• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آره حاجی سلیقه ای دیگه، منم از بابت سلیقه خودم ککه از تاچ اسکرین خوشم میاد و مشخصاتش و درکل ظاهرش خیلی حال میکنم، با سلیقه من خیلی جوره ولی از این LCD میترسم :D

پس کیفیت ضبط و پخش عالیه و تائید میکنی، چون من میخوام سر کلاس صدا ضبط کنم پرسیدم، البته یکی از بچه ها Neeon2 داره میاره ضبط میکنه بد نیست ولی این طور که میگی بتونه creative رو رد کنه پس توپه :)

آره دیدم، wma اونم 32~256kbps کیفیت خوبیه، ... من منظورم این بود که گفتی iriver ها کلا کیفیت ضبط صدای خوبی دارن و X20 هم همینطوره و مقایسه من صرفا فقط در کیفیت ضبط صدای D2 و X20 بود.مرسی :happy:
دقیقا از تنها چیزی که باید بترسی (بهتره بگیم : باید مواظب باشی ...) همین صفحه LCD اشه که از یه طرف باعث افزایش کیفیت پخش میشه و از یه طرف مراقبت می خواد ..

بله ، creative رو رد می کنه تو ضبط ...

شدیدا در یه حد هستن محصولات این دو کمپانی از نظر ضبط ... ولی به نظر میاد که cowon ، یه ذره بهتر باشه ...

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
دقیقا از تنها چیزی که باید بترسی (بهتره بگیم : باید مواظب باشی ...) همین صفحه LCD اشه که از یه طرف باعث افزایش کیفیت پخش میشه و از یه طرف مراقبت می خواد ..

بله ، creative رو رد می کنه تو ضبط ...

شدیدا در یه حد هستن محصولات این دو کمپانی از نظر ضبط ... ولی به نظر میاد که cowon ، یه ذره بهتر باشه ...

همین LCD گور به گوره که هم دلم میخواد هم نمیخواد :lol:
بهرحال مرسی ،همین رو میگیرم و در مورد ضبط صدا هم که توضیحی دادی ممنون :)

فقط یه مورد درباره اون کابل RCA که گفتی من اگر فابریکش رو نخرم با این 1500 تومنی هم کار میکنه، اصلش رو 11 تومن شده بود. خود D2 حجم 2GB هم شده بود 204 T .

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
می گم seymour جان لطف کن 4 جفت باطری قلمی قابل شارژ عالی و همچنین یه کارت حافظه خیلی خوب و عالی واسه ICD-MX معرفی کن که تصمیم گرفتم اون را بخرم ...

ببخشید اگر جای این سوال این جا نبود شرمنده ..

موفق باشید.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
می گم seymour جان لطف کن 4 جفت باطری قلمی قابل شارژ عالی و همچنین یه کارت حافظه خیلی خوب و عالی واسه ICD-MX معرفی کن که تصمیم گرفتم اون را بخرم ...

موفق باشید.

باطری دیگه چیزیه که هر چقدر پول بدی همونقدرم آش میخوری، Sony باطری های شارژی با میلی آمپر بالا بگیر که من خودم باطری های Cybershot سونی 1800ma دارم .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

موفق باشید.
باتری خوب زیاده ... شما پول خوب باید بدی ... می تونی همون سونی رو بگیری که دوستمون گفت ... Eneregizer هم خوبه (من واسه دوربین داداشم خریدم)
همین LCD گور به گوره که هم دلم میخواد هم نمیخواد :lol:
بهرحال مرسی ،همین رو میگیرم و در مورد ضبط صدا هم که توضیحی دادی ممنون :)

فقط یه مورد درباره اون کابل RCA که گفتی من اگر فابریکش رو نخرم با این 1500 تومنی هم کار میکنه، اصلش رو 11 تومن شده بود. خود D2 حجم 2GB هم شده بود 204 T .
موفق باشی ...

در مورد کابل RCA : هیچ مشکلی پیش نمیاد ... این قضیه کابل ها هم شده یه دکان واسه کمپانی ها ... جنس ارزون رو 10 برابر قیمت می فروشن ... این فقط سه سری سیم ساده اس ... هیچ تکنولوژی خاصی توش بکار نرفته ...

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
((به نام خداوند بخشنده ی مهربان))

ms_zune.jpg

سلام

شرکت مایکروسافت در تلاشی برای رقابت با 'آی پاد'، سه مدل تازه از پخش کننده موسیقی اش موسوم به 'زیون' را وارد بازار کرده است.

این پخش کننده ها که در سه مدل ۴، ۸ و ۸۰ گیگابایتی عرضه شده اند، به سیستم ارتباط بدون سیم 'وای فای' نیز مجهزند که امکان دریافت خودکار موسیقی، عکس و ویدیو را از رایانه کاربران فراهم می کند.

مایکروسافت همچنین یک سایت نیز با عنوان 'زیون سوشیال' (Zune Social) راه اندازی کرده تا کاربران آهنگ های مورد علاقه شان را به یکدیگر معرفی و به اشتراک بگذارند.

سال گذشته مایکروسافت یک میلیون و ۲۰۰ هزار زیون فروخت. در همین حال اپل که سازنده محبوب ترین دستگاه پخش موسیقی همراه است از سال ۲۰۰۱ تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون 'آی پاد' فروخته است.

'زیون' های تازه از نیمه ماه نوامبر در آمریکا عرضه می شوند اما هنوز تاریخی برای عرضه آنها در اروپا تعیین نشده است.

مدل ۴ گیگابایتی 'زیون'، ۱۴۹ دلار، مدل ۸ گیگابایتی، ۱۹۹ دلار و مدل ۸۰ گیگیابایتی، ۲۴۹ دلار قیمت گذاری شده اند.

طراحی 'زیون' های تازه شباهت زیادی به مدل های دیگر دستگاه های موجود در بازار دارند و از این نظر تحول چندانی در این محصول ایجاد نشده است. کارشناسان در مورد این که 'زیون' های تازه بتوانند بزودی فاصله موجود بین خود و 'آی پاد' را کم کنند متقاعد نشده اند.

به نظر می آید اپل با روزآمد کردن مجموعه مدل های 'آی پاد' و عرضه یک مدل 'لمس پذیر'، جهش بزرگی در این بازار ایجاد کرده و فاصله زیاد موجود را دست نیافتنی تر کرده است.

براساس آمارهای موجود، اپل کنترل ۸۰ درصد بازار پخش کننده های دیجیتال را در دست دارد. بعد از اپل، 'اسکن دیسک' (SanDisk) با پنج و هشت دهم درصد جای دارد و مایکروسافت با چهار و چهار دهم درصد، رتبه سوم را اشغال کرده است.

مایکروسافت ضمن معرفی 'زیون' های تازه گفته است که انتظار دارد طی سه تا چهار سال بتواند رقیب جدی برای 'آی پاد' باشد.

منبع خبر: http://www.bbc.co.uk/persian/science/story/2007/10/071004_of_zune.shtml

منبع دوم:http://www.winbeta.net/images/news/ms_zune.jpg

التماس دعا

خدانگهدار​

ThE_HunTErْ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستاني كه وارد هستند كمي راهنمايي لطفا :D
من MP3 Player اي مي‌خوام بخرم تا 100 تومن و تاكيدم روي كيفيت ضبط صداست. بتونه تا 6 ساعت ضبط داشته باشه حداقل. در حقيقت چيزي مي‌خوام كه سر كلاس بتونم صحبت استاد ضبط كنم،‌ و نويز اطراف كمتر اثر بزاره روي ضبط.
با اين شرايط پيشنهادي دارين؟ تو اين رنج قيمتي چيزي هست؟

