• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بت های روزانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
چه قدر جالبه بنده در چند روز پیش بهتان پیام دادم. و الانم چند بار ازتان سوالی را پرسیدم و جواب نمی دهید.
امیدوارم موفق باشید.
ولی یک سوال این ادرس سایتی که دادید
بت ات هوم . ایا فیلتره یا نه

دوست من وقت كردم جواب ميدم اين دوست عزيزمون
chanceller
10 روزه پيام ميده يه كار كوچيكي داره كارش رو راه بندازم وقت كافي ندارم كارشون رو حل كنم ازبس شخص بزرگواري هستند خجالت ميكشم جوابشون رو بدم شما انتظار داري هر وقت دوست داشتي پاسخ بدم بهتون

حرف های یک روز معمولی در ابادان :general304::general707:

ممنون دوست عزيز

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
اقا نوشته بود برنده در بازه شص تا هفتادو پنج که یه تیم دو هیچ جلو بود

شما در این مدل شرط ها باید نتیجه رو صفر صفر در نظر بگیری و ببینی در اون بازه زمانی چی پیش میاد
یعنی اگه شما برنده رو تیمی که دو هیچ جلو بوده انتخاب کرده باشی و دقیقه هفتادوپنج بازی همچنان دو هیچ مونده باشه شما شرط رو باختی!
در صورتی میبری که نتیجه بشه سه هیچ
حتی اگه سه یک هم بشه باختی

ارسال شده توسط نیوآیپد سیمکارت خور ۶۴ گیگ فروشی!

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
در جریان نیستی
ایشون قبل از بازی هم لاین گذاشته اینجا
بذارید تاپیک روالش حفظ بشه

داداش توجه نكني بهتره
كساي هستند تو اين تاپيك حتي نميدونن اندر اور چي هست ميكس چي هست از قوانيين سايت هاي بت اشنايي ندارن تا ديروز پرسو جو ميكردن الان مي بينم دارن لاين مي فروشن با هزار تا قسم از من دو روز پيش لاين گرفته امروز فهميدم لاين رو فروخته به يه بدبختي به همين خاطر تو تاپيك لاين نميزارم

اقا اين موارد پيش نميومد براي بستن دهن همچين فردي چند تا لاين ضريب بالا مي ذاشتم از حساب هاي موجوديم تو چند تا سايتم عكس مي ذاشتم تا بدونه چي به چي هست كي چي كاره هست

milad144

Registered User
لایک‌ها
262
FC Empoli
Arsenal FC - Southampton FC
این دوتا بازی منو بیچاره کردند
بیشتر پولامو اینجا زدم

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
اینجوری تر و خشک رو باهم میسوزونی
باز همون ماجرای قبلی تکرار شد

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
FC Empoli
Arsenal FC - Southampton FC
این دوتا بازی منو بیچاره کردند
بیشتر پولامو اینجا زدم

ارسنال مسخره ترین و مزخرفترین تیم دنیاس! اصلا هیچ شکی توش نیست! انگار بازیکن هاش فلج هستن تو زمین!!!!!!!!

milad144

Registered User
لایک‌ها
262
یه عده الکی میان این تایپک رو خراب می کنند اولا داشت خوب پیش می رفت

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
داداش توجه نكني بهتره
كساي هستند تو اين تاپيك حتي نميدونن اندر اور چي هست ميكس چي هست از قوانيين سايت هاي بت اشنايي ندارن تا ديروز پرسو جو ميكردن الان مي بينم دارن لاين مي فروشن با هزار تا قسم از من دو روز پيش لاين گرفته امروز فهميدم لاين رو فروخته به يه بدبختي به همين خاطر تو تاپيك لاين نميزارم

اقا اين موارد پيش نميومد براي بستن دهن همچين فردي چند تا لاين ضريب بالا مي ذاشتم از حساب هاي موجوديم تو چند تا سايتم عكس مي ذاشتم تا بدونه چي به چي هست كي چي كاره هست
اقای دهن راست شما توهین میکنی من شما رو در حد و اندازه ای نمیدونم باهات دهن به دهن بشم دیگه هم کاری با شما ندارم تموم. اما شما که تو خونه میزنی من ده ساله توی کازینو های مختلف دنیا میرم بت میزنم پس لطفا چیزی نگو امثال این بلف شما رو زیاد دیدم تو کشورای مختلف اما اکثرا هندی و پاکستانیان که ایم حد بلف میزنن .به من هم مربوط نیست شاید حال کنی بگی من 50هزار دلار میبرم روزی.
من اینا رو گفتم که کسی از بچه های اینجا با چوب شما نیفتن تو چاه و جلوی سو استفاده های احتمالی رو بگیرم . تمام! خلاص!

rezakha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
این هم بت امشب من داشت میباخت 6-3 شد ست اخر تنیس هست خدا رو شکر من یه بیماری گرفتم اون هم داره میبازه باز دلار میزارم :D :| قبلم الان داره از جا در میاد به خدا 7 دلار رو داشتم از دست میدادم :D
حدودا 2.5 دلار الان شده 19.85 :D طمع نکنید :D

فایل های ضمیمه

• Snapshot_2014-09-23_230633.png
    Snapshot_2014-09-23_230633.png
    16.4 KB · نمایش ها: 30

khunires

لایک‌ها
4,947
این هم بت امشب من داشت میباخت 6-3 شد ست اخر تنیس هست خدا رو شکر من یه بیماری گرفتم اون هم داره میبازه باز دلار میزارم :D :| قبلم الان داره از جا در میاد به خدا 7 دلار رو داشتم از دست میدادم :D
حدودا 2.5 دلار الان شده 19.85 :D طمع نکنید :D

آقا مراقب باش تنیس خیلی چرته بت هاش! قوانین بازیهای زن و مرد رو بخون فرق داره! نوع بازی فینال بازی شهری استانی رو بخون قوانین بازی ها فرق داره! حتی تو کدوم کشور برگزار میشه هم قوانینش فرق داره! بازی های فرانسه تایمش بیشتره ولی بقیه مثلا نیست! کلا در جریان باش پولت نبپره!

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
اینجوری تر و خشک رو باهم میسوزونی
باز همون ماجرای قبلی تکرار شد

خوب شما باشي چي كار ميكني

طرف امده با هزار خواهش تمنا قسم دادن مظلوم نمايي كرده بهش لاين رو دادم رفته به چند نفر رو فرخته پولش رو گذاشته جيبش
امروز خبر دار شدم به كسي كه لاين رو فروخته يكي از بچه هاي پي تي هست بهم ايميل زده گفته كه از فلان كس لاين رو خريده متوجه شدم از افراد همين تاپيك هست.كه من لاين رو بهش دادم لاين رو طرف فروخته ببين انصاف هست ؟

كسي كه لاين ميفروشه دروغ ميگه خوب لاين صد درصد داره چرا خودش زندگيش رو نميفروشه روش بزاره ببره بعضي از افراد حماقت مي كنند لاين مي خرن

جزوه اي كه توضيحات سايت هاي بت رو بدون هيچ چشم داشتي براي دانلود گذاشتم همه استفاده كنند تو چند جا ديدم خيلي مطالبش خيلي گنگ تر بود در قبال زير مجموعه فعال شدن در سايت ها بهشون ميدادن تا طرف اگه باخت پورسانت خودش رو بگيره در حالي كه تو جزوه اي كه من گذاشتم خيلي روان تر توضيح داده در قبال جزوه هم از كسي چيزي نخواستم

ملت ما مفت خور بار امدن مفت چيزي رو بهشون بدي انتظارات نابجا دارن

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
آقا مراقب باش تنیس خیلی چرته بت هاش! قوانین بازیهای زن و مرد رو بخون فرق داره! نوع بازی فینال بازی شهری استانی رو بخون قوانین بازی ها فرق داره! حتی تو کدوم کشور برگزار میشه هم قوانینش فرق داره! بازی های فرانسه تایمش بیشتره ولی بقیه مثلا نیست! کلا در جریان باش پولت نبپره!
تنیس تایمی نیست khunires جون که:D . فرقشون توی تو ر های مختلف دنیان که بعضی ها اماتورن همهشون امکان باخت و بردشون معلوم نیست چجوریه . اونا رو نباید بست اصلا و من یه بار بد جور باختم یه 1.03 رو :general306:

khunires

لایک‌ها
4,947
تنیس تایمی نیست khunires جون که:D . فرقشون توی تو ر های مختلف دنیان که بعضی ها اماتورن همهشون امکان باخت و بردشون معلوم نیست چجوریه . اونا رو نباید بست اصلا و من یه بار بد جور باختم یه 1.03 رو :general306:

همون دیگه! آدمو دیوانه میکنه این تنیس! باور کن یه بازی تا دقیقه 156 رفته بود تموم نمیشد که :| بلاخره باخت تموم شد:general304::general304::general304::general304:

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
خوب شما باشي چي كار ميكني

طرف امده با هزار خواهش تمنا قسم دادن مظلوم نمايي كرده بهش لاين رو دادم رفته به چند نفر رو فرخته پولش رو گذاشته جيبش
امروز خبر دار شدم به كسي كه لاين رو فروخته يكي از بچه هاي پي تي هست بهم ايميل زده گفته كه از فلان كس لاين رو خريده متوجه شدم از افراد همين تاپيك هست.كه من لاين رو بهش دادم لاين رو طرف فروخته ببين انصاف هست ؟

كسي كه لاين ميفروشه دروغ ميگه خوب لاين صد درصد داره چرا خودش زندگيش رو نميفروشه روش بزاره ببره بعضي از افراد حماقت مي كنند لاين مي خرن

جزوه اي كه توضيحات سايت هاي بت رو بدون هيچ چشم داشتي براي دانلود گذاشتم همه استفاده كنند تو چند جا ديدم خيلي مطالبش خيلي گنگ تر بود در قبال زير مجموعه فعال شدن در سايت ها بهشون ميدادن تا طرف اگه باخت پورسانت خودش رو بگيره در حالي كه تو جزوه اي كه من گذاشتم خيلي روان تر توضيح داده در قبال جزوه هم از كسي چيزي نخواستم

ملت ما مفت خور بار امدن مفت چيزي رو بهشون بدي انتظارات نابجا دارن
به نظر من شما یا به کسی لاین ندین یا اگه هم قصد دارین بدین تو تاپیک بزارین تا سوء استفاده نشه

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
اقای دهن راست شما توهین میکنی من شما رو در حد و اندازه ای نمیدونم باهات دهن به دهن بشم دیگه هم کاری با شما ندارم تموم. اما شما که تو خونه میزنی من ده ساله توی کازینو های مختلف دنیا میرم بت میزنم پس لطفا چیزی نگو امثال این بلف شما رو زیاد دیدم تو کشورای مختلف اما اکثرا هندی و پاکستانیان که ایم حد بلف میزنن .به من هم مربوط نیست شاید حال کنی بگی من 50هزار دلار میبرم روزی.
من اینا رو گفتم که کسی از بچه های اینجا با چوب شما نیفتن تو چاه و جلوی سو استفاده های احتمالی رو بگیرم . تمام! خلاص!

تابحال اينجا لاين گذاشتم كسي به زمين نخورده لاين گذاشتم برد شده طرف مياد ضريب نهايت 1.20 بر ميداره برد ميشه حال ميكنه ضريب 3 گذاشتم برد شده ديگه بيشتر از اين كسي ادعا داره لاين بزاره استفاده كنيم
به جز چند نفر معدود نديدم جيگر داشته باشند ضريب بالا رد كنند

mortezairan

Registered User
لایک‌ها
66
تابحال اينجا لاين گذاشتم كسي به زمين نخورده لاين گذاشتم برد شده طرف مياد ضريب نهايت 1.20 بر ميداره برد ميشه حال ميكنه ضريب 3 گذاشتم برد شده ديگه بيشتر از اين كسي ادعا داره لاين بزاره استفاده كنيم
به جز چند نفر معدود نديدم جيگر داشته باشند ضريب بالا رد كنند
شما ضریب بالا بذار جیگرش با ما ول کن حرف بقیه رو شما فقط روزی یکی بذار اما بازی باشه ها ;) دمت گرم ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا