• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانستنیهای ورزشی

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
نه اتفاقا شکمتون خیلی خوب بود. خیلی ها حسرت داشتن همین شکم رو دارن. یکم دیگه روش کار کنی خیلی زیباتر میشه

حرف منصور تایید میشه!
6pak شکم شما کاملا مشخصه! و این خیلی خوبه فقط پک هاش حجمش کمه برای همینه که توی چشم نمیاد...
کافیه **** کم چربی و نمک بگیری، تمرینات رو 3 روز در هفته (1 روز بالا شکم و 2 روز زیر شکم) کار کنی، ترجیحا با وزنه هم تمرینات شکم رو انجام بدی بهتره چون وزن بدنت کافی نیست برای فشار به عضلات شکم...
بعد چند ماه آنچان 6pak ای میسازی که همه انگشت به دهن بمونن!

اگر فرصت شد یه عکس از 6pak خودم میذارم:)

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
حرف منصور تایید میشه!
6pak شکم شما کاملا مشخصه! و این خیلی خوبه فقط پک هاش حجمش کمه برای همینه که توی چشم نمیاد...
کافیه **** کم چربی و نمک بگیری، تمرینات رو 3 روز در هفته (1 روز بالا شکم و 2 روز زیر شکم) کار کنی، ترجیحا با وزنه هم تمرینات شکم رو انجام بدی بهتره چون وزن بدنت کافی نیست برای فشار به عضلات شکم...

من خودم هرزمانی که باشگاه برم حتما برنامه شکم هم دارم. اون اوایل لاغر مردنی بودم توی باشگاه اما بیشتر از بقیه روی شیکمم کار میکردم. همه نگام میکردن میگفتن این دیگه کیه :lol:

من فقط روی تخته ها دراز میکشم. روی تخته خم. و روی پله ای. اول میزارم روی پله بالایی. بعد پله وسطی. و آخر پله پایینی.

یه سری هم روی همون تخت خم میخوابم و یه وزنه 20 کیلویی روی سینه ام نگه میدارم و دراز نشست میکنم.

اگر روش موثرتر دیگه ای میدونید بگید

xBehix

Registered User
لایک‌ها
1
حرف منصور تایید میشه!

چربی ؟ :blink:

مرد حسابی من 50 کیلو ام چربیم کجا بود

تازه دارم برنامه غذاییمو تغییر میدم یکم چاق شم

ولی می ترسم دیگه این شکم رو از دست بدم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من خودم هرزمانی که باشگاه برم حتما برنامه شکم هم دارم. اون اوایل لاغر مردنی بودم توی باشگاه اما بیشتر از بقیه روی شیکمم کار میکردم. همه نگام میکردن میگفتن این دیگه کیه :lol:

من فقط روی تخته ها دراز میکشم. روی تخته خم. و روی پله ای. اول میزارم روی پله بالایی. بعد پله وسطی. و آخر پله پایینی.

یه سری هم روی همون تخت خم میخوابم و یه وزنه 20 کیلویی روی سینه ام نگه میدارم و دراز نشست میکنم.

اگر روش موثرتر دیگه ای میدونید بگید
منصور با این اوصاف شکمت چطوریه ؟

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
برای نمایان شدن عضلات 6 ( جدیدا 8 ! ) تکه شکم 4 تا کار رو باید توام انجام بدید

1- حرکات شکم و تقویت عضلات
2- ورزش هوازی و از بین بردن چربی های اضافه زیر پوست
3- تغذیه علمی و مناسب که به رشد عضلات تمام بدن از جمله شکم کمک می کنه
4- ریکاوری و فرصت دادن به عضلات برای بازسازی

بدون آب کردن چربی زیر پوست هرقدر شکم بزنید عضلاتتون دیده نمیشه
بدون تغذیه و استراحت مناسب عضلاتتون ممکنه طی تمرین تحلیل هم بره بجای رشد و تقویت
بدون حرکات شکم هم با آب کردن تمام چربی های بدن عضلات شکم رشد نمی کنه و نمایان نمیشه
خلاصه هر 4 تاش رو باید داشته باشید

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
جدیداً توی بعضی از سایت های خارجی من تبلیغی می بینم که می گه توی 4 هفته هیکل فیتنسی داشته باشید، عکس قبل و بعد بازیگرهای فیلم 300 یا بازیگرهای معروف رو هم گذاشته که گفته از همین روش استفاده کردن!
می دونم چرت و پرت هستش و بدن رو 100% نابود می کنه، اما شنیدم همچین چیزی هستش. حالا هست واقعاً؟! (چقدر گفتم هست :دی )