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه بچه ها . :rolleyes:
من الآن حدود 3 سالی میشه که mp3 player سامسونگ دارم (کمتر از 3سال ). yp-t5v ، یه mp3 player ساده 256 مگابایتی ، با رادیو و رکوردر ، و هم چنین fm recocding . حالا هم خراب شده و افتادم به فکر یکی دیگه . راستش مدل های رو دیده ام .( از سامسونگ ) k5 _ k3 _ u3 _ u2
http://imago.techtop.it/d/1151-1/samsung-yp-u2-01.jpg
http://www.itechnews.net/wp-content/uploads/2007/05/Samsung-YP-U3-MP3-2.jpg
http://www.itreviews.co.uk/graphics/normal/hardware/h1217.jpg
http://www.mobilewhack.com/samsungk5-thumb.jpg
همشون 2 گیگی هستند ، البته خیلی قیمت ندارم ، اما باید حدود 100 تا 120 تومان باشند .هر کدام معایبی دارند و مزایایی :
u2 خیلی خوبه ، همه چیزهایی رو که من می خوام داره ، یه پلیر خوب ، با رادیو ، با fm recocding و voice recording . اما یه خرده زشته . . .
u3 از u2 خوشگل تره ، ولی عیبش اینه که fm recocding نداره .ضمنا یه بیل بیلک داره که به صورت کشویی میره بیرون و میاد ، از این می ترسم که خراب بشه .
k3 هم که خداست ، یه چیزی تو مایه ipod اما بدی اش اینه که نه fm recocding دراه ، نه voice recording ، اما خوشگله و تو دل برو . . .
k5 هم که عین k3 می مونه ، اما اسپیکر سر خوده ، چیز خوبیه ، ولی یه کم گنده است . . .
در ضمن اون 2 تا u باتری شون 15 ساعت بیشتر ساپورت ندارن ، اما این k تا 25 ساعت می کشه .
حالا موندم چه کنم ؟ گفتم با شما مشورت کنم ، شاید شما که سرتون تو کاره یه چیزی بدونید که من ندونم .راستش نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم ، شدید به راهنمایی احتیاج دارم . . .
ضمنا ، من آهنگ که گوش میدم ، رادیو باز هم که هستم ، از رادیو هم گاه گاهی یه چیز هایی رکورد می کنم .
راستی می خواستم این رو بگم که اونهایی که طرفدار باتری قلمی هستند و می گن این مزیت رو داره که هر جایی گیر می آد ولنگ نمی مونند ، مثل من در باتری شون خراب میشه و حتی هم باتری داشته باشند ، اگه چسب نواری نداشه باشند که در رو بچبسونن ، لنگ موندن ، خواستم این تجربه تلخ رو در اختیارتون بذارم تا شما مثل من لنگ نزنید .
منتظر راهنمایی تون هستم .
مرسی .
یا حق . :cool:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
دوستاني كه وارد هستند كمي راهنمايي لطفا :D
من MP3 Player اي مي‌خوام بخرم تا 100 تومن و تاكيدم روي كيفيت ضبط صداست. بتونه تا 6 ساعت ضبط داشته باشه حداقل. در حقيقت چيزي مي‌خوام كه سر كلاس بتونم صحبت استاد ضبط كنم،‌ و نويز اطراف كمتر اثر بزاره روي ضبط.
با اين شرايط پيشنهادي دارين؟ تو اين رنج قيمتي چيزي هست؟
کارای iriver خیلی خوب هستن ... سری T ، مثل T10 ، T50 و T60 ... قیمتشون هم 100 تومن یا کمتر هستش ... کیفیات ضبط خوبی دارن ... بصورت mp3 ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام به همه بچه ها . :rolleyes:
من الآن حدود 3 سالی میشه که mp3 player سامسونگ دارم (کمتر از 3سال ). yp-t5v ، یه mp3 player ساده 256 مگابایتی ، با رادیو و رکوردر ، و هم چنین fm recocding . حالا هم خراب شده و افتادم به فکر یکی دیگه . راستش مدل های رو دیده ام .( از سامسونگ ) k5 _ k3 _ u3 _ u2
http://imago.techtop.it/d/1151-1/samsung-yp-u2-01.jpg
http://www.itechnews.net/wp-content/uploads/2007/05/Samsung-YP-U3-MP3-2.jpg
http://www.itreviews.co.uk/graphics/normal/hardware/h1217.jpg
http://www.mobilewhack.com/samsungk5-thumb.jpg
همشون 2 گیگی هستند ، البته خیلی قیمت ندارم ، اما باید حدود 100 تا 120 تومان باشند .هر کدام معایبی دارند و مزایایی :
u2 خیلی خوبه ، همه چیزهایی رو که من می خوام داره ، یه پلیر خوب ، با رادیو ، با fm recocding و voice recording . اما یه خرده زشته . . .
u3 از u2 خوشگل تره ، ولی عیبش اینه که fm recocding نداره .ضمنا یه بیل بیلک داره که به صورت کشویی میره بیرون و میاد ، از این می ترسم که خراب بشه .
k3 هم که خداست ، یه چیزی تو مایه ipod اما بدی اش اینه که نه fm recocding دراه ، نه voice recording ، اما خوشگله و تو دل برو . . .
k5 هم که عین k3 می مونه ، اما اسپیکر سر خوده ، چیز خوبیه ، ولی یه کم گنده است . . .
در ضمن اون 2 تا u باتری شون 15 ساعت بیشتر ساپورت ندارن ، اما این k تا 25 ساعت می کشه .
حالا موندم چه کنم ؟ گفتم با شما مشورت کنم ، شاید شما که سرتون تو کاره یه چیزی بدونید که من ندونم .راستش نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم ، شدید به راهنمایی احتیاج دارم . . .
ضمنا ، من آهنگ که گوش میدم ، رادیو باز هم که هستم ، از رادیو هم گاه گاهی یه چیز هایی رکورد می کنم .
راستی می خواستم این رو بگم که اونهایی که طرفدار باتری قلمی هستند و می گن این مزیت رو داره که هر جایی گیر می آد ولنگ نمی مونند ، مثل من در باتری شون خراب میشه و حتی هم باتری داشته باشند ، اگه چسب نواری نداشه باشند که در رو بچبسونن ، لنگ موندن ، خواستم این تجربه تلخ رو در اختیارتون بذارم تا شما مثل من لنگ نزنید .
منتظر راهنمایی تون هستم .
مرسی .
یا حق . :cool:
جواب شما رو توی P30 دادم ... درسته ؟

