• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی سیمور خان

من فقط شنیدم همین .....
برای zen neon 2 کدوم شارژر مناسبه ؟
طبیعتا شارژری که مال خود creative هستش ... قیمتش هم باید 15 تومن باشه ...
قیمت های این مدل هایی که گفتی چنده ؟

من مارکش برام مهم نیست ، wav هم میشه تو Comi خیلی سریع به Mp3 تبدیل کرد، گفتم تو رنج قیمت پایین چی خوبه ؟ در واقع تو متفرقه هایی که شما گفتبن از همه بهترشون کدومه ؟
قیمت اینا بین 90 تا 100 تومنه ..

مساله این نیست که بعدا چطور تبدیلش بکنی ، مساله اینه که وقتی شما داری حرفای استاد رو ضبط می کنی ، دستگاهی که wav ضبط می کنه ، زودتر پر میشه ...

تو مارکهای متفرقه ، دیگه واقعا فرقی نداره کدوم رو بگیری ... همه در هی حد هستن ... ولی zcyber توصیه میشه ، چون گارانتی خیلی خوبی داره ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا سیمور این yp-t9 از فواصل دور با کیفیت خوب ضبط می کنه یا نه ؟

موفق باشید.
کلا هیچ mp3 player ی نمی تونه از فاصله دور با کیفیت مناسب ضبط کنه ... ضبط صدا ، یه قابلیت جانبی محسوب میشه و همین که یه دستگاه بتونه از فاصله نزدیک ، با کیفیت خوب ضبط کنه باید کلاهت رو بندازی هوا ...

البته حرفم به این معنی نیست که T9 یا هر مدل دیگه ، توی فواصل زیاد ، بد ضبط می کنه ... ولی مطمئنا با افت کیفیت روبرو میشیم ..

yahosain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلا هیچ mp3 player ی نمی تونه از فاصله دور با کیفیت مناسب ضبط کنه ... ضبط صدا ، یه قابلیت جانبی محسوب میشه و همین که یه دستگاه بتونه از فاصله نزدیک ، با کیفیت خوب ضبط کنه باید کلاهت رو بندازی هوا ...

البته حرفم به این معنی نیست که T9 یا هر مدل دیگه ، توی فواصل زیاد ، بد ضبط می کنه ... ولی مطمئنا با افت کیفیت روبرو میشیم ..

آقا شما درست می فرمائيد حق با شمااست .

راستی این مخصوص خبرنگارها چطورن خوبن یا نه توشون گیر می یات با T9 در کیفیت و امکانات برابری کنه یا بهتر باشه مارکهای دیگه چطور ؟

شما بهتر می دونید می گن واسه ضبط صدا در فاصله های نسبتا دور و اماکن شلوغ خیلی خوبن بقیه اش با شما است

ممنون موفق باشید.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا شما درست می فرمائيد حق با شمااست .

راستی این مخصوص خبرنگارها چطورن خوبن یا نه توشون گیر می یات با T9 در کیفیت و امکانات برابری کنه یا بهتر باشه مارکهای دیگه چطور ؟

شما بهتر می دونید می گن واسه ضبط صدا در فاصله های نسبتا دور و اماکن شلوغ خیلی خوبن بقیه اش با شما است

ممنون موفق باشید.
اونایی که مخصوص خبرنگارها هستن و اصطلاحا بهشون میگن voice recorder مطمئنا کیفیت بهتری نسبت به mp3 player ها دارن ... چون مخصوص اون کار ساخته شدن ...

