا اینکارو کردن ولی بحث من به کرونا ربطی نداره . درمورد کسی که روزیش از اجاره خونه در میاد هم صحبت نمیکنم باز نیاید چرتو پرت بگین کسی که روزیش از اجاره خونه در میاد چرا باید عاشق چشمو ابرو باشه که میام میزنمتون صدای قرقاوول کنید .

فقط کافیه انسانها برات ارزشمند باشن و پیش خودت بگی منکه میخوام 70 سال عمر کنم خب بیام کاری کنم که 200 تا خانواده هم تو این شرایط بد اقتصادی بد مثل من 70 سال خوب زندگی کنن . حالا اگه سرمایه من توسعه پیدا نکرد ولی ارزشش ثابت موند ایرادی نداره عوضش کمک 800 تا انسان کردم که خوب زندگی کنن و انسانهای بدی نشن . تازه میتونی اونی که بعد پونزده سال یه پول خوبی جمع کرده رو بلندش کنی یکی دیگرو جاش بیاری . اینجوری به تعداد آدمهای بیشتری کمک کردی در طول عمرت مثلا 5 هزار نفر . 5 هزار نفر مثل آدم زندگی کنن بهتر نیست تا 10 هزار نفر مثل بدبختا زندگی کنن ولی سرمایت توسعه پیدا کنه . باید بین خودتو بقیه یکیو انتخاب کنی

تا موقعی که آدمها براتون ارزشمند نباشن نمیتونید درک کنید من چی میگم و باز میگین درستش اینه هر سال سرمایش 90% توسعه پیدا کنه . به والله خود اون صاحب سرمایه بهتر از منو شما میدونه که با حقوق بیشتر دادن به کارگرش سرمایش نابود میشه یا نه نیازی نیست بیاید دو ساعت تایپ کنید تا به من ثابت کنید سرمایش نابود میشه

من میگم چه خوبه افرادی که برات کار میکننو انسانهایی ببینی که لایق خوب زندگی کردن هستن و اگر از دستت بر میاد کاری کنی بفهمن زندگی یعنی چی و بگن خدایا شکرت که مارو آفریدی اگرم از دستت بر نمیاد یا آدمش نیستی (بیزنس من نه ها آدمش) که هیچی

اصلا دلیل اینکه من با این بحث چرتو پرتم مسیر تاپیکو عوض کردم این بود که استارتر یجا گفته بود میخواد به فکر مردم باشه من گفتم اینجوری میتونی به فکر مردم باشی ولی بعدا دیدم میگه بهشون مجسمه سازی یاد میدم که ماهی بگیرن تا آخر عمر هر کی برا خودش ماهانه دو ملیون درامد داشته باشه

خواهشا برگردین به بحث اصلی و بگین استارتر با 100 میلیارد چیکار کنه که سرمایش بعد دو سال سه برابر بشه و بعد چهار سال هفت برابر
یه راه خیلی خوب بگین

نه عزیزم من اینو نگفتم . در ضمن مجسمه سازی مثاله زوم نکنید همش روی مجسمه سازی . هر نوع بیزینس پول ساز . نجاری - ای مارکتینگ - فروشگاه داری
هر کاری که بشه بدون سرمایه یا سرمایه اندک به درامد زایی خوب رسید .
بنده در مورد اون قضیه که قرمز کردم گفتم بهشون آموزش داده بشه یک هنر پولساز که بتونن درامد خوب داشته باشن و به دیگران مثل خودشون یاد بدن
ممکنه یه نجار ماهی 12 در بیاره یا 15 تومن . ممکنه به کسی که تجارت از طریق اینستا یاد بدی که چه بخری چطور بخری چطور بفروشی طرف ماهی 40 میلیون درامد پیدا کنه
پس صحبت من خیلی با مال شما فرق داشت .

بعد من از صحبتهای شما به این نتیجه رسیدم که سنتون زیاد نیست و سابقه تحارت یا بیزینس ندارید . فقط احساسی حرف میزنید . میخوای من 1000 تا دلیل بیارم
که به کسی که حقش مثلا 3 تومنه چرا نباید 6 تومن داد ؟ تا بدونی چه اتفاقات بدی برای بیزینست رخ خواهد داد هم برای طرف ؟
به چشم بارهااااااااااااااا و بارهاااااااااااااا دیدم که طرف نابود شده . حالا میگی چطور ؟ یه مثال ساده میزنم که برای خودم رخ داد . یک آشپز اومد پیشم که خانوم بود
گفت من فلان جاها کار کردم حق منو درست ندادن من دانشم خیلی زیاده و ما ازش تست گرفتیم دیدیم کارش خوبه . اخلاق عالییییی رفتار عالی سر وقت همه چی عالی
گفتیم تو که 2200 میگرفتی من بهت 3200 میدم ( صحبت الان نیستا چند سال پیشه ) کلییی خوشحال و اینکه من تا پای جونم با شما هستم و این حرفا

