برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
دوستان بابت این ۴تا استاد راهنمایی کنید چقدر باید بلد باشم هرکدومو تا پاسم کنن
مریم خادمی مهندسی
هادی مدار۱
آمار احتمالات مهندسی میرخان
پیشاپیش ممنونم

Eng carrier

Registered User
لایک‌ها
62
برنامه کلاسی اساتیدترم بعد رو توی سایت اینرول زدن میتونید از قسمت دانشجوی میهمان مشاهده کنید و برای ترم بعد برنامه ریزی دقیق داشته باشید

uCore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان بابت این ۴تا استاد راهنمایی کنید چقدر باید بلد باشم هرکدومو تا پاسم کنن
مریم خادمی مهندسی
هادی مدار۱
آمار احتمالات مهندسی میرخان
پیشاپیش ممنونم

دکتر مریم خادمی http://tjhelp.ir/index.php?newsid=28 (به نظرم جز استادای خیلی خوب و دلسوز )
استاد هادی (اگر سویچینگ هم درس میده ) : نظر کاملا شخصی درس خوب میده ولی یکم بی سر ته من اخر نفهمیدم چی شد رنج نمرش خوبه (در حد 14-15 نوشتم ولی شدم 16) زیاد هم حساس نیست .
مورد 3 وم : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=244
مورد 4 !!! ؟ :)

codename 46

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کسی هست جواب تمرینات مبانی برنامه نویسی #c و سوالات رو داشته باشه؟

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
دکتر مریم خادمی http://tjhelp.ir/index.php?newsid=28 (به نظرم جز استادای خیلی خوب و دلسوز )
استاد هادی (اگر سویچینگ هم درس میده ) : نظر کاملا شخصی درس خوب میده ولی یکم بی سر ته من اخر نفهمیدم چی شد رنج نمرش خوبه (در حد 14-15 نوشتم ولی شدم 16) زیاد هم حساس نیست .
مورد 3 وم : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=244
مورد 4 !!! ؟ :)
ایمان آهنیان بود
که دیگه میریم دیگه فردا سر جلسه جزوه بازه هرچی تونستیم مینویسیم
علیرضا هادی فکر نکنم جز مدار ۱چیز دیگه درس بده
اینطور که میگن تقریبا ۹۰ درصد رو پاس میکنه
ترم پیشم که قاط زده بود از۶۵ نفر که امتحان دادن ۱۲ نفر افتادن
چی بگم والا

afsooooos

Registered User
لایک‌ها
56
سلام بچه ها کسی این ترم با قوامی نظریه نداره؟؟؟؟؟؟؟/
یا حتی ترمای پیش؟؟؟؟؟؟
خیلی واجبه لطفا کمک کنید

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
سلام بچه ها کسی این ترم با قوامی نظریه نداره؟؟؟؟؟؟؟/
یا حتی ترمای پیش؟؟؟؟؟؟
خیلی واجبه لطفا کمک کنید
چی میخای؟
من دو ترم پیش الگوریتم داشتم باهاش
یه آدم باحال امتحانشم تستی و تشریحی بود :تشریحی ها تو خود جزوش هست ولی تستاش واقعا خرکیه خودش میگه ماله ارشده ولی فکر کنم تست هوش باشن
اصولا کسی رو نمیندازه و رنج نمرش بین 10 تا 14 هست

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
سلام به همگی ... دلمون تنگ شده بود واسه اینجا :general406::general307:
احراد گل که هر روز تقریبا سر میزنه به سایت و فعاله تو سایت تی جی هلپ واقعا دمش گرم . یه سوال ، بنظرتون بخش جزوات رو راه بندازیم تو سایت ؟ هزینه برداره واسه همین باید از یه جا هزینه جور بشه که تبلیغات نمیشه کرد بخاطر رنک پایین سایت و این صحبتا ؛ بنظرتون کمک مالی یا همون دونیت راه بندازیم تو سایت ؟ یا ضایست ؟ کلا پیشنهادی چیزی دارین بچه ها ؟ ممنون میشم

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
احراد گل که هر روز تقریبا سر میزنه به سایت و فعاله تو سایت تی جی هلپ واقعا دمش گرم . یه سوال ، بنظرتون بخش جزوات رو راه بندازیم تو سایت ؟ هزینه برداره واسه همین باید از یه جا هزینه جور بشه که تبلیغات نمیشه کرد بخاطر رنک پایین سایت و این صحبتا ؛ بنظرتون کمک مالی یا همون دونیت راه بندازیم تو سایت ؟ یا ضایست ؟ کلا پیشنهادی چیزی دارین بچه ها ؟ ممنون میشم
وقتشو بیشتر کنین:p:Dاینم پیشنهاد من.

