• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانستنیهای ورزشی

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
عملش بیمه داشته باشی زیاد نمیشه
ولی در نهایت حتما پیگیری کن که بدتر نشه

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
سلام دوستان
بنده این تاپیک رو ایجاد کردم برای راهنمایی گرفتن، که من با این شرایطی که در ذیل خواهم گفت بهتر هست چه ورزشی رو انتخاب کنم تا بهتر و زودتر نتیجه بگیرم بیشتر تمرکزم رو ورزشهای رزمی ،بوکس و .. هست

مشخصات فیزیکی:
بنده 21.5 دارم
وزن:68
قد:173
دستهام نسبت به پاهام قوی تر هست نه اینکه پاهام ضعیف باشه بلکه دستهام خیلی قوی تر هست
در اوایل نوجوانی 1 سال به ورزش کاراته مشغول بودم
توانایی ها:
توانایی اینو دارم مسافت 5 تا 7 کیلومتر رو بدون توقف ،و با سرعت متوسط بدوم
میتونم به مدت 30 تا 40 دقیقه بدون توقف و هر دقیقه 200 الی 250 تا به کیسه بکس به صورت قانونی مشت بزنم
میتونم در هر دقیقه 350 تا ضربه به صورت قانونی مشت بزنم ولی در مدت کم
(تمرین خاصی ندارم میتونه خیلی بهتر باشه)
انعطاف بدنم نرمال هست در حد اینکه میتونم به راحتی 180 باز کنم و لگد و ... بزنم ولی تخصص خاصی ندارم
و ......
دوستان اول خودم بگم، نخندید درسته سنی ازم گذشته برای شروع ولی دیگه چه کنیم، مردم تو 22 سالگی از ورزش خداحافظی میکنن من تازه سلام میدم:lol:
ممنون میشم هرکسی اطلاعی داره و تخصص، راهنمایی کنه چون سنی ازم گذشته دیگه جای وقت هدر دادن ندارم و خواهشا احساسی نظر ندید !
متشکرم

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
درود برشما
با این سنتون امادگی بدن عالی دارین
با توجه به مشخصاتی که گفتین ورزش های رزمی واسه شما خیلی خوبن..
قبلا شما چه رشته ای کار میکردید؟؟
راستی یه سری هم به این تاپیک بزنید دوست عزیز اونجا دوستان بهتر میتونن کمکتون کنن
http://forum.persiantools.com/t32117-page336.html#post5837868

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
درود برشما
با این سنتون امادگی بدن عالی دارین
با توجه به مشخصاتی که گفتین ورزش های رزمی واسه شما خیلی خوبن..
قبلا شما چه رشته ای کار میکردید؟؟
راستی یه سری هم به این تاپیک بزنید دوست عزیز اونجا دوستان بهتر میتونن کمکتون کنن
http://forum.persiantools.com/t32117-page336.html#post5837868

ممنون از شما
رشته خاصی کار نکردم فقط یه 8 الی 9 سال پیش کاراته کار کردم که به علت خریت رها کردم:Dو تو ین مدت نتونستم به باشگاه برم .

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
علاوه بر توانایی هایی که ذکر کردی ، میتونی 6 بار پشت سر هم بگی شیش سیخ کباب روزی شیش هزار ؟ اگه تونستی ، این نشون میده که استعدادت در ورزش ژیمناستیک بسیار بالاست . همین فردا برو باشگاه ثبت نام کن

Last edited:

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
علاوه بر توانایی هایی که ذکر کردی ، میتونی 6 بار پشت سر هم بگی شیش سیخ کباب روزی شیش هزار ؟ اگه تونستی ، این نشون میده که استعدادت در ورزش ژیمناستیک بسیار بالاست . همین فردا برو باشگاه ثبت نام کن
:blink::blink:زیمیناستیک!!؟:blink::blink::lol:
مرسی از پاسخت
راستس قلبم هم در حالت استراحت 60 تا میزنه:D:blush:

Lord Viper

Registered User
لایک‌ها
823
بدن آماده ای داری ،دیر هم نیست ... کی گفته نمیشه از این سن شروع کرد ؟ حتی رزمی رو میشه از این سن و حتی بیشتر از این شروع کرد
میشناسم کسی رو که تو 37 سالگی شنا رو شروع کرد و هنوز ادامه میده ... هر کی گفت نمیشه بزن تو سرش :D
ورزش با انگیزه مقام آوردن و بعضی ورزشهای خاص مثل ژیمناستیک هستن که باید از سن کم شروع بشن

