برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع Upgrade & Downgrade ٠

h-g-h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه مشکلی داشتم اگر کسی علتش رو میدونه لطفا بگه
من هر موقع می خوام رامی رو بریزم سر گوشیم از WM6 به WM6 وقتی مراحل کار تموم میشه و گوشیم ریست میشه می فهمم که فقط یه Hard reset انجام شده و هیچ فرقی با قبلش نکرده
از WM5 به WM6 هم خود رام نصب میشه ولی هیچ کدوم از برنامه هاش نصب نمیشه
همه این هایی که گفتم مربوط به نصب کردن رام با RUU بود ولی هر موقع رام رو با برنامه ای Flash می کنم این مشکلا پیش نمیاد فقط باید 1 یا 2 ساعت صبر کنم تا کامل نصب بشه
کسی علتش رو میدونه ؟

به وبلاگ من مراجعه كنيد :
http://h-g-h.blogfa.com/

3.jpg

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام بچه ها آقا الان چه رام جدیدی برای kaiser اومده که واقعا به درد بخوره
خودم چند تا رام دیدم که فقط تنها فرقش باطری بود که اونم زیاد محصوص نبود و به کار من نمیاد
اساتید چه رامی رو پیشنهاد میکنند که واقعا ارزش عوش کردنش رو داشته باشه آخه این اورجینال خودش اصلا مشکل نداشته تا حالا (خدا رو شکر)
در کل نظرتون چیه
رام آفیشیال براش اومده؟

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بچه ها لطفاً من را راهنمایی کنید که چطور میتوانم wm6 روی Hyundai A200 را به wm5 برگردونم!!!
پست اول تاپیک A200 را هم خوندم و رام سومی را هم دانلود کردم. اما نمیدونم چجوری میره توی نصب رام...

ممنون

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بچه ها لطفاً من را راهنمایی کنید که چطور میتوانم wm6 روی Hyundai A200 را به wm5 برگردونم!!!
پست اول تاپیک A200 را هم خوندم و رام سومی را هم دانلود کردم. اما نمیدونم چجوری میره توی نصب رام...

ممنون

مشکلم با حل نصب یک رام WM5 حل شد.
ممنون

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
سلام دوستان
اين نام فايل رام براي Htc Kaiser هست.
ttn_6_032_8351.cab

ميخواستم ببينم اين شماره اي که در نام اين فايل موجود هست يعني چي!؟!

چه چيزي رو نشون ميده؟
ممنون

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
من یک جمین دارم ، الان روش ویندوز موبایل ورژن 6.1 هست ، می خوام رام رو به Shadow Touchedition تغییر بدم ، رام رو دانلود کردم و دشتگاهم هم G4 هست ، ویندوز لپ تاپ هم ویستا هست ، وقتی می خوام Update کنم ، گوشی ریست میشه و میره روی اون صفحه که 3 رنگ هست اما هنوز شروع نکرده داخل کامپیوتر ارور میده که برنامه آپدیت با مشکل مواجه شده و خودش می بندتش .

مشکل از کجاست ؟

delapi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر همه دوستان

نحوه DOWNGRADE کردن گوشیهای سری (HERMES(VODAFOFONE VPA COMPACT III
را میخواستم.لازم به تذکر است که من برای نصب WM6 گوشی رو HARDSPL هم کردم.
آیا همون فایل اجرایی ROM را اجرا کنم کافیه؟

با تشکر

delapi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ماشاالله چقدر این بخش فعاله.................!!!!

فکر کنم هرکی حال داشته باشه جواب میده!!!!!!!!!!!!!!

XONIX_JAM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان عزیز

من یه سی دی ویندوز 2006 برای جم از تهران خریدم و...

