برگزیده های پرشین تولز

تحصیل در اروپا و امریکای شمالی

مطالب این تاپیک چقدر برایتان مفید بود ؟

• زیاد

Votes: 87 66.9%
  • متوسط

Votes: 23 17.7%
  • کم

Votes: 20 15.4%

• Total voters
    130

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام دوست عزيز
من 25 سال دارم
خدمت رفتم و پاسپورت هم دارم
ديپلم کامپيوتر و مدرک فنی حرفه اي دارم
اما تو کار الکترونيک ماشين هستم
حالا برای ادامه تحصيل ميشه اقدام کرد برای يا کار ؟
مدرک زبان ندارم
حداقل هزينه چقدر ميشه ؟
اگه ميشه يکم روشنم کنيد

سلام عزیز
لطفا یکم بیشتر توضیح بده تا راهنماییتون کنم
باید بگم که سن شما خوبه برای کجا میخوای اقدام کنی؟؟؟

چقدر درامد و یا چقدر میتونی برای درس هزینه کنی در ماه یا سال؟؟؟چقدر سرمایه داری؟؟

alarm

Registered User
لایک‌ها
105
سلام عزیز
لطفا یکم بیشتر توضیح بده تا راهنماییتون کنم
باید بگم که سن شما خوبه برای کجا میخوای اقدام کنی؟؟؟

چقدر درامد و یا چقدر میتونی برای درس هزینه کنی در ماه یا سال؟؟؟چقدر سرمایه داری؟؟

با توجه به مبلغ هايی که برای کلاس زبان و خرج تحصيل شما در پست بالا امکانش برام فراهم هست
فعلاً 10 تومن دارم
الويت برام آلمان و آمريکا هست
حالا بايد هر سال که درس ميخونم اين مبلغی به دانشگاه داد ؟
يا اينکه ميشه رفت يه کار ديگه اي پيدا کرد ؟

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
با توجه به مبلغ هايی که برای کلاس زبان و خرج تحصيل شما در پست بالا امکانش برام فراهم هست
فعلاً 10 تومن دارم
الويت برام آلمان و آمريکا هست
حالا بايد هر سال که درس ميخونم اين مبلغی به دانشگاه داد ؟
يا اينکه ميشه رفت يه کار ديگه اي پيدا کرد ؟

عزیز وقتی با ویزای تحصیلی اقدام میکنی کار تعطیله مگه بتونی از خود دانشگاه و تو خود دانشگاه کار اونم بصورت محدود مثلن تو هفته 30 ساعت مثلن بگیری یا .....
راه دوم اینکه بتونی به دولت نشون بدی که قادر به تامین خرج تحصیل نیستی تا اجازه کار بدهند

خوب اون مطلبی که بالا گفتم درسته شما به بهونه درس بری و اونجا تبدیل کنی به ویزای کاری اما اون مطلب بیشتر مختص به اون دوستمونه که میخواد بعد اینکه ویزای تحصیلی گرفت و رفت تبدیل به سرمایه گذاری سبک کنه و احتمالن مبلغشو داره شما میگی در حال حاضر 10 میلیون داری با 10 میلیون فقط میتونی نهایتن 1 سال بمونی بعدش باید به فکر چاره باشی

برای المان شرایط فرق میکنه المان اگه بهوای تحصیل بری و موندگار بشی یا درخواست سیتزنی قبول کنند یا اقامت بدن خود دولت المان در ابتدا شمارو خوب حمایت میکنه تا بتونی خودتونو با شرایط جدید وقف بدین

alarm

Registered User
لایک‌ها
105
ممنون از جوابتون
به نظر شما چون بودجم کمه بهتره رو آلمان فکر کنم ؟
هزينه تحصيل اونجا چطوره ؟
البته آشنا هم داريم اونجا

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
ممنون از جوابتون
به نظر شما چون بودجم کمه بهتره رو آلمان فکر کنم ؟
هزينه تحصيل اونجا چطوره ؟
البته آشنا هم داريم اونجا