اگه میگفتی چه رشته رزمی رو میخوای انتخاب کنی یه چیزی میشد گقت
کلا بستگی به اهداف و علاقه و شرایط خودت داره ... اول ببین هدفت چیه و چه هزینه ای حاضری براش بپردازی
ورزشهای رزمی آسیب دیدگی هاشون شدیده ،حتی تا حدی که طرف تا آخر عمر نتونه ورزش کنه ... انواع شکستگی، پارگی مینیسک و صلیبی ،ضربه شدید به سر و ...
اگه دلیل خاصی واسه رزمی کار کردن نداری یا عاشق رزمی نیستی بیخیالش شو

شنا عالیه ،هم تفریحه ،هم بدنسازیه ،هم هوازی هست ،هم بدن رو خوش فرم و آماده میکنه ،هیچ ضرر و خطری هم که مهم باشه نداره

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
بدن آماده ای داری ،دیر هم نیست ... کی گفته نمیشه از این سن شروع کرد ؟ حتی رزمی رو میشه از این سن و حتی بیشتر از این شروع کرد
میشناسم کسی رو که تو 37 سالگی شنا رو شروع کرد و هنوز ادامه میده ... هر کی گفت نمیشه بزن تو سرش :D
ورزش با انگیزه مقام آوردن و بعضی ورزشهای خاص مثل ژیمناستیک هستن که باید از سن کم شروع بشن

اگه میگفتی چه رشته رزمی رو میخوای انتخاب کنی یه چیزی میشد گقت
کلا بستگی به اهداف و علاقه و شرایط خودت داره ... اول ببین هدفت چیه و چه هزینه ای حاضری براش بپردازی
ورزشهای رزمی آسیب دیدگی هاشون شدیده ،حتی تا حدی که طرف تا آخر عمر نتونه ورزش کنه ... انواع شکستگی، پارگی مینیسک و صلیبی ،ضربه شدید به سر و ...
اگه دلیل خاصی واسه رزمی کار کردن نداری یا عاشق رزمی نیستی بیخیالش شو

شنا عالیه ،هم تفریحه ،هم بدنسازیه ،هم هوازی هست ،هم بدن رو خوش فرم و آماده میکنه ،هیچ ضرر و خطری هم که مهم باشه نداره
حقیقت انگیزم این هست که یه مقامی کسب کنم بخاطر.....
و بیشتر میخوام ورزشی کار کنم که شانس این رو داشته باشم تو مسابقات شرکت کنم و شرایط سنی نداشته باشه چون میدونم میتونم، ولی مشکلات نذاشت زودتر شروع کنم میخوام مثلا بتونم تا 23 به یه مرحله ای برسم تو مسابقات شرکت کنم و تو این سن این اجازه رو بهم بدن
نوع ورزش هم من کلا از ورزشهای رزمی و تهاجمی خوشم میاد زیاد به شنا و ... و بازیی با توپ و ... علاقه ندارم و کلا استعدادم تو رزمی خیلی بالاست اینو مطمعن هستم :D
مثلا راهی رو که یه نفر تو 2 سال رفته من در کمتر از 1 سال میتونم طی کنم اینو امتحان کردم و بهم گفتن خیلی ها:D
ممنون از راهنمایی شما

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
داداش نظر خودت چیه؟؟
چه ورزشی دوس داری؟؟؟
در ضمن برو خجالت بکش هنوز 21.5 سال سن داری بعد میگی دگ پیر شدم و دیره:دی
یک سال از من بزرگتری این حرفا چیه؟؟ تازه من خودم دنبال اینم که وقت پیدا کنم رزمی رو ادامه بدم....

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
داداش نظر خودت چیه؟؟
چه ورزشی دوس داری؟؟؟
در ضمن برو خجالت بکش هنوز 21.5 سال سن داری بعد میگی دگ پیر شدم و دیره:دی
یک سال از من بزرگتری این حرفا چیه؟؟ تازه من خودم دنبال اینم که وقت پیدا کنم رزمی رو ادامه بدم....
ممنون از امید:D
میدونی چیه میخوام یه رشته باشه مسابقه داشته باشه نه مثل رشته هایی مثل هابکیدو و نینجوتشو و ... مسابقه نداشته باشه اونجوری
مثلا یه رشته مثل تکواندو که مسابقات در سطح وسیع اجرا بشه
حالا نظرت چیه؟بوکس برم،تکواندو،کاراته و یا .... ولی زیاد با کاراته و ... حال نمیکنم رشته ای هست که زیاد هیجان نداره
یکی رو بگید دیگه موندم سر 10 راهی،یه رشته که خوب باشه و مسابقات در سطع وسیع اجرا بشه :D

