• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
آهان نه که با زبون خوش صحبت کردن کار رو پیش میبره!! تو آموزش و اون اتاق پشت زمین چمن که هیچکس حال حرف زدن نداره، صدات رو هم اصلاً نمیشنون! مدیر گروه هم که اینطوریه! آروم و منطقی هم که باهاشون صحبت کنی، یه جواب هایی میدن و حرف هایی میزنن که اعصابت میریزه بهم! برای من اتفاق افتاده این!
فقط باید بگم امیدوارم هیچوقت کارِت گیرِ هیچکس نباشه تو این دانشگاه!:D
البته فکر کنم شما فارق التحصیل شده باشی!
ولی بعضی وقتها انصافاً داد و بیداد بهترین گزینس! واللا!

:D منظورم داد و بیداد نبود ... منظورم این بود که وقتی کار از کار گذاشته فکر میکنی به حرفت گوش میدن ؟؟؟
تو این دانشگاه معمولا باید باید با داد و بیداد کار رو پیش برد ... :D باید اونموقع که باید نمره رو میداده و نداده داد و بیداد میکردید و مدیر گروه رو به یه نحوی تهدیدش میکردید تا استاد تکلیف رو زودتر مشخص کنه ... (درباره روش های تهدید مدیر گروه باید فکر کرد)
یعنی رسما بمیرن اینا

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

آخه قبلا همین جا خوندم که بودن کسایکه 28تا هم برداشتن
من اگه این سیستمو پاس شم همه چی حل میشه ولی این نمرم نمیاد که!!!!!!!!!!!!
28؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blink: عمراااا ... اگه میدادن که من ترمه پیش میرفتم ... ولی منشی مگه میذاشت

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
:D منظورم داد و بیداد نبود ... منظورم این بود که وقتی کار از کار گذاشته فکر میکنی به حرفت گوش میدن ؟؟؟
تو این دانشگاه معمولا باید باید با داد و بیداد کار رو پیش برد ... :D باید اونموقع که باید نمره رو میداده و نداده داد و بیداد میکردید و مدیر گروه رو به یه نحوی تهدیدش میکردید تا استاد تکلیف رو زودتر مشخص کنه ... (درباره روش های تهدید مدیر گروه باید فکر کرد)
یعنی رسما بمیرن اینا
آره...به این دقت نکرده بودم که پیشگیری بهتر از درمان است!:D
دفعات بعد بیشتر دقت میکنیم!:D
ممنان!

bimbo

Registered User
لایک‌ها
74
28؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blink: عمراااا ... اگه میدادن که من ترمه پیش میرفتم ... ولی منشی مگه میذاشت

یعنی 7ترمه تموم میکردی؟

جالبه شهابی همیشه سریع جواب ایمیلو میده ولی بحث تصحیح برگه میشه کلا جواب نمیده!!!!

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
ما که زبون نداریم - کاش بیشتر میموندی میبردیمت واسه دادوبیداد کردن:D

کاملا واضحه

ولی جدا از شوخی بهت نمیخوره کلا بی سرو صدا بشینی یه جا :D

یعنی 7ترمه تموم میکردی؟

جالبه شهابی همیشه سریع جواب ایمیلو میده ولی بحث تصحیح برگه میشه کلا جواب نمیده!!!!

اره

شهابی همینه بحث برگه و نمره میشه ج میل نمیده ولی بعد زدن میل سعی میکنه تا 1هفته نمره هارو بده ... اونترمی که من باهاش داشتم اینجوری شد

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
کاملا واضحه

ولی جدا از شوخی بهت نمیخوره کلا بی سرو صدا بشینی یه جا
اتفاقا برعکس - اکثرا آرومم و گوشه نشین این گوشه نشین رو راست میگم خدایی:D بخصوص به علمایی برمیخورم انگار جنتی رو میبینم لامصب نه لحاظ قیافه ها عه یه لحاظ دیگه:دی
ولی جدی زود حیف شدی زود از پیش ما رفتی
cry2.gif
خدا تو رو به ما برگردونه
icon_cry.gif

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
اتفاقا برعکس - اکثرا آرومم و گوشه نشین این گوشه نشین رو راست میگم خدایی:D بخصوص به علمایی برمیخورم انگار جنتی رو میبینم لامصب نه لحاظ قیافه ها عه یه لحاظ دیگه:دی
ولی جدی زود حیف شدی زود از پیش ما رفتی
cry2.gif
خدا تو رو به ما برگردونه
icon_cry.gif