خواهش میکنم

والا برای امریکا شما باید پول یک سال تحصیل تو حساب بخونی تاییده بگیری این 10 میلیون که گفتین خوب کمه نمیشه بالای 20 میلیون باید تو حساب باشه

هزینه دانشگا های آلمان از ترمی 700 دلار به بالاست البته آلمان شرایط تحصیلش شبیه به کشور اتریشه و اینکه یعد از اتمام تحصیل به شما ویزای جستجوی کار میده که 1 ساله هست تا کار پیدا کنی و بعد از پیدا کردن کار و یه مدت کار کردن هم اقامت میده منتها المان یکم دردسره داره چون بعضی از دانشگا هاش تاییده قبولی در کنکور سراسری یا ازاد میخوان ازتون باید مکاتبه کنی قبلش ببینی دانشگاهی که انتخاب کردی میخواد یا نمیخواد

Last edited:

Fouad-PES

Registered User
لایک‌ها
252
سلام دوستان گرامی
لطفا شرایط مهاجرت و تحصیل در هلند رو بگید. سنم 19 و معافیت سربازی دارم. در حال خوندن واسه کنکور 91 هستم. اگه ممکنه شرایط رو اعلام بفرمایید.
مرسی

JEskandari

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من میخواستم در مورد مهاجرت و ادامه تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان
از شما سوال بکنم .
من 31 سالم هست و فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی زنجان هستم
معدلم هم 15.40 هستش. راستی سربازی هم رفتم .
در مورد زبان هم مدرک زبان ندارم ولی فیلمهای انگلیسی را راحت میفمم و Lecture های کاپلان
مربوط به USMLE راحت و بدون مشکل متوجه میشوم . در مورد خواندن متون هم به راحتی میتوانم
متون ادبی و همچنین علمی مربوط به رشته خودم را متوجه بشم.

در مورد مالی هم میتوانم 40-50 هزار دلار با خودم ببرم. میخواستم اگر ممکن است شما به من در
این زمینه کمک کنید و به چند سوالم پاسخ بدهید .
1 - هزینه تحصیل در یک دانشگاه متوسط نه خیلی پایین و نه خیلی بالا برای رشته من چقدر خواهد بود
2- در صورتی که یک اتاق برای من کاقی باشد هزینه ماهیانه اقامت برای من چقدر خواهد بود.
3- آیا برای رشته من امکان کار کردن و کسب درآمد در طول دوره تحصیل جهت کمک به تامین هزینه های
تحصیل وجود داره ؟
4- آیا بعد از اتمام تحصیل امکان اقامت برای من هست؟
5- با توجه به شرایط من شما کدام کشور را توصیه می کنید.

Last edited:

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
برای مقطع لیسانس میتونیداقدام کنید تو فرم I-20 شما ذکر میشه که بعد از گذورندن دوره های 6 ماه یا 1 ساله زبان میتونید در رشته مورد نظر تحصیل کنید یعنی دوتا پذیرش میدند بهتون اگه اولی پاس بشه دومی هم اوکیه

دوره های زبان اسان 6 ماه یا 1 ساله هست هزینه زبان ترمی 1000 تا حساب کن در کل زیاد نمیشه هزینه زندگی هم بستگی به ایالت و نوع زندگی خودته اما برای 1 نفر زیر 600 700 دلار نخواهد بود اگه همخونه ای پیدا کنی چه بهتر نصف میشه
باورکنید هزینه زندگی سالانه از 7000 تا هست تا 15000 دلار این هزینه به خودتون بستگی یکی میبینید میخواد شاهانه زندگی کنه یکی هم مثل من کارش با یه اتاق و یه رومیت هم حل میشه

دوست عزیز اگه میخوای تحصیلی اقدام کنی بودجه و رشته بگو کمک کنم کجا بری بله شما اونجا رسیدی یمتونی ویزارو به کاری برگردونی البته ویزای سرمایه گذاری سبک یا پیدا کردن کارفرما (این یکی براتون یکم سخت با این وضعیت که دارید)

سوالی بود در خدمتم
پس یکسال میشه بمونم به بهانه ی زبان. این خیلی خوبه
خوبیش اینه که اگر قرار باشه کسب و کاری راه بندازم طی یکسال اول که زبان میخونم با محیط و شرایط کاری و تجاری اونجا هم آشنا میشم و با پیش زمینه ی فکری بهتری کارم رو شروع میکنم
در مورد بودجه. همین الان تا 50 میلیون. ولی! ولی اگر یه مدتی صبر کنم و باهاش کار کنم ، یا اینکه بزارمش توی این صندوقهای سرمایه گذاری (مثلا پیشگامان) تا سالی 30 درصد سود میدن. یعنی بعد از یکسال اگر همینجا بمونم این مبلغ میتونه به 65 میلیون ، بعد از دو سال به 80 میلیون و بعد از سه سال به نزدیک 100 میلیون برسه
منتها سنم که بالاتر بره (تا سه سال دیگه 26 سالم میشه) احتمالا مهاجرت و خو گرفتن به شرایط جدید برام سخت تر خواهد شد و همچنین این خطر وجود داره که شرایط ویزاهای سرمایه گذاری سخت تر بشه و دیگه من نتونم براش اقدام کنم

در مورد رشته هم ، من دیپلم کامپیوتر دارم که البته چون دیپلم فنی حرفه ای هست و فنی حرفه ای ها پیش دانشگاهی رو نمیخونن شاید مشکل پیش بیاد. نمیدونم

راستی دو سال سابقه ی کار توی شرکت تبلیغاتی دارم و کلاً تبلیغات و چاپ و گرافیک و ... رو بلدم. به نظرتون برای کار پیدا کردن به کارم میاد یا بهتره بیشتر روی سرمایه گذاری حساب باز کنم؟

Last edited:

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام دوستان گرامی
لطفا شرایط مهاجرت و تحصیل در هلند رو بگید. سنم 19 و معافیت سربازی دارم. در حال خوندن واسه کنکور 91 هستم. اگه ممکنه شرایط رو اعلام بفرمایید.
مرسی

سلام دوست عزیز

همون طور که قبلن هم توضیح داده بودم هلند کشوری که از شرق به آلمان و جنوب با بلژیک همسایه هست اب وهوای متعدال داره نه تابستان گرم داره نه زمستون سرد

اگر برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس بخواهید اقدام کنید بیشتر رشته ها تو دانشگاهشون به زبان هلندی تدریس میشه 1 ترم الی 2ترم هم به شما وقت میدن تا زبان هلندی یاد بگیرید
در مقطع فوق لیسانس بیشتر رشته ها به زبان انگلیسی تدریس میشه که ایتلس 6 به بالا شما نیاز دارید
هزینه تحصیل از سالی 12000 هزار تا به بالا هزینه زندگی هم بستگی به خودتون داره ولی زیر 700 دلار برای یک نفره در ماه نیست ممکنه با رومیت بتونی کمتر کنی

دانشگاه saxion هم راحت پیذیرش میده اما تحصیل تو هلند هزینش زیاده من پیشنهاد نمیدم اگر سوالی در مورد دانشگاه هاش و اسماشون داشتی بپرس

بهترین رنکینگ دانشگاه 114 تو جهانه که متعلق به داشنگاه eindhoven هست

دوست عزیز شرایط شما به نسبت دوستان دیگه خیلی بهتره چون معافیت داری و سنتون کمه

عزیز شما چقدر میتونی برای تحصیل و زندگی سالانه هزینه کنی ؟؟

چرا مد نظرت کانادا یا امریکا نیست؟؟؟اگه با هزینه شخصی میخوای اقدام کنی و هلند انتخاب نکن هزینه تحصیلش مثل کانادا امریکا درمیاد من تو پست های قبل دانشگاه های از امریکا معرفی کردم که هزینه سالانشون شبیه همین دانشگاه های هلنده اگه دنبال رتبه رنک نیستید شک نکنید

لطفا یکم بیشتر توضیح بدین هدفتون از چیه؟؟؟مهاجرت؟؟؟فقط تحصیل؟؟؟با هزینه شخصی یا بدون هزینه شخصی؟؟؟مدرک ایلتس یا تافل دارید؟؟

Fouad-PES

Registered User
لایک‌ها
252
سلام دوست عزیز

همون طور که قبلن هم توضیح داده بودم هلند کشوری که از شرق به آلمان و جنوب با بلژیک همسایه هست اب وهوای متعدال داره نه تابستان گرم داره نه زمستون سرد

اگر برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس بخواهید اقدام کنید بیشتر رشته ها تو دانشگاهشون به زبان هلندی تدریس میشه 1 ترم الی 2ترم هم به شما وقت میدن تا زبان هلندی یاد بگیرید
در مقطع فوق لیسانس بیشتر رشته ها به زبان انگلیسی تدریس میشه که ایتلس 6 به بالا شما نیاز دارید
هزینه تحصیل از سالی 12000 هزار تا به بالا هزینه زندگی هم بستگی به خودتون داره ولی زیر 700 دلار برای یک نفره در ماه نیست ممکنه با رومیت بتونی کمتر کنی

دانشگاه saxion هم راحت پیذیرش میده اما تحصیل تو هلند هزینش زیاده من پیشنهاد نمیدم اگر سوالی در مورد دانشگاه هاش و اسماشون داشتی بپرس

بهترین رنکینگ دانشگاه 114 تو جهانه که متعلق به داشنگاه eindhoven هست

دوست عزیز شرایط شما به نسبت دوستان دیگه خیلی بهتره چون معافیت داری و سنتون کمه

عزیز شما چقدر میتونی برای تحصیل و زندگی سالانه هزینه کنی ؟؟

چرا مد نظرت کانادا یا امریکا نیست؟؟؟اگه با هزینه شخصی میخوای اقدام کنی و هلند انتخاب نکن هزینه تحصیلش مثل کانادا امریکا درمیاد من تو پست های قبل دانشگاه های از امریکا معرفی کردم که هزینه سالانشون شبیه همین دانشگاه های هلنده اگه دنبال رتبه رنک نیستید شک نکنید

لطفا یکم بیشتر توضیح بدین هدفتون از چیه؟؟؟مهاجرت؟؟؟فقط تحصیل؟؟؟با هزینه شخصی یا بدون هزینه شخصی؟؟؟مدرک ایلتس یا تافل دارید؟؟
مرسی که پاسخ دادی. والا مدرک زبان ندارم ولی استعدادشو دارم.
مدرک دیپلم دارم و با این مدرک نمیتونم شغل خوبی داشته باشم.
هلند رو به خاطی اقوام انتخاب کردم. توی هلند فامیل دارم. گفتم شاید راحت تر پذیرش بگیرم. اگه مدرک دانشگاهی بگیرم برای کار مشکلی هست؟ (مثلا داروسازی یا پزشکی) که خودش 7-8 سال طول میکشه.

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام دوست عزیز من میخواستم در مورد مهاجرت و ادامه تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان
از شما سوال بکنم .
من 31 سالم هست و فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی زنجان هستم
معدلم هم 15.40 هستش.
در مورد زبان هم مدرک زبان ندارم ولی فیلمهای انگلیسی را راحت میفمم و Lecture های کاپلان
مربوط به USMLE راحت و بدون مشکل متوجه میشوم . در مورد خواندن متون هم به راحتی میتوانم
متون ادبی و همچنین علمی مربوط به رشته خودم را متوجه بشم.

در مورد مالی هم میتوانم 40-50 هزار دلار با خودم ببرم. میخواستم اگر ممکن است شما به من در
این زمینه کمک کنید و به چند سوالم پاسخ بدهید .
1 - هزینه تحصیل در یک دانشگاه متوسط نه خیلی پایین و نه خیلی بالا برای رشته من چقدر خواهد بود
2- در صورتی که یک اتاق برای من کاقی باشد هزینه ماهیانه اقامت برای من چقدر خواهد بود.
3- آیا برای رشته من امکان کار کردن و کسب درآمد در طول دوره تحصیل جهت کمک به تامین هزینه های
تحصیل وجود داره ؟
4- آیا بعد از اتمام تحصیل امکان اقامت برای من هست؟
5- با توجه به شرایط من شما کدام کشور را توصیه می کنید.

سلام جناب اقای دکتر اسکندری

عزیز شما در کدوم رشته پزشکی تحصیل کردین؟؟؟

آیا سوالتون در خصوص کشور آمریکا هست یا کانادا؟؟؟
هزینه تحصیل خوب به نسبت رشته های فنی و علوم انسانی بالاتره و اینکه هزینه زندگی هم باز هم به شما و نوع زندگیتون و اینکه آیا مجرید یا متاهل هستید بستگی داره؟؟در ضمن ایالت به ایالت هزینه زندگی فرق داره شما تو شهر لس انجلس با ماهی 1000 دلار هم میتونی زندگی کنی با ماهی 2000 هزار دلار هم میتونی و در یکی از شهرهای نزدیک لس انجلاس که حدود 70 80 کیلومتر فاصله داره ایرواین میتویند با ماهی 600 دلار هم زندگی کنید این دیگه بستگی به خودتون داره در ضمن اگه رومیت پیدا کنید هزینه زندگی کم میشه

باید اعتراف کن بهترین جای دنیا برای رشته پزشکی همین امریکا هست شما بعد تحصیلات حتی میتونید موندگار شید خیلی راحت تر از امثال من که فنی خوندیم

لطفا به سوالاتم پاسخ بدین تا راهنمایی کنم با اون مبلغی که گفتین میتونید اقدام کنید

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
پس یکسال میشه بمونم به بهانه ی زبان. این خیلی خوبه
خوبیش اینه که اگر قرار باشه کسب و کاری راه بندازم طی یکسال اول که زبان میخونم با محیط و شرایط کاری و تجاری اونجا هم آشنا میشم و با پیش زمینه ی فکری بهتری کارم رو شروع میکنم
در مورد بودجه. همین الان تا 50 میلیون. ولی! ولی اگر یه مدتی صبر کنم و باهاش کار کنم ، یا اینکه بزارمش توی این صندوقهای سرمایه گذاری (مثلا پیشگامان) تا سالی 30 درصد سود میدن. یعنی بعد از یکسال اگر همینجا بمونم این مبلغ میتونه به 65 میلیون ، بعد از دو سال به 80 میلیون و بعد از سه سال به نزدیک 100 میلیون برسه
منتها سنم که بالاتر بره (تا سه سال دیگه 26 سالم میشه) احتمالا مهاجرت و خو گرفتن به شرایط جدید برام سخت تر خواهد شد و همچنین این خطر وجود داره که شرایط ویزاهای سرمایه گذاری سخت تر بشه و دیگه من نتونم براش اقدام کنم

در مورد رشته هم ، من دیپلم کامپیوتر دارم که البته چون دیپلم فنی حرفه ای هست و فنی حرفه ای ها پیش دانشگاهی رو نمیخونن شاید مشکل پیش بیاد. نمیدونم

راستی دو سال سابقه ی کار توی شرکت تبلیغاتی دارم و کلاً تبلیغات و چاپ و گرافیک و ... رو بلدم. به نظرتون برای کار پیدا کردن به کارم میاد یا بهتره بیشتر روی سرمایه گذاری حساب باز کنم؟

خواهش میکنم با همون مدرک دیپلم هم میتونی اقدم کنی مشکلی نیست
بله میتونی سرمای خودتو زیاد کنی با 70000 دلار میتونی سرقفلی یه بیزنس ساده بگیری که درامدش هم بد نیست
اگه حال درس خوندن و یکم ریسک دارید از طریق درسی برو اونجا شرایط ببین تبدل کن به کاری

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
مرسی که پاسخ دادی. والا مدرک زبان ندارم ولی استعدادشو دارم.
مدرک دیپلم دارم و با این مدرک نمیتونم شغل خوبی داشته باشم.
هلند رو به خاطی اقوام انتخاب کردم. توی هلند فامیل دارم. گفتم شاید راحت تر پذیرش بگیرم. اگه مدرک دانشگاهی بگیرم برای کار مشکلی هست؟ (مثلا داروسازی یا پزشکی) که خودش 7-8 سال طول میکشه.

شما اگه واقعن انتخابت اینه که بری بهتره از همون اول اونجا بخونی خودتو اینجا سرکار نذار چون ممکنه اونور تو معادل سازی مدرکت به مشکل بخوری

خوشبختانه اقوامتون هم اونجان و کمکت میکنند تا راحتر و سریعتر به شرایط کشور جدید عادت کنی

در مورد زبان که تو همون کشور بهت 6 ماه تا 1 سال فرصت میدن زبان هلندی قبل تحصیل تو خود اون دانشگاه یا موسسات خصوصی بخونی

JEskandari

Registered User
لایک‌ها
0
سلام جناب اقای دکتر اسکندری

عزیز شما در کدوم رشته پزشکی تحصیل کردین؟؟؟

آیا سوالتون در خصوص کشور آمریکا هست یا کانادا؟؟؟
هزینه تحصیل خوب به نسبت رشته های فنی و علوم انسانی بالاتره و اینکه هزینه زندگی هم باز هم به شما و نوع زندگیتون و اینکه آیا مجرید یا متاهل هستید بستگی داره؟؟در ضمن ایالت به ایالت هزینه زندگی فرق داره شما تو شهر لس انجلس با ماهی 1000 دلار هم میتونی زندگی کنی با ماهی 2000 هزار دلار هم میتونی و در یکی از شهرهای نزدیک لس انجلاس که حدود 70 80 کیلومتر فاصله داره ایرواین میتویند با ماهی 600 دلار هم زندگی کنید این دیگه بستگی به خودتون داره در ضمن اگه رومیت پیدا کنید هزینه زندگی کم میشه

باید اعتراف کن بهترین جای دنیا برای رشته پزشکی همین امریکا هست شما بعد تحصیلات حتی میتونید موندگار شید خیلی راحت تر از امثال من که فنی خوندیم

لطفا به سوالاتم پاسخ بدین تا راهنمایی کنم با اون مبلغی که گفتین میتونید اقدام کنید
خوب من دوره 7 ساله پزشکی عمومی را تمام کردم و میخواستم برای گرفتن تخصص و اگه شد بعد از اون برای
کار کردن و موندن برم اونجا.
در مورد کانادا یا آمریکا زیاد فرق نداره . زیاد هم اهل گیر دادن به آب و هوا هم نیستم
در مورد ازدواج هم که خوشبختانه من هنوز مجردم . در مورد روش زندگی همونطوری که گفتم یک اتاق برام کافی
هست البته اون اتاق باید برای خودم باشه و نمیتونم اونرا با دیگری شریک بشم.
فقط اونچه برام مهم هست اینه که دانشگاه مورد نظر دیگه در حد متوسط باشه و چیزی نباشه که توی آمریکا هم
قبولش نداشته باشن. ایالت هم برام مهم نیست . فقط اونجا آب و برق و اینترنت باشه .
راستی یک سوالم داشتم میخواستم بدونم آیا اونجا هم مثل اینجا هست که توی دوره رزیدنتی یک حقوقی میدن
که برایهزینه زندگی یک کمکی میکنه ؟

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
خوب من دوره 7 ساله پزشکی عمومی را تمام کردم و میخواستم برای گرفتن تخصص و اگه شد بعد از اون برای
کار کردن و موندن برم اونجا.
در مورد کانادا یا آمریکا زیاد فرق نداره . زیاد هم اهل گیر دادن به آب و هوا هم نیستم
در مورد ازدواج هم که خوشبختانه من هنوز مجردم . در مورد روش زندگی همونطوری که گفتم یک اتاق برام کافی
هست البته اون اتاق باید برای خودم باشه و نمیتونم اونرا با دیگری شریک بشم.
فقط اونچه برام مهم هست اینه که دانشگاه مورد نظر دیگه در حد متوسط باشه و چیزی نباشه که توی آمریکا هم
قبولش نداشته باشن. ایالت هم برام مهم نیست . فقط اونجا آب و برق و اینترنت باشه .
راستی یک سوالم داشتم میخواستم بدونم آیا اونجا هم مثل اینجا هست که توی دوره رزیدنتی یک حقوقی میدن
که برایهزینه زندگی یک کمکی میکنه ؟

عالیه پس با این حساب ایالت های خوبی براتون در نظر دارم و دانشگا های خوبی هم دارند لیست این دانشگاه براتون میذارم
شرایط شما عالیه این امریکایی ها به سلامت و مراقبت این چیزا خیلی اهمیت میدن در نتیجه رشته شما برای این کشور عالیه
:D عزیز حتی داخل اتوبوس هاشون هم اینترنت هست شما نگران اونش نباشید بله میتونید از اون طریق یا حتی دوران تحصیل برای دانشگاه کار کنید مشکلی نیست شما شانس دیگتون اینه که مجرد هستید احتمالن اگر کیس مناسب خودتون هم پیدا کنید سریعن به گرین مارت میرسی

راستی من یه نفر میشناسم که ایشون رشته مثل شما پزشکی هست و دنبال هم خونه برای خودشه برای یکی از دانشگاه های سانفرانسیسکو یا لس انجلس یا دانشگا های نیویورک بوستون میخواد اقدام کنه اگه میخواهید با هم اشناتون کنم

و در ضمن شما دنبال زبان حتمن باش حتمن ایلتس یا تافل بگیر در ضمن احتمالن امتحان usmle هم باید بدی تو امریکا

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستان خیلی دقت کنید برای ویزا تحصیلی از انگلیس اقدام نکنید وگرنه اینجا لیست نمرات براتون صادر نمیشه.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
عالیه پس با این حساب ایالت های خوبی براتون در نظر دارم و دانشگا های خوبی هم دارند لیست این دانشگاه براتون میذارم
شرایط شما عالیه این امریکایی ها به سلامت و مراقبت این چیزا خیلی اهمیت میدن در نتیجه رشته شما برای این کشور عالیه
:D عزیز حتی داخل اتوبوس هاشون هم اینترنت هست شما نگران اونش نباشید بله میتونید از اون طریق یا حتی دوران تحصیل برای دانشگاه کار کنید مشکلی نیست شما شانس دیگتون اینه که مجرد هستید احتمالن اگر کیس مناسب خودتون هم پیدا کنید سریعن به گرین مارت میرسی

راستی من یه نفر میشناسم که ایشون رشته مثل شما پزشکی هست و دنبال هم خونه برای خودشه برای یکی از دانشگاه های سانفرانسیسکو یا لس انجلس یا دانشگا های نیویورک بوستون میخواد اقدام کنه اگه میخواهید با هم اشناتون کنم

و در ضمن شما دنبال زبان حتمن باش حتمن ایلتس یا تافل بگیر در ضمن احتمالن امتحان usmle هم باید بدی تو امریکا

ایول حامد جان کارت عالیه خوب تاپیکی زدی دستت درد نکنه.

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
دوستان خیلی دقت کنید برای ویزا تحصیلی از انگلیس اقدام نکنید وگرنه اینجا لیست نمرات براتون صادر نمیشه.

والا دوست عزیز جناب یاسینی فعلن که روابط ایران با انگلیس شکراب شده بعید میدونم دیگه به این راحتیا ویزا بدن وقتی دارند سفارتشو تعطیل کنند چه انتظاری هست به ما ویزا بدن!!!!!!!

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
ایول حامد جان کارت عالیه خوب تاپیکی زدی دستت درد نکنه.

خواهش میکنم دوست عزیز یاسینی شما لطف داری
راستی یاسین جان قصد نداری به امریکا یا کانادا مهاجرت کنی؟؟؟شرایط شما هم تو اون کشورها بد نخواهد بود بهش فکر کن شما که رشتتون هم مهندسی پزشکیه از دانشگاه مطرح ایران میتونید از یکی دانشگاه های خوب امکیا بورس بگیرید

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
درمورد تحصيل در بلژيك ميشه توضيح بديد
من ديپلم الكترونيك دارم و20سالم هست فعلا هم2ترم دانشگاه غير انتفائي درس خوندم
توي بلژيك هم فاميل دارم
راستي شرايط تحصيل توي دبي چطورياست؟بدرد ميخوره ؟

بالا