• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بت های روزانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
یعنی شانس را می بینید. گفتم بازی رئال و الچه 3 بر یک به نفع رئال میشه. تا الان که دقیقه 41 بازی هست. این گونه هست
ضریب نتیجه اگر تا پایان همین باشه. ضریب نتیجه ی دقیق بود 251 . حالا حساب بکنید.

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
یعنی شانس را می بینید. گفتم بازی رئال و الچه 3 بر یک به نفع رئال میشه. تا الان که دقیقه 41 بازی هست. این گونه هست
ضریب نتیجه اگر تا پایان همین باشه. ضریب نتیجه ی دقیق بود 251 . حالا حساب بکنید.
یعنی 300 دلار میزاشتی الان خونه خریده بودی :general304:

alirezaseyfallahe

Registered User
لایک‌ها
130
چن دلار بشه میرزه به حساب پلنت اف بت لطفا جواب بدید دوستان

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
یعنی 300 دلار میزاشتی الان خونه خریده بودی :general304:
نه گفتم تا الان درست در اومده. اگر نتیجه اخر بازی هم همین باشه. ضریبش این بود.
درست یادمه نوشته بود 3 بر یک ضریب رئال 251
اگر تا اخر این باشه. فقط یک افسوس می ماند.

alirezaseyfallahe

Registered User
لایک‌ها
130
این پیش بینی بین دیقه شص یک تا هفتادو ونج الان لاویو اموده تیم برنده دوتا جلو بود ضریب بردش سیزده بود زدم به بدن سیزده دلار بردم حیف کم پول گذاشتم

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
اقای با افتخار 13 صفحه خوندم شما فقط بعد نتیجه بازی میگی من درست پیش بینی کردم . خب جلو جمع شما که استادی بگو ما چی بزنیم امشب که درس در بیاد که بعد بازی ببینیم چه کاره ای
ایشون لاین نمی زارن فقط تو بعضی بازی ها میگن کدوم رو بزنید
چن دلار بشه میرزه به حساب پلنت اف بت لطفا جواب بدید دوستان
مبالغ کمتر از 1 دلار هم میشه گذاشت

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
این پیش بینی بین دیقه شص یک تا هفتادو ونج الان لاویو اموده تیم برنده دوتا جلو بود ضریب بردش سیزده بود زدم به بدن سیزده دلار بردم حیف کم پول گذاشتم
اشتباه نمیکنی؟ ضریب تیم برنده سیزده بود؟؟ الان بردی؟ یه اسکرین ازش میگیری بذاری

ارسال شده توسط نیوآیپد سیمکارت خور ۶۴ گیگ فروشی!

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
داداش نمیخوام ناراحتت کنم ولی حدس میزنم سوتی دادی احتمالا نتیجه مساوی بوده در اون زمان گفته شده !!!

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
داداش نمیخوام ناراحتت کنم ولی حدس میزنم سوتی دادی احتمالا نتیجه مساوی بوده در اون زمان گفته شده !!!

ایشون قطعا سوتی داده
این مدل شرطها نتیجه اون زمان رو درنظر نمیگیرن و جدای از اون نتیجه شرط رو مطرح میکنن

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
حاجی چه فرقی داره عکس گذاشتی دیگه همونه
فقط مهم نحوه آنالیز بازی هست که این روش رو تو بدست آوردی
که هر بازی رو نمیزنی و وقتی میزنی درست از آب در میاد

اغلب كم بت ميزنم دوست ندارم وقتم رو بيهوده تلف كنم بشينم پشت نت يك دلار 10 دلار بزارم استك ثابتم دارم براي بازي هاي مختلف بتونم سود كنم نميخوام بيشتر وقتم رو رو بت بزارم به خودم اعتماد دارم اگه وقت بزارم رو بت ميتونم ماهي به راحتي 50 هزار تا در بيارم ولي ارزشش رو نداره بايد از زندگي لذت برد براي ايجاد احساس هيجان و تفريح و كسب درامد بت زد.منتظر بازي شكار هستم كه بهش اعتماد كرد وقتي زدي نتيجه اي كه بخواي رو بگيري شما صبر كن بت زدم برات ميفرستمم حس تايپ كردن نيست بيام اناليز رو برات بنويسم بايد يك ساعت تايپ كنم برات.

