برگزیده های پرشین تولز

درس‌هایی از دیجی‌کالا و درآمد روزانه ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی آن

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
فروش 1.2e9 تومن هست، نوشته درآمد ناخالص :eek:
شاید درآمدش با فرض اینکه سر هر جنس 200 تومن بکشه بطور متوسط، 40میلیون بشه که ماهانه میشه 1.2 میلیارد، تازه اونم باید بین n نفر تقسیم بشه. ولی خوب بازم خوبه درآمدش...:general705:

ولی بازم چه فایده؟ دلالیه :confused:
خداکنه انقد ازین چیزا وجود داشته باش تا نت ایران بره بالا.
همم پول درارن .
ماام جزوشون :D

bene

Registered User
لایک‌ها
481
قیمت اغلب کالاهاش از قیمت بازار بالاتر + باید هزینه پستی بدید
من که ترجیح میدم کالا را شخصا ببینم و خرید کنم تا با قیمت بیشتر از یک سایت بخرم

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
متوجه نشدم یعنی فروش سیستم های تلفن گویا!!!فک نکنم نتی بتونید جواب بگیرید با توجه به بازار هدفتون بیشتر باید دنبال بازاریاب حضوری باشید

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
متوجه نشدم یعنی فروش سیستم های تلفن گویا!!!فک نکنم نتی بتونید جواب بگیرید با توجه به بازار هدفتون بیشتر باید دنبال بازاریاب حضوری باشید
بازاریاب حضوری هم فلن دو تا پیدا کردم . ولی دو تا ک نمیتونن کاری کنن .
بعدش اون قد هم نمیخوام حقوق بدم .
حقوقشون 10 درصد هست.

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
خداکنه انقد ازین چیزا وجود داشته باش تا نت ایران بره بالا.
همم پول درارن .
ماام جزوشون :D
بدبختی ایرانیا یه چیز دیگه هم هست... یه شرکت یا ... وقتی خیلی بزرگ باشه، یه نفر بیاد باش رقابت کنه، احتمال تهدید شدنش کم نیست...
حالا بقیه جاها رو نمیدونم ولی تو خوزستان اینجوریه یه مقدار، از زمان شروع یه کار (مثلا خرید زمین و گرفتن تسهیلات) تا آخرش که بخوای بفروشی، یا میزنن تو کاسه کوزه ات، یا میدزدن طرحو و ... رو و آخر سر هم تهدید میکنن...

مثلا پدر بنده یه زمانی میخواست برای شروع یه دامپروری بزنه(بعدش کارخونه و ...)، رفته بود دنبال زمین، از اداره منابع طبیعی و جهاد کشاورزی بهش گفته بودن، طرحتو بیار. طرح رو برده بود، بعدش گفتن که برو زمین پیدا کن ببینیم میشه یا نه :general609: پدر من هم چون تو کشت و صنعت کار میکرد، خبر داشت از وضعیت زمین ها تا حدودی، یه زمین مناسب پیدا کرده بود از اول(تا جایی که مغز کار میکنه اونجا مالکی نداشته). محل زمین رو مشخص میکنه :cool: چند روز بعدش طی یه قرارداد زمین اتفاقا به نام یکی از مدیران جهاد کشاورزی میشه :eek: فلذا طرح رو هم میدزدن :eek: و در همان محل دامپروری مذکور ایجاد میشه... فقط توسط یه لاشخور پفیوز دیگه :general502: اینجوریه که بابام دست از این کارا کشیده و میگه هر وقت خودت کامل سرمایه و زمین داشتی، کار بزن برا خودت :rolleyes: نه شریک، نه وام و ... :general210:

قیمت اغلب کالاهاش از قیمت بازار بالاتر + باید هزینه پستی بدید
من که ترجیح میدم کالا را شخصا ببینم و خرید کنم تا با قیمت بیشتر از یک سایت بخرم

من که ترجیح میدم کالا رو دست دو بخرم :general107: حداقلش میدونم به قیمت خود کارخونه درمیاد :general707: 30 درصد رو کسر میکنی بخاطر دست دو بودن، تازه 30درصد سود فروشنده رو خنثی میکنه :D

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
واقعا تهران باشی سرمایه داشته باشی به تمام نمایندگان و توزیع کنندگان در پایتخت دسترسی داشته باشی و یه سایت بزنی و قرار داد با شرکتهای توززیع و شروع به کار شهامت میخواد؟؟
من واقعا فکر نمیکنم شهامتی بخواد جز سرمایه و یک وبسایت پر از اطلاعات مثل دی جی کالا که میشه طراحی کرد و بودن در پایتخت برای دسترسی به کل نمایندگان همه کالاها و خرید و فروش....

حتی وقتی سرمایه باشه میشه رقابت کرد.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نظرم دی جی کالا واقعا سایت خوب و کاملیه . برای بنده شخصا سایت جذابیه . البته تا حالا شخصا ازش خرید نکردم .