ولی هنگام نصب یه پیغامی مبنی بر قطعی یا خاموش شدن گوشی داد و از برنامه خارج شد

و حالا دیگه نه ویندوز 2003 نصب میشه نه گوشی بالا میاد

ایا برنامه ای یا راحلی برای مشکل من دارین

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
با سلام به دوستان عزیز

این اشتباهی هست که همه بچه ها میکنن بابا از این cd ها ویندوز نریزید:blush:

mohsen_h رو پیدا کن تو همین فروم مشگلت رو حل میکنه:blush:

XONIX_JAM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان عزیز

با سلام دوباره
مشکل راه اندازي ايمت جم حل شد
من با ويستا نتونستم ويندوز 2003 رو روي ايمت برگردونم اما با ويندوز xp اين کارو تونستم.
يعني دانگريد انجام شد

اما در مورد ويندوز 2006 براي جم:
اين ويندوز 25000 چوب فعلا آب خورده
از علاعدين مغازه (( دکتر ايمت )) که خودشون هم ميگفتن به چندين ايمت جم اين ويندوزو نصب کرده اند!!!

در واقع عکس ايمت جم هم هنگام نصب ويندوز مياد عين نصب ويندوز 2003 جديد خود شرکت ايمت که رو سايت خودش گذاشته.

همين طور طي مرحله چک ورژن گوشي شما ( مال من 1.12 ) هم ميده و ميگه که ورژن جديد 2 رو ميخواي نصب کني
اگه ويندوز براي ايمت جم نبود خوب همون اولش ميگفت نميشه!!!!

ولي طي مرحله اول گريد اين پيغام خطا رو ميده Country_ID_Error

حالا کسي در اين مورد پيشنهادي داره؟؟؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
با سلام دوباره
مشکل راه اندازي ايمت جم حل شد
من با ويستا نتونستم ويندوز 2003 رو روي ايمت برگردونم اما با ويندوز xp اين کارو تونستم.
يعني دانگريد انجام شد

اما در مورد ويندوز 2006 براي جم:
اين ويندوز 25000 چوب فعلا آب خورده
از علاعدين مغازه (( دکتر ايمت )) که خودشون هم ميگفتن به چندين ايمت جم اين ويندوزو نصب کرده اند!!!

در واقع عکس ايمت جم هم هنگام نصب ويندوز مياد عين نصب ويندوز 2003 جديد خود شرکت ايمت که رو سايت خودش گذاشته.

همين طور طي مرحله چک ورژن گوشي شما ( مال من 1.12 ) هم ميده و ميگه که ورژن جديد 2 رو ميخواي نصب کني
اگه ويندوز براي ايمت جم نبود خوب همون اولش ميگفت نميشه!!!!

ولي طي مرحله اول گريد اين پيغام خطا رو ميده Country_ID_Error

حالا کسي در اين مورد پيشنهادي داره؟؟؟

زونیکس جان ،
به نظرم از خیر این برنامه بگذر که جز دردسر چیزی نخواهد داشت ، این سی دی ها حاصل دانلودهایی بی هدف از سورسهایی غیر مطمئن هست
ولی اگر اصرار دارید ، احتمالا دستگاه شما ریجن داره یا ویندوز نصب شده تون ، سعی کنید بفهمید کدامش هست
موفق باشید

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوستان من چند تا پست آخر رو خوندم و یکی دو نکته به نظرم اومد...
1: به هیچ وجه بوسیله لپ تاپ آپگرید ننمایید.
2: به هیچ وجه از ویندوز ویستا استفاده نکنید و حتما از ویندوز ایکس پی پروفشنال sp2 استفاده کنید.
3: به هیچ عنوان به پورت های usb جلو سینک نکنید و حتما از usb های پشت case استفاده کنید.
4: به هیچ وجه از هیچ گونه هاب و ... در مسیر اتصال پاکت پی سی به کامپیوتر استفاده نکنید.
5: به هیج وجه من الوجوه از سی دی های ویندوز آماده!!! که در بازار فروخته میشوند استفاده نکنید. از بس دلیلش واضحه دیگه توضیح اضافه لازم نیست.
6: برای آیمیت جم هیچ wm5 , wm6 وجود ندارد. پس امتحان نکنید.
7: مطالب مربوط به آپگرید رام و رادیویی را حتما در سایت های معتبر مثل همین پی تی خودمون و سپس در فوروم های معتبر بین المللی مثل xda developers , flameuseres , ultimate.biz و ... و همچنین سایت های مربوط به شرکت سازنده مثل htc , wmg , imate , asus , eten , .... پیگیری و رام ها رو دانلود کنید و به هیچ عنوان به فروشنده های بی اطلاع اطمینان ننمایید.

