برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
تهران. الان کمی بهتر شده ولی قبلا کلا قطعی نداشت. امیدوارم موقت بوده باشه.
مخابرات تا چتد وقت پیش بد نبود. الان ولی افتضاح شده.
قطعی های زیاد و پشتیبانی در فاجعه. واقعا یک مشت آدم ابله بی سواد اونجا نشستن و مثلا به مشترک ها جواب میدن. هر دفعه ده دقیقه باید منتظر بمونی تا به یکی وصل بشه. کارشناسه هم از هیچی سر در نمیاره و انگار یه کتاب یا جزوه جلوش هست که بسته به نوع سوال طرف یک جمله رو مدام تکرار می کنه. یه کمی هم بحث کنی عصبانی میشه!!
تازه جدیدا دزد هم شدن و ترافیک داخلی رو بین الملل و چهار برابر حساب میکنن

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
درباره اینترنت مخابرات مشهد نمیدونم اما اینو می دونم که شاتل هیچ مزیتی نسبت به مخابرات نداره شاید بدتر هم باشه

شما اینترنت برای چه استفاده ای می خواید و بودجتون چقدره ؟
بفرمایید تا بهترین گزینه در مشهد رو پیشنهاد بدم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
دوستان کسی VADSL از مخابرات گرفته ؟ من سرویس ADSL مخابرات دارم راضی نیستم پینگش بالاست برای اینستاگرام هم خیلی صفحات رو کند باز میکنه

mk67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من اینترنت محابرات دارم
سرعت و کیفیت ش خوبه ولی قطعی دارم.اومدن خط رو چک کردن سز خط snr 27گرفتن منم سیمکشی داخلی رو عوض کردم بازم بعضی وقت ها قطع میشه و دوباره وصل میشه
چیکار کنم؟ مودم رو چطوری چک کنم مطمعن بشم سالمه؟
vsl بگیرم مشکلم حل میشه نزذیک مرکز هستیم

Ali.Ghasemi

Registered User
لایک‌ها
104
من اینترنت محابرات دارم
سرعت و کیفیت ش خوبه ولی قطعی دارم.اومدن خط رو چک کردن سز خط snr 27گرفتن منم سیمکشی داخلی رو عوض کردم بازم بعضی وقت ها قطع میشه و دوباره وصل میشه
چیکار کنم؟ مودم رو چطوری چک کنم مطمعن بشم سالمه؟
vsl بگیرم مشکلم حل میشه نزذیک مرکز هستیم

هر چیزی رو خط دارید بردارید نویز گیر / تلفن / دزدگیر/ صفر بند و هر چیزی که می تونه به تلفن متصل بشه و حتی دوشاخه باید ساده باشه و اگر چند ساعت قطعی نداشتید بدونید مشکل یکی از این وسایل تو خونه هست مثل نویز گیر یا تلفن بی سیم

mk67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ممنونم از جوابتون
مودم و تلفن حونه رو دو تا پریز جدا گانه هست.بعد هم اکثرا قطعی تو غروب به بعد و شب هستش ولی روز هم اتفاق می افته

SNR Margin​
:​
23.0​
5.3​
db
Line Attenuation​
18.3​
14.2​
db
Data Rate​
10999​
977​
kbps
Max Rate​
24032​
951​
kbps
CRC​
3​
28​

Ali.Ghasemi

Registered User
لایک‌ها
104
ممنونم از جوابتون
مودم و تلفن حونه رو دو تا پریز جدا گانه هست.بعد هم اکثرا قطعی تو غروب به بعد و شب هستش ولی روز هم اتفاق می افته
این مورد تو همون زمان برسی کنید اگر مشکل بود احتمالا مشکل خود مخابرات هست

mk67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بابا بیچاره ها دوبار فقط اومدن دم در خط رو چک کردن
snr میگیرن میگه خوبه کابل بیرونیت هم سالمه
قطع میشه چراع adslخاموش میشه دوبارع وصل میشه

Ali.Ghasemi

Registered User
لایک‌ها
104
عرض کردم وقتی که همه چیز اکی هست دیگه مشکل از خود شرکتش هست یا داخل خود مرکز مخابرت

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
بابا بیچاره ها دوبار فقط اومدن دم در خط رو چک کردن
snr میگیرن میگه خوبه کابل بیرونیت هم سالمه
قطع میشه چراع adslخاموش میشه دوبارع وصل میشه
ممکنه مودم خراب شده باشه، با یک مودم دیگه چک کنید.

