برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون فیلم های ایرانی(آخرین فیلمی که دیدم)

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
سربلند, خیلی دوست دارم ببینمش ولی هنوز فرصت نشده, به نظر میاد شکستی تجاری باشه, به هر حال ساختش هم ریسک بوده ...

Sarboland_p_306988.jpg

من یادمه تو سینماها که تبلیغ اینو پخش میکردن (تو بهار!) مردم کلی حال کرده بودن و رفته بودن پرسیده بودن از مسئولان سینما که این فیلم کی اکران میشه. سینمادارها هم پیش بینی کرده بودن که این فیلم موقع اکرانش خوب میفروشه.

پ.ن : البته من جزو اون مردم نبودم. این خبر رو همون موقع ها سایت سوره گذاشته بود !

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
این فیلم الان مدتهاست که اکران هستش...چندوقت پیش هم تلویزیون داشت یه نقدی روی این فیلم میکرد و اگه درست ذهنم یاری کنه کارگردان همین فیلم بود میگفتن اصلا جایی در سینمای هالیوود از لحاظ اعتبار و این چیزها نداره و به نوعی یه کارگردان ترد شده هست و با اینکه کارهای خوبی داشته و فکر کنم گفت ضد آمریکایی یا یه همچین چیزی و حتی همین فیلم نامزد یه مورد اسکار شده نه کارگردانی( دقیق یادم نیست)

اول اینکه داستان رو در Spoiler میذارن, در مورد De Palma هم بین 6-7 فیلمی که ازش دیدم بخوام میانگین بگیرم, بدم نیومد
Black Dahlia رو هم آندرریتد میدونم, تم نوآری هم که داره ازش خوشم میاد

گروه سینماهای آزاد دقیقآ چه سینماهایی هستند؟!

والا من هم دقیق نمیدونم

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
گروه سینماهای آزاد دقیقآ چه سینماهایی هستند؟!

۱۴ سینمای آزاد تهران به نام‌های اریكه‌ ایرانیان، آستارا، پارس، فلسطین، پایتخت، بولوار، حافظ، كارون، جی، پیام، دهكده، آسمان آبی، فرهنگسرای نیاوران و موزه سینما

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
اول اینکه داستان رو در Spoiler میذارن
حق با شماست..درستش کردم..:)

گفتگو با سعيد تهراني بازيگر و كارگردان فيلم سربلند....لینک

Last edited:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
۱۴ سینمای آزاد تهران به نام‌های اریكه‌ ایرانیان، آستارا، پارس، فلسطین، پایتخت، بولوار، حافظ، كارون، جی، پیام، دهكده، آسمان آبی، فرهنگسرای نیاوران و موزه سینما

آقا خیلی تشکر

در این قسمت تذکری بود که بعد از اصلاح شدن مورد خطا ادیت شد

Last edited:

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
از فردا هم قراره فیلم ریسمان باز به اکران در بیاد....

19_861030_L600.jpg

20_861030_L600.jpg

22_861030_L600.jpg

emadorandi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خبری در مورد خواب تلخ و آتشکار نیست؟

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
آغاز "ریسمان باز" با هشت و "حقیقت گمشده" با هفت سینما

Rismane_Baaz_pl_839871.jpg

اکران عمومی فیلم‌های سینمایی "ریسمان باز" مهرشاد کارخانی و "حقیقت گمشده" ساخته محمد احمدی از چهارشنبه 30 مردادماه آغاز می‌شود.
"حقیقت گمشده" که در بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، از فردا در سینما فرهنگ، آزادی، فلسطین، مرکزی، اریکه ایرانیان، ایران و حافظ به نمایش درمی‌آید. تبلیغات خیابانی این فیلم که پخش آن بر عهده فیلمیران است، از فردا و پخش تیزر آن از هفته آینده از تلویزیون آغاز خواهد شد.

فیلم سینمایی "حقیقت گمشده" بر اساس فیلمنامه محمود غلامی و خطیبی در قالب سه داستان موازی نگاهی به زندگی سه خانواده دارد که تقدیر باعث ارتباط بین آنها می‌شود. در این فیلم حمید فرخ‌نژاد، پریوش نظریه، حبیب دهقان‌نسب، احمد مهرانفر، ستاره چالاکی و مریم ***** به ایفای نقش می‌پردازند و تهیه‌کنندگی آن را حسین صابری بر عهده داشته است.

"ریسمان باز" که پخش آن بر عهده گویافیلم است، از چهارشنبه 30 مرداد در سینماهای عصر جدید ، ایران ، آزادی ، گلریز ، اریکه ایرانیان ، پارس، فردوسی و سعدی آغاز خواهد شد. نصب بیلبوردهای فیلم به تازگی آغاز شده و پخش تیزر آن از فردا شروع خواهد شد. هفته آینده به تعداد سینماهای نمایش‌دهنده این فیلم افزوده می‌شود.

خلاصه داستان:

"ریسمان باز" روایتگر قصه دو دوست است که 24 ساعت مهلت دارند یک گاو را از پائین شهر به شمال شهر برسانند. فیلمنامه فیلم را کارخانی و بابک پناهی به اتفاق هم نوشته‌اند و پژمان بازغی، بابک حمیدیان، نرگس محمدی و کرامت رودساز در آن بازی کرده‌اند.

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
فیلم ریسمان باز با دو روز نمایش 4 میلیون تومان فروش کرد..

جدول فروش

Conrad...sps

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سلام کسی میدونه فیلم حرکت اول کی قراره اکران بشه ؟؟؟ ممنون میشم اگه زود جوامو بدید.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
سلام کسی میدونه فیلم حرکت اول کی قراره اکران بشه ؟؟؟ ممنون میشم اگه زود جوامو بدید.

هنوز به اون مرحله نرسیده که تاریخ اکرانش رو اعلام کنن. هنوز تو مرحله تدوین هست فکر کنم !

پ.ن : به شدت منتظر دیدن دوباره کنعان هستم :rolleyes:

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
این فیلم سینمایی «روز برمي‌آيد» ساخته «بيژن ميرباقري» پس از دو سال، از چهارشنبه آينده (13 شهريور) به اكران عمومي درمياد.

یه سری توضیحات ازش سرچ کردم:

Yekta_Naser_s_270870.jpg

«روز بر مي‌آيد» آخرين ساخته بيژن مير باقري كه در جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر به نمايش درآمد، از روز چهارشنبه در سينماهاي تهران اكران مي‌شود.
بنا بر اين گزارش، مؤسسه بين‌المللي فيلم ايران اين فيلم را پخش مي‌كند. اين مؤسسه همچنين فيلم «دو زن» ساخته منيژه حكمت را نيز براي نمايش در عيد فطر آماده پخش دارد كه آنونس‌ آن (ساخته شده توسط سامان مقدم) از چندي پيش در سينماهاي گروه عصر جديد به روي پرده رفته است.
به گزارش فارس، ميرباقري «روز برمي آيد» را به تهيه‌كنندگي سعيد شاهسواري در گروه فيلم و سريال شبكه سوم سيما ساخته و داستان آن در اسفند 57اتفاق مي‌افتد.
در فيلم قصه زني روايت مي‌شود كه سال ها پيش از انقلاب در زندان بوده و به همراه همسرش كه از انقلابيون است به قصد استراحت به نقطه‌اي كوهستاني مي‌رود. آنها در سفر با مردي آشنا مي‌شوند كه زن معتقد است بازجوي او بوده است.
داريوش فرهنگ، يكتا ناصر، ناصر آقايي و مهران رجبي بازيگران فيلم «روز برمي‌آيد» كه بر اساس فيلمنامه سعيد شاهسواري ساخته شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

مشاهده اطلاعات کامل فیلم

//

خیلی گشتم دنبال منبعی که تبلغ وتریلری از فیلم های سینمایی اکران شده در ایران رو داشته باشه و جمع آوری کرده باشه ولی چیزی ندیدم..کسی سراغ نداره؟

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
بسیار منتظرم دعوت برسه شیراز با این تبلیغ جالبش

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
فیلم سه زن رو می رم فقط به خاطر کارگردانش منیژه حکمت
دعوت هم که ابراهیم هست ببینیم ایندفعه چه آشی درست کرده ببینیم :)
کنعان هم که تو جشنواره دیدم ولی دوباره قصد دارم برم ببینم چون خیلی خوشم اومد :)

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
فیلم کنعان

302tm4x.jpg

کاری از : مانی حقیقی

با حضور : محمدرضا فروتن ، ترانه علیدوستی ، بهرام رادان و افسانه بایگان

داستان چالشهای زندگی یک زوج

فیلم بسیار لذت بخشی بود ! از ساختار و بازیهای بسیار قوی برخوردار بود

4.jpg

مخصوصا ترانه علیدوستی که نقشی مسن تر از خودشو بازی میکرد ، بسیار عالی و منطقی تو نقش خودش فرو رفته بود و البته از گریم خوبش هم نمیشه گذشت

فقط به نظرم پایان بندیش خیلی شتابزده صورت گرفت .. با نتیجه گیری و تصمیم ترانه علیدوستی هم نتونستم کنار بیام .. رابطه ترانه و رادان هم درست مشخص نشد و فکر کنم اغماض داشت

9 از 10

یادداشتی بر فیلم «کنعان»؛ ساخته‌ی مانی حقیقی

عکسهای فیلم

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
آمار فروش گيشه‌ي سينماها
«دعوت» فروشش از مرز 231 ميليون تومان گذشت

به گزارش خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، طبق اعلام پخش‌كنندگان فيلم‌ها، «دعوت» ساخته ابراهيم حاتمي‌كيا كه در 15 سينما درحال اكران است با فروش 36 ميليوني شب گذشته‌اش، مجموع فروشش به 231 ميليون تومان رسيد.

و «كنعان» ماني حقيقي با 117 ميليون تومان در رتبه‌ي دوم فروش قرار دارد، «كنعان» ماني حقيقي هم پنج‌شنبه گذشته 20 ميليون فروش داشته كه مجموع فروش آن در 14 سينما به 117 ميليون تومان رسيده است.

فيلم «سه زن» منيژه حكمت با فروش 11 ميليون در شب گذشته مجموع فروشش در 13 سينما به 60 ميليون تومان رسيده است.

«آواز گنجشك‌ها» مجيد مجيدي هم كه در 14 سينما اكران مي‌شود، پنج‌شنبه 11 ميليون فروخته كه مجموع فروش اين فيلم به 48 ميليون تومان رسيده است.

فيلم «نسكافه داغ داغ» به كارگرداني علي قوي‌تن هم بعد از 15 روز در 12 سينما 45 ميليون فروخته است.

بالا