برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به دانشگاه پیام نور : سوالات - اخبار - درخواست ها و ...

MountainBike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
3- صدور معافیت تحصیلی ازخدمت **** وظیفه در صورت کسب شرایط
صد در 10 ! دروغه!
اونی که این جمله را نوشته یک بار هم دفترچه ثبت نام را نخونده. یه کلمه "شرایط" اضلفه کرده که اگه کسی اعتراض کرد توجیهی داشته باشه و بهونه بیاره که البته شرایط هم باید باشه! که البته مطلقا معافیت تعلق نمی گیره!

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
صد در 10 ! دروغه!
اونی که این جمله را نوشته یک بار هم دفترچه ثبت نام را نخونده. یه کلمه "شرایط" اضلفه کرده که اگه کسی اعتراض کرد توجیهی داشته باشه و بهونه بیاره که البته شرایط هم باید باشه! که البته مطلقا معافیت تعلق نمی گیره!

ترم اول دوره دانشپذیریه و هیچ معافیت تحصیلی داده نمیشه چون هنوز دانشجو نیستید ، زمانی که ترم اول رو با موفقیت گذروندید و پذیرفته بشید ، از ترم دوم به عنوان دانشجو ، معافیت تحصیلی بهتون تعلق میگیره .

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
از اطلاعات خوب شما و همه دوستان عزیز ممنون
من تو یه سایتی خوندم قراره عنوان فراگیر از مدرک این دانشجویان حذف بشه

وضعیتت عین منه . منم دانشجوی نرم افزارم و میخوام زبان بخونم و در کل بیخیال آزاد بشم . 6ماهه دارم تحقیق میکنم و تا حالا به 5-6 مرکز مختلف تو تهران و حومه تماس گرفتم..همشون بلا استثناء گفتن طبق قانون جدید هر فرد می تونه همزمان تو 3تا رشته تحصیل کنه (زنده باد مدرک گرایی
12.gif
)
شما می تونی گواهی اشتغال به تحصیل از آزاد برای پیام نور ببری و ترم اول که سپری شد ، اگه مذکر باشید ، از ترم دوم براتون معافیت تحصیلی صادر میکنن و اگه مونث باشید که چه بهتر می تونید تو 600 رشته در 650 دانشگاه ادامه تحصیل بدید :D
ای ول.
مثل اینکه اطلاعات خوبی در این زمینه داری فکر میکنم بتونی کمکم کنی.
رشته های مهندسی صنایع، معماری و مهندسی IT رو میدونی کدوم واحد های دانشگاهی دارن؟ این وب سایت درپیت خود پیام نور که ظاهرا دفترچه رو برداشته نمیشه دانلودش کرد.
راستش من الان تبریزم و میخوام توی تهران و یا یکی از واحد های اطرافش مثل کرج تو یکی از این رشته ها یا رشته های مدیریت یا فیزیک هسته ای تحصیل کنم. یعنی میشه؟؟؟؟
امسال که گذشت اگر سال بعد شرکت کنم یعنی امیدی به قبولی هست؟ وضعیت سربازی چی میشه؟ اگر قبول بشم و نخوام دیگه رشته قبلیمو ادامه بدم و بچسبم به رشته جدید مشکلی برای سربازیم بوجود نمیاد؟ آخه باید از رشته و دانشگاه قبلیم که آزاد بوده انصراف بدم.

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
ای ول.
مثل اینکه اطلاعات خوبی در این زمینه داری فکر میکنم بتونی کمکم کنی.
رشته های مهندسی صنایع، معماری و مهندسی IT رو میدونی کدوم واحد های دانشگاهی دارن؟ این وب سایت درپیت خود پیام نور که ظاهرا دفترچه رو برداشته نمیشه دانلودش کرد.
راستش من الان تبریزم و میخوام توی تهران و یا یکی از واحد های اطرافش مثل کرج تو یکی از این رشته ها یا رشته های مدیریت یا فیزیک هسته ای تحصیل کنم. یعنی میشه؟؟؟؟
امسال که گذشت اگر سال بعد شرکت کنم یعنی امیدی به قبولی هست؟ وضعیت سربازی چی میشه؟ اگر قبول بشم و نخوام دیگه رشته قبلیمو ادامه بدم و بچسبم به رشته جدید مشکلی برای سربازیم بوجود نمیاد؟ آخه باید از رشته و دانشگاه قبلیم که آزاد بوده انصراف بدم.

نمی دونم کدوم واحد ها دارن چون رشته مورد نظر من زبانه .
بزرگترین عیب پیام نور که دوستان هم بهش اشاره کردن همین اطلاع رسانی ضعیفه
چرا نشه ؟!
همین الان فکر کنم باید بری تو این مراکز آموزشی فراگیر شرکت کنی ثبت نامشون شروع شده دفترچه اصلی اواخر اسفند میاد . اونا (نیروی انتظامی) کاری ندارن شما تو چند رشته و کجا مشغولید..اونا فقط گواهی اشتغال به تحصیل از یه خراب شده می خوان ! شما اول باید ثبت نام کنی و هرگاه تو پیام نور به عنوان دانشجو ، معافیت تحصیلی بهت دادن (ترم دو) ، اونوقت برو از آزاد انصاف بده

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
نمی دونم کدوم واحد ها دارن چون رشته مورد نظر من زبانه .
بزرگترین عیب پیام نور که دوستان هم بهش اشاره کردن همین اطلاع رسانی ضعیفه
چرا نشه ؟!
همین الان فکر کنم باید بری تو این مراکز آموزشی فراگیر شرکت کنی ثبت نامشون شروع شده دفترچه اصلی اواخر اسفند میاد . اونا (نیروی انتظامی) کاری ندارن شما تو چند رشته و کجا مشغولید..اونا فقط گواهی اشتغال به تحصیل از یه خراب شده می خوان ! شما اول باید ثبت نام کنی و هرگاه تو پیام نور به عنوان دانشجو ، معافیت تحصیلی بهت دادن (ترم دو) ، اونوقت برو از آزاد انصاف بده
خیلی ممنون از راهنماییت;)

123perspolis

Registered User
لایک‌ها
2
توی این پیام نور های فراگیر ترم اولش سخته میشه به راحتی قبول شده و دانشجو شد.
من میخاک رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) برم
دیپلم فنی حرفه ای دارم

کدوم مرکز از همه معتبر تر و بهتره (تهران)

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
توی این پیام نور های فراگیر ترم اولش سخته میشه به راحتی قبول شده و دانشجو شد.
من میخاک رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) برم
دیپلم فنی حرفه ای دارم

کدوم مرکز از همه معتبر تر و بهتره (تهران)

دوست عزیز..بی زحمت به عنوان تاپیک توجه کنید ... سوال شما هیچ ربطی به این عنوان نداره و باعث انحراف تاپیک میشه
البته تقصیر plusdeck شد :eek:
ممنون

123perspolis

Registered User
لایک‌ها
2
پست من هم در باره اینه که "پیام نور برم یا نه" .... کجاش باعث انحراف میشه

من الان موندم برم پیام نور ویا نه
اگه ترم اولش خوبه و آسون هست برم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
سلام دوستان من هم همین سوالو داشتم
میخوام رشته مهندسی فناوری اطلاعات ثبت نام کنم امروز تو روزنامه همشهری تبلیغشو دیدم زنگ زدم گفتن شهریه ترم اول 220 هزار تومانه کلاسام حضوریه بعدش اگه قبول شی دانشجو حساب میشی چجوریاست خوبه یا نه اونایی که تجربه دارن بهد تو این برم اول چه درسهایی رو باید خوند ممنون میشم کمک کنید

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
پست من هم در باره اینه که "پیام نور برم یا نه" .... کجاش باعث انحراف میشه

من الان موندم برم پیام نور ویا نه
اگه ترم اولش خوبه و آسون هست برم

حالا شد. سوال اولت ربطی نداشت .
متاسفانه ظاهراً هیچکس تجربه حضور تو طرح فراگیر نداره و یا حداقل اعضای این فروم دانشجوش نیستن .

123perspolis

Registered User
لایک‌ها
2
حالا شد. سوال اولت ربطی نداشت .
متاسفانه ظاهراً هیچکس تجربه حضور تو طرح فراگیر نداره و یا حداقل اعضای این فروم دانشجوش نیستن .
انگار باید خودمون برای تجربه بریم ببینیم چه جوریه

اصلا حال ندارم یه سال دیگه برای کنکور بخونم........

123perspolis

Registered User
لایک‌ها
2
امروز رفتم مشاروه اش همه چی را پرسیدم

دوره اول همش حضوریه - کلاس ها دو روز آخر هفته و صبح و بعد ازظهر هست - مدت 6 ماه - اگه قبول بشی دانش جو می شی
20 واحد درسی را باید پاس کنی
محل تشکیل کلاس ها در محلی که ثبت نام می کنی هست ولی وقتی قبول شدی با توجه به واحد که انتخاب کردی باید بری جای دیگه و اونجا دانشگاه را ادامه بدی

هزینه ترم اول 250-270 تومنه
در صورت انصراف 54 تومن ازت میگرین

تا سه شنبه هم بیشتر مهلت ثبت نام نداره (27 شهریور)

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
امروز رفتم مشاروه اش همه چی را پرسیدم

دوره اول همش حضوریه - کلاس ها دو روز آخر هفته و صبح و بعد ازظهر هست - مدت 6 ماه - اگه قبول بشی دانش جو می شی
20 واحد درسی را باید پاس کنی
محل تشکیل کلاس ها در محلی که ثبت نام می کنی هست ولی وقتی قبول شدی با توجه به واحد که انتخاب کردی باید بری جای دیگه و اونجا دانشگاه را ادامه بدی

هزینه ترم اول 250-270 تومنه
در صورت انصراف 54 تومن ازت میگرین

تا سه شنبه هم بیشتر مهلت ثبت نام نداره (27 شهریور)

مطمئنی اخرین مهلتش فرداست ؟ آخه من شنیدم تا اول مهره

123perspolis

Registered User
لایک‌ها
2
من رفتم مرکز تو میدون ولیعصر بقل سینما آفریقا

به من گفت تا سه شنبه فقط ثبت نام می کنن...

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
دوستان من از یکی دو جا از این کلاسها که تبلیغ میکنه مثل مدرسان شریف پرسیدم که مجوز رسمی از دانشگاه پیام نور دارید گفتن ما فقط برای امادگی اموزش میدیم یهنی چی اینا مثل کلاسهای کنکور میمونم و خودشون امتحانه ترم اول رو نمیگیرن موقعی که دفترچه پیام نور اومد شما باید بری ثبت نام کنید و در دانشگاه امتحا ن بدید و دیگه ربطی به این کلاسا نداره
حالا اگه اشتبا متوجه شدم دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارن بگن ممنون میشم

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان من از یکی دو جا از این کلاسها که تبلیغ میکنه مثل مدرسان شریف پرسیدم که مجوز رسمی از دانشگاه پیام نور دارید گفتن ما فقط برای امادگی اموزش میدیم یهنی چی اینا مثل کلاسهای کنکور میمونم و خودشون امتحانه ترم اول رو نمیگیرن موقعی که دفترچه پیام نور اومد شما باید بری ثبت نام کنید و در دانشگاه امتحا ن بدید و دیگه ربطی به این کلاسا نداره

بله فک کنم همین طوره:rolleyes:

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61

کاملاً درسته
این موسسات که همشون هم معتبر نیستن(پس حواستون باشه) با گرفتن امتیاز از دانشگاه پیام نور ، به صورت فراگیر دانشپذیر میگیرن و امادشون میکنن برای آزمون پیام نور . در واقع مثل کلاس کنکور هستند و جالبتر اینکه اگه نرید سرتون کلاه میره ! چون دانشگاه پیام نور هیچ آموزش درست و حسابی و یا سوالات نمونه ای منتشر نکرده که بشه استفاده کرد .

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
یعنی از همین حالا واسه 15 واحد یه سال باید رفت کلاس تقویتی:(
ولی خداییش این امتحانات پایانی شهریور ماه خیلی دیره:(. کاش ثبت نامش شهریور و مهر امسال بود امتحانات هم بهمن از اسفند هم میشدیم دانشجو رسمی;)

technocrat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان 2تا سئوال برا من پيش اومده ممنون ميشم كسي راهنماييم كنه :

1 با توجه به اينكه داخل دفترچه ارشد نوشته شده شرط ثبت نام در دوره دانشپذيري اينه كه مدرك كارشناسي داشته باشي من كه دانشجوي سال آخر كارشناسي هستم نميتونم همزمان دانشپذير ارشد هم باشم ؟

2 آيا ثبت نام اين دوره تو 2نوبت انجام ميشه ؟ يعني جز الان در اسفند ماه هم براي ارشد (امتحان شهريور) ثبت نام ميكنند ؟

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
پیام نور از طریق اموزش از راه دور برای یه سری رشته ها ثتب نام می کنه، شما ترمی 50 هزار می دی تو خونه می خونی، بعد اخر ترم امتحان می دی (3 هزار تومان هر امتحان) با فراگیر فرق میکنه
من الان 1 سال مونه تا مهندس مو بگیرم می گم الان اگر تو مدیریت بازرگانی یا صنعتی این شرکت کنم بعد از سه سال یعنی دوساله سربازی و یک سال درسم دوتا مدرک دارم که برای جاهای دولت بد نیست!به مدیریت بازرگانی هم علاقه دارم(بر خلاف این رشته ام!)!بابام می گیه بی خودی از این شاخه به اون شاخه نپر!حالا نظر شما چیه؟ثبت نام بکنم یا نکنم؟

بالا