برگزیده های پرشین تولز

تاپیک کلی در مورد پی پال.

saeidza

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
18
این پرسش به پی پال ربط نداره اگر پاسخ بدید ..
اگر بخوام 85 دلار به حساب شخصی یه نفر تو دبی واریز کنم باید چکار کنم ؟
اقدام به وسیله ی بانک یا صرافی ؟
لطفا روش هر دو رو توضیح بدید

یه پرسش دیگه ...
پی پال همون وب مانیه ؟
با سلام
میشه همین الان با وسترن یونیون به حساب شخصی که شما مد نظرت هست پول رو ارسال کرد، فوری ، طرف شما هم نیاز به پی‌پال نداره، فقط با کارت شناسایی میره پولش رو دریافت میکنه

mili_k

Registered User
لایک‌ها
64
طرف اگه پی پال داشته باشه فی خیلی کم میشه ، اگه بصورت گیفت ارسال بشه هم که بدون فی.
ببینید دوستان میخوام پول به حسابش واریز کنم که برام یه خرید انجام بده و بعد برام پست کُنه . حالا هرجور کم خرج تر این 85 دلار رو براش بفرستم ، بهتر . فقط این وسط پول بلوک ملوک نشه ! باید چه مشخصاتی ازش بگیرم ؟ مشخصات حساب منظورمه . ضمنا نگفتید پی پل همون وب مانیه ؟

این 85 دلار واریز چقدر برام آب میخوره ؟ با پی پل یا به وسیله ی صرافی هر دو رو بگین اگه میدونین .

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
ببینید دوستان میخوام پول به حسابش واریز کنم که برام یه خرید انجام بده و بعد برام پست کُنه . حالا هرجور کم خرج تر این 85 دلار رو براش بفرستم ، بهتر . فقط این وسط پول بلوک ملوک نشه ! باید چه مشخصاتی ازش بگیرم ؟ مشخصات حساب منظورمه . ضمنا نگفتید پی پل همون وب مانیه ؟

این 85 دلار واریز چقدر برام آب میخوره ؟ با پی پل یا به وسیله ی صرافی هر دو رو بگین اگه میدونین .
صرافی نمیارزه عزیز کارمزدش تو مبالغ پایین زیاده. پیپال از همه بهتره الان

mm241

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان داشتن کدوم یکی از این حساب ها برای ما راحت تر و بهتر هست؟
PayPal ، Skrill ،Payoneer
و اینکه بگید اگه یکی از این حساب ها رو داشته باشم چطور میتونم پول داخلش رو برداشت کنم؟
ممنون

Hedieh _15

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
6
من میخوام از یه سایتی یه چی بخرم اکانت پی پال میخواد الان دوماه دارم دنبال یه جای مطمئن میگردم که بتونه برام اکنات بسازه طبق مغمول همیشه اومدم اینجا تا راهنمایی بگیرم وقتی این تاپیک رو خوندم کم کم دارم به این فکر میکنم قید اون محصول رو بزنم با این چیزایی که گفتین آدم ترس ورش میداره
ولی واقعا آیا میشه به سایتایی که میگن براتون اکانت میسازیم اعتماد کرد میشه یکی که خیلی معتبره رو بهم معرفی کنین یکی که پشتیبانیشم خوب باشه لطفا

Hedieh _15

کاربر فعال
لایک‌ها
6
آها یه سوال دیگه هم دارم میشه فقط یه بار از اکانت پی پال استفاده کرد و برای خرید بعدی دوباره یه اکانت دیگه سفارش بدیم این جوری نگران پولمونم نیستیم به مقدار نیاز شارژ میکنیم استفاده میکنیم دیگه باهاش کاری نداریم این کار شدنیه

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
آها یه سوال دیگه هم دارم میشه فقط یه بار از اکانت پی پال استفاده کرد و برای خرید بعدی دوباره یه اکانت دیگه سفارش بدیم این جوری نگران پولمونم نیستیم به مقدار نیاز شارژ میکنیم استفاده میکنیم دیگه باهاش کاری نداریم این کار شدنیه
شما بهتره بجای ساخت اکانت از دوستانی که پرداخت انجام میدن کمک بگیرید اینجوری ریسک بلوکه شدن پول هم از بین میره.

Hedieh _15

کاربر فعال
لایک‌ها
6
خب شما کسیو میشناسی مطمئن باشه و این کار رو برام انجام بده
یه چیز دیگه کسی با ایران دلیور کار کرده اون میتونه این کارو انجام بده میخوام بدونم کسی تا حالا باهاش کار کرده

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
خب شما کسیو میشناسی مطمئن باشه و این کار رو برام انجام بده
یه چیز دیگه کسی با ایران دلیور کار کرده اون میتونه این کارو انجام بده میخوام بدونم کسی تا حالا باهاش کار کرده
من خیر.
تو تاپیک خرید و فروش پی پال مطرح کنید اگر دوستان بتونن براتون انجام میدن.
http://forum.persiantools.com/posts/9135797/

tizbalsms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش فوری اکانت پروباکس گلد که هنوز 6 ماه از گلد بودن آن مانده است با 135 رفرال فعال به قیمت منصفانه پیشنهادی....

این اکانت حاصل بیش از 7 ماه کار من با پروباکس است و کسانی که قصد شروع کار با پروباکس دارند را چندین ماه جلو می اندازد.

از گلد بودن آن حدود 6 ماه باقیمانده است 19.6 دلار هم تا بحال برداشت مالی داشته است و اضافه بر آن موجودی 4 دلار هم در حساب دارد.

علت فروش :
به دلیل اینکه وضعیت کاریم عوض شده و در محیط سایت عسلویه مشغول به کار شدم روزانه به اینترنت دسترسی ندارم و نمی توانم روزانه کلیکهای سایت را انجام دهم.

درصورت تمایل پیشنهاد خود را به من ایمیل بزنید قیمت پایه 220 هزار تومان
[email protected]

Nasrolahi

Registered User
لایک‌ها
3
من میخوام از یه سایتی یه چی بخرم اکانت پی پال میخواد الان دوماه دارم دنبال یه جای مطمئن میگردم که بتونه برام اکنات بسازه طبق مغمول همیشه اومدم اینجا تا راهنمایی بگیرم وقتی این تاپیک رو خوندم کم کم دارم به این فکر میکنم قید اون محصول رو بزنم با این چیزایی که گفتین آدم ترس ورش میداره
ولی واقعا آیا میشه به سایتایی که میگن براتون اکانت میسازیم اعتماد کرد میشه یکی که خیلی معتبره رو بهم معرفی کنین یکی که پشتیبانیشم خوب باشه لطفا
اگه مبالغتون رو بدید یه شرکت معتبر براتون نقد کنه کل کار براتون اسون تر ، کم هزینه تر و با اطمینان بیشتری خواهد بود .

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
اگر ویزا کارت مجازی غیر قابل شارژ داشته باشم میتونم از سایتی که نحوه خرید کردنش فق با پی پال و مانی بوکرزه خرید کنم ؟
عکسی از سایت ضمیمه شده

فایل های ضمیمه

• 67.jpg
    67.jpg
    40.7 KB · نمایش ها: 14

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان اگه اکانت پی پال وری فای نشه میشه بهش پول واریز کرد و از سایت مثلا aliexpres خرید کرد

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
سلام دوستان اگه اکانت پی پال وری فای نشه میشه بهش پول واریز کرد و از سایت مثلا aliexpres خرید کرد
خیر ، در اولین فرصت لیمیت میشید تا طی مراحل وریفای و احراز هویت.

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
lمن یه اکانت پای پال میخوام ویرفای شده اگه کسی تا 30تمن انجام میده همینجا خودشو معرفی کنه ممنون

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
سایت علی اکسپرس با پی پال نمیشه توش پرداخت کرد

مدیر وب سایت easytrading.ir

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
خوب با چی میشه من فقط میخوام خرید کنم با چی این کارو کنم یه حساب مجازی میخوام که بشه شارژش کرد ارزونم باشه داااااااااااااارییییییییم؟

rasool26

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
lمن یه اکانت پای پال میخوام ویرفای شده اگه کسی تا 30تمن انجام میده همینجا خودشو معرفی کنه ممنون

شما باید یه ویزا کارت مجازی بخرید قیمتش حدود 35 تومن میشه از بچه های سایت کمک بگیرید و نیاز به مدارک معتبر از قبیل .Driver License .
Passport .Proof Of address.
و یه رسید از تراکنش ها ویزا کارتی دارن که به صاحب حساب باشه مدارکش من خاستی پی ام بده

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
من پاسپورت دارم میشه بیشتر توضیح بدی برای گرفتنش چکار باید بکنم شما خودتون دارید

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
شما باید یه ویزا کارت مجازی بخرید قیمتش حدود 35 تومن میشه از بچه های سایت کمک بگیرید و نیاز به مدارک معتبر از قبیل .Driver License .
Passport .Proof Of address.
و یه رسید از تراکنش ها ویزا کارتی دارن که به صاحب حساب باشه مدارکش من خاستی پی ام بده
من پاسپورت دارم میشه بیشتر توضیح بدی برای گرفتنش چکار باید بکنم شما خودتون دارید

بالا