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
راه انداختن که من خیلی وقته راه انداختم دیدم خبری ازت نشد خودم زیر پستام یه سری نمونه سوال گذاشتم تا جایی که تونستم یه سری هم توی وبلاگمه بازم دارم تهیه و آماده میکنم تا زیر پستام قرار بدم.
در مورد هزینه فکر نکنم جواب بده این که پولی باشه کسی طرفش نمیاد یا بعید میدونم بیان دانشجوها.
کاری که من میکنم اینه درمورد هر استادی که نظری میدم آخرش از همون استاد اگه سوال امتحانی دارم قرار میدم
برای ریاضی 2,معادلات دیفرانسیل,محاسبات عددی,مقاومت مصالح 1,توربین گاز,توربوماشین,انتقال حرارت 2,مکانیک سیالات 2,نیروگاه های حرارتی,ریاضی مهندسی,ارتعاشات مکانیکی,حرارت مرکزی و تهویه مطبوع و چند تا درس دیگه که دارم آماده میکنم یه سری توی وبلاگه بقیه رو هم آماده میکنم وزیر پستام توی tjhelp.ir قرار میدم.

Last edited:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
راه انداختن که من خیلی وقته راه انداختم دیدم خبری ازت نشد خودم زیر پستام یه سری نمونه سوال گذاشتم تا جایی که تونستم یه سری هم توی وبلاگمه بازم دارم تهیه و آماده میکنم تا زیر پستام قرار بدم.
در مورد هزینه فکر نکنم جواب بده این که پولی باشه کسی طرفش نمیاد یا بعید میدونم بیان دانشجوها.
کاری که من میکنم اینه درمورد هر استادی که نظری میدم آخرش از همون استاد اگه سوال امتحانی دارم قرار میدم
برای ریاضی 2,معادلات دیفرانسیل,محاسبات عددی,مقاومت مصالح 1,توربین گاز,توربوماشین,انتقال حرارت 2,مکانیک سیالات 2,نیروگاه های حرارتی,ریاضی مهندسی,ارتعاشات مکانیکی,حرارت مرکزی و تهویه مطبوع و چند تا درس دیگه که دارم آماده میکنم یه سری توی وبلاگه بقیه رو هم آماده میکنم وزیر پستام توی tjhelp.ir قرار میدم.
اره اینم میشه اما یکم نامنظم میشه ...
راستی خوب شد گفتی چند تا ایمیل دادن تو سایت میخواستن پسورد فایلا رو بدونن زیرش مگه ننوشتی ؟ همون plamber دیگه درسته ؟
راستی مکانیک میخونی از این چند تا استاد ایمیل یا شماره تماسی نداری برای کسی میخوام طرف واسه دکتری میخواد :
محسن جباری ، صفی نیا ، قماشی
اگه داری یا از دوستات و هم رشته هات کسی داره بوگو به من پ.خ کن . مرسی

***MAHDI***

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
کسی این استادا رو واسه دینامیک میشناسه؟؟؟؟؟
علی صهبا
ابراهيمي-مسعود
حشمتي-مهران

kamyab.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام. دوستان کسی ریاضی 1 با ابراهیم ساعت چی داشته؟؟ فردا ریاضی 1 دارم می خوام ببینم چی بخونم که پاس کنم ؟؟؟

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
سلام. دوستان کسی ریاضی 1 با ابراهیم ساعت چی داشته؟؟ فردا ریاضی 1 دارم می خوام ببینم چی بخونم که پاس کنم ؟؟؟
اونطور که شنیدم خوب نمره میده
برای اینکه ۱۰۰درصد پاس شید سوالات ۴سال اخیر رو خوب بخون و یاد بگیر نمرت بالاتر از ۱۵ میشه
خیالت راحت

dante h3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
میشه یه ترم مرخصی گرفت؟ اگه میشه باید بری کجا و چیکار کنی؟

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
میشه یه ترم مرخصی گرفت؟ اگه میشه باید بری کجا و چیکار کنی؟
فرم باید پر کنی برو پشت زمین چمن فرمشو میدن بهت. البته میتونی کلن کاری نکنی تا قبل از ثبت نام ترم بعد بری :دی

اون شیر پاک خورده ای که نمونه سوالا رو گزاشته... آقا دمت گرم، رفیق دمت گرم :general601: یک در دنیا صد در آخرت

بالا