• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

hesipesi

Registered User
لایک‌ها
41
سلام بروبچ
اقا من هنوز نتونستم موازنه بردارم(کلا هیچ کس برنداشته. 2 تا کلاس ارائه شده فقط:confused:)
حالا میخواستم بدونم موقع حذفو اضافه میشه بردارم؟یعنی کلاس باز میشه؟

Eng carrier

Registered User
لایک‌ها
62
چه مقطه ای میخونی
درسای پایین 12 کلا حذف میشن و دوباره باید بگیری
اگه بگی چه مقطه ای هسنی میتونم کمک کنم خودم هم از کامپیوتر رفتم عمران .این هم در نظر بگیر رشتهای معماری و عمران **** مهندسی یه سری مهدودیت ها داره برای این گونه افراد که تغییر رشته میدن .

راستی بچه ها کسی میدونه دانشگاه سما چیه ؟؟ مدرکش میگن دانشگاه ازاد صادر میکنه .ایا معتبره ؟؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
ورودی 92 95 درصد دلم میخواد برم عمران- محدودیت **** مهندسی چیه توضیح میدی
یکی از دوستام این کارو کرد ، از مکانیک رفت معماری
اول تکلیف رو مشخص کن ! معماری با عمران ؟ خیلی فرق داره ! یا این یا اون اگه شک داری ، پس کلا تغییر نده ! چون خودت هنوز نمیدونی چی میخوای !

میری پیش گروه و از اونا رضایت میگیری ، بررسی میکنن که چیا تطبیق میخوره ! کلا هویتت توی دانشگاه عوض میشه ! و حواست به این نکته باشه که ورودی جدید محسوب میشی یعنی ( 93) پس هزینه ها هم با دانشجوهای جدید حساب میکنن و از اونطرف فقط مشترک ها رو تطبیق میدن مثل عمومی اگه گذرونده باشی و 2 تا درس ریاضی 1 و فیزیک 1 که معماری ها هم دارن !
عمران میخوام بخونم مکانیک سخته اذیت میکنن برم به گروه بگم تا دیر نشده ممنون

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام بروبچ
اقا من هنوز نتونستم موازنه بردارم(کلا هیچ کس برنداشته. 2 تا کلاس ارائه شده فقط:confused:)
حالا میخواستم بدونم موقع حذفو اضافه میشه بردارم؟یعنی کلاس باز میشه؟
نمیدونم،اما برخی مواقع توی یه وقتهایی ظرفیت میدن و همه برمیدارن جز تو...بهتره با گروه هماهنگ باشی چون اونا میتونن حتی 1ظرفیت فقط به خاطر تو بازکنن.ولی به احتمال زیاد اگر میخواستن ظرفیت بدن همون موقع انتخاب واحد میدادن.احتمال داره کلاس جدید بازکنن.ولی به گروه بگو...

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
من که توی این 6 ترمه حتی بامم به غذا خوری نخورده مگه اینگه امتحانم اونجا باشه افتضاح ترین غذا ها رو توی کاردانی داشتیم کبابشو جلو گربه مینداختیم دیگه اون دوروبر بیداش نمیشد(یا بچه های خوبگاه با هاش تمرین کشش انجام میدادن) -حالا غذا هاش چین در طول هفته شاید مجبور شم این ترم کارت غذا تهیه کنم
ببین غذاهای الان با قدیما فرق داره.ترم پیش یه یارو گشت نامحسوس داشت و از کیفیت غذاها سوال میکرد ماهم گفتید که کباب سرده و غذا کم میریزن و همون موقع رفت و به آشپزها گفت و درست شد.کلا غذاهای بدی نمیدن با این قیمت400تومان.به نظر من برو کارت غذا رو بگیر و بچسب به این غذاها.البته بعضی غذاهاش مثل مرغ هنوز افتضاحه.
موفق باشی

hesipesi

Registered User
لایک‌ها
41
نمیدونم،اما برخی مواقع توی یه وقتهایی ظرفیت میدن و همه برمیدارن جز تو...بهتره با گروه هماهنگ باشی چون اونا میتونن حتی 1ظرفیت فقط به خاطر تو بازکنن.ولی به احتمال زیاد اگر میخواستن ظرفیت بدن همون موقع انتخاب واحد میدادن.احتمال داره کلاس جدید بازکنن.ولی به گروه بگو...
اره یکی از رفیقام دیروز رفته بود پیش گروه بهشون گفته بود چرا واسه موازنه ظرفیت نمیدین
یارو گفته بوده روز حذفو اضافه حتما واسه موازنه کلاس باز میکنیم.!
فردا هستن من برم دانشگاه؟

king ps3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام
کسی اینجا هست که بدوونه این اساتید خوبن یا نه ؟

فایل های ضمیمه

• enroll.PNG
    enroll.PNG
    22.1 KB · نمایش ها: 18

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
سلام
کسی اینجا هست که بدوونه این اساتید خوبن یا نه ؟
داداش بودی ؟انتخاب واحد خودته ؟ساختمان داده نخونی افتادی زبان ماشین نخونی افتادی بقیشون رو هم فقط یه چیزایی شنیدم ولی چون خودم نداشتم نظری نمی دم .می گم نخونی افتادی ینی اگر سنگین نخونی می افتی سنگین بخونی پاسی 10-15 معمولا .مگر این که خیلی درسخون باشی .

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
راستی بچه ها کسی میدونه دانشگاه سما چیه ؟؟ مدرکش میگن دانشگاه ازاد صادر میکنه .ایا معتبره ؟؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
دانشگاه سما زیر مجموعه ازاده ولی اصلا کیفیت نداره!یه چیز اومدن حول حولکی زدن برای گرفتن بیشتر دانشجو وپول بیشتر!
بازم میگم ازاد خودش کیفیت نداره وای به حال سما!

maysamkhosravi

Registered User
لایک‌ها
315
سلام دوستان برای یکی از کلاسام ، ساعت شروع رو اینجوری زدن :
د-07:30تا09:00 - د-10:50تا12:20 -

کدوم رو باید برم ؟

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
سلام دوستان برای یکی از کلاسام ، ساعت شروع رو اینجوری زدن :
د-07:30تا09:00 - د-10:50تا12:20 -

کدوم رو باید برم ؟
هر کدوم دوست داری ... :D :p
ولی فکر کنم کلاست هم نظری هم عملی جفتشو باید بری ...

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
درس موازنمه
4 واحدیه
ساعت تشکیل کلاس رو دقیقا به همین صورت که نوشتم ، توی انتخاب واحدم نوشتن .
خب .من تاحالا چهار واحدی نداشتم
اما اگه جلو درس اینطور نوشته باید جفتشو برید.
الانم که دارم فک میکنم درسته دیگه.4واحدی،4ساعت درهفته:rolleyes:

بالا