• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

bimbo

Registered User
لایک‌ها
74

سلام
اگه ترم تابستون بخوایم پروژه برداریم بعد موضوعه پروژمونو هنوز مشخص نکرده باشیم میشه زمان انتخاب واحد بردارمش بعدش برم با استاد در رابطه با موضوع صحبت کنم ؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

سلام
اگه ترم تابستون بخوایم پروژه برداریم بعد موضوعه پروژمونو هنوز مشخص نکرده باشیم میشه زمان انتخاب واحد بردارمش بعدش برم با استاد در رابطه با موضوع صحبت کنم ؟

:lol:در طول روز بپرسی هیشکی جواب نمیده (البته بلانسبت لرد) چه برسه به نصفه شب باوو برو بگیزبخوابز

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

سلام

رشتت چیه ؟ اگر کامپیوتری چنین حرکتی بزنی خیلی شیک برات حذف میکنن به عبارتی دستت میمونه تو حنا پولت هم پر

bimbo

Registered User
لایک‌ها
74
کامپیوتر سخت افزار البته با لطفعلی رزرو کردم موضوعمو نگفتم
از ترس نمره سیستم میخوام ترم تابستونی بردارم وگرنه بدونم سیستم پاس شدم می دونم ترم دیگه تموم میشه درسم اصلا برش نمیدارم

loram19

Registered User
لایک‌ها
564
جواب شمام همون جواب دردری + اگه یادت باشه چند صفحه پیش به لورام گفتم اصولا من چیزای که واسم مهم نیست به خاطر نمیسپرم

واسه من انسان هااخلاقشون وکردارشون مهمه نه اسمشون نژادشون ملیت وزن وقد و...

چطور یادت مونده همچین چیزیو به من گفتی پ؟!!:Dدر عجبم !!!

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
کامپیوتر سخت افزار البته با لطفعلی رزرو کردم موضوعمو نگفتم
از ترس نمره سیستم میخوام ترم تابستونی بردارم وگرنه بدونم سیستم پاس شدم می دونم ترم دیگه تموم میشه درسم اصلا برش نمیدارم

سیستم که 3واحده ... سر 3 واحد میخوای پروژه رو تابستون برداری ؟؟ زمان تابستون کمه هاا ... ترم بعد هم پروژت رو بردار هم سیستم رو
معمولا اساتید کامپیوتر پیشنهاد میکنن تابستون برندارن بچه ها پروژه هاشونو مخصوصا اگه اصلا تاحالا دستی توی برنامه نویسی یا ساخت نداشتی
رزرو کردی موضوعتو نگفتی ؟؟!! اگر میخوای برداری اول مطمئن شو که اون استاد پر هست یا نه چون اگه اون استاد پر شده باشه و تو برداشته باشی حذف میکنن برات
بعدشم تابستون برداری و حالا کووو تا استاد رو پیدا کنی تا موضوع بده ، موضوع باید بره واسه تایید شدن یهمدتی طول میکشه واسه تایید شدن و .....

پس چندتا :D

bimbo

Registered User
لایک‌ها
74
پس اگه استاد برای تابستون جا داشته باشه میشه بردارم.درسته؟
اخه ترم دیگه 24 واحد دارم که اکثرا درسایه اسونیه با پروژه و کاراموزی ولی اگه سیستم رو پاس نشم میشم 27 تا که یه ترم بهم اضافه میشه
بعد اگر شبکه تابستون بردارم نمره سیستم مثلا مرداد بیاد و پاسم نشده باشم شبکمو حذف میکنن؟
بعدم اینکه لطفعلی اولش بدونه موضوع پروژه برگه های رزرو رو میگیره!!!!!