پ ن : این مطالب همه قبلا گفته شده اند ولی چون کسی دقت نمی کرد تکرار کردم.

VIPteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا می شود رام6 یا 6.1 آفیشال HTC TyTN II را بدون Hard SPL نصب کرد؟

delapi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر همه دوستان

نحوه DOWNGRADE کردن گوشیهای سری (HERMES(VODAFOFONE VPA COMPACT III
را میخواستم.لازم به تذکر است که من برای نصب WM6 گوشی رو HARDSPL هم کردم.
آیا همون فایل اجرایی ROM را اجرا کنم کافیه؟

با تشکر

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من گوشیم رو هفته پیش گرفتم که مدل htc p3400 اما از ویندوز 5 خوشم نیود دیگه قدیمی شده و رفتم و ویندوز 6.1 رو از آدرس

http://rapidshare.com/files/115985297/gene_wm6.1_19581fix2_WWE.rar.html

http://upload.siamha.com/images/98126Screen01.JPG

گرفتم اما هیچی دربارهی آپگرید رام و عوض کردن ویندوز بلد نیستم.

1 حالا از چند جا تمام دوستان تاکید داشتن که حتما ***** قبل از شروع CID رو آنلاک کنم***** اما این کار رو
بلد نیستم و راهنمایی میخوام که چطور این کار رو بکنم.

2 و یجایی هم یکی از دوستان تاکید داشتم که ( فقط یه توصیه بهت میکنم که بهتره از HSPL استفاده کنی تا jump و کرک کردن موقتی چون اولی برای همیشه کارتو راه میندازه) باز هم این کار رو نمیفهمم چیه!!؟؟ و توضیح میخوام.

3 اصلا در کل آموزش این کار رو میشه لطف کنید ؟دوستان میگن اگه cid رو آنلاک کنم آسونه خوب توضیشم آسونه توضیح بدید (-:

4 منتظر جواباتونم بی جوابم نزارید.

Last edited:

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من گوشیم رو هفته پیش گرفتم که مدل htc p3400 اما از ویندوز 5 خوشم نیود دیگه قدیمی شده و رفتم و ویندوز 6.1 رو از آدرس

1 حالا از چند جا تمام دوستان تاکید داشتن که حتما ***** قبل از شروع CID رو آنلاک کنم***** اما این کار رو

2 و یجایی هم یکی از دوستان تاکید داشتم که ( فقط یه توصیه بهت میکنم که بهتره از HSPL استفاده کنی تا jump و کرک کردن موقتی چون اولی برای همیشه کارتو راه میندازه) باز هم این کار رو نمیفهمم چیه!!؟؟ و توضیح میخوام.

3 اصلا در کل آموزش این کار رو میشه لطف کنید ؟دوستان میگن اگه cid رو آنلاک کنم آسونه خوب توضیشم آسونه توضیح بدید (-:

جواب خودم رو خودم بدم بهتره

اول از همه بايد توضيح بدم كه براي آپگريد كردن شما بايد قفل گوشي رو باز كنيد كه براي كپي رايت نرم افزار قرار داده شده كه اين مرحله ساده اي هستش
بهتره از روش HSPL كه الان توضيح ميدم استفاده كنيد چون دردسر كمتري داره وبراي هميشه كار رو راحت ميكنه و ميتونيد هر بار كه دلتون خواست فقط رام رو آپگريد كنيد فايل HSPL رو براتون ضميمه كردم از حالت فشرده خارجش ميكنيد و فايل gene_hspl.exe رو داخل مموري داخلي گوشي كپي ميكنيد و داخل گوشي اجراش ميكنيد گوشي به طور اتوماتيك ريستارت ميشه و وقتي ميخواد روشن بشه جلوي SPL يه oilo اضافه ميشه يعني اون صفر ها برداشته ميشه و حالا شما ميتونيد رام رو آپگريد كنيد

اين فقط براي گوشي هاي HTC P3400, Dopod D600 است روي گوشي هاي ديگه تست نكنيد اونا فرق دارن

حالا نوبت ميرسه به آپگريد رام
فايلي رو كه در پست اول دوست خوبمون زحمتش رو كشيدند رو دانلود كنيد
اينم لينكش گفتم بزارم بهتره
http://rapidshare.com/files/11598529...2_WWE.rar.html
بعد از حالت فشرده خارجش كنيد حالا گوشيتون رو خاموش كنيد و دكمه power ( روشن و خاموش كردن گوشي) رو با دكمه دوربين رو همزمان فشار بديد و نگه داريد تا صفحه به صورت 3 رنگ آبي و قرمز و سبز در بياد حالا اون موق وقت شروع كار هستش كابل usb رو به گوشي وصل كنيد و رامي رو كه دانلود كرديد و استخراج كرديد يه فايل داخش هست به اسم ROMUpdateUtility
اون رو در كامپيوتر اجرا كنيد يه صفحه باز ميشه كه عكس گوشيتون رو داخلش ميبينيد يك مربع وسط صفحه هست كه اونو بايد تيك دار كنيد تا گزينه next فعال بشه اين كار رو انجام بديد و به صفحه بعد ميريد مشابه اين كار رو مجدد اين كار رو انجام بديد اين كار براي تاييد اين هست كه شما ميدونيد داريد چيكار ميكنيد بعد next رو ميزنيد و چند ثانيه طول ميكشه كه در بالا شماره image فعلي رو بايد بده كه شما چيزي نميبينيد كه مهم نيست در پايين دكمه آپديت رو بزنيد كه به صفحه بعدي ميره و ورژن رامي كه ميخواييد به اون بريد رو مينويسه كه بهش توجه نكنيد و دكمه هاي next رو بزنيد تا به مرحله آپگرد ميرسيد كه هم روي گوشي و هم روي كامپيوتر شروع به درصد پر كردن ميكنن كه رام شما داره آپگريد ميشه وقتي 100% شد گوشي اتوماتيك ريستارت ميشه و صفحه اي كه شما وقتي گوشي رو فرمت ميكرديد مياد صفحه تنظيم يا كاليبره كردن قلم و بعد هم cut و past كردن كه طبق گفته خود گوشي پيش بريد كه در نهايت گوشي شما با موفقيت آپگريد شده تبريك ميگم شرمنده كه تصويري نبود اگه متوجه نشديد سعي ميكنم تصويريش كنم
اگه مشكلي داشتيد بگيد

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

دوست عزیز سلام.
اگه اشتباه نکنم من به شما پیشنهاد دادم به این ترد مراجعه کنید و همه اش ( با تاکید) رو مطالعه کنید. الان شما مراجعه نموده اید ولی گمان نکنم همه اش رو مطالعه نموده باشید.
این ترد برای این زده شده که کسی مثل شما که تجربه این کارو نداره بهش مراجعه کنه و اطلاعات کسب کنه تا خدای نکرده دستگاهش برک نشه...
اما معمولا کسی برای مطالعه وقت نمی ذاره و وقتی دستگاهش رو نابود کرد بر می گرده و تاپیک میزنه که بدبخت شدم و کمک کنید و غیره ! (به خودتون نگیرید. قبلا واسه خودم هم پیش اومده و همین کارو کردمن:happy:)
پس لطفا تنبلی نکنید و از صفحه اول تا آخر رو بخونید. هیچ عجله ای هم واسه آپ گرید نمودن قبل از آشنایی کامل نکنید و اگر آشنایی بدست نیاوردید اصلا قیدش رو بزنید.

حالا یکی دو سوال :
1: شما چرا از رام آفیشیال استفاده نمی کنید؟ ممکنه آفیشیال 6.1 واسه شما نباشه ولی فکر می کنم آفیشیال 6 باشه.
2: اصلا در سایت اچ تی سی عضو شده اید؟!

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز سلام.
اگه اشتباه نکنم من به شما پیشنهاد دادم به این ترد مراجعه کنید و همه اش ( با تاکید) رو مطالعه کنید. الان شما مراجعه نموده اید ولی گمان نکنم همه اش رو مطالعه نموده باشید.
این ترد برای این زده شده که کسی مثل شما که تجربه این کارو نداره بهش مراجعه کنه و اطلاعات کسب کنه تا خدای نکرده دستگاهش برک نشه...
اما معمولا کسی برای مطالعه وقت نمی ذاره و وقتی دستگاهش رو نابود کرد بر می گرده و تاپیک میزنه که بدبخت شدم و کمک کنید و غیره ! (به خودتون نگیرید. قبلا واسه خودم هم پیش اومده و همین کارو کردمن:happy:)
پس لطفا تنبلی نکنید و از صفحه اول تا آخر رو بخونید. هیچ عجله ای هم واسه آپ گرید نمودن قبل از آشنایی کامل نکنید و اگر آشنایی بدست نیاوردید اصلا قیدش رو بزنید.

حالا یکی دو سوال :
1: شما چرا از رام آفیشیال استفاده نمی کنید؟ ممکنه آفیشیال 6.1 واسه شما نباشه ولی فکر می کنم آفیشیال 6 باشه.
2: اصلا در سایت اچ تی سی عضو شده اید؟!

من الان توی امتحانات اسیر شدم (-: اما به زودی میرم و کل تاپیک رو زیرو رو یکنم تا مثله سری شصت نوکیا خبره شم .

1 رام آفیشیال رو پیدا نکردم یعنی نگشتم هنوز درستو حسابی نمیدونم از کجا باید پیدا کنم. (بعدا استاد میکنم)

2 نه هنوز عضو نشدم یه سر میرم ببینم چی داره .

3 مرسی لطف دارید.

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من الان توی امتحانات اسیر شدم (-: اما به زودی میرم و کل تاپیک رو زیرو رو یکنم تا مثله سری شصت نوکیا خبره شم .

1 رام آفیشیال رو پیدا نکردم یعنی نگشتم هنوز درستو حسابی نمیدونم از کجا باید پیدا کنم. (بعدا استاد میکنم)

2 نه هنوز عضو نشدم یه سر میرم ببینم چی داره .

3 مرسی لطف دارید.

پس تا پایان امتحانات آپ گرید رو رها کنید.

اولین کاری که می کنید توی سایت htc.com عضو میشوید. بعد می بینید واستون رام جدید اومده یا نه؟ اگه اومده بود به این رام که خود htc میده میگن آفیشیال. اون رو می گیرید و به راحتی نصب می کنید و ازین کارهای سخت هم نداره دیگه.
اگر رام های آفیشیال خوب نبودند (که احتمالا هستند) اون موقع میرین به سمت رام های کوک شده...

نکته دیگه به هیچ وجه برتری واسه رام 6.1 قایل نشید. همون 6 آفیشیال رو نصب کنید و حالشو ببرید. بعد که حرفه ای تر شدید و دستتون راه افتاد سراغ این کارهایی که ریسک دارند می تونید برید. پس فعلا ریسک ممنوع

موفق باشی

بالا