• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
ضایع ترش اینجاس که بدونی نمرت رو داده ولی نظرسنجی رو پر نکردی اینم نمایش نداده :دی
من ترم پیش این کارو یه بار کردم
تو خلاصه وضعیت تحصیلی جز پاس شده ها بود اما نمرش نبود بعد چندین ساعت فهمیدم که فرم روپرنکردم:D

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
پر کردم بابا
علاوه بر اون کابوی هست دیگه اگه اومده باشه میگه
به قول اهی در مورد کابوی چه فکری کردی که اینو گفتی - الان میاد میگه فرم نظرسنجی دیگه چه صیغه ایه:D
من ترم پیش این کارو یه بار کردم
تو خلاصه وضعیت تحصیلی جز پاس شده ها بود اما نمرش نبود بعد چندین ساعت فهمیدم که فرم روپرنکردم

جالبه بدونی من به شاهی عوضی قبل نمره دادن همه رو ضعیف دادم اون عوضی هم نمره 14 منو کرد 7-- لااقل نکرده بکنه 10 عوضی -اما خوشحالم چون عوضی خیلی هارو ناجوان مردانه انداخته که حداقل زورم نمیاد که بهش نظر + داده باشم مثل بعضی ها

:D

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
به قول اهی در مورد کابوی چه فکری کردی که اینو گفتی - الان میاد میگه فرم نظرسنجی دیگه چه صیغه ایه:D

جالبه بدونی من به شاهی عوضی قبل نمره دادن همه رو ضعیف دادم اون عوضی هم نمره 14 منو کرد 7-- لااقل نکرده بکنه 10 عوضی -اما خوشحالم چون عوضی خیلی هارو ناجوان مردانه انداخته که حداقل زورم نمیاد که بهش نظر + داده باشم مثل بعضی ها

:D
من نمیدونم این سیستم روچرا برنمیدارن 0درصدم تاثیر نداره

mehdi7171

Registered User
لایک‌ها
38
واقعا جالبه
نزدیک 1 ماهه که امتحان دادیم و هنوز نمره ش نیومده که هیچ
از یه هفته پیش جای اعتراض بازه، الانم وقتی تجدید نظر میزنیم نوشته از موعد مقرر واسه تجدید نظر گذشته، در حالی که اصلا هنوز نمره ای در کار نیست، واسه همه بچه های کلاس هم همینجوریه :lol:
واقعا گل کاشته جناب آقای مهران کاویانی!

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
واقعا جالبه
از یه هفته پیش جای اعتراض بازه، الانم وقتی تجدید نظر میزنیم نوشته از موعد مقرر واسه تجدید نظر گذشته، در حالی که اصلا هنوز نمره ای در کار نیست، واسه همه بچه های کلاس هم همینجوریه :lol:
موقعی اینطوریه که فرم نظرسنجی پر نشده باشه
اما میگی کل کلاس نمیدونم چی بگم:wacko:

loram19

Registered User
لایک‌ها
564
واقعا جالبه
:lol::lol::lol:

mehdi7171

Registered User
لایک‌ها
38
موقعی اینطوریه که فرم نظرسنجی پر نشده باشه
اما میگی کل کلاس نمیدونم چی بگم:wacko:

من اولین نفری هستم تو دانشگاه که فرم نظر سنجی رو کامل واسه همه استادا پر میکنم :D
من حدسم اینه که این استاده یه کاری کرده میخواد زمان اعتراض بگذره دیگه کسی نتونه اعتراض کنه، ولی بازم این سوال پیش میاد که اینا که اصلا اعتراض براشون مهم نیست، چه لزومی داره این کار :)
بی خیال، ایشالله فردا میاد :)

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
من اولین نفری هستم تو دانشگاه که فرم نظر سنجی رو کامل واسه همه استادا پر میکنم :D
من حدسم اینه که این استاده یه کاری کرده میخواد زمان اعتراض بگذره دیگه کسی نتونه اعتراض کنه، ولی بازم این سوال پیش میاد که اینا که اصلا اعتراض براشون مهم نیست، چه لزومی داره این کار :)

زمان اعتراض بعد از وارد شدن نمره تو سایت تا 2هفته است ... وقتی که نمره رو هنوز نداده که تایم اعتراض نمیزارن ...

mehdi7171

Registered User
لایک‌ها
38
زمان اعتراض بعد از وارد شدن نمره تو سایت تا 2هفته است ... وقتی که نمره رو هنوز نداده که تایم اعتراض نمیزارن ...

تا 7 روزه، 7 روزو نوشته توی توضیحات تجدید نظر
خب همین جای تعجبه واسه ما که نمره هیشکی نیومده اما وقت اعتراض تموم شده، از موقعی که جای اعتراض باز شد تا الان که از موعد مقرر اعتراض گذشته دقیقا 7 روز شده و نمره ما هنوز نیومده :D

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
تا 7 روزه، 7 روزو نوشته توی توضیحات تجدید نظر
خب همین جای تعجبه واسه ما که نمره هیشکی نیومده اما وقت اعتراض تموم شده، از موقعی که جای اعتراض باز شد تا الان که از موعد مقرر اعتراض گذشته دقیقا 7 روز شده و نمره ما هنوز نیومده :D

چه جالب نمره نیومده و اینجوریه ... من یه درسم نمرش نیومده واسه صفحه اعتراض زده :: تا نمره درس توسط اداره امتحانات در سيستم ثبت نشود امکان درخواست تجديد نظر وجود ندارد
ولی درسی که نمرش خیلی وقته داده شده زده موعدش گذشته

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
این که خوبه، ما یه درس اندازه گیری داشتیم دو ترم پیش، فکر میکنی نمرش کی اومد؟ یه هفته قبل از عید نمره ی اون درس اومد! یعنی نزدیک به 3 ماه تاخیر!!!!! رفتیم به آقای علمایی گفتیم آقا 6-7 هفته از این ترم گذشته، هنوز نمره فلان درس نیومده، فکر میکنی چی جواب میده؟ میگه: ببین، آقای شایانفر که کم الکی نیستش که!!! هروقت بخواد میده!!!:D
این شد که ما بی خیالِ نمره شدیم!:D
شماهم امیدوار باش، میاد ایشالاه!

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
این که خوبه، ما یه درس اندازه گیری داشتیم دو ترم پیش، فکر میکنی نمرش کی اومد؟ یه هفته قبل از عید نمره ی اون درس اومد! یعنی نزدیک به 3 ماه تاخیر!!!!! رفتیم به آقای علمایی گفتیم آقا 6-7 هفته از این ترم گذشته، هنوز نمره فلان درس نیومده، فکر میکنی چی جواب میده؟ میگه: ببین، آقای شایانفر که کم الکی نیستش که!!! هروقت بخواد میده!!!:D
این شد که ما بی خیالِ نمره شدیم!:D
شماهم امیدوار باش، میاد ایشالاه!

واقعاااا بیخیال شدیدد>؟؟؟ !!!:blink:
مدیر گروهتون همین علماییه ؟؟
ماشا... صبر و حوصله ...

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
واقعاااا بیخیال شدیدد>؟؟؟ !!!:blink:
مدیر گروهتون همین علماییه ؟؟
ماشا... صبر و حوصله ...
چیکار میتونستیم بکنیم؟! گفتیم اگه افتاده باشیم، که یه بهونه ی خوب واسه داد و بیداد کردن و اینا داریم! چون حق با ماست، کسی هم نمیتونه چیزی بهمون بگه! اگه هم پاس کرده، که هیچی!:D البته فقط فکر کنم 8 نفر رفتیم سر جلسه امتحان! همه حذف کرده بودن!
بله، مدیر گروه جناب علمایی!

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
چیکار میتونستیم بکنیم؟! گفتیم اگه افتاده باشیم، که یه بهونه ی خوب واسه داد و بیداد کردن و اینا داریم! چون حق با ماست، کسی هم نمیتونه چیزی بهمون بگه! اگه هم پاس کرده، که هیچی!:D البته فقط فکر کنم 8 نفر رفتیم سر جلسه امتحان! همه حذف کرده بودن!
بله، مدیر گروه جناب علمایی!

واقعا فکر کردید اون موقع به حرفتون گوش میکردن؟؟!!
فکر کنم من بودن این جناب مدیر گروه رو کچل کرده بودم :blink: بی نظمیم حدی داره ... خاک بر سر چنین مدیر گروهه بی بخاری

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
واقعا فکر کردید اون موقع به حرفتون گوش میکردن؟؟!!
فکر کنم من بودن این جناب مدیر گروه رو کچل کرده بودم :blink: بی نظمیم حدی داره ... خاک بر سر چنین مدیر گروهه بی بخاری
آهان نه که با زبون خوش صحبت کردن کار رو پیش میبره!! تو آموزش و اون اتاق پشت زمین چمن که هیچکس حال حرف زدن نداره، صدات رو هم اصلاً نمیشنون! مدیر گروه هم که اینطوریه! آروم و منطقی هم که باهاشون صحبت کنی، یه جواب هایی میدن و حرف هایی میزنن که اعصابت میریزه بهم! برای من اتفاق افتاده این!
فقط باید بگم امیدوارم هیچوقت کارِت گیرِ هیچکس نباشه تو این دانشگاه!:D
البته فکر کنم شما فارق التحصیل شده باشی!
ولی بعضی وقتها انصافاً داد و بیداد بهترین گزینس! واللا!

بالا