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
دیگه چکار کنم من به نقطه ضعفم اشاره میکنم اگه جرات دارید شمام به نقطه ضعفاتون اشاره کنید
......................
امضای فوق العاده زیبایی بود احساس میکنم قبلا شنیدم حالا کجا نمیدونم شاید تورادیو
سروده کیه؟خیلی جالبه

نقطه ضعف من رفتاریه :hmm: که باعث سواستفاده مردم میشه
و البته یه مشکل دیگه هم دارم که حفظیاتم کلا صفر هست و فرمول و اینا نمیتونم حفظ کنم،درس و هرچی که هست رو باید بفهمم تا به خاطرم سپرده بشه :hmm:

این یه دکلمه س
علی آذر-هم مرگ
اینم لینک دانلودش نارین موزیک بروزترین سایت دانلود آهنگ جدید - دانلود دکلمه جدید علی آذر هم مرگ

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
اخه ترم دیگه 24 واحد دارم که اکثرا درسایه اسونیه با پروژه و کاراموزی ولی اگه سیستم رو پاس نشم میشم 27 تا که یه ترم بهم اضافه میشه
بعد اگر شبکه تابستون بردارم نمره سیستم مثلا مرداد بیاد و پاسم نشده باشم شبکمو حذف میکنن؟

کساییکه تابستون جا دارن و تا ابد هم پروژه شون خالیه و رزرو نمیخوان کتی جون و فیروزبختن که بری باهاشون پروژه برداری انقده ذوق میکنن برااااااااااات!!!!
sys افتاده باشی شبکه ت میپره :)

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

اینطور که من چند بار دیدم اره ... اگر استاد خالی باشه میتونی برداری ولی استاد داریم تا استاد دیگه ... میدونی که
من باشم جات تابستون برنمیدارم چون هم زمانش کمه هم رو اعصابه ... بجاش ترم مهر و بهمن رو میام ...
اگر هم سیستم افتاده باشی شما مطمئنی ترم بعدش پاس میکنی ؟؟ چون اگه پاس نکنی باز بهت ترم اضافی میخوره ...
به این فکر کن که اگه ترم مهر که 24 واحدی یه چیزی رو بیفتی باید باز بهمن بیای پس ضرر کردی هم تابستون اومدی هم مهر هم بهمن :|
بجاش مهر بیا با همه درسای سختت و با کارآموزی و بهمن هم با پروژه و یه سری درسهای آسونت بیا ... اگر هم یه سری درس افتاده باشی توی بهمن ماه برمیداری

bimbo

Registered User
لایک‌ها
74
نه با لطفعلی رزرو کردم بعدم فاتحیم جا داره که بهتر از اونا هست
بعد27واحد که نمیدن ترم اخر؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
نقطه ضعف من رفتاریه :hmm: که باعث سواستفاده مردم میشه
و البته یه مشکل دیگه هم دارم که حفظیاتم کلا صفر هست و فرمول و اینا نمیتونم حفظ کنم،درس و هرچی که هست رو باید بفهمم تا به خاطرم سپرده بشه :hmm:

این یه دکلمه س
علی آذر-هم مرگ
اینم لینک دانلودش نارین موزیک بروزترین سایت دانلود آهنگ جدید - دانلود دکلمه جدید علی آذر هم مرگ
مشکل دومت مثل خودمه من اصلا فرمولا یادمم نمیمونه ولی ازوقتی ماشین حساب خریدم دیگه مشکلی بافرمولا ندارم:D

bimbo

Registered User
لایک‌ها
74
اینطور که من چند بار دیدم اره ... اگر استاد خالی باشه میتونی برداری ولی استاد داریم تا استاد دیگه ... میدونی که
من باشم جات تابستون برنمیدارم چون هم زمانش کمه هم رو اعصابه ... بجاش ترم مهر و بهمن رو میام ...
اگر هم سیستم افتاده باشی شما مطمئنی ترم بعدش پاس میکنی ؟؟ چون اگه پاس نکنی باز بهت ترم اضافی میخوره ...
به این فکر کن که اگه ترم مهر که 24 واحدی یه چیزی رو بیفتی باید باز بهمن بیای پس ضرر کردی هم تابستون اومدی هم مهر هم بهمن :|
بجاش مهر بیا با همه درسای سختت و با کارآموزی و بهمن هم با پروژه و یه سری درسهای آسونت بیا ... اگر هم یه سری درس افتاده باشی توی بهمن ماه برمیداری

اره عزیزم ترم دیگه ایشالا تموم میشه
بعدم اگه این نمره سیستم اومده بود تا الان ومن پاس بشم میتونم شبکه هم تابستون بردارم که در اینصورت ترم بعدم خیلی کمتر میشه
بازم ممنون بابت راهنمایی

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
ببین درس دادن مجدی با فرخی فرق داره مجدی اصول اولیه رو میگه کمتر سوال حل میکنه ولی فرخی با سوالاش درس میده اگر الک وکامل بلدی یعنی ازدو تا سوال دیود و یه سوال ترانزیستور میتونی نمره بگیری که بردار با فرخی ..ولی در کل من مجدی رو ترجیح میدم خیلی منظم درس میده
خب نه بلد نیستم سئوالهای الکترونیک رو! :| یعنی مسئله هاش رو. با فرخی ور دارم نمیشه حل کرد یعنی؟ با توجه به اینکه -همونطور که I H O S E I N
اشاره کرد- سئوالها رو هم خودِ فرحی تو تابستون طرح میکنه.

من خودم این ترم با مجدی پاس کردم ولی جزوش رو ننوشتم چون مجدی الکترونیک هیچی درس نمیده!لااقل مثال حل نمیکنه زیاد بنابراین جزوش زیاد به درد نمیخوره
تابستون هم که فقط فرخی هست پس سوال رو خودش طرح میکنه
فرخی هم از جلسه اول شروع میکنه مثال حل کردن یعنی از فصل 3 میرعشقی شروع میکنه در صورتی که مجدی فقط 4 یا 3 جلسه دو فصل اول میرعشقی رو درس داد!
با فرخی بر میداری باید خوب بخونی کلا الکترونیک اگه بخوای پاس شی باید تمرین زیاد حل کنی دیگه
بعد مگه شما مدار2 پاس نکردی؟ترم بعد دیگه چیکار به مدار2 داری؟
پس فرخی تصویب شد دیگه؟! آخه من میخوام حتماً دوتا 3 واحدی پاس کنم تابستون. قصد هم دارم درس بخونم! گفتم الکترونیک رو که آشنا هستم بردارم. وگرنه مدار منطقی با ستاری و سیستم های کنترل خطی با پژمان فر هم میتونم بردارم.(البته نمیشناسم این دونفر رو!)
و...راس میگی! من که مدار2 پاس کردم!!:wacko: پس چرا گیج میزنم؟! نمیدونم چرا حواسم نبود! ولی به هرحال ترم بعد هم یهو یه بامبولی در میاد!!:(
الکترونیک چند؟ میخوای تابستون برداری الک رو ومدار روترم بعد؟واسه تابستون کدومشون ارایه دادن؟
الکترونیک 1. نه مدار 2 رو پاس کردم. مگه حواس میذارین واسه آدم؟!:D
مگه آلمانی حرف نمیزدین؟ من فکر میکردم آلمانی بلدممشاهده پیوست 391979
آلـــــــمــــــانی؟
OMG!
:D

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
خب نه بلد نیستم سئوالهای الکترونیک رو! :| یعنی مسئله هاش رو. با فرخی ور دارم نمیشه حل کرد یعنی؟ با توجه به اینکه -همونطور که I H O S E I N اشاره کرد- سئوالها رو هم خودِ فرحی تو تابستون طرح میکنه.

پس فرخی تصویب شد دیگه؟! آخه من میخوام حتماً دوتا 3 واحدی پاس کنم تابستون. قصد هم دارم درس بخونم! گفتم الکترونیک رو که آشنا هستم بردارم. وگرنه مدار منطقی با ستاری و سیستم های کنترل خطی با پژمان فر هم میتونم بردارم.(البته نمیشناسم این دونفر رو!)
و...راس میگی! من که مدار2 پاس کردم!!:wacko: پس چرا گیج میزنم؟! نمیدونم چرا حواسم نبود! ولی به هرحال ترم بعد هم یهو یه بامبولی در میاد!!:(

الکترونیک 1. نه مدار 2 رو پاس کردم. مگه حواس میذارین واسه آدم؟!:D

آلـــــــمــــــانی؟
OMG!
:D
اصلا این چه سوالی بود پرسیدی؟ خودت توجه کردی!
خب وقتی تک استاد ارایه شده خب مجبوری برداری وچون یدونس پس خودش سوالا روطرح میکنه دی:
بردار اگه درس بخونی نمره خوبم میشی انشاالله

بالا