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
جدیداً توی بعضی از سایت های خارجی من تبلیغی می بینم که می گه توی 4 هفته هیکل فیتنسی داشته باشید، عکس قبل و بعد بازیگرهای فیلم 300 یا بازیگرهای معروف رو هم گذاشته که گفته از همین روش استفاده کردن!
می دونم چرت و پرت هستش و بدن رو 100% نابود می کنه، اما شنیدم همچین چیزی هستش. حالا هست واقعاً؟! (چقدر گفتم هست :دی )

کلا که طبق آخرین تحقیقات " عجله کار شیطونه " :lol:
و تبلیغات هم داستان خودش رو داره . مثلا من اینجا یک دستگاهی معرفی کردم اما چون فروشنده نیستم به هرکی سوال می پرسه می گم که سیستم آب کردن چربی با وزنه زدن متفاوته اما اگر فروشنده بودم منم مثل تبلیغات ماهواره ای می گفتم ظرف 10 روز لاغر میشید میشید مداد :happy:

اما بهرحال طی 4 هفته با یک روال علمی میشه به بدن سر و سامان داد ولی به فرم بدنیتون هم بستگی داره
مثلا کسی که شکمش مثل هندوانه زیر لباس زده بیرون ظرف 4 هفته چطور ممکنه به بدن فیتنسی یا شبیه اون برسه ؟
دقیقا به فرم فعلی بدنتون و ورزشی که خواهید کرد و تغذیه و مکمل هایی که استفاده می کنید ربط داره
اما در حد سر و سامان داده به اوضاع والا با 4 هفته نمیشه انتظار معجزه داشت مگر آنکه استروئید عزیز را پیش بکشید که حرام است حرام :happy:

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
من که حدود 5 کیلو هم کمبود وزن دارم ولی شکم دارم:(
قبلش حدود 10 کیلو کمبود داشتم! دیگه تو 3-2 ماه 5 کیلو اضافه کردم همش شد شکم:(

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
آقا من شنیدم خیلیا میگن که برای آب کردن شکم درازنشست یا ورزشهایی که به شکم فشار میاره تاثیر نداره.میگن برای آب کردن چربی شکم باید ورزشهای هوازی انجام داد.آیا این درسته یا نه؟اگه اینطوره پس این دستگاههای ورزشی که مانند abkingpro تاثیری روی آب کردن شکم نداره؟
حالا این ورزشهای هوازی که میگید برای آب کردن چربی شکم مفیده چی هست؟

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
آقا من شنیدم خیلیا میگن که برای آب کردن شکم درازنشست یا ورزشهایی که به شکم فشار میاره تاثیر نداره.میگن برای آب کردن چربی شکم باید ورزشهای هوازی انجام داد.آیا این درسته یا نه؟اگه اینطوره پس این دستگاههای ورزشی که مانند abkingpro تاثیری روی آب کردن شکم نداره؟
نه اقا درست نیست جفتش تاثیر داره
ولی هوازی برای چربی سوزی بهتر است تمرین های سنگین بیشتر روی فم دهی و شگل گیری متمرکز هست یعنی یه جورایی جلوگیری میکنه اما اینطور هم نیست که بی تاثیر باشه

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
من که حدود 5 کیلو هم کمبود وزن دارم ولی شکم دارم:(
قبلش حدود 10 کیلو کمبود داشتم! دیگه تو 3-2 ماه 5 کیلو اضافه کردم همش شد شکم:(

شما باید همراه سوزاندن چربی کمی هم عضله بسازید .
یعنی

تغذیه علمی ( با یا بی مکمل . که بنظر من بی مکمل )
وزنه زدن برای رشد عضلات
هوازی برای رفع چربی های زائد

ببینید بستگی داره درازنشست رو با چی مقایسه کنید . اگر با بی تحرکی بخواید مقایسه کنید قطعا تاثیرش بهتره و بهرحال شما سبزی هم خرد کنید کالری از دست می دید چه برسه به درازونشست
اما اگر با یک ورزش در سیستم هوازی بخواید مقایسه اش بکنید دقیقا مشخص میشه که چرا می گن درازونشت و وزنه زدن و اصلا ورزشهای بی هوازی نمی تونن راه خوبی برای کاهش وزن باشن

بفرض اینکه رژیمتون ثابت باشه

شما 30 روز ، روزی 30 دقیقه شکم بزنید ( که عملا اصلا هم کار راحتی نیست ) . عضلاتتون تقویت میشه و کمی چربی ازدست می دید و بدلیل تقویت عضلات شکم ، شکمتون کمی به سمت بالا کشیده میشه و جمع و جور میشه
در یک سیستم دیگه
شما 30 روز روزی 30 دقیقه بدوید ( با اون شرایطی که دویدن رو به سیستم هوازی تبدیل می کنه اونوقت بعد از 30 روز هم عضلات شکم و پا و باسنتون تقویت میشه هم چربی قابل ملاحظه ای در تمام بدن بخصوص شکم از دست می دید و خوش هیکل تر می شید
حالا اگر این دویدن در سیستم اینتروال باشه که نتیجه دستکم 30% از اینهم بهتر خواهد بود .