موفق باشید

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
ممنون از امید:D
میدونی چیه میخوام یه رشته باشه مسابقه داشته باشه نه مثل رشته هایی مثل هابکیدو و نینجوتشو و ... مسابقه نداشته باشه اونجوری
مثلا یه رشته مثل تکواندو که مسابقات در سطح وسیع اجرا بشه
حالا نظرت چیه؟بوکس برم،تکواندو،کاراته و یا .... ولی زیاد با کاراته و ... حال نمیکنم رشته ای هست که زیاد هیجان نداره
یکی رو بگید دیگه موندم سر 10 راهی،یه رشته که خوب باشه و مسابقات در سطع وسیع اجرا بشه :D

موفق باشید

دادا دگ به هاپکیدو توهین نکن کی گفته که مسابقه نداره هاپکیدو دوست عزیز؟؟؟
داره ولی تو تلویزیون پخش نمیشه
اگه پاهای فرضی داری پس تکواندو واست مناسبه دادا

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
دادا دگ به هاپکیدو توهین نکن کی گفته که مسابقه نداره هاپکیدو دوست عزیز؟؟؟
داره ولی تو تلویزیون پخش نمیشه
اگه پاهای فرضی داری پس تکواندو واست مناسبه دادا
شرمنده من زیاد ندیدم بخاطر همون گفتم:D
نه دستام خیلی سری تر و قوی تر هستن اول تاپیک گفتم دستام خیلی سری تر و قوی تر هستن شایدم بخاطر این هست که رو پاهام سرمایه گذاری نکردم!!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
شرمنده من زیاد ندیدم بخاطر همون گفتم:D
نه دستام خیلی سری تر و قوی تر هستن اول تاپیک گفتم دستام خیلی سری تر و قوی تر هستن شایدم بخاطر این هست که رو پاهام سرمایه گذاری نکردم!!

هاپکیدو فک کنم 3 یا 5 نوع مسابقه داشته باشه
شما هم اگه دستاتون خیلی فرض هستن پس بهتره که تکواندو رو بیخیال بشی
با این اوصاف بوکس.فول کنتاکت.و مخصوصا رشته ووشو که تو ایران خیلی پیشرفت داشه بهترین انتخابا هستن به نظر من
مخصوصا ووشو....
یا حق!!!!

needer

Registered User
لایک‌ها
1
من خودم شنا گر هستم.
اما جالبه تو فروم های انگلیسی زبان بیشتر دیدم خانومها طرفدار وزنه زدن هستند.

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
من خودم شنا گر هستم.
اما جالبه تو فروم های انگلیسی زبان بیشتر دیدم خانومها طرفدار وزنه زدن هستند.

شما با همین نام کاربری در یک سایت مربوط به بدنسازی فعالیت نمیکنید ؟ پرشین ژیم فکر می کنم . آواتارتون هم قهرمان شنا المپیک بود اگه اشتباه نکنم .

needer

Registered User
لایک‌ها
1
شما با همین نام کاربری در یک سایت مربوط به بدنسازی فعالیت نمیکنید ؟ پرشین ژیم فکر می کنم . آواتارتون هم قهرمان شنا المپیک بود اگه اشتباه نکنم .
آفرین زدی تو خال. پرشین جیم سایت خوبی بود حف !!!!!!

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
آفرین زدی تو خال. پرشین جیم سایت خوبی بود حف !!!!!!

البته 2 سال پیش شما رو اونجا دیدم .
کلا از سایت های ایرانی که در زمینه بدنسازی فعالیت می کنن خوشم نمیاد . نه بار علمی درست حسابی ، نه مدیران خوش برخورد . کافیه اطلاعات غلطشون رو بهشون گوشزد کنی . البته نه به صورت مستقیم . بلکه خیلی علمی و کاملا غیر علنی . با این حال همه باهات کج میشن تا اینکه یه بهونه بدی دستشون ُ بنت کنن ُ شروع کنن بد گفتن پشت سرت . پرشین جیم هم یکیش .

موفق باشی

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
مهمترین ورزش خانوما ایناست تو این روزگار
شیرجه ، دویدن روی مخ آقایون
بوکس؛کاراته با احساسات آقایون
تیراندازی به اعصاب آقایون
زیاده حس تایپ کردن ندارم

بالا