متاسفانه تو دامنه 100 تومن مدلهای voice recorder خیلی کمه .... سامسونگ یه مدل YV داره که ظاهرا خوبه و سونی هم قدیما یکی دو مدل داشت (بازار رضا - یه مغازه هست که voice recorder سونی داره ... باید بپرسی)

اما اگه بری سمت 150 تومن ، سونی یه مدل جدید زده که خیلی چیز خوبی به نظر می رسه : ICD-U60

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
سلام

برای خرید mp3 player نیاز به راهنمایی دارم .
اوایل تابستان مطالب ایندکس را تا جایی که به نظرم لازم بودم دراین مورد خواندم و ان زمان به نظرم رسید که creative vision :m بهترین مدلی که می توانم انتخاب کنم ولی الان چند سوال مهم برام پیش امده که به راهنمایی احتیاج دارم.
1.mp3 player هارد دارد نسبت به ضربه حساس اگر قرار باشه مدت زیادی از زمان مصرفش را توی یه کیف کولی باشه که مرتب هم این طرف و ان طرف می افته! انتخاب مناسبی؟ یا باید فلش با حافظه کمتر را انتخاب کنم
2. قبل از نوع و حجم حافظه اولویت تنوع فورمت ها ی صوتی و تصویری که می توانه پخش کنه برام مهمه اگر به خاطر دلیل اول مجبور باشم نوع دیگری را انتخاب کنم کدام مدل دیگه هست که بتوانه همین تعداد (یا احیانا فورمت های بیشتری ) را پخش کنه؟
3.مقداری که می خواهم هزینه کنم در حدود مدل vision:m ( قیمت اوایل تابستان برای 30 گیگ در حدود 215 بود البته بدون کیف و سایر مخلفات)
4.البته مهم ترین نکته ای که احتیاج دارم بدانم اینکه بعد از یک فصل هنوز این مدل گزینه مناسبی یا احیانا مدلهای بهتر با همین مشخصات یا بهتر در اینده نزدیک می ایند ؟ یعنی اگر کمی دیگه صبر کنم می توانم مدل بهتری بگیرم یا نه؟

قبلا از راهنمایی اساتید فن ^_^ خیلی ممنونم

yahosain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونایی که مخصوص خبرنگارها هستن و اصطلاحا بهشون میگن voice recorder مطمئنا کیفیت بهتری نسبت به mp3 player ها دارن ... چون مخصوص اون کار ساخته شدن ...

متاسفانه تو دامنه 100 تومن مدلهای voice recorder خیلی کمه .... سامسونگ یه مدل YV داره که ظاهرا خوبه و سونی هم قدیما یکی دو مدل داشت (بازار رضا - یه مغازه هست که voice recorder سونی داره ... باید بپرسی)

اما اگه بری سمت 150 تومن ، سونی یه مدل جدید زده که خیلی چیز خوبی به نظر می رسه : ICD-U60

دست شما درد نکنه عالی بود ببخشید یه سوال دیگه

با این voice recorder حالا سونی یا اون سامسونگ که گفتی می شه به فایلهای ضبط شده گوش داد و یا حتی درس یا سخنرانی بر روی کاغذ نوشت در جاهایی که نه کامپیوتر هست نه چیز دیگه و مجبوریم درس یا ... را از طریق اون بنویسم مثلا این mp3 player مثل T9 که 29 ساعت می شه باشون موسیقی گوش داد خیلی عالین مدلی هست این امکانات را داشته باشه عزیز

از لحاظ بودجه تا 170 تومن هم می تونم هزینه کنم

راستی 2 گیگ تو اینا گیر می یات یا حافظه خور باشه ؟

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
قیمت اینا بین 90 تا 100 تومنه ..

مساله این نیست که بعدا چطور تبدیلش بکنی ، مساله اینه که وقتی شما داری حرفای استاد رو ضبط می کنی ، دستگاهی که wav ضبط می کنه ، زودتر پر میشه ...

تو مارکهای متفرقه ، دیگه واقعا فرقی نداره کدوم رو بگیری ... همه در هی حد هستن ... ولی zcyber توصیه میشه ، چون گارانتی خیلی خوبی داره ..