که ساکت و ارومی :blink: جلل خالق

این اسمایله غرغره
cry2.gif

bimbo

Registered User
لایک‌ها
74
پس اینطور که میگی میلمو خونده
خوب شد گفتی من هر یه ساعت میرم چک میکنم جواب میلمو داده یا نه!!
می خواستم دوباره میل بزنم ینی دیگه نزنم ؟
بدبختی ترم تابستون ثبت نام با تاخیرم نداره!!!!!من باید تکلیفم تا زمان ثبت نام مشخص بشه
:(

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
پس اینطور که میگی میلمو خونده
خوب شد گفتی من هر یه ساعت میرم چک میکنم جواب میلمو داده یا نه!!
می خواستم دوباره میل بزنم ینی دیگه نزنم ؟
بدبختی ترم تابستون ثبت نام با تاخیرم نداره!!!!!من باید تکلیفم تا زمان ثبت نام مشخص بشه
:(

اینطور که ما فهمیدیم این 24 ساعته میلاشو میخونه ... میل زیاد دوست داره :D
شمارش رو دارم اگه بخوای ... ولی به میلای مربوط به امتحان گروه ما ج نداد بنظرم چک نکن الکی ...
این دیر نمره میده ولی بالاخره میده مثه استاد سیروس نمیذاره 3 ماه بعد بده ...
امتحانت رو خیلی بد دادی؟؟ حتما میخوای ترم تابستون برداری؟؟ اگه حتماا میخوای برداری شبکه رو هم که میخواستی بردار ... معمولا همه رو پاس میکنه ولی گاهی 6و8 میزنه اگرم پاس نشدی یه تماسی چیزی بگیر بگو ترم اخری و اینا و لازمته و به اعتراضت ج بده که ج میده چون هیئت علمیه و خرشم زیاد میره 2 رو هم بکنه 10 ککش نمیگزه کسیم نمیبرتش زیره سوال

bimbo

Registered User
لایک‌ها
74
اینطور که ما فهمیدیم این 24 ساعته میلاشو میخونه ... میل زیاد دوست داره :D
شمارش رو دارم اگه بخوای ... ولی به میلای مربوط به امتحان گروه ما ج نداد بنظرم چک نکن الکی ...
این دیر نمره میده ولی بالاخره میده مثه استاد سیروس نمیذاره 3 ماه بعد بده ...
امتحانت رو خیلی بد دادی؟؟ حتما میخوای ترم تابستون برداری؟؟ اگه حتماا میخوای برداری شبکه رو هم که میخواستی بردار ... معمولا همه رو پاس میکنه ولی گاهی 6و8 میزنه اگرم پاس نشدی یه تماسی چیزی بگیر بگو ترم اخری و اینا و لازمته و به اعتراضت ج بده که ج میده چون هیئت علمیه و خرشم زیاد میره 2 رو هم بکنه 10 ککش نمیگزه کسیم نمیبرتش زیره سوال

اگه برام خصوصی بزنی که ممنونت میشم
اره فکر میکنم بد دادم من توی میلم شرایطمو گفتم امیدوارم به التماس نکشه و خودش پاسم کنه
خودمم تنها استادی که احساس میکنم باهاش صحبت کنیم موثره همین شهابیه

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
یعنی رسما بمیرن اینا

سلام لردی -واقعا فکر میکنی با داد وبیداد کار درست میشه؟ این ماجرا چند ترم قبل برای من اتفاق افتاد وکل بچه های کلاس تا یک هفته منو دست می انداختن !چند ترم قبل من با امیر سوتی ببخشید امیرصوفی سر کلاس ازمایشگاه الکترونیک دعوام شد -حسابی در حد کتک کاری ! (نترسید بابا خالی بستم ! :p)با اعصاب داغون رفتم گروه برق- تو اتاق گروه خانوم خلج با دکتر غفرانی نشسته بودن من با داد وبیداد گفتم دکتر علمایی کجاس بیاد تکلیف منو با این اقا روشن کنه ؟خانوم خلج همون جور خونسرد نگام کرد بعد گوشی تلفن رو برداشت یه شماره گرفت من گفتم الان زنگ میزنه حراست وپلیس 110 وغیره ! خیلی خونسرد تو گوشی گفت مامان امشب خونه عمه خانوم ساعت چند بریم !؟ منو میگی چهار شاخ مونده بودم! دکتر غفرانی که از خنده کم مونده بود وسط گروه ولو بشه!من یکم وایسادم دیدم خیلی راحت داره با تلفن صحبتشو میکنه !دست از پا درازتر از گروه اومدم بیرون بعد هم مثل اقا ها دیگه سر کلاس نرفتم و درسو حذف کردم! به خودم هم گفتم دیگه بلا نسبت شما غلط کنم برم گروه اعتراض!به عمرم اینجوری خیط نشده بودم!:blink: بعدا به جواط گفتم کلی حال کرد وگفت دمش گرم حقت همین بود!

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
واقعا فکر کردید اون موقع به حرفتون گوش میکردن؟؟!!
فکر کنم من بودن این جناب مدیر گروه رو کچل کرده بودم :blink: بی نظمیم حدی داره ... خاک بر سر چنین مدیر گروهه بی بخاری
به خودت زحمت نده بنده خدا کچله شما بدترش میکنی
برعکسش اون یکی جواتی(کرمدل) مو داره اندازه گوسفند با ماشین پشم زنی موهاشو میزنه:lol:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
سلام لردی -واقعا فکر میکنی با داد وبیداد کار درست میشه؟ این ماجرا چند ترم قبل برای من اتفاق افتاد وکل بچه های کلاس تا یک هفته منو دست می انداختن !چند ترم قبل من با امیر سوتی ببخشید امیرصوفی سر کلاس ازمایشگاه الکترونیک دعوام شد -حسابی در حد کتک کاری ! (نترسید بابا خالی بستم ! :p)با اعصاب داغون رفتم گروه برق- تو اتاق گروه خانوم خلج با دکتر غفرانی نشسته بودن من با داد وبیداد گفتم دکتر علمایی کجاس بیاد تکلیف منو با این اقا روشن کنه ؟خانوم خلج همون جور خونسرد نگام کرد بعد گوشی تلفن رو برداشت یه شماره گرفت من گفتم الان زنگ میزنه حراست وپلیس 110 وغیره ! خیلی خونسرد تو گوشی گفت مامان امشب خونه عمه خانوم ساعت چند بریم !؟ منو میگی چهار شاخ مونده بودم! دکتر غفرانی که از خنده کم مونده بود وسط گروه ولو بشه!من یکم وایسادم دیدم خیلی راحت داره با تلفن صحبتشو میکنه !دست از پا درازتر از گروه اومدم بیرون بعد هم مثل اقا ها دیگه سر کلاس نرفتم و درسو حذف کردم! به خودم هم گفتم دیگه بلا نسبت شما غلط کنم برم گروه اعتراض!به عمرم اینجوری خیط نشده بودم!:blink: بعدا به جواط گفتم کلی حال کرد وگفت دمش گرم حقت همین بود!
خخخخخخخخخ خیلی باحال بوده کاش منم پیش غفرانی بودم الانم که دارم فکر میکنم دارم میترکم فکرشو بکن وای دمش گرم خلج:D
امیر صوفی استاده یا دانشجو؟
با کی دعوات شده؟ عکس بده

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
به خودت زحمت نده بنده خدا کچله شما بدترش میکنی
برعکسش اون یکی جواتی(کرمدل) مو داره اندازه گوسفند با ماشین پشم زنی موهاشو میزنه

اصن من قدیما راه تشخیصم که میفهمیدم طرف رشتش چیه این بود که اگه موهاش گوسفندی باشه حتمی یه دکتر مهندسی چیزی هست اگه اسبی باشه مدرک الکیه اگه کچل بود میگفتم ایول این مهندس برقه:lol:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

سلام
اقااااا ما گفتیم دادو بیداد ولی نه دیگه در این حدددد ... اول صحبت بعد دادوبیداد ... دادوبیداد هم چیزیو درست نمیکنه آرومم باشی چیزیو درست نمیکنه
ولی حداقل بهشون بفهمونیم خر نیستیم ...
نمره سرموقع دادن استاد با داد و بیداد باید درست بشه ... کلاس دادن با داد و بیداد ... و در اخر درست برخورد کردن این مسئولین نفهم یونی با داد و بیداد ...

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
اصن من قدیما راه تشخیصم که میفهمیدم طرف رشتش چیه این بود که اگه موهاش گوسفندی باشه حتمی یه دکتر مهندسی چیزی هست اگه اسبی باشه مدرک الکیه اگه کچل بود میگفتم ایول این مهندس برقه:lol:
ایول
منم این کارومیکنم که اگه کسی موهاش بلند کرده باشه ولباس های خاص رو بپوشه 100درصد رشتش هنره و99درصد اهل عمله

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
ایول
منم این کارومیکنم که اگه کسی موهاش بلند کرده باشه ولباس های خاص رو بپوشه 100درصد رشتش هنره و99درصد اهل عمله

دقیقا مو و تیپ نشونه رشته و تخصصته - بچه های برق خیلی باکلاس و جنتل منن :D:p- من خودم رفتم اصن موهامو ببیی کردم اصن واسه همین منظور بعد دیگه همون تیپی موند:eek::lol:

بالا