اصلا شک نداشته باشید که دویدن در سیستم هوازی یا اینتروال بخصوص پیش از صبحانه ( یا بعد از باشگاه ) نتیجه ای بارها و به مراتب جالبتر از ورزشهای بی هوازی مثل وزنه زدن و .. در باب کاهش وزن داره .
در کنارش هم مثل همیشه باید تاکید کنم که وزنه زدن و کار روی عضلات بدن ( درازونشست و ... ) بدلیل رشد دادن توده عضلانی بدن حتما در کنار دویدن به سوخت و ساز بالاتر بدن و کاهش وزن بهتر کمک می کنه

برای درک اینکه چه موقع دویدن و دوچرخه سواری ، طناب زدن ( که به هرکسی توصیه نمی شه ) هوازی محسوب میشن توصیه می کنم تاپیکی که توی امضاء من هست رو بدقت بخونید اونجا صحبتش شده . لینک هم داده شده به مطلب اصلی

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
خیلی ممنون از توضیحات کاملی که دادی.
ببین من اضافه وزن ندارم.شاید کمبود هم داشته باشم ولی مشکل اینه که شکم دارم.فکر کنم این توضیحاتی که دادی برای افراد دارای اضافه وزن بود که میخوان وزن کم کنن.برای افرادی مثل من چه پیشنهادی داری؟
خیلی ممنون.

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
اینم عکس ما حیف که به خاطر محدودیت های این مملکت خراب شده نمیشه عکس کامل گذاشت...

3fce0b86401c40a59433.jpg

من سمت چپی هستم و سمت راستی هم مربی و حریف تمرینم :)
عکس برای پارسال هست الان حجم خشک بالاتر رفته:rolleyes:

پ.ن: یه چیزی بگم همیشه از وزنه زدن آدم هایی که مثلا بالای 100 کیلو دنبه و چربی هستن توی باشگاه خندم میگیره! چون این ننه مرده ها به امید مربی بی سواد باشگاه که فقط فکر پولن میان و مربی ها هم که فقط میخوان ملتو تیغ بزنن میگن تمرین با وزنه رو انجام بدید! این عین حماقت هست... برای اون طرف تا مدت ها فقط هوازی بعدشم هوازی + تمرین با وزنه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
بدن 3 تیکه که میگن همینه ها... دمت گرم :دی

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
منصور با این اوصاف شکمت چطوریه ؟

من 2 ماه میرم باشگاه 5 ماه نمیرم :lol: با این اوصاف میخوای چجوری باشه. اما اگر بچسبم بهش میتونم شکم خوبی بسازم

اینم عکس ما حیف که به خاطر محدودیت های این مملکت خراب شده نمیشه عکس کامل گذاشت...

من سمت چپی هستم و سمت راستی هم مربی و حریف تمرینم :)
عکس برای پارسال هست الان حجم خشک بالاتر رفته:rolleyes:

پ.ن: یه چیزی بگم همیشه از وزنه زدن آدم هایی که مثلا بالای 100 کیلو دنبه و چربی هستن توی باشگاه خندم میگیره! چون این ننه مرده ها به امید مربی بی سواد باشگاه که فقط فکر پولن میان و مربی ها هم که فقط میخوان ملتو تیغ بزنن میگن تمرین با وزنه رو انجام بدید! این عین حماقت هست... برای اون طرف تا مدت ها فقط هوازی بعدشم هوازی + تمرین با وزنه

خیلی اندامت عالی بود

آره منم برام عجیبه توی باشگاهمون اکثرا از سینه به بالا خیلی عالی هستن اما این شیکم بی صاحاب رو دارن. نمیدونم چرا روی شکمشون درست حسابی کار نمیکنن کوچیک شه

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
دوست عزیز شما احتمالا در مورد قهرمان های سومامچ هم هیمن احساس رو دارید؟یادر مورد قهرمان های سنگین وزن جودو؟
:p:D

بالا