برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
orn
یه نگاهی بنداز

همه اینا رو دیدم مثلا UMB , DEGO و UMA

ولی از یکی دو هفته پیش که cover جمع کرد و رفت همه ش شک میکنم اینام یه سرمایه ای بریزیم روشون جمع نکنن برن تلاشمون هیچ بشه

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
avax
dot
cake
algo
hbar
ctsi
ramp
sol
near
cream
akro
ankr
من از اینا میخرم
ولی دنبال یه چیزی هستم که مثل sol پتانسل داشته باشه یه پول درست و درمانی ازش در بیاد

LUNA رو هم نگاه کن، به نظرم پتانسیل داره.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
علت رشد اخیر CELR رو میدونی؟ توی همین چند روز اخیر بالای 100 درصد کشید بالا.

تو این کانال یه چیزایی نوشته

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
ولی دنبال یه چیزی هستم که مثل sol پتانسل داشته باشه یه پول درست و درمانی ازش در بیاد

عشق فقط یک کلام ergo علیه السلام. :cool:

به نظرم به دلایل متعددی نسبت ریسک به ریوارد خوبی داره:

max supply کمتر از اتریوم ,فقط 97 میلیون

همکاری مستقیم با کاردانو. تا وقتی برای کاردانو هایپ و مارکت باشه برای ergo هم فرصت رشد هست

قابلیت ماین شدن داره و بعد از اینکه ماین اتریوم تموم بشه احتمالا تعداد زیادی از ماینرها میرن سمت ergo

مارکت کپ پایین

و در نهایت اینکه هنوز تو خیلی از اکسچنج ها لیست نشده. وقتی لیست بشه احتمالا یه رشد چشمگیر داشته باشه

*توصیه مالی نیست,با تحقیق و در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم بگیرید.

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
812
بعضی جاها گویا گفته شده که بایننس قبول کرده اطلاعات مالی کاربرها رو به سازمانهای مالیاتی بده ، دیروز تو چت پاپلیک تریدینگ ویو یه نگاه کردم ، اکثر کاربرهای خارجی داشتن درباره این موضوع صحبت می کردن ، اونایی که اونور هستن وقتی صحبت از مالیات می شه تن و بدنشون می لرزه و وحشتناک از پرونده های مالیاتی می ترسن
دوستانی که می خوان وریفای بایننس انجام بدن خیلی مراقب باشن ، اینکه الان یسری سایت ها با اسم و مشخصات شما براتون وریفای میکنن ، مشخصه که با یسری تکنیک ها براتون آیدی کارت خارجی جعل می کنن ، اگر قرار بشه بایننس اطلاعات کاربران رو به کشورها بده ، احتمال شناسایی اکانت هایی با مشخصات جعلی زیاده .. هر چند بستگی به اون کشور داره اما به هر حال ریسک بزرگیه ، مگر اینکه اکانتتون رو یه دوست ، فامیل یا آشنای مورد اطمینانی با مسئولیت مالیاتی خودش اکانت رو به نام خودش وریفای کنه که هیچکسی همچین کاری نمی کنه ، من از یکی از دوستای خیلی صمیمی تو هلند خواستم اینکارو برام بکنه ، خیلی راحت آب پاکی رو ریخت رو دستم و گفت اصلا همچین کاری نمی کنم البته من حق رو بهش میدم

بنظر من دیگه با بایننس برای همیشه خداحافظی کنید

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
بعضی جاها گویا گفته شده که بایننس قبول کرده اطلاعات مالی کاربرها رو به سازمانهای مالیاتی بده ، دیروز تو چت پاپلیک تریدینگ ویو یه نگاه کردم ، اکثر کاربرهای خارجی داشتن درباره این موضوع صحبت می کردن ، اونایی که اونور هستن وقتی صحبت از مالیات می شه تن و بدنشون می لرزه و وحشتناک از پرونده های مالیاتی می ترسن
دوستانی که می خوان وریفای بایننس انجام بدن خیلی مراقب باشن ، اینکه الان یسری سایت ها با اسم و مشخصات شما براتون وریفای میکنن ، مشخصه که با یسری تکنیک ها براتون آیدی کارت خارجی جعل می کنن ، اگر قرار بشه بایننس اطلاعات کاربران رو به کشورها بده ، احتمال شناسایی اکانت هایی با مشخصات جعلی زیاده .. هر چند بستگی به اون کشور داره اما به هر حال ریسک بزرگیه ، مگر اینکه اکانتتون رو یه دوست ، فامیل یا آشنای مورد اطمینانی با مسئولیت مالیاتی خودش اکانت رو به نام خودش وریفای کنه که هیچکسی همچین کاری نمی کنه ، من از یکی از دوستای خیلی صمیمی تو هلند خواستم اینکارو برام بکنه ، خیلی راحت آب پاکی رو ریخت رو دستم و گفت اصلا همچین کاری نمی کنم البته من حق رو بهش میدم

بحث مالیات رو یکی از همین اهراز کنندههای فیک پیشنهادش این بود که کشور امارات باشه که مالیات نمیگیره دیگه صحت این صحبت رو باید دوستان دوبی نشین بگن

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
balancer بخریم یا خیر؟

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71

می دونید نحوه محاسبه مالیات بایننس تو کشور های مختلف چجوریه؟
فرمول هر کشور رو جایی نوشته؟

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
812
می دونید نحوه محاسبه مالیات بایننس تو کشور های مختلف چجوریه؟
فرمول هر کشور رو جایی نوشته؟

یه api دارن بنام Tax Reporting Tool که از طریق اون داده های مالیاتی رو ایجاد میکنن، اما لیست کاملی از کشورهایی که باهاشون همکاری میکنن رو اعلام نکردن، بطور مشخص فقط اسم امریکا ، کانادا ، استرالیا و انگلستان رو بردن ، اما مطمئنا فقط این چهار تا کشور نیست ، تا حدودی نحوه ی محاسبه ش هم بر اساس تکس ریت کشورها متفاوته اما اینجا بصورت حدودی توضیح داده

البته چند تا کشور هستن که مالیاتی روی ترید و نگهداری کریپتو نمیگیرن مثل امارات که دوستان اعلام کردن

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
سپتامبر هیچ وقت ماه خوبی برای بیت کوین نبوده، تقریبا میشد از اول ماه منتظر این ریزش ها بود، اول ماه یه مقدار نقد کرده بودم و دیروز یه مقدار خریدم (الگوراند، فرانت و ...)

بالا