خیلی ممنون بابت راهنمایی :blush:، شما تو کار Mp3player هستین یا فقط از روی علاقه اطلاعات جامع دارین ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام

برای خرید mp3 player نیاز به راهنمایی دارم .
اوایل تابستان مطالب ایندکس را تا جایی که به نظرم لازم بودم دراین مورد خواندم و ان زمان به نظرم رسید که creative vision :m بهترین مدلی که می توانم انتخاب کنم ولی الان چند سوال مهم برام پیش امده که به راهنمایی احتیاج دارم.
1.mp3 player هارد دارد نسبت به ضربه حساس اگر قرار باشه مدت زیادی از زمان مصرفش را توی یه کیف کولی باشه که مرتب هم این طرف و ان طرف می افته! انتخاب مناسبی؟ یا باید فلش با حافظه کمتر را انتخاب کنم
2. قبل از نوع و حجم حافظه اولویت تنوع فورمت ها ی صوتی و تصویری که می توانه پخش کنه برام مهمه اگر به خاطر دلیل اول مجبور باشم نوع دیگری را انتخاب کنم کدام مدل دیگه هست که بتوانه همین تعداد (یا احیانا فورمت های بیشتری ) را پخش کنه؟
3.مقداری که می خواهم هزینه کنم در حدود مدل vision:m ( قیمت اوایل تابستان برای 30 گیگ در حدود 215 بود البته بدون کیف و سایر مخلفات)
4.البته مهم ترین نکته ای که احتیاج دارم بدانم اینکه بعد از یک فصل هنوز این مدل گزینه مناسبی یا احیانا مدلهای بهتر با همین مشخصات یا بهتر در اینده نزدیک می ایند ؟ یعنی اگر کمی دیگه صبر کنم می توانم مدل بهتری بگیرم یا نه؟

قبلا از راهنمایی اساتید فن ^_^ خیلی ممنونم
خب شما اول باید به من بگی که بودجه ات دقیقا چقدره (ظاهرا 215 تومن)... بهرحال :

1. اگه بذاری تو کیف و همونطور که گفتی مواظبش باشی ، کلی هم واسه ات کار می کنن ... خود من هم همینطور هستم دیگه ...

2. تنها مدلی که از اون لحاظ بالاتر از vision:m هستش ، یه مدل 400 هزار تومنیه از iaudio ...

3. با اون بودجه ، همون انتخاب کاملا درسته ...

4. خب یه مدل زده creative که صفحات قبل هم بحثش شد ... به اسم zen ... فلش هستش ... 16 گیگ ! ... دنباله روی vision:m هستش ... احتمالا یکی دو ماه دیگه بیاد ایران و قیمتش هم باید حدود 250 تومن باشه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دست شما درد نکنه عالی بود ببخشید یه سوال دیگه

با این voice recorder حالا سونی یا اون سامسونگ که گفتی می شه به فایلهای ضبط شده گوش داد و یا حتی درس یا سخنرانی بر روی کاغذ نوشت در جاهایی که نه کامپیوتر هست نه چیز دیگه و مجبوریم درس یا ... را از طریق اون بنویسم مثلا این mp3 player مثل T9 که 29 ساعت می شه باشون موسیقی گوش داد خیلی عالین مدلی هست این امکانات را داشته باشه عزیز

از لحاظ بودجه تا 170 تومن هم می تونم هزینه کنم

راستی 2 گیگ تو اینا گیر می یات یا حافظه خور باشه ؟
voice recorder هم از خیلی لحاظ شبیه mp3 player ه ... یعنی میشه چیزی که ضبط کردی رو با هدفون گوش بدی .. یا بعضی مدلها که اصلا بلندگو روش دارن و میشه از طریق همون گوش داد (اینا گرونترن و میرن سمت 200 تومن.. هرچند قدیم ، 100 تومنی اش هم پیدا می شد) ...

منظورت همین بود یا من اشتباه فهمیدم ...
خیلی ممنون بابت راهنمایی :blush:، شما تو کار Mp3player هستین یا فقط از روی علاقه اطلاعات جامع دارین ؟
صرفا علاقه مند بودم و هستم...
msn-wink%5B1%5D.gif

yahosain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هم از خیلی لحاظ شبیه mp3 player ه ... یعنی میشه چیزی که ضبط کردی رو با هدفون گوش بدی .. یا بعضی مدلها که اصلا بلندگو روش دارن و میشه از طریق همون گوش داد (اینا گرونترن و میرن سمت 200 تومن.. هرچند قدیم ، 100 تومنی اش هم پیدا می شد) ...