alirezaseyfallahe

Registered User
لایک‌ها
130
اقا نوشته بود برنده در بازه شص تا هفتادو پنج که یه تیم دو هیچ جلو بود

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
پول بت سنگینه انگار! برکت نداره اصلا! زیاد نمیشه! چندساله بت میزدم به این نتیجه رسیدم! تو خیلی از زمینه ها تو فضای مجازی کار کردم! نمونه هاش تو امضام هست! ولی بت هم یکی از اونها بود به این نتیجه رسیدم بت پولش یه طوریه! کلا چون باخت و از دادن سرمایه داره یه جوریه! در کل انکار نمیکنم که سود بزرگی داره و همچنین خیلی هم پول خوبی به آدم میده و وجدان آدم هم آرومه ولی پولی که میده انگار از بین میره همش!!!!

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
اغلب كم بت ميزنم دوست ندارم وقتم رو بيهوده تلف كنم بشينم پشت نت يك دلار 10 دلار بزارم استك ثابتم دارم براي بازي هاي مختلف بتونم سود كنم نميخوام بيشتر وقتم رو رو بت بزارم به خودم اعتماد دارم اگه وقت بزارم رو بت ميتونم ماهي به راحتي 50 هزار تا در بيارم ولي ارزشش رو نداره بايد از زندگي لذت برد براي ايجاد احساس هيجان و تفريح و كسب درامد بت زد.منتظر بازي شكار هستم كه بهش اعتماد كرد وقتي زدي نتيجه اي كه بخواي رو بگيري شما صبر كن بت زدم برات ميفرستمم حس تايپ كردن نيست بيام اناليز رو برات بنويسم بايد يك ساعت تايپ كنم برات.
حرف های یک روز معمولی در ابادان :general304::general707:

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
اقای با افتخار 13 صفحه خوندم شما فقط بعد نتیجه بازی میگی من درست پیش بینی کردم . خب جلو جمع شما که استادی بگو ما چی بزنیم امشب که درس در بیاد که بعد بازی ببینیم چه کاره ای

من استاد نيستم.مشتي از نمونه خروار بت هام بود براي نمونه گذاشته بودم لازم هم نميبينم براي اثبات خودم براي استفاده شما لاين بزارم خودم رو به حد كافي اثبات كردم.شما بعد بازي نتيجه بت هات رو بزار ما ببينيم جيگرمون حال بياد

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
من استاد نيستم.مشتي از نمونه خروار بت هام بود براي نمونه گذاشته بودم لازم هم نميبينم براي اثبات خودم براي استفاده شما لاين بزارم خودم رو به حد كافي اثبات كردم.شما بعد بازي نتيجه بت هات رو بزار ما ببينيم جيگرمون حال بياد
اقا من حرفی ندارم تاپیکم نمیخوام الکی منحرف کنم . شما که خروار خروار میبتی ( بت میکنی :general304:) و زیر 50 هزار تا (دلار؟یورو؟ پوند؟ :general210:) نمیزاری، اقا بفرما ما چی بزاریم خب . یدونه قبل بازی بگو/
شما هر چی میگی میفرمایی این بازیه خوبیه روش کار کنید .:general304:

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
اقا من حرفی ندارم تاپیکم نمیخوام الکی منحرف کنم . شما که خروار خروار میبتی ( بت میکنی :general304:) و زیر 50 هزار تا (دلار؟یورو؟ پوند؟ :general210:) نمیزاری، اقا بفرما ما چی بزاریم خب . یدونه قبل بازی بگو/

در جریان نیستی
ایشون قبل از بازی هم لاین گذاشته اینجا
بذارید تاپیک روالش حفظ بشه

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340

در جریان نیستی
ایشون قبل از بازی هم لاین گذاشته اینجا
بذارید تاپیک روالش حفظ بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا