برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به دانشگاه پیام نور : سوالات - اخبار - درخواست ها و ...

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
پیام نور از طریق اموزش از راه دور برای یه سری رشته ها ثتب نام می کنه، شما ترمی 50 هزار می دی تو خونه می خونی، بعد اخر ترم امتحان می دی (3 هزار تومان هر امتحان) با فراگیر فرق میکنه
من الان 1 سال مونه تا مهندس مو بگیرم می گم الان اگر تو مدیریت بازرگانی یا صنعتی این شرکت کنم بعد از سه سال یعنی دوساله سربازی و یک سال درسم دوتا مدرک دارم که برای جاهای دولت بد نیست!به مدیریت بازرگانی هم علاقه دارم(بر خلاف این رشته ام!)!بابام می گیه بی خودی از این شاخه به اون شاخه نپر!حالا نظر شما چیه؟ثبت نام بکنم یا نکنم؟

اتفاقاً پدر منم بهم گفت از این شاخه به اون شاخه نپرم و یه رشته مرتبط بخونم..منم حرفشو گوش دادم رفتم همونی که می خواستم ثبت نام کردم !

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
اتفاقاً پدر منم بهم گفت از این شاخه به اون شاخه نپرم و یه رشته مرتبط بخونم..منم حرفشو گوش دادم رفتم همونی که می خواستم ثبت نام کردم !

یعنی برم ثبت نام کنم؟یه سوال دیگه من اینترم برم همینو از اموزش از راه دور بردارم بهتره یا اینکه صبر کنم ترم بعد از طریق فراگیر شرکت کنم؟

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
از دوستانی که فارغ التحصیل پیام نور هستند یا دانشجوی آن خواهشمندم راهنمایی بفرمایید آیا واقعاً پای این مدارک کار می دن و اصلاً قبولش دارن. اگر واقعاً مفتش گرونه بشینیم سال بعد دوباره کنکور بخونم.

ehsan_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آیا امکان این وجود دارد که در دوران خدمت وظیفه در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تحصیل کرد؟

helenik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من کاردانی معماری در دانشگاه آزاد میخونم ، میتونم مدیریت بازرگانی در پیام نور ادامه بدم؟ چیکار کنم؟ راهنمایی کنید ! :wacko: واقعا به یه مشاور احتیاج دارم!

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان بالاخره کسی نفهمید مدرک فراگیر معتبره یا نه؟
بریم ..نریم؟:wacko:

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
سلام من کاردانی معماری در دانشگاه آزاد میخونم ، میتونم مدیریت بازرگانی در پیام نور ادامه بدم؟ چیکار کنم؟ راهنمایی کنید ! :wacko: واقعا به یه مشاور احتیاج دارم!

فکر نکنم پیام نور از کاردانی به کار شناسی داشته باشه اونم به این شکل، ولی مطمئنن می تونی به در کنار هر رشته دیگر از اول به خونی!پیشنهاد می کنم اگر واقعا می خوای مدیریت بخونی اونهم تو پیام نور و نمی خوای ازاد بری،اول فراگیر ارشد مدیریت شرکت کن، اگر قبول شدی کنارش سربازیتو برو ، نه پول به آزاد می خوای بدی نه به اون صورت عقب می افتی!
البته فکر می کنم پیوسته معماری سراسری قبول شی از همه بهتر باشه!

HappyDreams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان بالاخره کسی نفهمید مدرک فراگیر معتبره یا نه؟
بریم ..نریم؟:wacko:

من اینجا رو تازه دیدم .نمی دونم هنوز احتیاج به راهنمایی دارید یا نه؟;)
خوب اگر شما امسال سال اولته که شرکت کردی و قبول شدی ،نرو بمون واسه سال بعد شاید روزانه شبانه قبول شی.ولی اگر نه سال دوم سوم هست برو و وقتتو تلف نکن.
ار لحاظ استخدام متاسفانه بعضی شرکتها کم لطفی می کنن به این دانشگاه.ولی باور نمی کنن که کسی که پیام نور مدرک می گیره با خون دل میگیره اینو نه مثل ازاد نمره بخره.هر امتحانش ادمو خفه می کنه 25 صدم هم بهت نمی دن.
اعتبار داره مدرکش طوری اگر در یه استخدام یه فارغ التحصیله ازاد باشه و یک پیام نور ،پیام نور استخدامه.
همین چند روز پیش شرکت نفت استخدامی داد .که از دانشگاه های امیر کبیر و اینا می خواست و نوشته بود که پیام نور و علمی کاربردی استخدام نمی کنیم.اینجوریه دیگه .
108.gif

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
ولی در عوض تو پذیرش برای خارج فکر نمی کنم زیاد فرقی داشته باشه!می گن از ازاد معتبر تر!
البته اقا فرید باید تایید کنه

Andreaso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تازه تو طرح فراگیر امسال قبول شدم..تو رشته روانشناسی..اگه سوالی هنوز براتون مونده در مورد کارشناسی میتونین بپرسین..
اول شما باید بدونید که درجه اعتبار دانشگاهها چه جوریه..
سراسری روزانه-سراسری شبانه-پیام نور کنکوری-پیام نور فراگیر- آزاد- علمی کاربردی و غیر انتفاعی و بقیه...
از امسال پیام نور کنکوری خذف میشه و پیام نور فقط از طریق فراگیر دانشجو میگیره..خیلی جالبه که بدونید پیام نور امسال با رشد چشمگیر متقاضی ادامه تحصیل مواجه هم بوده..در مورد اعتبارش باید بگم ا دانشگاه دولتی اعتبارش کمتر و از آزاد بیشتره....قبلا رو مدرک دانشجو های فراگیر یه مهر فراگیر هم علاوه بر پیام نور میزدن..ولی جدیدا اونم قرار شده که نباشه چون فقط فراگیر ثبت نام میشه..البته هیچ کس فارغ التحصیل کامپیوتر دانشگاه دولتی رو ول نمیکنه بیاد فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور رو استخدام کنه..ولی کاملا مدرکش معتبره..به صورتی که بیش از 90 % دانشجو های حاضر در مقطع دکترا به گفته یکی از اساتید خود دانشگاه در پیام نور ادامه میدن چون زمان آزاد بیشتری دارن و..شرایط ویژه این دانشگاه..در مورد سختی و اسونی درسها ..باید بگم واقعا سخته..چون کتاب ها با رفرنس دانشگاه دولتی هست نه آزاد .و شما باید خودت اون رو بخونی.وضعیت برای رشته هایی مثه ریاضی و کامپیوتر خیلی دشوار میشه..ولی در رشته هایی مثه روانشناسی و مدیریت و زبان یه گزینه خیلی خوبیه..کسی که میخواد دانشگاه پیام نور بیاد میتونه بدون داشتن پیش دانشگاهی و با داشتن مدرک **** جدید هم وارد بشه..به شرطی که ترم اول دانشپذیری رو با موفقیت و با معدل بالای دوازده بتونه قبول شه و بره ترم دوم و دانشجو بشه..شما نمیتونید در عین اینکه در پیام نور درس میخونید در دانشگاه دیگری درس بخونید یا لا اقلش نباید بفهمن که میخونی چون مدرک دیپلم رو نگه میدارن پیش خودشون تا آخر..البته من خیلیا رو میشناسم که این موانع رو رد میکنن به شیوه هایی که خودتون میدونید..ولی محدودیت در خود پیام نور برای ادامه تحصیل در چند رشته مختلف وحود نداره و میتوید چند رشته رو با هم بخونید..
باز اگه کسی سوالی داره بگه...
برای خارج رفتن و ادامه تحصیل دادنم مدرک صد در صد معتبری هست در حالی که آزاد در بعضی جاها مورد قبول نیست.دیگه؟

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
من تازه تو طرح فراگیر امسال قبول شدم..تو رشته روانشناسی..اگه سوالی هنوز براتون مونده در مورد کارشناسی میتونین بپرسین..
اول شما باید بدونید که درجه اعتبار دانشگاهها چه جوریه..
سراسری روزانه-سراسری شبانه-پیام نور کنکوری-پیام نور فراگیر- آزاد- علمی کاربردی و غیر انتفاعی و بقیه...
از امسال پیام نور کنکوری خذف میشه و پیام نور فقط از طریق فراگیر دانشجو میگیره..خیلی جالبه که بدونید پیام نور امسال با رشد چشمگیر متقاضی ادامه تحصیل مواجه هم بوده..در مورد اعتبارش باید بگم ا دانشگاه دولتی اعتبارش کمتر و از آزاد بیشتره....قبلا رو مدرک دانشجو های فراگیر یه مهر فراگیر هم علاوه بر پیام نور میزدن..ولی جدیدا اونم قرار شده که نباشه چون فقط فراگیر ثبت نام میشه..البته هیچ کس فارغ التحصیل کامپیوتر دانشگاه دولتی رو ول نمیکنه بیاد فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور رو استخدام کنه..ولی کاملا مدرکش معتبره..به صورتی که بیش از 90 % دانشجو های حاضر در مقطع دکترا به گفته یکی از اساتید خود دانشگاه در پیام نور ادامه میدن چون زمان آزاد بیشتری دارن و..شرایط ویژه این دانشگاه..در مورد سختی و اسونی درسها ..باید بگم واقعا سخته..چون کتاب ها با رفرنس دانشگاه دولتی هست نه آزاد .و شما باید خودت اون رو بخونی.وضعیت برای رشته هایی مثه ریاضی و کامپیوتر خیلی دشوار میشه..ولی در رشته هایی مثه روانشناسی و مدیریت و زبان یه گزینه خیلی خوبیه..کسی که میخواد دانشگاه پیام نور بیاد میتونه بدون داشتن پیش دانشگاهی و با داشتن مدرک **** جدید هم وارد بشه..به شرطی که ترم اول دانشپذیری رو با موفقیت و با معدل بالای دوازده بتونه قبول شه و بره ترم دوم و دانشجو بشه..شما نمیتونید در عین اینکه در پیام نور درس میخونید در دانشگاه دیگری درس بخونید یا لا اقلش نباید بفهمن که میخونی چون مدرک دیپلم رو نگه میدارن پیش خودشون تا آخر..البته من خیلیا رو میشناسم که این موانع رو رد میکنن به شیوه هایی که خودتون میدونید..ولی محدودیت در خود پیام نور برای ادامه تحصیل در چند رشته مختلف وحود نداره و میتوید چند رشته رو با هم بخونید..
باز اگه کسی سوالی داره بگه...
برای خارج رفتن و ادامه تحصیل دادنم مدرک صد در صد معتبری هست در حالی که آزاد در بعضی جاها مورد قبول نیست.دیگه؟
دوست عزیز کمی در رابطه با نحوه درس خوندن . معدلا در پیام نور بگید البته برای رشته های ریاضی مثل مهندسی صنایع. مثلاً اگر کسی بخواد معدلش رو در این دانشگاه بالای 17 نگه داره چقدر باید در روز درس بخونه(البته برای کسی که هوش نسبتاً خوبی داره) ؟ یا اصلاً معدل 17 به بالا در این دانشگاه امکان پذیره:blink: اصلاً چند نفر داشتیم بالای 17 :lol:
در ضمن یعنی دیگه از این به بعد تو مدرک پیام نور معلوم نمی شه که فراگیر بودی یا سراسری جفتش عین همه؟
با تشکر

