• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
اخه لرد کلاس PLCبه چه کارش میاد؟ من خوداموز بودن هرچی روترجیح میدم چون پول نمیدم!:D
پیشنهاد خوبی بود

:D من که نمیدونم چیه ولی بنظر مربوط به رشته شماهاس ... داشت کلی میگفت ....
بله احراد خودآموز بودن رو منم ترجیح میدم ... کلاس برم همه چی یادم میره :wacko: خودم که یاد میگیرم بیشتر یادم میمونه ... مخصوصا کلاسهای مربوط به رشته من ، خودمون یادبگیریم بهتره

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
من دقیقا یه هفته مونده به امتحانا 4جا گفتن میای سرکار گفتم نمیتونم الان 2تاش مونده که فعلا الاف کردن مارو،ودر کلا نمیدونم چی میشه
جدای ازدانلود کردن فیلم واین چیز که کارهرروزمه
برنامه متلب رودردستور کارگذاشتم که ران نشد و... رفتم نسخه جدید بگیرم وقبلی ران شد میخوام برنامه متلب روبصورت خود اموز یه قسمت هاییش روبرم جلو(همینجاهرکی بلده اعلام امادگی کنه مزاحمش بشم واسه پرشیدن سوال)
میخوام ARMشروع کنم بخونم نمیدونم چرا حالش نیست
پروتل 99که هیچ اما به پیشنهاد تکش نسخه 10 رو دان کنم وجزوشو بنویسم(این زیاد وقتمو نمیگیره)
ازهمه مهم ترمیخوام برم دانشگاه اگه قبول کنن پروژمو بافرهاد صحبت کنم اگه تاییدشد(این تایید شدنش دوطرفس)بعد توتابستون تمومش کنم اما درس پروزه رو مهر بردارم
اگه پروزه روقبول کنن که عالیه وخیلی اینم وقتمو نمیگیره چون روبیشتر قسمتاش کار کردم اگه قبول نکنن باید ARMروبخونم
اگه برم سرکار همه چی تعطیله
دیگه گفتن باقیش سود نداری چون داره میریزه به هم باید بصورت فلوچارت بقیشو توضیح بدم پس فعلا تاهمینجا بسه:D

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
من دقیقا یه هفته مونده به امتحانا 4جا گفتن میای سرکار گفتم نمیتونم الان 2تاش مونده که فعلا الاف کردن مارو،ودر کلا نمیدونم چی میشه
جدای ازدانلود کردن فیلم واین چیز که کارهرروزمه
برنامه متلب رودردستور کارگذاشتم که ران نشد و... رفتم نسخه جدید بگیرم وقبلی ران شد میخوام برنامه متلب روبصورت خود اموز یه قسمت هاییش روبرم جلو(همینجاهرکی بلده اعلام امادگی کنه مزاحمش بشم واسه پرشیدن سوال)
میخوام ARMشروع کنم بخونم نمیدونم چرا حالش نیست
پروتل 99که هیچ اما به پیشنهاد تکش نسخه 10 رو دان کنم وجزوشو بنویسم(این زیاد وقتمو نمیگیره)
ازهمه مهم ترمیخوام برم دانشگاه اگه قبول کنن پروژمو بافرهاد صحبت کنم اگه تاییدشد(این تایید شدنش دوطرفس)بعد توتابستون تمومش کنم اما درس پروزه رو مهر بردارم
اگه پروزه روقبول کنن که عالیه وخیلی اینم وقتمو نمیگیره چون روبیشتر قسمتاش کار کردم اگه قبول نکنن باید ARMروبخونم
اگه برم سرکار همه چی تعطیله
دیگه گفتن باقیش سود نداری چون داره میریزه به هم باید بصورت فلوچارت بقیشو توضیح بدم پس فعلا تاهمینجا بسه:D

