برگزیده های پرشین تولز

بحث در مورد شرکتهای گارانتی کننده ی قطعات

ARH

Registered User
لایک‌ها
4
سوكت جديده AMD كه باسه Opteron‌ها هست اينجوريه : 1207 تا پين داره
1760_large_lga_opteron_bottom.jpg

http://www.techpowerup.com/index.php?13058

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
علیرضا جان چه ربطی به شرکتهای گارانتی کننده ی قطعات داره :D :blush:

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
سلام به همه
آقا یک سوال
نمایندگی پایونیر تو ایران چیه؟
شماره تلفن داره؟؟؟

mohsenD

Registered User
لایک‌ها
0
این تاپيک واسه اینه که تجربیات خودتونو در مورد گارانتی هایی که بهشون مراجعه کردین برای تعمیر یا تعویض قطعاتتون، بنویسيد.
آیا راضی بودید یا نه ؟

فکر میکنم این مطلب خیلی بتونه به بقیه برای خرید قطعات جدید کمک بکنه، مخصوصا اینکه اینجا ایرانه و خدمات گارانتی خیلی جدی گرفته نمیشه. حالا اگه یه شرکت گارانتی دهنده، خدماتش جالب نیست چرا باید با این وضع ادامه بده؟ ناسلامتی کلی داره پول گارانتی میگیره! باید به بقیه معرفی بشه تا مجبور بشه کیفیتشو بالا ببره و بلعکس اگه یکی هم هست که کیفیت خوبی رو ارائه میده، به بقیه معرفیش کنیم.

حالا اگه کسی در این رابطه تجربه‏ای داره اینجا بنویسه (لطفا از تبلیغ کردن مثبت یا منفی برای شرکتی خودداری کنید)

mohsenD

Registered User
لایک‌ها
0
حالا تجربه خودم در این مورد:

در حدود یکسال پیش من یک RAM 512 با گارانتی Fortex (فورتکس) خریداری کردم که چند وقت پیش به مشکل برخوردم. بعد از کلی گشتن آدرسشو (میدون ولیعصر) پیدا کردمو به اونجا رفتم. مسئول اونجا بعد از گرفتن رم من گفتش که یک هفته دیگه زنگ بزنید که من معترض شدم و ایشون با بی احترامی گفتش که رم نداریم همینی که هست. خلاصه بعد از یک هفته تماس گرفتم و باز هم خبری نبود. دوباره چند روز بعد تماس گرفتم و همون جواب همیشگی که دیگه گفتم وصل کنید به رییس. رییسشون هم زیاد با کارمنداش فرقی نداشت (بی‏ادب و بی‏منطق). گفت رم شما از جنس نامرغوب بوده و ما الان از اون مدل نداریم (آخه یکی نیست بگه تو چرا رم نامرغوب رو گارانتی کردی که الان توش بمونی). حالا باید یه مقدار هنگفتی (نزدیک به قیمت یک رم دیگه) پول بدی تا ما بهت یه رم دیگه بدیم یا اینکه ما پول رم خودتو پس میدیم، میتونی هم صبر کنی تا ما یه رم مثل رم خودت بهت بدیم ولی زمانش معلوم نیست (ممکن بود یکی دو سالی بدون کامپیوتر باشم که قطعا میمردم :D ).
حالا چقدر پول میدن؟ به اندازه نصف قیمت یه رم معمولی. این دیگه آخر نامردی بود.
یکی دو روز صبر کردم و وقتی دیدم که فایده ای نداره رفتم پولشو گرفتم، کلی گذاشتم روش و یه رم دیگه خریدم تا کارام لنگ نمونه. :(
نکته ای که در مراجعه دوباره به اونجا متوجه شدم این بود که روی اعلامیه ای نصب در شرکت مذکور نوشته شده بود: شرکت در قبال رم های SD فروخته شده (با گارانتی مادام العمر) به علت قدیمی شدن آن، هیچگونه مسوولیتی ندارد!
آخه یکی نیست به اینا بگه اگه یکی رمش خراب شده چیکار باید بکنه؟ خوب رمشو بگیرید حالا یه پولی هم ازش بگیرید یه رم با تکنولوژی جدید بهش بديد یا اینکه معادلش بهش پول بديد. احتمالا شرکت فورتکس معنای مادام العمر رو متوجه نشده!