گذشت بعد از 5 ماه دیدم رفتاراش داره تغییر میکنه . فاز گرفته که من اینقدر کارم خوبه فقط باید مدیریت کنم و وظیفه من نیست بخوام غذا درست کنم زیر دستام باید درست کنن
اگرم فلانی نمیخواد ایرادی نداره برای من کار ریخته !!! :oops:
بعد دیدم برای ما داره تعیین تکلیف کاری میکنه که باید این کارو کنید اون کارو بکنید دیدم خیلی پررو شده . گفتم اگه میتونی درست کار کنی بمون نمیتونی فردا نیا
گفت اتفاقاااااا فلان شخص گفته داری حیف میشی و کار تو عالیه بیا پیش من بهت ماهی 7 تومن میدم

گفتم پس همین الان برو . گفت 100 % . امار گرفتم دیدم همه جا رفته گفته من 5 میلیون میگیرم از اینا و کار من خیلی بیشتر میرزه و یه جورایی جو درست کرده بود
صاحب یه رستوران هم گفته پس بزار من به این ماهی 2 اضافه تر بدم و بیاد بترکونه . نمیدونست که با مدیریت من بوده که این زیر دستم تونسته مدیریت اشپزخونه کنه
چون خودم 0 تا 100 کار بلدم و سالها مدیر بودم . اینو بردش گفتم خانم فلانی دستت درد نکنه بابت این مدت فقط اینو بدون 2 ماه دیگه که انداختت بیرون فلانی اینجا
دیگه جات نیست و اصلا به فکر برگشت نباش اینو از الان میگم که بعدا ناراحت نشی خندید گفت اونا با من قرار داد 3 ساله میخوان ببندن . گفتم اوکی اما 2 ماه دیگه
نیا پیش من فقط . به خداااااااااااا قسم 2 ماه بعد زنگ زد میتونم برگردم ؟ :eek:

گفتم معلومه که نه . خدا شاهده پیغام پسقام داده بود به پرسنل شما باهاش صحبت کنید بگید منو برگردونه . وقتی رفته بود اونجا 8 تا پرسنلو اخراج کرده بود طرف دید
رستورانش رفته رو هوا همه با هم جنگ دارن انداخته بودش با لگد بیرون . منم نپذیرفتمش و جالبتر اینکه با حقوق 2500 رفت تو یه اغذیه سرد و گرم کوچیک مشغول به کار شد

این یه نمونشه من 1000 تا نمونه دیگه دارم 1000 تومن اضافه کردم حقوقو طرفو جو گرفته فکر کرده این نباشه کارا رو زمین میمونه . شما فقط احساس به خرج میدی
تو اجرا از چیزی خبر نداری . ایشالا رفتی تو بیزینس میفهمی چی به چیه

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
اتو موتو چیه دیگه

یه راه خیلی خوب بگین
پول جهت تسویه بدهیها و اخذ طلبها بوجود آمده اما ثروتمندها باگشو پیدا کردند و با زحمت کمتر، بیشتر کاسب شدند.
کلا ایده تجاری نو به معنای کشف باگ جدید با نهادن تله ای جدید است.
ذات تجارت بی رحمه چونکه بر پایه راحت طلبی فردی و نه اجتماعی بنا شده و با تکیه بر ثروت اندوزی بیشتر و بیشتر چه با جنگ سرد و حتی گرم مانند راکفلرها...
اما دوست ما راست گفت که آرمانشهر یا اتوپیا همیشه در حد رؤیا باقی مونده و این حرفها فعلا خریداری ندارد.
منم معتقدم که ایجاد بالانس کامل بین کسب درآمد و اخلاقگرایی غیرممکنه اما راه دیگری نمیشناسم.
معامله گری حکایت دزدی بود که ۱۰تومن میدزدید اما ۱تومنشو صدقه میداد تا خدا ازش شاکی نباشه چونکه فکر میکرد ثواب کار نیک ده برابره ;)

Last edited:

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
پول جهت تسویه بدهیها و اخذ طلبها بوجود آمده اما ثروتمندها باگشو پیدا کردند و با زحمت کمتر، بیشتر کاسب شدند.
کلا ایده تجاری نو به معنای کشف باگ جدید با نهادن تله ای جدید است.
ذات تجارت بی رحمه چونکه بر پایه راحت طلبی فردی و نه اجتماعی بنا شده و با تکیه بر ثروت اندوزی بیشتر و بیشتر چه با جنگ سرد و حتی گرم مانند راکفلرها...
اما دوست ما راست گفت که آرمانشهر یا اتوپیا همیشه در حد رؤیا باقی مونده و این حرفها فعلا خریداری ندارد.
منم معتقدم که ایجاد بالانس کامل بین کسب درآمد و اخلاقگرایی غیرممکنه اما راه دیگری نمیشناسم.
معامله گری حکایت دزدی بود که ۱۰تومن میدزدید اما ۱تومنشو صدقه میداد تا خدا ازش شاکی نباشه چونکه فکر میکرد ثواب کار نیک ده برابره ;)

چرا شماها انقدر تخیلیش میکنید داستانو . چه فیلمایی نگاه میکنید
آرمانشهر دیگه کجاست ؟ بعد ملارد نرسیده به قرچک

خب اینی که میگی ثروت اندوزی بده پول بیرحمه تجارت نجسه اسکناس لجنه رو بهش میگن مبارزه با سرمایه داری . نمیدوستی ؟
یعنی هر روز که از عمر کره زمین میگذره پولدارا پولدارتر و بدبختا بدبختتر میشن چون پولداره میخواد سرمایشو توسعه بده به هر قیمتی و هیچ هدفی براش بالاتر از این نیستو کاری نداره کارگرش چجوری زندگی میکنه

فکر کردی برای چی تو کشورای دیگه راه پیمایی برای مبارزه با سرمایه داری راه میوفته
فکر میکنی تو کشور ما کی راه میوفته ؟ با وجود این اساتیدی که منو اسکل خطاب میکنن میگن اتوپیا شدید داری هیچوقت . نه اینکه اینا سرمایه دار باشن که این حرفو میزنن نه اینا از منو تو بدبخت ترن ولی هنوز به تفکر اونی که تو خارج میره زیر باتون پلیس ضد شورش بخاطره مبارزه با سرمایه داری نرسیده . ولی شاید بچه هاش یا نوه هاش پیدا کنن این طرز تفکرو

فکر کردی چرا به استارتر میگم فکر توسعه پولت نباش فقط بزا ارزش پولت حفظ بشه ولی باهاش یکار بهتر از توسعه پول انجام بده . خود شما جواب بده توسعه سرمایه کار درستیه اگر باعث بهتر شدن انسانها نشه ؟ از موقع پیدایش انسان رو کره زمین همیشه سرمایه دار در حال توسعه سرمایش بوده فکر میکنی اگر اینکارشون درست بود الان نباید 42 کیلومتر بعد آرمانشهر میبودیم . جالبه که خیلیا به این توسعه سرمایه بدون بهتر شدن زندگی انسانهای دیگه میگن جوهره مرد و افتخارم میکنن بهش

تو خارج طرف ماهی 5 هزار دلار درامد داره و یه تلویزیون 55 اینچ میخره 500 دلار
اینجا یارو ماهی دو ملیون میگیره و یه تلویزیون 55 اینچ 20 ملیونه
یعنی 100 طبقه اختلاف طبقاتی رفاهی . چرا یه جوون باید تا 40 سالگی مجرد باشه و بدوئه دنبال پول . شماها به این میگین زندگی . الان باز بیاید بگین من خودم تو جوونیم یه ایده خیلی خوب داشتم یا مثلا پشت کار داشتم تو 25 سالگی خونه خریدم و امنیت شغلی داشتم تا رفتم خواستگاری بهم زن دادن و خیلیا آرزوشون اینه مثل من بشن پس بقیه هم میتونن و اگر نتونن یعنی خرن حقشونه بدبخت باشن .

شما پستای استارترو بخون
یه روز میگه میخوام کار فرهنگی کنم و به فکر مردم باشم و ماهیگیری یادشون بدم
فرداش میگه نه پرتقال محمود آبادو میبرم دیناموکیف اوکراین بجاش از بصره عراق لوازم لوکس ماشین آلمانی وارد میکنم
الان با لوازم لوکس ماشین کسی ماهیگیری یاد میگیره یا مردم با فرهنگ میشن

%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%AA.jpg

%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86.jpg

Last edited:

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280

خب اینی که میگی ثروت اندوزی بده پول بیرحمه تجارت نجسه اسکناس لجنه رو بهش میگن مبارزه با سرمایه داری . نمیدوستی ؟
یعنی هر روز که از عمر کره زمین میگذره پولدارا پولدارتر و بدبختا بدبختتر میشن چون پولداره میخواد سرمایشو توسعه بده به هر قیمتی و هیچ هدفی براش بالاتر از این نیستو کاری نداره کارگرش چجوری زندگی میکنه

فکر کردی برای چی تو کشورای دیگه راه پیمایی برای مبارزه با سرمایه داری راه میوفته
فکر میکنی تو کشور ما کی راه میوفته ؟ با وجود این اساتیدی که منو اسکل خطاب میکنن میگن اتوپیا شدید داری هیچوقت . نه اینکه اینا سرمایه دار باشن که این حرفو میزنن نه اینا از منو تو بدبخت ترن ولی هنوز به تفکر اونی که تو خارج میره زیر باتون پلیس ضد شورش بخاطره مبارزه با سرمایه داری نرسیده . ولی شاید بچه هاش یا نوه هاش پیدا کنن این طرز تفکرو

فکر کردی چرا به استارتر میگم فکر توسعه پولت نباش فقط بزا ارزش پولت حفظ بشه ولی باهاش یکار بهتر از توسعه پول انجام بده . خود شما جواب بده توسعه سرمایه کار درستیه اگر باعث بهتر شدن انسانها نشه ؟ از موقع پیدایش انسان رو کره زمین همیشه سرمایه دار در حال توسعه سرمایش بوده فکر میکنی اگر اینکارشون درست بود الان نباید 42 کیلومتر بعد آرمانشهر میبودیم . جالبه که خیلیا به این توسعه سرمایه بدون بهتر شدن زندگی انسانهای دیگه میگن جوهره مرد و افتخارم میکنن بهش

یعنی 100 طبقه اختلاف طبقاتی رفاهی . چرا یه جوون باید تا 40 سالگی مجرد باشه و بدوئه دنبال پول . شماها به این میگین زندگی . الان باز بیاید بگین من خودم تو جوونیم یه ایده خیلی خوب داشتم یا مثلا پشت کار داشتم تو 25 سالگی خونه خریدم و امنیت شغلی داشتم تا رفتم خواستگاری بهم زن دادن و خیلیا آرزوشون اینه مثل من بشن پس بقیه هم میتونن و اگر نتونن یعنی خرن حقشونه بدبخت باشن .

شما پستای استارترو بخون
فرداش میگه نه پرتقال محمود آبادو میبرم دیناموکیف اوکراین بجاش از بصره عراق لوازم لوکس ماشین آلمانی وارد میکنم

%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86.jpg
به حرفهای شما میگن هرزه نگار یا اسپم چونکه بی ربط به موضوع تاپیک هست و مکانشو اشتباهی انتخاب کردید.

ali998

Registered User
لایک‌ها
774

شما پستای استارترو بخون

داداش شما پولاتون رو بذل و بخشش کنید به دیگران که حال کنن و بگن خدایا شکر که ما رو آفریدی...
چه اصراری دارید ایشون رو قانع کنید..

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
شما پستای استارترو بخون

پسر خوب تو چی میزنی بعد میای تکست میدی ؟ حد اقل چیزیو میزنی نوشته های منو درست بخون . اولا نمیدونم چرا این قدر حرصی هستی
انگار الان پولای تورو بالا کشیدیم داریم باهاش بیزینس راه میندازیم

دوما الان من جنس بخوام بیارم چه ربطی به ماهیگیری داشت ؟ چون سوادتم کمه نمیتونی درست تحلیل کنی
گفتم دوست دارم به عده ای ماهیگیری یاد بدم الان چه ربطی به لوازم ماشین که میخوام بیارم داره ؟

بیزینس ماشین یه طرفه صادرات میوه یه طرفه یاد دادن ماهیگیری یه طرف ! باید پول در بیاری که بتونی به بقیه هم کمک کنی
اصلا چه ربطی اینا به هم داره ؟ شما پولاتو برو کلا ببخش به نظرم خیلی بهتره چون اگر پولی هم دستت باشه بیشتر به خودت لطمه میزنی
من از این میترسم یه دفه با چاقویی چیزی خودتو بکشی به خدا . آروم باش پسر خوب یهو سکته میکنی

Last edited:

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
به حرفهای شما میگن هرزه نگار یا اسپم چونکه بی ربط به موضوع تاپیک هست و مکانشو اشتباهی انتخاب کردید.

