• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
ما کامپیوتریا باید کلا ۱۵ واحد اختیاری برداریم.اگه بیشتر از تعداد معین برداری فکر میکنم حذف نمی کنن و تو معدل هم حساب میشه ولی خوب بیشتر از واحدای معین گذروندی.مثلا اگه کل واحدات ۱۴۴ باشه با این کارت چنتا واحد بیشتر از بقیه میگذرونی،نمیدونم سوالت رو درست متوجه شدم یا نه.امیدوارم جوابم مناسب سوالت باشه.;)
نه خب همینطوری هم که نمیشه که... یه قانونی باس باشه بارش!
اگه اینطوریه بچه خرخون های دانشگاه هی میان اختیاری های آسون رو بر میدارن 19-20 میگیرن، معدلشون رو هی میبرن بالا!:D
نمیدونم واللا...

Gizmo89

Registered User
لایک‌ها
302
نمی دونم رشته شما چیه، ولی همه چی به گروهتون مربوط میشه.گروه سخت افزار واسه ما پنج تا درس اجباری اختیاری تعیین کرده که اگه ما جز اون پنج تا درس درس دیگه ای برداریم حذف می کنن.تا حالا نشنیدم کسی بخواد بیشتر از اینا برداره.چون همه میخوان هر جور شده واحداشون رو پر کنن برن.حتی بچه درس خونا!

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
دوستان بدبخت شدم رفت!
برای برنامه نویسی پیشرفته فقط کلاس خالی از کی نژاد و صمیمی مونده که اونم روکی جان گفتن اینا دوتا بدرد نمیخورن!
بنظرتون من اندیشه ام رو حذف کنم ولی برنامه نویسی رو با اینا برندارم صبر کنم تا حذف و اضافه؟یا اینکه برم پیش مدیر گروه بگم برام این واحدو با منشی برداره؟چیکار کنم؟کی برم پیش مدیر گروه؟بنظرتون زنگ بزنم ظرفیت رو زیاد میکنن؟این دوتا استادی که مونده حدود 60 ,70 تایی ظرفیت دارن متاسفانه!بنظرتون با وجود اینکه اینا ظرفیت خالی هنوز دارن بهم اجازه میدن با منشی بردارم؟

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
دوستان بدبخت شدم رفت!
برای برنامه نویسی پیشرفته فقط کلاس خالی از کی نژاد و صمیمی مونده که اونم روکی جان گفتن اینا دوتا بدرد نمیخورن!
بنظرتون من اندیشه ام رو حذف کنم ولی برنامه نویسی رو با اینا برندارم صبر کنم تا حذف و اضافه؟یا اینکه برم پیش مدیر گروه بگم برام این واحدو با منشی برداره؟چیکار کنم؟کی برم پیش مدیر گروه؟بنظرتون زنگ بزنم ظرفیت رو زیاد میکنن؟این دوتا استادی که مونده حدود 60 ,70 تایی ظرفیت دارن متاسفانه!بنظرتون با وجود اینکه اینا ظرفیت خالی هنوز دارن بهم اجازه میدن با منشی بردارم؟
در مورد کلاس های بر شده اول باید ببینی ظرفیت فیزیکی کلاس چقدره و چند نفر ثبت نام کردن آیا جا داره یا نه اگه جا داره- الان بری بیش گروه میگه با این کلاسها که ظرفیت دارن بردار و نمیدن به نظر من (کاری که هر ترم میکنم این ترم 14 تا برداشتم با استادایی که میخواستم و مونده 2تا درس 3 واحدی که بعد حذف اضافه میرم بیشش و واسم برمیداره) شما اگه مدیر گروهت حرف متوجه میشه بعد از ثبت با تاخیر برو یعنی 8ام به بعد زمانی که رکوردت بستس چون در غیر اینصورت میگه رکوردت بازه برو انتخاب کن بس یا بعد ثبت با تاخیر یا بعد حذف اضافه ( این کاریه که من توی این 6 ترم انجام دادم )

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
در مورد کلاس های بر شده اول باید ببینی ظرفیت فیزیکی کلاس چقدره و چند نفر ثبت نام کردن آیا جا داره یا نه اگه جا داره- الان بری بیش گروه میگه با این کلاسها که ظرفیت دارن بردار و نمیدن به نظر من (کاری که هر ترم میکنم این ترم 14 تا برداشتم با استادایی که میخواستم و مونده 2تا درس 3 واحدی که بعد حذف اضافه میرم بیشش و واسم برمیداره) شما اگه مدیر گروهت حرف متوجه میشه بعد از ثبت با تاخیر برو یعنی 8ام به بعد زمانی که رکوردت بستس چون در غیر اینصورت میگه رکوردت بازه برو انتخاب کن بس یا بعد ثبت با تاخیر یا بعد حذف اضافه ( این کاریه که من توی این 6 ترم انجام دادم )

اگر بعد از حذف و اضافه هم اینا جا داشتن چیکار کنم؟!شانس ندارم که:(
چی بگم یکم مروت به خرج بدن؟

@mahsa728احتمال زیاد نمیده!فقط در صورت تداخل ساعت کلاس میدن بهت.نرمی یا سخت؟

نرمم:)یعنی الان اساسا بدبخت شدم دیگه؟:oops:
این صمیمی و کی نژاد از چه لحاظ میگید بدرد نمیخورن؟خوب درس نمیدن یا خوب نمره نمیدن یا هر دو؟:confused:
بنظرتون امکان داره توی حذف و اضافه شانس بهم رو کنه و کلاس پیرنیا یا منشی یا هاشمیان ظرفیت خالی پیدا کنن؟:rolleyes:

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
اگر بعد از حذف و اضافه هم اینا جا داشتن چیکار کنم؟!شانس ندارم که:(
چی بگم یکم مروت به خرج بدن؟
ببین شرایط منم مثل شماس منم دو تا درس میخوام که روز اول ظرفیتی که براش تعیین کرده بودن(20تا) برشد و برای این درس ها 4 تا کلاس ارئه شده اما هنوز نصف ظرفیت تعیین شده هم بر نشده برا همین باید وایسی تا حذف اضاف تا کلاس برشه اگر کلاس برنشد به دلیل کم بودن ثبت نامی ها دوتا کلاس رو یکی میکنن حالا بعد اون میتونی ری تو مخ گروه تا با استادی که میخای بهت بدن(گفته هام چیزیه که تجربه کردم).
تو tj مروت بیدا نمیشه مطمئن باش
.:D

Gizmo89

Registered User
لایک‌ها
302
من با کی نژاد و صمیمی کلاس نداشتم نمی دونم چه طورن.ولی امکانش هست که تو حذف و اضافه یک نفر از کلاسایی که دنبالشی حذف کنه یا حتی ظرفیت بدن.حتی الان هم اگه رکوردت بازه مدام چک کن شاید از شانست یکی حذف کنه بتونی لحظه ای کلاستو برداری.

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
ببین شرایط منم مثل شماس منم دو تا درس میخوام که روز اول ظرفیتی که براش تعیین کرده بودن(20تا) برشد و برای این درس ها 4 تا کلاس ارئه شده اما هنوز نصف ظرفیت تعیین شده هم بر نشده برا همین باید وایسی تا حذف اضاف تا کلاس برشه اگر کلاس برنشد به دلیل کم بودن ثبت نامی ها دوتا کلاس رو یکی میکنن حالا بعد اون میتونی ری تو مخ گروه تا با استادی که میخای بهت بدن(گفته هام چیزیه که تجربه کردم).
تو tj مروت بیدا نمیشه مطمئن باش
.:D
ممنون از تجربیاتت پس استفاده میکنم و فعلا جا برای اون واحد خالی میکنم تا حالا شانسی بهم رو کنه و کلاسو بردارم دیگه!;)
عموما چجوری رو مخ مدیر گروهت میری؟چی میگی قبول میکنه؟بگو ماهم یادبگیریم:D
خداکنه حداقل از الان با مروت بشن :D
من با کی نژاد و صمیمی کلاس نداشتم نمی دونم چه طورن.ولی امکانش هست که تو حذف و اضافه یک نفر از کلاسایی که دنبالشی حذف کنه یا حتی ظرفیت بدن.حتی الان هم اگه رکوردت بازه مدام چک کن شاید از شانست یکی حذف کنه بتونی لحظه ای کلاستو برداری.
منم مشکل کی نژاد و صمیمی رو نمیدونم چیه ولی خب به حرف روکی کاملا اطمینان دارم و تکمیل نشدن ظرفیت کلاساشون هم حکایت از اثبات صحبت های روکیه دیگه;)
الان رکوردم باز نیست ولی فردا به امید خدا دوباره باز میشه:D
تا دیروزم که چک کردم حدود 20 تایی جای خالی برای پیرنیا بودش ها ولی امروز ظرفیتشون صفر شدش:(
حدود 79 تا ظرفیت برای کی نژاد و صمیمی مونده خداکنه اونا زودتر پر بشن :rolleyes:
اینطور که معلومه از فردا دیگه باید بشینم پای انرول تا پس فردا تا اینکه بلاخره یه جای خالی پیدا بشه:p

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان یه مشکل

من فردا انتخاب واحد دارم اما هنوز نمره ریاضی نیومده نمره فیزیک و فارسی هم تو کارنامه نزده و گزارش نشده اگه این سه تا نمره اینجوری باشه که نمیتونم انتخاب واحد کنم چیکار کنم؟
میشه اینجوری انتخاب واحد کرد؟

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
دوستان یه مشکل

من فردا انتخاب واحد دارم اما هنوز نمره ریاضی نیومده نمره فیزیک و فارسی هم تو کارنامه نزده و گزارش نشده اگه این سه تا نمره اینجوری باشه که نمیتونم انتخاب واحد کنم چیکار کنم؟

مشکلی نیست
(اگر حدس مشروط میشی بالای 14 واحد برندار که بعدا گروه حذف میکنه)

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
دوستان یه مشکل

حذف اضافه رو گذاشتن برا همین چیزا
بله -اگه مطمئنی که باسی واحد های مد نظرتو بردار

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
حذف اضافه رو گذاشتن برا همین چیزا
بله -اگه مطمئنی که باسی واحد های مد نظرتو بردار

همین الانشم برنامه سازی قبول نشدم میشه این ترم هم اونایی که قبول نشدم بردارم با واحد هایی که اون درسایی که قبول نشدم پیش نیازشن؟

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
مشکلی نیست
(اگر حدس مشروط میشی بالای 14 واحد برندار که بعدا گروه حذف میکنه)
بزار یه تجربه شخصصی بدم من سه ترم گذشته مشروط بودم و طبق قوانین باید انتخاب مینمودم اما 17 تا برداشتم و از طرف آموزش که میشه بشت زمین چمن با من تماس گرفتن و خواستن هرچه سریع تر به اموزش مراجعه کنم و 3 واحدی که اضافه برداشته بودم با اطلاع خودم حذف کردن اینجور نیست که مدیر گروه یا اموزش وقتی مشروطی یا نیستی واحدی رو بدون اصلاع قبلی حذف کنن فقط درصورت رعایت نکردن بیش نیازی حذف میکنن.

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
همین الانشم برنامه سازی قبول نشدم میشه این ترم هم اونایی که قبول نشدم بردارم با واحد هایی که اون درسایی که قبول نشدم پیش نیازشن؟
بله میشه بیشنیاز درمیاد و همنیاز میشه -شما رشتت چیه؟

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
بزار یه تجربه شخصصی بدم من سه ترم گذشته مشروط بودم و طبق قوانین باید انتخاب مینمودم اما 17 تا برداشتم و از طرف آموزش که میشه بشت زمین چمن با من تماس گرفتن و خواستن هرچه سریع تر به اموزش مراجعه کنم و 3 واحدی که اضافه برداشته بودم با اطلاع خودم حذف کردن اینجور نیست که مدیر گروه یا اموزش وقتی مشروطی یا نیستی واحدی رو بدون اصلاع قبلی حذف کنن فقط درصورت رعایت نکردن بیش نیازی حذف میکنن.

پس پیشنیاز میشه هم نیاز و میشه بالای 14 تا برداشت......................

بالا