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
1- این تاپیک جاش تو قسمت مشاوره خرید هست
2- تو قسمت مشاوره برای خرید چنین تاپیکی وجود داشت کافی هست. صفحه های قبلش رو نگاه کنید.

من واقعا نمیدونم چه کار کنم!!!!!!!!!!!!!!!

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خواستم این تاپیک رو بیارم بالا که از زدن تاپیک ها تکراری دوستان اجتناب کنن.

اینجانب

Registered User
لایک‌ها
0
میدونید گارانتی رم هایDDR twinmos با کجاست؟ با دریا کامپیوتر است یا . . .
آیا این شرکت اعتبار کافی دارد؟ کسی تا بحال برای کاری سر و کارش به آنها افتاده؟
با تشکر

اینجانب

Registered User
لایک‌ها
0
میدونید گارانتی رم هایDDR twinmos با کجاست؟ با دریا کامپیوتر است یا . . .
آیا این شرکت اعتبار کافی دارد؟ کسی تا بحال برای کاری سر و کارش به آنها افتاده؟
با تشکر
یعنی این رم و این شرکت اینقدر شناخته نشده هستند؟ :wacko:

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
بله دريا كامپيوتر شركت معتبري هست. هم تو تو بازار رضا و هم تو بازار ايران فروشگاه داره. خيالت راحت باشه

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
با سلام به همه
تا چند وقته دیگه آدرس اکثر گارانتی های قطعات رو اینجا مینویسم اکثرشو جمع کردم فقط یه چند تایی مونده امیدوارم به درد دوستان بخوره​

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
با سلام به همه دوستان
همانطور که قول داده بودم لیست شرکتهای گارانتی کننده رو برای اولین بار تا جایی که میتونستیم جمع آوری کردیم و توی لینک زیر گذاشتیم اگه گارانتی نیاز داشتید که در لیست نبود با بخش پشتیبانی تماس بگیرید
http://lioncomputer.ir/garanty/

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ممنون جناب حسيني . كار خوبي بود

heavaz60

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان
همانطور که قول داده بودم لیست شرکتهای گارانتی کننده رو برای اولین بار تا جایی که میتونستیم جمع آوری کردیم و توی لینک زیر گذاشتیم اگه گارانتی نیاز داشتید که در لیست نبود با بخش پشتیبانی تماس بگیرید
http://lioncomputer.ir/garanty/

بسیار کار مفیدی انجام دادید و همین کار باعث شده خود من حداقل روزی 1 بار به سایت زیبای شما سر بزنم.

اگه لطف کنید زمینه فعالیت این شرکت ها رو هم به اون جدول اضافه کنید که دیگه حرف نداره.

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
بسیار کار مفیدی انجام دادید و همین کار باعث شده خود من حداقل روزی 1 بار به سایت زیبای شما سر بزنم.

اگه لطف کنید زمینه فعالیت این شرکت ها رو هم به اون جدول اضافه کنید که دیگه حرف نداره.

خواهش میکنم دوست عزیز . راستش خیلی چیزها توی ذهنم هستش ولی واقعا بعضی وقتها وقت نمیکنیم که انجامش بدیم ولی در مورد نظرتون ممنونم حتما در مورد زمینه فعالیت شرکتها تحقیق میکنم و حتما انجام وظیفه میکنم . و امیدوارم که دوستان به ما در راهی که پیش داریم همیاری کنن

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
آقا يکي به ما کمک کنه
آدرسي شماره اي ردي چيزي از گارنتي پيشتازان سخت افزار PFT برتر کسي نداره

بالا