دوست عزیز ممنونم

بله منظورم دقیقا همین بود دوست گرامی

ببینید دوست عزیز من می خوام صدای استاد - همیشه فاصله معلوم نسیت یه وقت دوره یه وقت نزدیک - یا سخنرانی ضبط کنم بهترین شکل و کیفیت مهم نیست ولی صدا را می خوام کاملا واضح و با کیفیت باشه حالا بهترین نبود مهم نیست ( بعضی وقتها نیاز می شه تو جیبم باشه و صدا را ضبط کنم ) خصوصا من درسها و ... را روی کاغذ منتقل می کنم از آنجا که یکی از اعضای هیئت علمی - یکی از مراکز تحقیقی - هستم حرفهای کارشناسای دیگه را ضبط می کنم و سر فرصت می شینم آنها را گوش می دم

. voice recorder را می خوام خوش دست و خیلی بزرگ نباشه راحت بشه حملش کرد مثل همین سونی که معرفی کردی دستت درد نکنه
. دکمه توقف و شروع برای ضبط صوت داشته باشه غیر از قطع کامل
. وقتی بخوام فایل صوتی را بر روی کاغذ منتقل کنم طبیعتا با دکمه های اون نیاز می شه که کار کنم می خوام قوی و خوش دست باشن اذیت نکنن چون همیشه دست رسی به کامپیتور ندارم
. به صورت Mp3 یا هر صیغه ای که نیاز به برنامه خاصی برای شنیدنش نباشه ضبط کنه
. باتری خوب و مقاومی داشته باشه - راستش خیلی وارد نیستم چی بنویسم -
. قابلیت ضبط از رادیو یا ضبط خونگی یا ... داشته باشه بد نیست فکر می کنم بعضی جاها نیازم بشه
. به هر حال من تو سفر با خودم می برم و نیاز می شه که فایل صوتی ضبط کنم یا گوش بدم ....
. حالا که قراره صدا بخش کنه خوب کاملا واضح و رسا بخش کنه خیلی عالیه

این که به چه شکل شارژ بشه خود شما چی پیشنهاد می دی ..

و الله نمی دونم نسبت به خواستهام چیزی هست یا نه خدا کنه باشه ؟
راستی بعضیها می گن voice recorder که صدا از بلندگوی اون بخش می شه زود بلندگوهاش خراب می شن این واقعیت داره عزیز یا حرفه ..

حالا شما لطف بفرمائید یکی دوتا معرفی کنید تو مایه های مختلف قیمتی با ببینم چی می شه ( تو مایه های 200 باشه خیلی خوبه )

می گم در مورد این سونی که مشخصاتش در اینجا ذکر شده

http://www.rayansaba.com/index.php?productID=1957

منظور از :

#

8 ساعت
#

نحوه ضبط: Triple Rate Codec
#

بررسی/راهنمایی (Cue)
#
قدرت خروجی بلندگو: 35 میلی وات :::: این بلندگو چطوره کافیه یا نه ؟

نماز و روزه شما قبول حق موفق و پیروز باشید.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
COWON D2

d2_zoom05.jpg

یکی از مدلهای جدید شرکت COWON هستش که خیلی جالبه، صفحه با کیفیت 2.5 اینچ که کیفیت رنگ 16 میلیون رو داره و Touch Screen هستش.

ظرفیت D2 در دو انداره 2,4GB هستش که با مزیت پشتیبانی کارت حافظه MMC شما میتونید این ظرفیت رو افزایش بدید، تا 4GB هم مموری ساپورت میکنه.

قابلیت پخش اکثر فرمتهای صدا و ویدئو رو داره که میتونید با خرید کابل TV Out ویدئو مورد علاقتون رو در تلویزیون ببینید.

رادیو FM در رنج باند بالایی داره، ضبط از رادیو هم Wma هستش.

ضبط صدا، ضبط رادیو و ضبط از Line-in رو هم داره که میشه گفت واقعا کامله.