تا ده تا پست قبلتر هرزه نگار نبود پستام و شما با ده نفر دیگه حتی خود استارتر تو ده صفحه نقدش میکردین اما الان حرفای ما شد سیاه نمایی

داداش شما پولاتون رو بذل و بخشش کنید به دیگران که حال کنن و بگن خدایا شکر که ما رو آفریدی...
چه اصراری دارید ایشون رو قانع کنید..

من اصراری ندارم کسیو قانع کنم ایشون گفت دوست دارن به فکر مردم باشن منم نظرمو گفتم . گفتم اگر انسان ها واقعا برات مهم هستن فکر توسعه چند برابری پولت و درامد ماهی 10 میلیارد بعد یکسال نباش یخورده سرعتشو بیار پایینتر بجاش به فکر مردم باش . اینا همه تو پستای اول تاپیک هست . بنظر شما اشتباه کردم ایدمو گفتم ؟ جالبه ده نفر اومدن جواب مارو دادن تا این لحظه حتی خود استارتر اونم درحالی که مضمون همه پستای من تو این تاپیک یکیه ولی یهو پستامون از ظهر امروز به بعد شد بی ربط به موضوع تاپیک

پسر خوب تو چی میزنی بعد میای تکست میدی ؟ حد اقل چیزیو میزنی نوشته های منو درست بخون . اولا نمیدونم چرا این قدر حرصی هستی
انگار الان پولای تورو بالا کشیدیم داریم باهاش بیزینس راه میندازیم

دوما الان من جنس بخوام بیارم چه ربطی به ماهیگیری داشت ؟ چون سوادتم کمه نمیتونی درست تحلیل کنی
گفتم دوست دارم به عده ای ماهیگیری یاد بدم الان چه ربطی به لوازم ماشین که میخوام بیارم داره ؟

بیزینس ماشین یه طرفه صادرات میوه یه طرفه یاد دادن ماهیگیری یه طرف !
اصلا چه ربطی اینا به هم داره ؟ شما پولاتو برو کلا ببخش به نظرم خیلی بهتره چوت اگر پولی هم دستت باشه بیشتر به خودت لطمه میزنی
من از این میترسم یه دفه با چاقویی چیزی خودتو بکشی به خدا . آروم باش پسر خوب یهو سکته میکنی

کمرتون درد نگیره این همه بیزنسو یجا با هم بلند میکنید

Last edited:

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
به موجب ماده ۱۳۴ قانون مالیات‌های مستقیم، مدارس غیرانتفاعی و موسسات آموزشی معاف از پرداخت مالیات هستند. این در حالی است که این موسسات به‌صورت کاملا انتفاعی و مانند یک بنگاه اقتصادی عمل می‌کنند.
به دلیل معافیت مالیاتی بخش آموزش و عدم شفافیت ناشی از اعطای معافیت، رقم دقیق و مستندی از میزان درآمد موسسات آموزشی در دست نیست و باید به اظهارنظرهای مسئولان بسنده کرد. بنابر اظهارات دکتر بطحایی وزیر سابق آموزش و پرورش، این موسسات سالی ۴۰ هزار میلیارد تومان گردش مالی دارند.
دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
خلاصه تاپیک تا اینجا ، هرکی پولداره بده به کسایی که نداره ، تا اونا هم خوشحال باشن
هفته ای یروزم بره خونه مردم ، کف خونشون رو طی بکشه که دعای خیرشون پشت سرشون باشه
774.gif

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
کمرتون درد نگیره این همه بیزنسو یجا با هم بلند میکنید

من ندیده میگم شما زیر 25 سال سنت و تا حالا بیزینس نکردی ولی به جاش فیلم احساسی زیاد دیدی
بابک بختیاریو میشناسی ؟ صاحب برند آیس پک . میدونی چند تا بیزینس داره ؟ بالای 15 تا
میدونی چند نفرو استخدام کرده ؟ بالای 300 نفر مستقیم و 1200 نفر غیر مستقیم و 5000 نفر غیر غیر مستقیم

الان کار بدی کرده ؟ آیس پک گلدن بری فرشک تنورک چاکوچ یه مدل بستنی 2 مدل پیتزا باتری ماشین نقاشیم یه مدل پزشکی نورون سایکولوژی و ...
نه کمرش شکسته نه آدم بدیه نه کسی از دستش ناراخته همه هم دعاش میکنن
البته اگررر قبلش از شما مشاوره میگرفت الان پولاشو داده بود به بقیه و تو خونه مورتال کمبت میزد