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
اینترنتم 8 مگ هستش اما سرعت روی 256 هست حداکثر
کارشناس هم فرستادن و الکی هزینه گذاشت روی دستم اما مشکل حل نشده
مشکل چی میتونه باشه و راه حلش چیه ؟
حتی خط رو چک کردم و نوشته 8 مگ اما در واقع 2مگ هست که 256 سرعتش هست .

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
سلام
منم سرویس 8 مگ دارم 150 کیلوبایت میده . ما هم از هزار تا سامانه و اینا پیگیری کردیم 195 هم پاسخگو نیست . مشکل جایی نیست بیخود نگرد . مشکل خودشونن که حتی توانایی ارائه یک سرویس از رده خارجی مثل adsl رو ندارن.

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
منم سرویس 8 مگ دارم 150 کیلوبایت میده . ما هم از هزار تا سامانه و اینا پیگیری کردیم 195 هم پاسخگو نیست . مشکل جایی نیست بیخود نگرد . مشکل خودشونن که حتی توانایی ارائه یک سرویس از رده خارجی مثل adsl رو ندارن.

چه میشه کرد ؟ کنسل کنیم بره ؟
این همه حجم دارم با این سرعت مسخره هیچ کاری نمیشه کرد بازی آنلاین هم اکثر وقت ها پینگ بالا هست نت خط هم که حجم کم قیمت سر به فلک کشیده
همراه اولم که اینجا افتضاحه پینگش تا ۱۰۰۰ میره تو بازی
دیگه نمیدونم چیکار کنم ! راهی نیست .

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
من قبلا برای مغازه داییم ADSL مخابرات گرفتم سرعتش بالاتر از 2مگ نمی‌رفت با اینکه خط فیبر بود و تا 24مگ میکشید. من برای ماه بعدش رفتم رو خط دومش باز ADSL مخابرات گرفتم با اینکه جفت خط ها شرایط یکسانی دارن خط دوم راحت تا 16مگ سرعت میده. اون مشکل گیر کردن روی 2مگ از سیستمشونه که ظاهرا نمیدونن چطوری حلش کنن.

mk67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من الان کابل مستقیم دوباره وصل کردم فقط از سر خط به مودم ، تلفن خونه قعطه .دیگه قطعی ندارم ولی snrاز دیروز که وصل کردم تا الان کمتر شده یعنی دیروز 25.9 این حدود بود الان شده 24 ! دلیلش چیه ؟
اگه بخوام خط تلفن رو هم وصل کنم چیکار کنم که دوباره اینترنت قطع نشه؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من الان کابل مستقیم دوباره وصل کردم فقط از سر خط به مودم ، تلفن خونه قعطه .دیگه قطعی ندارم ولی snrاز دیروز که وصل کردم تا الان کمتر شده یعنی دیروز 25.9 این حدود بود الان شده 24 ! دلیلش چیه ؟
اگه بخوام خط تلفن رو هم وصل کنم چیکار کنم که دوباره اینترنت قطع نشه؟
شما باید بری سرخط که میاد منزل ببینی توی کدام پریز یا جعبه تقسیم هست، یک اسپلیتر بگذاری اونجا. یک خط بدی به پریزهای تلفن بره، یک خط هم یک راست از پشت اسپلیتر بکشی تا مودمت

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
من قبلا برای مغازه داییم ADSL مخابرات گرفتم سرعتش بالاتر از 2مگ نمی‌رفت با اینکه خط فیبر بود و تا 24مگ میکشید. من برای ماه بعدش رفتم رو خط دومش باز ADSL مخابرات گرفتم با اینکه جفت خط ها شرایط یکسانی دارن خط دوم راحت تا 16مگ سرعت میده. اون مشکل گیر کردن روی 2مگ از سیستمشونه که ظاهرا نمیدونن چطوری حلش کنن.

بعد شکایت یه سری تماس گرفتن گفتن بررسی میکنیم ببینیم از چیه بهتون اطلاع میدیم
اگه از سیستم باشه میتونم پس یه سرویس جدید ۸ یا ۱۶ بگیرم ..گیر نمیکنه روی ۲ مگ دوباره؟

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
درود خدمت دوستان گرامی !
حجم دزدیه مخابرات خیلی جالبه ! هر 29 ام به 29 ام باید حساب کاربری شما شارژ بشه
تاریخ 25 ام حجم تموم شد من یه بسته 10 گیگ بین الملل خریدم ! تموم شد 2 روزه ! نمیدونم به چه صورت چون هیچ استفاده خاصی نکرده بودم دانلود نکرده بودم
دوباره خرید کردم 28 ام شب تموم شد باز ! صبر کردم ساعت از 12 بگذره بریم توی تاریخ 29 ام و حساب شارژ بشه که مجبور به خرید دوباره شارژ نشم
ساعت 1 شب شد دوباره چک کردم دیدم حساب شارژ نشده مجبور شدم دوباره 3 گیگ حجم بخرم ! داشتم از یه سایتی خرید میکردم مجبور بودم حجم بگیرم , خریدم تمومش شد 3 صبح 29 ام ! چک کردم دیدم حجم جدید به حساب اضافه شده ولی 70 گیگ ازش کم شده !!!!
فرداش زنگ زدم به مخابرات به پشتیبانی میگم توی 2 ساعت هنوز شارژ نشده حساب ما چرا حجم ازش کم شده ؟ میگه حتما استفاده کردید ! میگم شما میتونی با نت 4 مگ که در حد 3 مگ سرعت دانلود میده و پایدار نیست این مقدار حجم رو توی 2 ساعت تموم کنی ؟ میگه اره !! کجا فرار کنیم از دست این ادما ؟ به کدوم سیاره ؟ به کی شکایت کنیم ؟ خسته شدیم والا
یه مشت ادم نادون رو گذاشتن پشتیبانی میخوای زنگ بزنی باید 20 بار زنگ بزنی یکی لطف کنه بعد 5 دقیقه منتظر موندن قطع نکنه
زنگ میزنی به دروغ میگن سیستم قطعه کارتو انجام ندن ! من بیشتر از 14 ساله از نت زغالی دیال اپ و کارت اینترنت خریدن تا الان دارم از اینترنت استفاده میکنم , مدرکم توی همین حوزه س , کارم همینه , بعد پشتیبان نت مخابرات به من فرق چراغای مودم رو توضیح میده ! به دروغ به من میگه فلان چیزو من فقط دسترسی دارم برای شما انجام میدم ! فکر میکنن ما کوریم نمیبینیم از توی پنل حساب کاربری مشترک خودش میتونه سرویسشو تغییر بده ! :)
نمیدونم چرا هیچکس کارشو درست انجام نمیده ! الان سیم کشی قدیمی تلفن ها باعث شده اینجا به ما اینترنت بیشتر از 4 مگ ندن برای منزل , سیم کشی منازل تا مخابرات رو هم ما باید عوض کنیم ؟ پول مالیات و ابونمان خط که شما استفاده بکنی نکنی روی قبض همه مشترکین میاد برای چیه پس؟ این همه ساله زیرساخت ها چرا درست نشده ؟ چرا درست نمیشه ؟ پینگ که نداره , سرعتم که نوسانش به قدری زیاده من تا حالا ندیدم سرعتی که با شما قرارداد دارن رو بدن
انقدر توی همه چیز دزدی و کارشکنی شده کسی درست کار بکنه ادم باید تعجب کنه , انقدر همیشه اینترنت مخابرات مشکل داشته همه عادت کردن دیگه , یه مدت خیلی جالب بود ساعت 12 به بعد یا 1.2 ظهر به بعد قطع میشد اینترنت تا ساعت 8.9 شب بعد خودش درست میشد , بعد 4 بار زنگ زدن و 4 هفته گذشتن بلاخره درست شد
اصن مشکل اینترنت انقدر یه چیز عادی شده که من تا حالا نشده هر چند وقت یه بار زنگ نزنم به پشتیبانای مخابرات , فک کنم یه حس علاقه ای به هم دیگه پیدا کردیم انقدر حرف زدیم من از مشکلات ام میگم اونا ام دروغ میگن رابطه خیلی رمانتیکی شده :)

Ali.Ghasemi

Registered User
لایک‌ها
104
سلام

دو تا دلیل بیشتر نداره یا خط شما 8 مگ یا سرعت خریداری نمیکشه یا اینکه بخاطر مشکل دیوایس وایفا هست

بالا