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
ok .
بازاریاب برای تلفن گویا میخوام . فقطط نتی ... کسیو سراغ نداری؟

تلفن گویا چند ؟ هزینه کلی هست یا ماهانه یا سالانه و ... . همه چیزو توضیح بده و یا پ.خ کن.

2funs

Registered User
لایک‌ها
91
آدما همیشه به اندازه رویاهاشون می تونن پرواز کنن (توفانز :دی)
33214837963417733493.gif

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
منم بنظرم قیمتاش بالاتر ازبازار و اکثر جنساش ارزش خرید نداره

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
دوستان همه دقت کنید که ایده 1 درصد کار هست و 99 درصد اون بستگی به شیوه ، و نوع کار شما . پس فکرای نابتون زمانی به پول میرسه که عملی بشه ....

فرصت برای کار بسیار زیاده ، واقعا زیاد .... فقط کافیه یه نگاهی به دور و بر بندازید .

ایشالا همه ی شما بچه های گل پی تی تو کاراتون مولتی میلیاردر بشید . اما توجه کنید که فقط باید خودتون رو باور داشته باشید .

اما بازم میگم ، دی جی کالا به بیراهه داره میره ! چند وقت دیگه لوازم زناشویی هم شاید بزاره برای فروش !!! دیگه نمیشه به سایت سر بزنیم ! :D

economist

Registered User
لایک‌ها
165
قیمتاش بالاست من تعجب میکنم چرا ازش تعریف میکنین! می تونین قیمتارو ( مثلا بخش موبایل ) رو با این سایت مقایسه کنین: http://www.alldigitall.ir/

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
قیمتاش بالاست من تعجب میکنم چرا ازش تعریف میکنین! می تونین قیمتارو ( مثلا بخش موبایل ) رو با این سایت مقایسه کنین: http://www.alldigitall.ir/
من پارسال دوربین hx10v سونی رو با لیبل ژاپن از آل دیجیتال 20 تومن ارزونتر از لیبل چین دیجی کالا گرفتم،بسته بندی هم بسیار جالب بود و با سرب پلمب کرده بودن

Matyu

Registered User
لایک‌ها
90
قیمت هاش الان یه هفتس که بخاطر دلار و بنزین و ... بالا رفته.
ولی مثلا من خودم رفتم بازار رضا یه هارد بخرم کل بازار رو زیر پا کردم همه می گفتن 260 تومن تا بعد از کلی گشتن یه جا بهم داد 255 همون روز قیمت اون هارد تو دیجی کالا 259 بود که البته روش یه کاور هم بود پس می شد همون قیمت بازار و فرقی نمی کرد. فقط دیگه آدم به خودش زحمت نمیده تو شلوغی بره کلی بگرده، سرش کلاه نمیره و تازه خیلی از محصولات DG توی بازار راحت پیدا نمی شن و آدم راحت از اینترنت سفارش میده. از همه بهتر برای شهرستانی ها خیلی خوبه که ممکنه این محصولات تو شهرشون نباشه و از اینجا راحت تهیه می کنن.

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
بالاخره 2000 سفارش از کل ایران اصلاً بعید نیس و خیلی هم کمه
من فقط یه بار دی جی کالا دهنم رو سرویس کرد و قضیش اینطوری بود که من نماینده شرکت شاتل هستم ( گیرنده دیجیتال و . . . ) سال پیش گیرنده رو 64 میخریدیم و 69 میفروختیم ، یه روز یکی از همکارا زنگ زد و گفت به ما انداختی و . . . گفتم کی همچین حرفی زده گفت دیجیکالا زده 59 . منم رفتم نگاه کردم دیدم بله زده 59 خلاصه زنگ زدم شرکت واردکننده و با ناراحتی که قضیه چیه و اگه اینطوری پس چرا به دی جی کالا ارزون فروختین و ما این وسط چکاره هستیم و مشتریارو اینطوری از دست میدین و . . . منشی شرکت هم گفت دیجیکالا 5000 تا گیرنده خریده ما بهش 600 تا اشانتیون دادیم و منم کلی ناراحت شدم و گفتم در جریان باشین چند تا از مشتریای من بخاطر این کارتون پرید و فروش گیرنده هامون خیلی افت کرد و الان دیجی کالا دیگه گیرنده شاتل کار نمیکنه و شرکت شاتل به حرف من بعد چند ماه رسید . البته این رو هم اضافه کنم در بعضی از اجناسشون سود خوبی میگیرن .

porjectone

Registered User
لایک‌ها
67
البته ایران هست نمیشه ها..........
اگر تو ترکیه یا کشور دیگه ای بود توی یه دو سال حل بود..........
اره اگه تو هرجای دیگه بود ۱۰۰ میشد ولی تو ایران امازون شدی همانا و رفتی کهریزک همانا اینجا مگه میشه کسی گنده شه!!!اخه

بالا