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
جواب شما رو توی P30 دادم ... درسته ؟

بله درسته ، بعد از این که این 2 تا پست رو زدم ، تازه فهمیدم شما هم هر دو جا اکتیو هستید .
من هم از همون جا با شما در تماس هستم .
مرسی :D

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه ماهی میشه اینترنت نیومدم(امان از دست درس و ...)
یه سوال داشتم
مدل cowon Q5 که اومده تو همه سایتا هست جز سایت رسمی Cowon !!!
چرا این تو نیست پس؟
وایرلس و GPs و کلی از این چیزای باحال داره مشخصات تصویری و ... هم خوبه(فکر کنم صفحش هم tach screenباشه)
چیز خوبیه
فعلا خدافظ تا یه ماه دیگه:(

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
یه ماهی میشه اینترنت نیومدم(امان از دست درس و ...)
یه سوال داشتم
مدل cowon Q5 که اومده تو همه سایتا هست جز سایت رسمی Cowon !!!
چرا این تو نیست پس؟
وایرلس و GPs و کلی از این چیزای باحال داره مشخصات تصویری و ... هم خوبه(فکر کنم صفحش هم tach screenباشه)
چیز خوبیه
فعلا خدافظ تا یه ماه دیگه:(
سوال خوبیه و فکر کنم یه علتش این باشه که خیلی از جاهای دنیا هنوز نیومده ... اکثر جاها coming soon هستش ...