Playback
format
MP3 : MPEG 1/2/2.5 Layer 3, ~320kbps, ~48khz, mono/stereo
WMA : ~256kbps, ~48khz, mono/stereo
OGG : ~Q10, ~44.1khz, mono/stereo
FLAC : Compression Level 0 ~ 8, ~44.1khz, mono/stereo
WAV : ~48khz, 16bit, mono/stereo
APE* : TBD
Video File up to 320x240(QVGA), 30fps
JPG, TXT

Folder Limit 500 folders and 5,000 files

RADIO support FM RADIO : 76Mhz ~ 108Mhz, 87.5Mhz ~ 108Mhz
WMA : 32~256kbps recording support

Display 2.5 inch 16 million color(24bit) TFT-LCD : QVGA (320x240) Touch Screen support.

Built-in memory 2GB, 4GB

External Memory (SD, MMC) Card Slot

PC interface USB 2.0 High Speed File transfer speed Max. 35Mbps (Upload 40Mbps)

Power Built-in Rechargeable Lithium Polymer Battery

Playback time ** Music : Max. 52 Hours Continuous Playback

Movie : Max. 10 Hours Continuous Playback

Charge time About 3.5 hours by adapter, About 7 hours by USB

button 3 Button(MENU, VOL-, VOL+), POWER & HOLD Switch

SNR 95dB (A-Weighted)

Frequency Range 20Hz~20KHz Max Output

16 Ohm earphone : 37mW + 37mW

Size 78.0 X 55.4 X 16.6 mm (W x H x D)

Weight 91g (Include Lithium Polymer battery)

* APE will be supported by future firmware upgrade.
** Playback time is based on company's self-test, The music playing time may be shortened according to LCD backlight usag.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
COWON iAUDIO X5

x5_11.jpg

یکی از بهترین مدلهای COWON هستش که تندیس های زیادی هم داره

x5_award.jpg

در ظرفیت های 20GB , 30GB دارای هارد درایو هستش.

قابلیت پخش اکثر فرمتهای صدا و ویدئو رو داره ،یعنی یک آرشیو قابل حمل.

USB2.0 هستش که سرعت خوبی برای انتقال اطلاعات داره.

LCD 128َ×160 با کیفیت 260,000 TFT هستش که از D2 پایین تره.

ریموت دارای

Playback format MPEG1/2/2.5 Layer 3, WMA, OGG, ASF, FLAC,
WAV (11/22/44Khz,16Bit, MONO/STEREO),
Video File up to 160x128, JPEG
Capacity Hard disk (20GB/30GB)
PC interface USB 2.0 (MAX 480M bps)
Playable media files 2,000 folders and 10,000 files.
Battery Built-in Rechargeable Lithium Ion Battery
Power Supply AC adapter DC 5.0V, 2A
Max. Continuous Playback time Up to 14 Hours (X5) / 35 Hours (X5L) of Continuous Playback(Based on company's self-test, The playing time may be shortened according to LCD usages.)
Charging Time Approximately 3 hours when using the AC power adaptor (6 hours for iAUDIO X5L)
Buttons Main Unit : 5-way Jog(NAVI/MANU, VOL+, VOL-, REW, FF)
PLAY, REC, POWER & HOLD Switch
Remote Control : PLAY/PAUSE, FF, REW, MENU, VOL+, VOL-, MODE, REC
Display 160 x 128 Pixel, 260,000 color TFT-LCD
SNR 95dB
Max Output 16 Ohm earphones : 20mW + 20mW
Frequency Range 20Hz ~ 20KHz
Size (excluding the LCD) iAUDIO X5 : 4.08 X 2.39 X 0.56 inches (103.7 X 60.8 X 14.3 mm)
iAUDIO X5L : 4.08 X 2.39 X 0.72 inches (103.7 X 60.8 X 18.3 mm)
Weight iAUDIO X5 : 5.11 oz (145g)
iAUDIO X5L : 6.35 oz (180g)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
خب شما اول باید به من بگی که بودجه ات دقیقا چقدره (ظاهرا 215 تومن)... بهرحال :

1. اگه بذاری تو کیف و همونطور که گفتی مواظبش باشی ، کلی هم واسه ات کار می کنن ... خود من هم همینطور هستم دیگه ...

