• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانستنیهای ورزشی

Rain Drop

Registered User
لایک‌ها
364
بنظرم همه چيز بستگي به علاقه فرد داره!بايد ديد هدف از ورزش كردن چيه!
من خودم كوهنوردي و سنگنوردي رو ترجيح ميدم...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
محدودیتی تو ورزش برا خانومها وجود نداره .... تو ایران فکر کنم دفاع شخصی ... ورزشهای رزمی ... بانجی جامپینگ ... کایت ..... کوهنوردی .... و ورزشهای از این دست که کمک میکنه جسور بشن وگلیمشونو از اب در بیارن .... یک تیر و دو نشون

jana.

Registered User
لایک‌ها
50
خانوم من که به کوهنوردی خیلی علاقه داره و الان 6 ساله که با هم داریم میریم...البته من از خیلی وقت پیش دارم کوه میرم...
با اینکه دوچرخه و شنا و ماهیگیری و ... هم هست ولی به کوهنوردی علاقه زیادی داره و تو روحیش هم خیلی تاثیر داشته...

poyantbr

Registered User
لایک‌ها
609
بدن سازی کار کنین جدی میگم ایروبیک نه ها بدن سازی ولی سنگین نه خواهید دید اعتماد به نفستون چقدر زیاد میشه

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
شست و شوی ظروف با مانع
پرتاب رخت در ماشین
گردگیری (مشابه هاراگیری یا خودکشی سامورایی ها) (رزمی به حساب میاد)
شیرجه در تخت
فرار از سوسک 1000 متر

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
سلام دوستان بنده یه مشکلی داشتم که نمیدونستم اینجا بگم یا بخش پزشکی ولی حالا اینجا میگم:
من همیشه شبها ورزش میکنم و حدودا هرشب بین 3 تا 7 کیلومتر میدوئم ولی نمیدونم جدیدا وقتی میدوئم ساق پام بعد اتمام دو به شدت درد میگیره مثل اینکه اولین روزم هست که میدوئم مثل همون دردی که اولین بار بعد یه مدت دویدن به سراغ ادم میاد درست قسمت ساق فقط، ایا کسی میدونه دلیلش چیه؟
آیا ساق پام ضعیف شده یا ....؟
***درضمن اینم بگم من چند سالی هست ورزش میکنم ولی یه مدت نتونستم و الان حدودا چند ماهه دوباره شروع کردم اولا گفتم شاید اولشه اینطوری میشه و خوب میشه و عادت میکنه ولی دیدم نه نمیشه و الان مجبورم یک روز در میان بدوئم تا دردش خوب بشه و دوباره.......
ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه،متشکرم
موفق باشید

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
باید OMEGA3 و ویتامین مصرف کنی و ورزش مربوط به پا بیشتر کار کنی تا پا تقویت بشه ..

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
باید OMEGA3 و ویتامین مصرف کنی و ورزش مربوط به پا بیشتر کار کنی تا پا تقویت بشه ..
مصرف میکنم چیزایی که امگا 3 دارند.
خوب آخه قبلا اینطوری نبود!!
چرا فقط ساق پام؟
متشکرم از پاسختون

Rozbeh_haz

Registered User
لایک‌ها
8
از کفش رانینگ مرغوب استفاده کنید. دکتر ارتوپد هم فراموش نشه.

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
مشخص نکردی درد در عضله ست یا ماهیچه
در عضله پامه بیشتر ولی دردش زیاده به ماهیچه میزنه ولی قشنگ حس میکنم عضله هست و درونی.
مثلا من دیشب دویدم و هنوز پام درد میکنه و پامو میزارم زمین درد میگیره انگار اولین بارمه که دویدم ولی میدونم تا فردا بهتر میشه و دوباره بدوئم به همین ترتیپ، هرچی هم بیشتر میدوئم بیشتر درد میگیره و جدیدا مجبورم کرده که کمتر بدوئم

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
از کفش رانینگ مرغوب استفاده کنید. دکتر ارتوپد هم فراموش نشه.
کفشو که مدلای مختلف امتحان کردم ولی کلا همیشه عادت داشتم و دارم با کفشی که اسپرت هست بدوئم ولی قبلا هیچ مشکلی نداشتم

Rozbeh_haz

Registered User
لایک‌ها
8
قبلا سابقه شکستگی یا ضرب دیدگی نداشتید؟

Rozbeh_haz

Registered User
لایک‌ها
8
شما یکبار روی چمن بدو، اگر دیدی مشکل کمتر میشه، روی آسفالت دیگه ندو. یا از کفش رانینگ(تقلبی نه) استفاده کنید. همینطور ساق بند هم کمک میکنه.

Rozbeh_haz

Registered User
لایک‌ها
8
شما تا حالا آزمایش تراکم استخوان دادید؟ هر دوپا درد دارید؟

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
در عضله پامه بیشتر ولی دردش زیاده به ماهیچه میزنه ولی قشنگ حس میکنم عضله هست و درونی.
مثلا من دیشب دویدم و هنوز پام درد میکنه و پامو میزارم زمین درد میگیره انگار اولین بارمه که دویدم ولی میدونم تا فردا بهتر میشه و دوباره بدوئم به همین ترتیپ، هرچی هم بیشتر میدوئم بیشتر درد میگیره و جدیدا مجبورم کرده که کمتر بدوئم

عضله و ماهیچه که دوتاش یکیه
384.gif
اشتب شد
251.gif
منظورم از ماهیچه استخوان بود
4628.gif

بالا