cowon-q5-unboxed-3.jpg

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
با درود به دوستان عزيز و saymour گرامي . اگه ممكنه يه راهنمايي براي خريد mp3 player مي خوام :
ويژگي هاي دستگاه مورد نظر من :
حافظه 2 گيگ
حالت cool disk داشته باشد فكر كنم يعني ums
از طريق كامپيوتر شارژ نشود بلكه باطري قلمي بخورد
پخش wma , wmv , mp3
بهتر است ويژگي A-B داشته باشد
line - in
كيفيت ضبط و پخش صداش نسبتا خوب باشد
equalizer داشته باشد
قيمت هرچه به 80 تومن نزديك تر ، بهتر
بهترين محل براي خريد مدل پيشنهادي شما كجاست ؟

اگر اين سوال مربوط به اين تاپيك نيست لطفا راهنمايي كنيد در كجا مطرح كنم
با تشكر

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
سلام خبري نشد ؟
يكي از دوستام اين دو مدل رو پيشنهاد كردن شما چه نظري دارين :
creative muva v100
samsung yp-u2

:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
با درود به دوستان عزيز و saymour گرامي . اگه ممكنه يه راهنمايي براي خريد mp3 player مي خوام :
ويژگي هاي دستگاه مورد نظر من :
حافظه 2 گيگ
حالت cool disk داشته باشد فكر كنم يعني ums
از طريق كامپيوتر شارژ نشود بلكه باطري قلمي بخورد
پخش wma , wmv , mp3
بهتر است ويژگي A-B داشته باشد
line - in
كيفيت ضبط و پخش صداش نسبتا خوب باشد
equalizer داشته باشد
قيمت هرچه به 80 تومن نزديك تر ، بهتر
بهترين محل براي خريد مدل پيشنهادي شما كجاست ؟

اگر اين سوال مربوط به اين تاپيك نيست لطفا راهنمايي كنيد در كجا مطرح كنم
با تشكر

سلام خبري نشد ؟
يكي از دوستام اين دو مدل رو پيشنهاد كردن شما چه نظري دارين :
creative muva v100
samsung yp-u2

:)
من هر روز ساعت 3 بعد از ظهر و 10 شب آنلاین میشم ... واسه همین خبری ازم نشد توی اون ساعاتی که شما پست زدی ...

v100 مدل خوبیه ؛ کلا تنها مدل خوبی توی اون range قیمت هستش که 2 گیگه .. غیر از اون فقط zen stone plus هستش که 2 گیگه ؛ ولی باتری اش شارژیه ...

سری T از iriver (مثلا T50 یا T60) ضبط بهتری داره نسبت به v100 و البته حافظه اش هم 1 گیگه ... البته قیمتش میره سمت 90 تومن ... ولی ارزشش رو داره ...

نتیجه : اگه 2 گیگ می خوای ، همون v100 ...

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
من هر روز ساعت 3 بعد از ظهر و 10 شب آنلاین میشم ... واسه همین خبری ازم نشد توی اون ساعاتی که شما پست زدی ...

v100 مدل خوبیه ؛ کلا تنها مدل خوبی توی اون range قیمت هستش که 2 گیگه .. غیر از اون فقط zen stone plus هستش که 2 گیگه ؛ ولی باتری اش شارژیه ...

سری T از iriver (مثلا T50 یا T60) ضبط بهتری داره نسبت به v100 و البته حافظه اش هم 1 گیگه ... البته قیمتش میره سمت 90 تومن ... ولی ارزشش رو داره ...

نتیجه : اگه 2 گیگ می خوای ، همون v100 ...

ssaffari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بچه ها من يك mp3 پلير مي خواستم كه recordesh خوب باشه براي ضبط صداي استاد چي پيشنهاد مي كنيد
قيمتشم برام مهمه ها خيلي گران نباشه.

technocrat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا دوستان متخصص يه پلير با حدود قيمت 170-200 تومان پيشنهاد بدن كه ضبط صداش خوب باشه همين طور كيفيت پخش آهنگش . راستي line in و fm recording هم داشته باشه . اگه به نرم افزار نياز نداشته باشه كه ديگه عاليه :)

بالا