• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

loram19

Registered User
لایک‌ها
564
خب نه بلد نیستم سئوالهای الکترونیک رو! :| یعنی مسئله هاش رو. با فرخی ور دارم نمیشه حل کرد یعنی؟ با توجه به اینکه -همونطور که I H O S E I N
اشاره کرد- سئوالها رو هم خودِ فرحی تو تابستون طرح میکنه.

پس فرخی تصویب شد دیگه؟! آخه من میخوام حتماً دوتا 3 واحدی پاس کنم تابستون. قصد هم دارم درس بخونم! گفتم الکترونیک رو که آشنا هستم بردارم. وگرنه مدار منطقی با ستاری و سیستم های کنترل خطی با پژمان فر هم میتونم بردارم.(البته نمیشناسم این دونفر رو!)
و...راس میگی! من که مدار2 پاس کردم!!:wacko: پس چرا گیج میزنم؟! نمیدونم چرا حواسم نبود! ولی به هرحال ترم بعد هم یهو یه بامبولی در میاد!!:(

الکترونیک 1. نه مدار 2 رو پاس کردم. مگه حواس میذارین واسه آدم؟!:D

آلـــــــمــــــانی؟
OMG!
:D

بردار وقتی قصد داری "بخونی" موشکلت چیه؟:Dالک هم کلا مسئله ست مگر اینکه یه کلمپ یا پل دیودی بپرسن ..میخواستم بگم یه وقت درس دادن فرخی فرق میکنه با دانسته قبلیهات قاطی نشه که خداروشکر دانسته ای نیست:p

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
یه چیز جالبب :D

اگر می‌خوای ايده‌آل باشی

P V = n R T
گاهی یه سری آدما میان تو زندگیت وباعث میشن
فشار زندگیت بره بالا.
در نتیجه اون ور تساوی اتفاقی که میفته اینه که دما میره بالا و داغ میکنی از دسشون.
به ثابت عمومی و تعداد مول که نمیشه دست زد.
مهندس ، واسه برگشت به حالت تعادل فقط یه راه داری

حجم طرف رو تو زندگیت کم کن
البته اگه میخوای ایده آل باشی

loram19

Registered User
لایک‌ها
564
یه چیز جالبب :D

اگر می‌خوای ايده‌آل باشی

P V = n R T
گاهی یه سری آدما میان تو زندگیت وباعث میشن
فشار زندگیت بره بالا.
در نتیجه اون ور تساوی اتفاقی که میفته اینه که دما میره بالا و داغ میکنی از دسشون.
به ثابت عمومی و تعداد مول که نمیشه دست زد.
مهندس ، واسه برگشت به حالت تعادل فقط یه راه داری

حجم طرف رو تو زندگیت کم کن
البته اگه میخوای ایده آل باشی

باحال بود لرد:cool:

loram19

Registered User
لایک‌ها
564
کی فوتوشاپ بلته؟
میخام خطوط PENTOOLs رو سیو کنم ولی حتی رو فرمت PSD هم سیو نمیشه:(-کی میدونه چاره چیه؟

با کلی مکافات منحنی هارو برداشتم

یعنی چی؟با pen کشیدی و میخوای دوباره سیو کنی ؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
یعنی چی؟با pen کشیدی و میخوای دوباره سیو کنی ؟

بزار دقیق بگم :دی
من قبلا یه لوگو واسه یه بنده خدایی زدم-حالا اون میخاد لوگو رو تو کارت ویزیت و تراکت و....بزنه و هرکدوم باید یه دست باشن فقط رنگ بندی هاشون یا یه ریزه طرح تفاوت کنه -منم لوگو چون همش منحنی و...هست با پن میزنم و بعد روش استروک پس کار میکنم و.....
مسئله اینه که میخام اون خطوط پن برام سیو بشه یعنی هروقت واکردم خطوط و منحنی آماده باشه فقط برای تغییر رنگ و... ولی نمیدونم چرا لایه ها سیو میشن ولی خطوط نه:(

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
من قبلا یه لوگو واسه یه بنده خدایی زدم-حالا اون میخاد لوگو رو تو کارت ویزیت و تراکت و....بزنه و هرکدوم باید یه دست باشن فقط رنگ بندی هاشون یا یه ریزه طرح تفاوت کنه -منم لوگو چون همش منحنی و...هست با پن میزنم و بعد روش استروک پس کار میکنم و.....
مسئله اینه که میخام اون خطوط پن برام سیو بشه یعنی هروقت واکردم خطوط و منحنی آماده باشه فقط برای تغییر رنگ و... ولی نمیدونم چرا لایه ها سیو میشن ولی خطوط نه:(

تازه فهمیدم چرا سمت فتوشاپ نمیرم

loram19

Registered User
لایک‌ها
564

خب نمیشه که وقتی میخوای یه قسمتو تغییر رنگ بدی قسمت انتخاب شده هم باهاش هست یعنی روی لایه که کلیک کنی قبل از بستن برنامه خطوط و برات میاره ولی سیونمیکنه ..حالا یه سوال وقتی دوباره باز میکنی لایه فعاله همچنان؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
نباید بشه . اون خط یه جور ابزار برای سلکت کردنه . مگه وقتی یه جایی رو سلکت میکنی و سیو میکنی دوباره به شکل سلکت میمونه؟ مگه اینکه تو یه لایه ی دیگه بکشی و یه رنگ برای پس زمینش انتخاب کنی تا دوباره بتونی تشخیص بدی چی بوده.
پ.ن : تو بخش فوتوشاپ تاپیک بزن اگه جواب نداد از این کاربر بپرس http://forum.persiantools.com/u252412.html

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
سلام . ببین تو پالت layer دو تا راست ترش یه تب هست به اسم paths برو رو اون روی مسیری که اونجا هست کلیک کنی مسیرتو که سیو شده به حالت فعال در میاره
مسیر هایی که با پن درست میکنی هم ذخیره میشن و میتونی با اونها در تب paths کار کنی ( سیو کنی ، حذف کنی و ... ) .

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
سلام . ببین تو پالت layer دو تا راست ترش یه تب هست به اسم paths برو رو اون روی مسیری که اونجا هست کلیک کنی مسیرتو که سیو شده به حالت فعال در میاره
مسیر هایی که با پن درست میکنی هم ذخیره میشن و میتونی با اونها در تب paths کار کنی ( سیو کنی ، حذف کنی و ... ) .

ای ول جواب داد
------------------

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
ابراهیمی ماشین 2 !!!!!من حوصله ماشین ندااااارم اصلا دیگه
ولی مخابراتیا زود نمره میدن انصافا
در احمد ابراهیمی چه دیدی که میخوای با این سرعت نمرتو بده!!!
(تا لحظاتی دیگر برای ضایع کردن من نمره ها رو میده:D)

بالا