• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

miladwwe

Registered User
لایک‌ها
1,487
دوستان من ترم اخرم .امروز نمره درس سخت افزارم رو زدن گرفتم 9! رفتم پیش استادبهش گفتم جریان اینه که ترم اخرمه مشمول میشم و...
بهم گفت نمیشه ونمره عملیت رو دادم 18که بری معرفی استاد بگیری بهش گفتم خب میره تا خردادسال دیگه میگه نه الان هم میشه معرفی گرفت
حالا سر دوراهی افتادم چیکارکنم برم پیش کی تا 1نمره رو بهم بده.اصلا تو این شرایط معرفی میدن بهم یا نه
ممنون
افتاد اخر اوردمش بالا!

Ashley

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بچه ها من اخلاق خانواده پاس کردم میتونم اخلاق اسلامی بردارم؟اصلا ربطی بهم دارن؟:oops:

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
بچه ها تو اینرول تو کلاسهای ارائه شده مثلا ظرفیت باقیمانده زده 15 نفر بعد وضعیت کلاس زده پر کدوم درسته بالاخره پره یا نه؟

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
بچه ها من اخلاق خانواده پاس کردم میتونم اخلاق اسلامی بردارم؟اصلا ربطی بهم دارن؟:oops:
نمیشه / جفتشون تو گروه اخلاقن و یکی رو باید پاس کنی / تو چارت مشخصه /
عدد تشکر انگلیسی ولی عدد نوشته ها فارسی :D
من نوشته ها ی تو رو خوندم : 2X63 :eek:

hesipesi

Registered User
لایک‌ها
41
بچه ها تو اینرول تو کلاسهای ارائه شده مثلا ظرفیت باقیمانده زده 15 نفر بعد وضعیت کلاس زده پر کدوم درسته بالاخره پره یا نه؟
اون 15 نفرو نگه میدارن واسه ما که فردا انتخاب واحد داریم فکر کنم

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
ببین پسرم:cool::D
اونی که زده 15تا باقیمانده،یعنی 15 تاخالی داره
اما اونجایی که زده پر،یعنی اگه کسی دیگه بهش اضافه نشه اون کلاس تشکیل میشه(یعنی به تعدادی رسیده که کلاس تشکیل شه.)
اینا نکات ریزی هست که هر کسی نمیدونه:cool:فقط ماها که تو کار برنامه ریزی در سطح کلان هستیم،در جریانش هستیم:eek::p

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
ببین پسرم:cool::D
اونی که زده 15تا باقیمانده،یعنی 15 تاخالی داره
اما اونجایی که زده پر،یعنی اگه کسی دیگه بهش اضافه نشه اون کلاس تشکیل میشه(یعنی به تعدادی رسیده که کلاس تشکیل شه.)
اینا نکات ریزی هست که هر کسی نمیدونه:cool:فقط ماها که تو کار برنامه ریزی در سطح کلان هستیم،در جریانش هستیم:eek::p

خیلی کارتون درسته.

ممنون

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
بچه ها دانش خانواده و جمعیت میشه با اندیشه 1 با هم برداشت؟

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
یه بار پرسیدم کسی جوابمو نداد
الان یکی از نمره هام نیومده بدون اون مشروطم ای یارو استاده هم وسطای ترم بعد نمره میده آیا آموزش میگه باید 14 تا بردارم؟

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
یه بار پرسیدم کسی جوابمو نداد
الان یکی از نمره هام نیومده بدون اون مشروطم ای یارو استاده هم وسطای ترم بعد نمره میده آیا آموزش میگه باید 14 تا بردارم؟

منم مثل تو عم
20 واحدتو بردار.بعد چند روز زنگ میزنن که کم کن.اوون موقع چونتو بزن :)

ara6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
رحمانی واسه ریاضی 1 خوبه؟
نقشه برداری 1 کی خوبه؟

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
بچه ها نظری راجع به این استادا دارین؟

علی ذاکری
حجت عبادی
مقداد میرابی
محمد شمس
محمد علی زاده

Gizmo89

Registered User
لایک‌ها
302
مدرسان شریف:cool:خخخخخخخخخخ من رمزی نداشتم درسش فرق می کرد .این درسش قابل تحمل تره .پیشرفتش رو من نداشتم می گن از سیستم پله استفاده می کنه .من ازش بدم نیومد .اتفاقا بدردم هم خورد حتی تونستم ازش پاسکال رو هم یاد بگیرم سر طراحی ولی خو همه ازش می ترسن
آدم سختيه!منم طراحي باهاش داشتم و به نظرم خيلي با سواده.ولي خوب نمره دادنش غير قابل پيشبينيه!بيست شمارو ديدم شاخ درآوردم.قدر خودتو بدون،تو از صميمي بيست گرفتي؛)

بالا