2. تنها مدلی که از اون لحاظ بالاتر از vision:m هستش ، یه مدل 400 هزار تومنیه از iaudio ...

3. با اون بودجه ، همون انتخاب کاملا درسته ...

4. خب یه مدل زده creative که صفحات قبل هم بحثش شد ... به اسم zen ... فلش هستش ... 16 گیگ ! ... دنباله روی vision:m هستش ... احتمالا یکی دو ماه دیگه بیاد ایران و قیمتش هم باید حدود 250 تومن باشه ...

مثلا با تکونهای روزمره که مثل گوشی که داخل جیبمون هستش از کار میفته، به ضربات شدید که از دستمون بیفته حوب حتما باید دیگه تعطیل بشه...

seymour جان از COWON iAudio مدل x5 که معرفی کردم کاملتر از Vision:M کرایتیو هستش درسته و هم تو رنج قیمتش واقعا بهتر از کرایتیو هست، فقط میمونه کیفیت کلی دستگاه که کدوم بهتره...

ZEN Vision:M 30GB من قیمت کردم 220 تومن نمایندگی شاب و COWON iAudio X5 رو قیمتش رو تو سایت Parsony زده که البته زیاد دقیق نیست.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27

mp3 player شیک و جالبیه ، همینطور امکانات خوبی هم داره.
قیمتهای دو ظرفیت رو از پایتخت گرفتم که به نسبت میشه گفت خیلی بالاست.
D2 2GB = 205 T
D2 4GB = 230 T

برای کابل خروجی TV هم باید 15 تومن دیگه بیشتر یدید.
همه چی داره و از همه مهمتر پشتیبانی از کازت حافظه اونم تا 4GB واقعا خوبه . . .

d2_zoom10.jpg

بعلاوه کابل خروجی TV ولی من باشم کمی میترسم بخرم، چرا؟
به خاطر LCD که داره، فکرش رو کردید اگر یه موقع از دستتون بیفته چه بلایی سرش میاد :blink:

d2_zoom07.jpg

seymour جان در مورد این مدل Cowon توضیح میدی، کلی عرض میکنم :)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
:)

این مدل میشه گفت در مقابل D2 همه چی داره جزء خروجی TV، البته از نظر ظرفیت حافظه خوب این بالاتر هستش و فکر نکنم slot MMC با حجم 20GB بدرد بخوره:)

محل قرار گیری X5 واقعا خوشکله ، خیلی شسته رفته کار کرده. در ضمن من فکر کردم داخل جعبه هستش ولی دیدم اختیاری و باید خودت بخریش :hmm:

x5_03.jpg

x5_04.jpg

هدفون رو هم optional هست و تو جعبه نیستش :(

به نظر من یک چیزی کم داره که واقعا فکر میکنم که در D2 گذاشته به جا بوده، اونم خروجی TV چون شما اگر یک فیلم روش بریزید هیچ وقت نمیتونید بشینید و دو ساعت فیلم رو از این صفحه نمایشی به این کوچیکی تماشا کنید، چشم آدم این طوری میشه :blink:

به خاطر همین میشه گفت مزیتش به نسبت D2 ظرفیت خیلی خوب و ترس از ضربه به LCD باشه ولی معایبش به نسبت به D2 نداشتن LCD با کیفیت و خروجی TV هستش؟

نظر شما چیه ؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
قیمتهای مدل iAudio X5 و Cowon D2 میتونید از سایت پارس سونی ببینید، فکر کنم قیمتها به روز نیست و میتونید از تلفن شرکت که داخل سایت گذاشته نمایندگی هارو بپرسید و تماس بگیرید که قیمت جدبد رو بگیرید.

X5 20GB = 265 T
X5 30GB = 295 T

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
seymour جان چند تا سوال :

مدلهای Clix و X20 از iriver هیچ کدوم خروجی TV ندارن، یا بعدا نمیشه کابلی براشون خرید؟

مدل COWON iAudio X5 هم چطوریه و خروجی TV داره؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
دوستان بین مدلهای

iriver x20 و Cowon D2

sc007.jpg

و یا

Cowon iAUDIO X5

b001.jpg

کدوم رو میپسندید؟

بالا