پس از افرادی هستی که موقع توضیح دادن چیزی کروکی زیاد میکشی :D
موفق باشی

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
پس از افرادی هستی که موقع توضیح دادن چیزی کروکی زیاد میکشی :D
موفق باشی
نمیدونم شاید تاحالا توجه نکردم. اخه همشون به هم وابسته است به این صورت که " اگه این بشه اون یکی نمیشه "هستش
اماچیزی که مطمن هستم اینه که اسم وفامیل افراد هیچ وقت یادم نمیمونه باور میکنی اسم بچه ها که الان دوسال هم کلاسیم هستن اگه بگن نام ببر باید فکر کنم تابعد چندثانیه به زور یادم بیاد! تازه چون بچه ها همه رو با یه اسم صدا میکنم تا دیگه مشگلی نباشه:lol: بعضی هام که اصلا اسم وفامیل یادم نمیاد وقتی دوست جدید به جمع اضافه شه وبخوام معرفی کنم همدیگرو که واویلاس:(

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
نمیدونم شاید تاحالا توجه نکردم. اخه همشون به هم وابسته است به این صورت که " اگه این بشه اون یکی نمیشه "هستش
اماچیزی که مطمن هستم اینه که اسم وفامیل افراد هیچ وقت یادم نمیمونه باور میکنی اسم بچه ها که الان دوسال هم کلاسیم هستن اگه بگن نام ببر باید فکر کنم تابعد چندثانیه به زور یادم بیاد! تازه چون بچه ها همه رو با یه اسم صدا میکنم تا دیگه مشگلی نباشه بعضی هام که اصلا اسم وفامیل یادم نمیاد وقتی دوست جدید به جمع اضافه شه وبخوام معرفی کنم همدیگرو که واویلاس:(

:blink: با این مغز پویا هنر کردی به این سن رسیدی گلم:lol:
---------------------------------------
ولی تکش نامیست که تا زمانی که بپوسی در ذهنت جاودان خواهد ماند :دی

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
شما تو زندگی قبلیت ماهی نبودی؟
دیگه چکار کنم من به نقطه ضعفم اشاره میکنم اگه جرات دارید شمام به نقطه ضعفاتون اشاره کنید
......................
امضای فوق العاده زیبایی بود احساس میکنم قبلا شنیدم حالا کجا نمیدونم شاید تورادیو
سروده کیه؟خیلی جالبه

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
:blink: با این مغز پویا هنر کردی به این سن رسیدی گلم:lol:
---------------------------------------
ولی تکش نامیست که تا زمانی که بپوسی در ذهنت جاودان خواهد ماند :دی
جواب شمام همون جواب دردری + اگه یادت باشه چند صفحه پیش به لورام گفتم اصولا من چیزای که واسم مهم نیست به خاطر نمیسپرم

واسه من انسان هااخلاقشون وکردارشون مهمه نه اسمشون نژادشون ملیت وزن وقد و...

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
جواب شمام همون جواب دردری + اگه یادت باشه چند صفحه پیش به لورام گفتم اصولا من چیزای که واسم مهم نیست به خاطر نمیسپرم

موافقم

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

interview.gif

Waaaaao
-------------
اتفاقا نظر من بر عکس توعه

زیاد اتفاق میوفته چیزایی که خیلی برای آدم مهم باشن تو ذهن نمیمونن ولی برعکس بی اهمیت ترین چیزها تو ذهن آماده باز خونی هستن
تو رو نمیدونم ولی تقریبا اکثر آدما اسم و نژاد و ملیت و قد و وزن براشون مهمتره تا اخلاق و کردار ولی هیچوقت اعتراف نمیکنن ................................
فرض کن با 2 تا آدم متفاوت روبرو هستی ! یکی از زمانی که میشناسیش اذیتت کرده و همیشه حالت ازش بهم خورده و متنفری و دیگری همیشه بهت خوبی کرده و عاشقشی
حالا یه موقعیت پیش میاد که نفر اولی دستتو میگیره ولی تو موقعیت مشابه نفر دومی بنابه هر دلیلی ممکنه بهت لطفی نکنه که انتظارداری
حالا بعد از کلی حس های + و - که به این 2 شخص داشتی پلاریتت عوض میشه و آدم بده میشه خوب و آدم خوبه میشه بد