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان چرا اینقدر کم به کم به این فروم سر می زنن و پست می دن بابا بچه های پیام نوری باید اکتیو باشن. بیاین جلو بابا:cool:

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان پیام نوری لطفاً نظر بدید از بین واحدهای زیر کدومشون از لحاظ سطح امکانات و استاداش و ..... بهتره:
1-واحد پرند 2- واحد حسن آباد 3-واحد هشتگرد 4- کرج 5- تهران 6- همش یه پخه اون قدر با هم فرق نمی کنند

در ضمن اون سوال 2 3 پست بالای منم که در رابطه با معدل بود هنوز کسی پاسخ نداده ها:(

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
بابا بالاخره یکی به ما بگه این جریان فراگیر چیه . من چند هفته پیش رفتم یک آموزشگاه برای فراگیر ثبت نام کردم . ولی الان رفتم تو سایت پیام نور نگاه کردم می بینم گفته تنها می بایست تو یکی از واحدهای خود دانشگاه پیام نور دوره دانشپذیری رو گذروند وگرنه کارت ورود به جلسه صادر نمی شه و این موسسات نیز غیرقانونین . این دسته از افراد دیگر حق اعتراض هم ندارند:( . ولی به خود موسسه که زنگ زدم می گه ما اینجا درس می دیم موقع گرفتن دفترچه هم می رید می گیرید و شرکت می کنید. ما بالاخره نفهمیدیم چی شد یکی به ما توضیح بده؟ اگر واقعاً این موسسات غیرقانونین چرا سر هر کوچه یه دونشون باز شده و آگهی هاشون کل خیابونا رو گرفته یعنی اینقدر مملکت بی درو پیکر:blink:

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
بالاخره خبری نشد ؟معلوم نیست دفترچه ثبت نام کی میاد؟البته ثبت نام این کلاسای آمادگی نه ثبت نام اصلی خود دانشگاه پیام گور:hmm:

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به خدمت همه دوستان :
من این مشکل رو از خود دانشگاه پرسیدم ولی خودشون هم درست نمیدونند چجوریه مشکلم اینه:
من کاردانی معماری دارم ودر آزمون فراگیر رشته صنایع قبول شدم ولی بعضی در درسها رو قبلا من تو کاردانی پاس کردم حالا آیا من میتونم این درسها رو تطبیق بزنم؟یا نمیشه باید کاردانی هم حتما از پیام نور باشه ؟یا هر دانشگاهی رو قبول می کنند؟
تو رو خدا جواب بدین چون من رو این موضوع حساب کردم که ایمو انتخاب کردم مثلا من ریاضی عمومی 1و فیزیک 1 و ... تو کاردانی با نمره خوب پاس کردم باز بیام اینها رو بخونم خیلی ظلمه ؟

با تشکر

armin69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
(از اینکه محاوره ایی می نویسم عذر خواهی می کنم.)
من دیپلم کامپیوتر فنی و حرفه ای هستم ،اگر بخوام تو دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور شرکت کنم باید چیکار کنم؟
قضیه ی پیش دانشگاهی چیه؟ چون وقتی با خود دانشکده تماس گرفتم بهم گفتن باید تو دوره پیش دانشگاهی شرکت کنم و....
و کی می تونم ثبت نام کنم؟ مهر سال بعد؟

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام

لطفا منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندس کامپیوتر برای دوره فراگیر پیام نور را معرفی کنید.

با تشکر

بالا