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
خلاصه تاپیک تا اینجا ، هرکی پولداره بده به کسایی که نداره ، تا اونا هم خوشحال باشن
هفته ای یروزم بره خونه مردم ، کف خونشون رو طی بکشه که دعای خیرشون پشت سرشون باشه
774.gif

دهنت سرویس :D:D:D

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
من ندیده میگم شما زیر 25 سال سنت و تا حالا بیزینس نکردی ولی به جاش فیلم احساسی زیاد دیدی
بابک بختیاریو میشناسی ؟ صاحب برند آیس پک . میدونی چند تا بیزینس داره ؟ بالای 15 تا
میدونی چند نفرو استخدام کرده ؟ بالای 300 نفر مستقیم و 1200 نفر غیر مستقیم و 5000 نفر غیر غیر مستقیم

الان کار بدی کرده ؟ آیس پک گلدن بری فرشک تنورک چاکوچ یه مدل بستنی 2 مدل پیتزا باتری ماشین نقاشیم یه مدل پزشکی نورون سایکولوژی و ...
نه کمرش شکسته نه آدم بدیه نه کسی از دستش ناراخته همه هم دعاش میکنن
البته اگررر قبلش از شما مشاوره میگرفت الان پولاشو داده بود به بقیه و تو خونه مورتال کمبت میزد
بابک بختیاری اونقدرا ازش شناخت ندارم اما بیشتر حس میکنم کپی کاره تا کارآفرین خلاق

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
نه خدای فرنچایز ایرانه . برند ساز فوق العادس
بیشتر بخاطر آیس پک معروف شد وگرنه یادمه چند سال پیش رستوران ساده ای تاسیس کرده بود و واسه افتتاحش به سبک دمده، ماهی صفت رو دلقک تبلیغاتی کرده بود و ملت گوشت به دندون میکشیدند لااقل انتظار داشتم رستوران گیاهخواری با این همه اسم و رسم فرهنگ سازی میکرد.

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
بیشتر بخاطر آیس پک معروف شد وگرنه یادمه چند سال پیش رستوران ساده ای تاسیس کرده بود و واسه افتتاحش به سبک دمده، ماهی صفت رو دلقک تبلیغاتی کرده بود و ملت گوشت به دندون میکشیدند لااقل انتظار داشتم رستوران گیاهخواری با این همه اسم و رسم فرهنگ سازی میکرد.
فرهنگ سازی با برند سازی و فرنچایز فرق داره ها !
دنبال پوله دنبال فرهنگ سازی نیست

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
من گلزارو از نزدیک میشناسم . کافیه بفهمن الان تو این رستورانه شیشه های رستورانو خورد میکنن داداش چی داری میگی ؟
من شده 200 میلیون بهش بدم بگم فقط بیا اینجا ورزشتو بکن شک نکن انجام میدم
حتی 500 میلیونم بگیره میدم بهش . هنوز نمیتونی حتی تصور کنی اسمش بیاد چه اتفاقاتی میفته
حالا یکی مثل شما ممکنه اونو در پیت بدونه یکی نه . مهم اینه ما هدفمون باهاش چیه ؟ جذب مشتری خفن
آیا جواب میدهد ؟ 1000000 % بلهههه
اسمش بپیچه گلزار فلان جا باشگاه و استخر میره بسه فقط اسمش
ما برای راه اندازی رستوران یه هنرپیشه در پیتتتتتتتتتت آوردیم دقت کن در پیتتتتتتتتتتتتتت که از دید من تو درجه 3 4 هستش رستوران منفجر شد
تا 6 ماه میومدن میگفتن فلانی اینجا غذا خورده ؟ :D :D :D کجای کاری برادر هنوز هموطناتو نشناختی با کریم شیشه ای هم بندری میزنن
خدا بیامرز نادر بروسلی که اصلا سلبریتی و هنر مند و اینا نیست اومد اون شب رستوران شلوغ افتضاح شد همه باهاش عکس هم میگرفتن
اونم یه رستوران 2 طبقه با ظرفیت 150 نفر دیگه تا ته خطو برو
تو کیش کنسرت داشت همین گلزار که اینقدر بلیط هاش کم فروخته بود که رایگان راه میدادن سالن پر بشه

در حالی که روز قبلش بهنام بانی تمام بلیط هاش فروخته شده بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا