• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
منم شنبه 3 تا کلاس دارم اولیشم 7:30 :)
احتمالا برم

I H O S E I N

Registered User
لایک‌ها
21
شنبه احتمالا من نرم ولی از سه شنبه که بقیه کلاسام هست همه رو میرم

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
زیادش کنه چکار اخه ؟؟ همون کمش کنه بهتره :D
به 2 دلیل 1-نفرین ریزی توش بود:D2- وقتی یه ترم برداشتی کل هفته رو اومدی یونی هر روز یه کلاس اونموقع قدر چند تا تو یه روز رو می دونی:cool:

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
به 2 دلیل 1-نفرین ریزی توش بود:D2- وقتی یه ترم برداشتی کل هفته رو اومدی یونی هر روز یه کلاس اونموقع قدر چند تا تو یه روز رو می دونی:cool:
1. نفرین خودتی . :p:p
2. الان 3 روز باید بیام . :cool::cool:

roadcloud

Registered User
لایک‌ها
61
سلام دوستان تهران جنوبی . کسی اینجا تا حالا با سید محمود میرخان کلاس داشته ؟

roadcloud

Registered User
لایک‌ها
61
دوست من ترمی که گذشت ریاضی 2 داشت معمولی خونده بود(هفته ای 1 الی 2 ساعت) شد 15
خیلی ناجور درس میده من باهاش یکبار ریاضی 1 برداشتم داد 9 . دوباره با یک استاد دیگه برداشتم ریاضی 1 رو شدم 18 .

خیلی استاد مزخرفیه دوستان توصیه میکنم با این میرخان اصلا کلاس بر ندارید بلد نیست درس بده کلا . نمره هم خیلی ناجور میده .

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
خیلی ناجور درس میده من باهاش یکبار ریاضی 1 برداشتم داد 9 . دوباره با یک استاد دیگه برداشتم ریاضی 1 رو شدم 18 .

خیلی استاد مزخرفیه دوستان توصیه میکنم با این میرخان اصلا کلاس بر ندارید بلد نیست درس بده کلا . نمره هم خیلی ناجور میده .
والا چیبگم دوستم ازش تعریف میکرد شما اینجور میگید آدم میگورخه سمتش نره درباره یه استاد که دو نظر مثبت و منفی دادن سمتش نریم بهتره

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
خدا بده برکت .زیادش کنه;)
اینم حال داشتید بوخونید http://www.tasnimnews.com/Home/Single/263995
دارن میرن تسویه حساب کنن با بعضیا آخه دور دور اینا شده دوباره;)
در ضمن شنبه کلاس ندارم عمدا با اسنایپ میرم بالای ساختمونای روبرو یونی هر کی خواست بره تو یونی هدشاتش میکنم:cool:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
دارن میرن تسویه حساب کنن با بعضیا آخه دور دور اینا شده دوباره;)
در ضمن شنبه کلاس ندارم عمدا با اسنایپ میرم بالای ساختمونای روبرو یونی هر کی خواست بره تو یونی هدشاتش میکنم:cool:
می دونم من رو هدشات نمی کنی .چون اخلاقی که از تو می شناسم منو ببینی طی عملیات انتهاری نارنجک رو فرو می کنی تو حلقم:Dمن فقط یه چیز رو نمی دونم اساتید 1 ماه طول می کشه نمره رو بدن چون دارن تصحیح می کنن .نمره ای که 1 ماه پیش توی کارت اومده چرا توی کارنامه ثبت نمی شه ؟اینا دیگه دارن چی کار می کنن ؟نصف بیشتر نمره هام رو هنوز وارد کارنامه نکردن .

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
می دونم من رو هدشات نمی کنی .چون اخلاقی که از تو می شناسم منو ببینی طی عملیات انتهاری نارنجک رو فرو می کنی تو حلقم:Dمن فقط یه چیز رو نمی دونم اساتید 1 ماه طول می کشه نمره رو بدن چون دارن تصحیح می کنن .نمره ای که 1 ماه پیش توی کارت اومده چرا توی کارنامه ثبت نمی شه ؟اینا دیگه دارن چی کار می کنن ؟نصف بیشتر نمره هام رو هنوز وارد کارنامه نکردن .
واسه منم سه تاش نرفته تو کارنامه
برای تو دادم از ر-و-س-ی-ه موشکهای S300 اوردن:Dاصن مخصوص

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
من فقط یه چیز رو نمی دونم اساتید 1 ماه طول می کشه نمره رو بدن چون دارن تصحیح می کنن .نمره ای که 1 ماه پیش توی کارت اومده چرا توی کارنامه ثبت نمی شه ؟اینا دیگه دارن چی کار می کنن ؟نصف بیشتر نمره هام رو هنوز وارد کارنامه نکردن .

چونکه استاد باید زحمت بکشه بره دانشگاه و ورقه ها رو تحویل بده اوون موقع نمره ها وارد میشه و از اوونجایی که یک بیماری حاد بنام گشادی توی استاید هست که در یک کار حتما باید تنبلی کنن.حالا میخواهد تصحیح باشه میخواهد ثبت باشه میخواهد تحویل باشه :دی

الکس در مورد روحانی بگم تصحیح ورقه ها رو من از دست دادم.مسافرت کاری پیش اوومد روحانی هم تو همون فاصله تصحیح کرد
فقط یکی از نمره ها رو میدونم که ورقه شده 9.5 که بهش 3 یا 4 نمره کلاسی اضافه کن میشه 12.5 یا 13.5

بالا