اینا رو کلی گفتم و نسبی هست دلیل بر منطق خاصی نمیشه که بخوام بر اون اصرار داشته باشم- بر حسب تجربه های گزشته گفتم و رفتارو کردار دوستان و اطرافیان و ....و استنباط های من :دی
----------------
برو باوو التیوم 10.7 رو یادبگیر که کم کم داره سوالات تو ذهنم شکل میگیره :دی

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
interview.gif

Waaaaao
-------------
اتفاقا نظر من بر عکس توعه

زیاد اتفاق میوفته چیزایی که خیلی برای آدم مهم باشن تو ذهن نمیمونن ولی برعکس بی اهمیت ترین چیزها تو ذهن آماده باز خونی هستن
تو رو نمیدونم ولی تقریبا اکثر آدما اسم و نژاد و ملیت و قد و وزن براشون مهمتره تا اخلاق و کردار ولی هیچوقت اعتراف نمیکنن ................................
فرض کن با 2 تا آدم متفاوت روبرو هستی ! یکی از زمانی که میشناسیش اذیتت کرده و همیشه حالت ازش بهم خورده و متنفری و دیگری همیشه بهت خوبی کرده و عاشقشی
حالا یه موقعیت پیش میاد که نفر اولی دستتو میگیره ولی تو موقعیت مشابه نفر دومی بنابه هر دلیلی ممکنه بهت لطفی نکنه که انتظارداری
حالا بعد از کلی حس های + و - که به این 2 شخص داشتی پلاریتت عوض میشه و آدم بده میشه خوب و آدم خوبه میشه بد

اینا رو کلی گفتم و نسبی هست دلیل بر منطق خاصی نمیشه که بخوام بر اون اصرار داشته باشم- بر حسب تجربه های گزشته گفتم و رفتارو کردار دوستان و اطرافیان و ....و استنباط های من :دی
----------------
برو باوو التیوم 10.7 رو یادبگیر که کم کم داره سوالات تو ذهنم شکل میگیره :دی
خب منم همین حرفای تو رو زدم دیگه اما به زبونی دیگه کجا حرفامون مخالف همه
من میگم اسم تو حسین باشه یا اصغر برای من فرقی نداره مهم اون رفتارته که تا ابد یادمه
اینم بگم من اسم های سریال وفیلم ها هم هیچ وقت نخواستم یادمم بمونه اما نکات فیلم ها رو یادمه مثل چی؟
چند ساعت پیش خواب بد رودیدم(اگه اسمشو درست گفته باشم)هنوز تو کف کارهای مرد داستانم

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
پیگیر این هستم که یکسری چیزایی که مربوط به رشتم هست رو یادبگیرم ...
مرسی

ویرایش : کامران اگر میخوای رشتت رو بگو من از صفحات کلاسهای ارائه شده رشتت عکس بگیرم برات بفرستم کارت راه بیفته

ببخشید من ساعت یک برگشتم ممنون رشته من قدرته -در مورد دوره پی ال سی میدونم یکی از بهترین داشته های یک مهندس برای بازار کار ایرانه وبقول بابای شیر فرهاد تو شبهای برره :خوب پول توشَه!!!!

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
ببخشید من ساعت یک برگشتم ممنون رشته من قدرته -در مورد دوره پی ال سی میدونم یکی از بهترین داشته های یک مهندس برای بازار کار ایرانه وبقول بابای شیر فرهاد تو شبهای برره :خوب پول توشَه!!!!
هنوزم بیرون میخوابی؟ :|

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

پیوسته ؟؟

ویرایش : من پیوسته رو برات عکس گرفتم ... فکر کنم اینجا نذارم بهتره ... میلتو تونستی پ.خ کن

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010

کد رشته شما 125 هستش؟ مهندسی برق -قدرت -کارشناسی

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
بله پیوسته هستم اما فهمیدم علت باز نشدن برنامه مرور گر منه باfirefox تونستم قسمت مشاهده کلاس برای مهمانهارو ببینم متشکرم دیگه احتیاج به عکس گرفتن نیست

بازم تشکر

بالا